Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
1. jan 2011

@bambola no ked ma byt taka po cely novy rok ..tak ta cakaju rusne noci 😉

tinaki1275
1. jan 2011

@katarina7777 dobru

robika
1. jan 2011

mne sa Filipko na tie delobuchy zobudil, nastastie som bola pri nom, lebo som to cakala a este aj nas maly psik cely cas nasrane stekal, jeho vedia taketo zvuky velmi nahnevat a potom brese aj hodinu v kuse...

tinaki1275
1. jan 2011

@robika nas nic nezobudilo nastastie a psov som zobrala dnu lebo ti boli strasne vyplaseni ..

monline
1. jan 2011

@merikac hups..tak som mladému prekazila zábavu? snáď si zlosť vyleje na mne a nie na vás 🙂 že ho pozdravujem 🙂

tinaki1275
1. jan 2011

no baby mne sampus uz udrel do hlavy 😒 nejako rychlo ,tak idem do postele..
prajem pekny zvysok prvej noci noveho roka..

bambola
1. jan 2011

@tinaki1275 no ani nestraaaas 😕 🙄

robika
1. jan 2011

@tinaki1275 Ty mas velkych psikov (tusim) a boja sa a tento nas maly spunt tu behal hore dole zurivy ako tiger (pripajam fotku staru 1 rok)

robika
1. jan 2011

@tinaki1275 dobru noc a pekne novorocne sny 🙂

ivka1603
1. jan 2011

@monline
Ahoj Monika....aj tebe a tvojej rodinke prajem zo srdca všetko najlepšie počas celého roka 2011, hlavne veľa zdravia, šťastia a lásky....mne šampus ešte neudrel do hlavy, ťahám od rána od 8h, a ešte nejdeme spať...malý sa zobudil pred polnocou, oslávil s nami príchod nového roka a zaspal pred chvílou, Tánička tu ešte pobehuje a Katka spí už od 23.h

tinaki1275
1. jan 2011

@robika zlaty ,ja mam jedneho velkeho z druheho yorksira-tiez prcek..ale toho zaujma len zradlo 🙂 nechmu hoci aj pod zadkom striela ,len by zral...jeho snom je zomriet na prezratie 😠

robika
1. jan 2011

@tinaki1275 cim mensi tym sa do neho viac zmesti 😀

monline
1. jan 2011

@ivka1603 Ivka, ďakujem za prianie, tiež celej vašej krásnej rodinke prajem všetko najlepšie v novom roku, hlavne aby ste boli všetci zdraví...ja mám v sebe 2 poháre červeného vína a 2 sektu, ale tuším si s otcom otvoríme ešte sedmičku bieleho suchého 🙂 malý bude mať extra novoročné mliečko 🙂

ivka1603
1. jan 2011

@monline
ďakujem za prianie.....ty sa chystáš ráno normálne kojiť???? Ja by som to neriskovala 🙂

olifcek
1. jan 2011

@monline uz nepi, ak chces kojit, nech neublizis drobcovi.. co ak v noci este bude chciet mliecko? ked si chces dat pohar vina, tak ok, ked to musi byt, tak vecer, pred spanim, ked vies, ze drobec par hodin nebude mm chciet.... hm?

monline
1. jan 2011

@ivka1603 tú sedmičku sme vzdali, však som nepila vyše roka..zberám sa spať, v telke aj tak nič nie je..a neboj..2x deci červeného a šampusu pijem od piatej večera, to dávno vyprchá kým ráno malého nakojím 🙂

ivka1603
1. jan 2011

@monline
to som rada kvôli Danielkovi 🙂 tak dobrú noc ...pa,pa

olifcek
1. jan 2011

i detsky sampus je fajn.... ach, slovaac...

ivka1603
1. jan 2011

@olifcek
Oli, tuším sme tu zostali samé...čo pozeráte v TV? My pozeráme Hadimršku s Burianom...máme radi s MM takéto staré filmy 🙂

olifcek
1. jan 2011

@ivka1603 my sme zubky umyvali, kecali.. mala je hore, takze... ideme uz skusit haji, i ked sa mi nechce, mm tiez nie a Oliv sa zobudila o 22.00, takze uvisdime.... snad sa jej teraz neprehodi den s nocou 😅

ivka1603
1. jan 2011

@olifcek
Neboj sa, za jeden večer sa jej neprehodí deň s nocou, to by musela byť takto pravidelne každú noc hore 😀 Tak prajem Olivke dobrú nocku, aby ste si aj vy dvaja užili ten Silvester 😉 Naše deti už poctivo spia spánkom spravodlivých, MM je pred TV a ja koníkujem pár metrov od neho 🙂

olifcek
1. jan 2011

@ivka1603 no Oliv to ma uz par tyzdnov, mesiacov?taketo...nocny spanok o 1.0, vstane medzi 9-11, haja len 1xcez den, a to bud od 16-19.0, alebo od 17-20.0, paq az o 1.0 a tak dokola. No dnes sla haji 18.30, vstala o 22.0, hech. Sova je po mm a po mne, takze s tym nic neurobime

ivka1603
1. jan 2011

@olifcek
keď je taká sova 😀 po rodičoch, tak sa nečuduj, že býva v noci hore....ja som tiež nočná sova, ale našťastie deti chodia skôr spávať a budia sa až ráno pred 8.h, teda teraz, keď majú prázdniny, ináč sú hore o 6h a malý vstáva pred 7h ☹ MM je taký ranostaj, zato večer už o 22h zaspí 🙂

olifcek
1. jan 2011

ale vonku v manduce haja skoro vzdy taku hodku aj viac, cas vtedy nerozhoduje, no nocny spanok sa na skor nezvykne posunut, hech. Ale uz sme raz mali, ze hajala od 1.0-13.40, ale jasne, s milion cucnutiami, a asi 3x?hajala do 12.0

ivka1603
1. jan 2011

@olifcek
keď sa mi zobudí malý v noci, musím mať vždy v termoske uvarený čaj, mlieko by nám nepomohlo ☹ naposledy papá mlieko do 22.h, potom až ráno medzi 7-9hod podľa toho, ako sa zobudí, nebudím ho na raňajky....
Olivka potom prespí celé dopoludnie a budí sa až na obed??

olifcek
1. jan 2011

@ivka1603 vstava medzi 9-11.0 ale nehaja vkuse, kontroluje ma a cucka mm priamo zo zdroja 😉

olifcek
1. jan 2011

uz hodnu chvilu pisem z postele z mobilu, OLIV nie a nie haji, salit sa chce... Hech

ivka1603
1. jan 2011

@olifcek
Olivka je potom pekná potvorka, keď nechce spinkať 😀 asi potrebuje makový odvar vypiť 😀 😀 😀

olifcek
1. jan 2011

@ivka1603 veru veru, i mne sa zda. Posl.2noci sme kazdu polhodku boli na sebe nalepene, a cuckalo sa-zubky, a pokracujeme, uff

olifcek
1. jan 2011

lucim sa, ideme uspavat po tme, pri bach-ovi, snad uz pojde haji, bo mne sa uz moc chce hajat. Bru nock, Ivka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre