Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
6. jan 2011

@merikac vďaka za info 🙂

bambola
6. jan 2011

@mirka285 ja somsi to neuvedomila ale v londyne som v tom maclarene kocikovala maleho od 7.mesiaca urcite, tak preto som si myslela, ze to je normalne 😕 vyzerat to tak , ze ten sportak si nechame, zatial ho od nas nepytaju a inak ho nepotrebuju

mirka285
6. jan 2011

@bambola pokial mozes tak si ten kocik nechaj,kedze nemas iny a golfac kupis na leto,dovtedy mozes este vyberat a vymyslat 😀

bambola
6. jan 2011

@mirka285 jaj ale ja ju nechcem po vonku vlacit teraz v golfaca, prave som chcela, ze ked niekam ideme do obchodu alebo na tesko nakup 😉 vonku je este hnusne 😔

bambola
6. jan 2011

@luludi este ste u svokrovkcov?

mirka285
6. jan 2011

@bambola Mati no tak ich kup,ale nechaj si este aj ten pozicany kocik,vsak golfky nepytaju jest a vyuzijes ked ti bude treba...ja to tak isto planujem urobit,ze kupim teraz...

mirka285
6. jan 2011

baby tak ja uz mam stromcek spratany,ozdoby schovane,byt vcelku upratany 🙂 som so sebou spokojna...

bambola
6. jan 2011

@mirka285 no vsak ano, sportak si este urrcite necham, vsak budem potrebovat aj buducu zimu 😉 teda ak nam ti znami neotehotneju 😀 😀

bambola
6. jan 2011

@mirka285 mm zahlasil , ze by sme si stromcek mohli nechat dlhsie, tak ho este mame ale nepovedal dokedy 😕 😠

kafoditka
6. jan 2011

Ahojte..bola som sa s malym vyse dvoch hodin vyvetrat vonku, uz sme doma, aj my uz sme bez stromceka, dnes ho Peto odzdoboval..
@mirka285 este som to nevidela, mm kolega je zo Senkvic a prespava na hoteli a uz 3x mu to zabudol zobrat 😠 😠 ale zevraj zajtra to mam slubene, tak som zvedava..
baby ja budem riesit golfky az na jar... ten moj maly zazrak zasa odmieta pit sunar 😠 hladny je, teraz o 15tej by mal mat sunar a uz vidim, ako radsej pocka do 17tej, kedy dostane vyzivu ovocnu s keksom.. rozmyslam, ci kupit mlieko hami ale to babylove..

mirka285
6. jan 2011

@kafoditka ja musim tiez pochvalit Gaba,pomahal mi s upratovanim...no Filip odmieta,moja LInda okrem Nutracu vypije vsetko,akurat,ze sa vzdy zgrca ☹

bambola
6. jan 2011

@kafoditka
@mirka285 sa mate, ja si odzdobit aj upratat musim sama 😠 to uz asi neprevychovam 😀

mirka285
6. jan 2011

@bambola no mne bolo tiez velmi cudne,ze mi tak ochotne pomaha,no ale tak on za to na oplatku potom nieco chcel 😖

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285
@bambola ja som to ani nevedela...uspavala som maleho a ked som dosla do obyvacky, tak uz len holy stromcek stal a ozdoby pekne spratane 😉 baby mali sme na obed plnenu papriku-tu milujem- som sa napraskala..zjedla som styri gulky so stavou, za tym som kavu vypila a som plna po dekel 😝

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 ako zabavas Lindu cez den? Sak ten moj hyperaktivny Filip uz nevie, co so sebou a to ma pol roka.. Sak ten sa mece, vkuse sa pretaca, lozi po posteli - kde ho musim strazit, lebo ked ho dam do postielky tak sa stale bucha niekde do hlavy a potom vresti.. normalne vidno, ze potrebuje niekde vybit energiu. Ja sa vazne pohravam s myslienkou kupit to choditko alebo hopsatko alebo proste nieco, kde sa zahra a "odreaguje" Ved ja ho musim stale drzat aby mohol skakat po posteli, vtedy je najspokojnejsi, a beda beda ked ho polozim len tak do postielky 😒

mirka285
6. jan 2011

@kafoditka ja mam na zemi tie penove puzzle a mala sa hra tam...ona sa tiez furt vrti,toci,a vymysla co kde by urobila,ale vie sa dost pozabavat aj sama 🙂 plnena paprika mnam

noemarta
6. jan 2011

sevas babule, cakame navstevu, ktora nejak nechodi a nechodi, tak som sa rychlo pripojila.
@kafoditka ja som sa tiez rozhodla ze kupime choditko, lebo nela sa dost stavia na nohy, tak nech si tam trosku zahopsa.
Ja zatial nad golfacom neuvazujem, lebo my este furt chodime s hlbokym, takze neriesim... a to som sa bala ze sa tam uz v decembri nezmesti...
kebyze dnes nemame navstevu, tak aj ja davam dole stromcek, ved je chudak uz taky zvednuty 😖 😖 ale az v sobotu, alebo zajtra ho dam dole.

noemarta
6. jan 2011

mnaaam plnena paprika to by som si veru aj ja dala, moj mm to zboznuje ale na sladko, to ja nemusiiim...
Aj my mame tie penove puzzle a tam sa moc hrat nechce, lebo sa nechce tocit, ale ona sa mi dost prehra v tej hojdacke, tam ju obklopim hrackami a o zabavu ma postarane. 😉

bambola
6. jan 2011

@kafoditka
@mirka285 moja je cez den este ako tak dobrucka ale vecer od tej siestej by som jej niekedy fakt nakladla na zadok, nevie co od radosti, vala sa hore dole, musime si ju prekladat , raz ju zabavat jeden raz druhy, mm hryzie do nosa, taha nas za ruky....no proste nevie sa zmestit do koze a pritom sa cez den pekne pohrame 😕

mnam plnena paprika 😝

inac niekto ma tu strasne pokusa, lebo najprv ten lacny maclaren co mi pani posielala tie foto a teraz som naasla uplne novy techno xlr za polovicnu cenu 😠 ci tooooo nebude nejake znamenie 😕 😀 😀

robika
6. jan 2011

ja tiez neviem co s tym mojim zivym striebrom, cely den sa mu musim venovat a vobec nic ine nestiham, ked si nahodou sadnem pred pc, tak si stihnem precitat zopar viet a malokedy stihnem aj daco napisat a uz musim vstat, lebo mi tu mrnci s takou vytrvalostou, ze to nevydrzim... teraz ho ma mm a uz na mna krici, ze kedy pridem za malym, lebo dnes je FIlipko extra umrncany, uplne od rana, uz ani ja neviem co s nim ☹
my mame maleho psika, takze u nas lozenie po zemi, hranie sa na koberci nehrozi, tento nas psik ani neposlucha, takze to by bol maly hned cely olizany, alebo by mu kradol hracky 😀 , neviem ako to budem riesit ked maly zacne lozit, lebo tento nas dom nie je vobec stavany pre dieta, je tu vsetko uplne zle.... ale tak este mame trochu casu vyriesit to...
u nas sa v celom dome drzi dieta, teda okrem mna a Filipka a po 4 dnoch uz aj vraj schudli 1 kg, tak ja mam o varenie postarane, ale taku plnenu papriku by som si dala

tinaki1275
6. jan 2011

@bambola po ceste z Blavy do BJ sa zastavime vo Zvolene u rodiny ,tak by sme mohli aj v BB na hodku aspon vypit niekde kafe...alebo potom ked pojdeme nazad po tyzdni do Blavy ...
@petrap001 bravcove este nie pokial viem..to hovadzie hovoria ze mozes ,je ozaj bohate na zelezo..

tinaki1275
6. jan 2011

@mirka285 ja Humana mlieko je velmi dobre..mne ho odporucal znamy co ma lekaren a jeho dve ratolesti mali problemy s travenim a ref;uxom .a vyskusali omnoho drahsie mlieka a toto im nakoniec sadlo ..mate ho aj na svk?
@merikac kamoska ma termin 26.3. ale pojde na cisarsky urcite takze typujem okolo 15.3. jej daju termin ..
baby ja drzim stromcek aj do 20 .1...nejako sa mi to tak paci ..a uz sme mali aj do 1.2.- to mam narodeniny 😀

bambola
6. jan 2011

@tinaki1275 to by bolo super ak by sme sa dohodli 🙂 musim predsa vidiet nasu pologrecku sokynu 😀 😀

este som chcela napisat, ze nasa mala je celkom fajn c osa uderov tyka (klop klop) kolkokrat si buchne hlavu o postielku alebo ked sa pretaca z bruska na chrbat tak jej hlava tak padne a iba ostane prekvapena a fuunguje dalej 😀 to budem rada ak nebude taka umrncana pre kazdu blbosticku. ona celkom aj dost vydrzi, sparanie v nose tycinkami, prekladanie do manducy a kopu inych veci 😀 😀 co uz, je to nase prve dieta.....niekde sa to nauci musime 😀 😀

tinaki1275
6. jan 2011

@robika no ja mam vsetky zvery von momentalne ale chystam sa prehradit tu cast obyvacky co sluzi ako herna ,normalne takym akoby plotikom -lebo ja mam malu aj teraz s hrazdickou na koberci na zemi ..a aj ,me to vyhovuje sadnut si knej nazem ..a s psom mi ani nehovor..nechala som len raz yokshira sameho dnu volne ked sme odisli ..ten cert vyskocil na nasu postel kde bola vtedy hrazdicka a postahoval malej vsetky hracky ...tak som ich prala a dezinfikovala...lebo on je nenasytny a olizuje vsetko este aj vlastne hovna☹ale moj Donald aj ked je velky ked zavelim lahni pod stol tak lahne a ani sa odtila nepohne aj pol dna..takze sa nebojim ..akurat macku uz dnu nenecham ,aby ju nahodou neposkrabali ..

tinaki1275
6. jan 2011

@bambola nasa je tiez dost odolna..🙂zatial jej mm parkrat trafil lyzickou s vyzivou do oka.a ona pohybom dozadu trepla hlavou o jeho zuby az zaprastali a aj mrnkla ale len chvilocku ..raz sa tak nesikovne pretocila a prilahla si rucku a evidentne ju to bolelo ale to len zopar sekund...a najnovsie otrepava hrkalky o hlavu ..zistilaze ked s vacsinou hraciek kyve tak vydavaju nejaky zvuk tak to ponerne nekoordinovane skusa,vacsinou o svoju hlavu..🙂

katty17
6. jan 2011

ahojte babulky.
takt toto bola noc. @mirka285 - tie chrbtove krce som mala od siestej vecer do siedmej rana. som prerevala celu noc ☹ . neskutocna bolest. nastastie sandricka o pol osmej vecer zaspinkalaa a vstavala o pol deviatej rano 🙂
Inac uz dnes pekne spapala mrkvciku s jablckom. musela som jej dorabat 😉 . zajtra skusim brokolicku s maskom. tak som zvedava ako to pojde. lebo sladke jej ide.

kafoditka
6. jan 2011

@katty17 to je neprijemne ☹ nezaberaju nejake lieky alebo injekcia?

aalexis007
6. jan 2011

@robika Ja to hovorím už dávno - to je tým menom Filip. Aj ja musím byť pri malom 24 hodín denne. Stále si vyžaduje pozornosť 😀 😅

zuzik1983
6. jan 2011

baby menom to nebude 🙂 ja tiez musim byt pri malej nonstop.a to mi cez den ani nepospi,tak 1-1,5h denne 😒

aalexis007
6. jan 2011

@zuzik1983 jasnačka že to nieje menom - veď ja som len žartovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre