Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 kati len busom a ked by som uz sla busom tak to mozem aj rovno do blavy. navyse toho 30.mm sluzi cize aj keby som sa dostala s tebou do pezinku tak by som sa nemala ako dostat domov do BA 😒
ale dakujem za ponuku 🙂

tinaki1275
16. jan 2011

@bambola mne zozaciatku kasu nechcela teraz papa asi tyzden a davam vzdy s ovocim a chuti jej..aj ked spapa tak z 80 ml max.. kdeze 130ml ako pisu na krabici ,k tomu sa dopracujeme ked bude mat rok 😀 a vzdy mi to este zapije trochou mliecka..

katarina7777
16. jan 2011

@katarina7777 a tu sedacku mas s isofixom alebo bez? tu tie bez stoja okolo 250 eur a s isofixom od 350 vyssie.

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 domcek fajnovy, len mne to tam pride to okolie take suche, akoze vsetky rastlinky vyzeraju ako desat minut pred rozpadom. ale tak to vsade v tychto juznych krajinach. uplne citim ako tam sala to slnko ked cumim na tie fotky 🙂 ja teda leto a horucavu milujem, aj ked teda leto v kalabrii bolo uz aj nad moje sily 😀 ale mm by sa zblaznil

katarina7777
16. jan 2011

@bambola mozno by ta niektora blavacka zobrala domov zo stretka.

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 katka co ja viem tak ma mirka bez izofixu lebo pisala, ze citala clanok, ktory hovoril, ze az take bezpecne to nie je a to mi pripomina, ze som sa chcela spytat ci nema @mirka285 na neho link 😉

katarina7777
16. jan 2011

@bambola to zato ze minule leto bolo dost suche, aj my ked sme boli v septembri v chianti tam bolo vsetko suche a kopec prachu ale miestni hovorili ze taku suchotu tam uz davno nepamataju a ked je teplo tak skok do bazena 😀

kafoditka
16. jan 2011

@bambola mati ja by som ta od maxi zobrala domov 😉 to je najmenej 😉
@katarina7777 kati velmi dobry dojem vo mne zanechal ten dom, taky "dusevny" je cely a ten bazen... 😵 ja by som si osobne vybrala nieco ine, ale velmi sa mi tento dom paci, ma nieco do seba

katarina7777
16. jan 2011

idem uspat toto dieta lebo oci si sucha uz hodinu a spat nebude

tinaki1275
16. jan 2011

@bambola toho 23.1. by sme mali vyrazit z viedne, uvazovali sme ze mozno aj prespime na donovaloch,a lebo vo zvolene..a nazad 28.1.z bj ale to nebudem spat nikde akurat zastavime BB a zvolen..
@katarina7777 ideme s austrianom ,ide aj olympic airways ale nehodil sa nam let nazad..lebo je neskoro vecer..inac tie vrtulove su des..teda pre mna ,nemyslim ze malemu to ale bude vadit..ja som tym letele Milano -vieden raz..a sama by som este netrufla ,a este v zime..kvoli prestupom ..ale v marci pojdem na cyprus sama s malou ,ale to je relativne ok lebo tam aspon sa nemusim nabalit oblecenim a blbostami ,je tam furt teplo ..

mirka285
16. jan 2011

@bambola tiez davam iba ryzovu bud mliecnu alebo nemliecnu...
@katarina7777 prenadherny je ten dom,presne nas styl,akurat okna by som musela premalovat na hnedo...autosedacka stala 200 eur a nie je s isofixom,ja som nechcela isofix....

kafoditka
16. jan 2011

baby strasne moc vam dakujem, ze ste mi poradili a podrzali ma, moc mi to pomohlo. zlate ste. lubim vas 🙂

mirka285
16. jan 2011

@bambola Mati link veru nemam...

kafoditka
16. jan 2011

baby moj maly spi - a chrape 😕

oacka
16. jan 2011

@monline koláčiky aj kúsok torty máme z dedovej oslavy a ke´dže mama chudne,tak nepiekla nič! 😀 oslávenkyňa vám všetkým pekne ďakuje:

mirka285
16. jan 2011

@kafoditka Domi Bambola chcela link o tom isofixe,nie na autosedacku 😀

kafoditka
16. jan 2011

@mirka285 🤐 tak nic potom 😀

mirka285
16. jan 2011

@oacka zlata je Kikus 🙂

mirka285
16. jan 2011

@kafoditka Domi ale aspon vidiet ako promptne reagujes 😉

kafoditka
16. jan 2011

@oacka 😀 kraasna je Kika s tou celenkou 😉 mojmu krpcovi rastu vlasy ale len v strede, akoby na pankaca 🙂

kafoditka
16. jan 2011

@mirka285 som si to zle precitala, ked Katka chcela vediet cenu autosedaciek a bambi spomenula, ze mas bez isofixu, tak som ju sla hned hladat... 😎

bambola
16. jan 2011

@kafoditka ale vdaka 😀 inac dakkujem aj za ten ponuknuty odvoz ale fakt to nebudem asi komplikovat, navyse sme tu v BB na dva tyzdne takze okrem malej v autosedacke mam aj celkom slusne velku tasku 🙄
@oacka krasna oslavenkyna 🙂

kafoditka
16. jan 2011

@bambola no a sak aky problem, my mame combi 😉

katarina7777
16. jan 2011

@kafoditka aj Leo kopiruje po Filipkovi pankacovy uces 🙂

luludi
16. jan 2011

predpokladany prichod mm do 1 h. 😵 😵 😵 tesime sa tesime

katarina7777
16. jan 2011

@mirka285 najlepsie na tom dome je ze ma 50 arovy pozemok cize ziadny blizky susedia 🙂 dufam ze take nieco najdem o 10 - 15 rokov, lebo potom by sme chceli ist byvat do toskanska lebo tu je zima na nevydrzanie, vlhko a hmla.

bambola
16. jan 2011

@kafoditka to hej ale katka by isla z NR aj s rodicmi, plus ona a mala, plus my dve 😒
musim utekat mala sa zobudila 🙂

katarina7777
16. jan 2011

@bambola aj ku mne sa tvoje veci zmestia do auta, ale ved este mas cas si vsetko rozmysliet 😉

katarina7777
16. jan 2011

@bambola mata ja si to zariadim aby si sa ku mne zmestila takze ja som neni problem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre