Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
21. jan 2011

@ericica jooooj, to je teda deň blbec! a neošáliš malú nejako inak? spevom, hračkami,lietadielkom? ja som už normálne profesionálna herečka aj speváčka, keď malej dávam papať. 😀 😀

ericica
21. jan 2011

@oacka to by ma porad porazilo...... 😠
@mirka285 no ved to mm mi povedal aby som ani z domu nevychadzala 😒 pred chvilou odvolal toho opravara a objednal z Bratislavy daku suciastku ktoru mi donesie kmotra a zajtra ju aj vymeni 🙂 miri tak to ti verim ze ja zavidis ale hadam ti to vykompenzuje a v lete pojdete niekam spolu 🙂 a ked budes volat z maxi tak ju pozdrav 😉

mirka285
21. jan 2011

@ericica no prave ze mne sa v lete s malou nechce nikam trepat,akurat bude zacinat chodit a to su tie dovolenky potom o nicom...teda aspon pre mna,dojdem viac unavena ako oddychnuta 😖 skor mu zavidim tu pohodu co tam bude mat,ziadne povinnosti len sa valat na plazi a chodit po vyletoch 😒

luludi
21. jan 2011

@tinaki1275 nacvicim a ukazem 🙂 som si podla opisu myslela, ze je to dermatitida :(

katty17
21. jan 2011

@mirka285 , @oacka - som netusila ze to je vlastne jedna firma 🙂 idem hodit do googla a vycihat nejaku sedacku. sandra este chodi vo vajicku a celkom sa jej tam este paci. zatial ani nepipla 🙂 radsej si tri krat odklopem 🙂
@ericica - inac moja sandra zo zaciatku odmietala papat v case obedu. az ked som jej zacala davat akoby na olovrant masko a zeleninku tak zacala papat . potom sme to posuvali blizsie k casu obedu a uz papa ako diablica. este ma napadlo ze sandre strasne chutila hruska s cimkolvek. nedavala som vela hrusky. to skor len taky mesiacik, dva a primiesala som to k masku. zo zaciatku potrebovala citit tu vonu alebo chut hrusky. potom som uz nemusela davat ziadne ovocie. dnes spapala morcacinku s ryzou a mrkvou 🙂

katty17
21. jan 2011

@mirka285 - ani my asi nepojdeme toto leto k moru. si neviem predstavit akoby sme sli taky nabaleni. by mi to pripadalo ako Miazgovci 🙂 poznate tu madarsku rozpravku? 😀
ja som len vcera prisla k nasim na tyzden a to sme len my dve boli nabalene ja keby sme sli niekam na mesiac 😀

katty17
21. jan 2011

Ozaj, dnes som vytiahla u nasich uz sportiak a mala mi v nom prespala asi dve a pol hodinky. somm nechapala 🙂

mirka285
21. jan 2011

@katty17 Miazgovci sme my,casto to pouzivame ked niekam ideme,Gabo sa rehoce,ze bude musiet kupit aviu za chvilu...

mirka285
21. jan 2011

@katty17 no mne sa urcite nechce ist s malou v lete k moru,na tyzden je to o nicom,to uz by som isla radej niekam do Egyptu a na taku destinaciu je mala este mala..najlepsie nam bude u babky na dvore,otec slubil preliezky aj pieskovislo,bazen mame,no co viac si mozme zelat....pre mna urcite lepsie ako sa nervacit niekde v Chorvatsku..ked bude mat mala take tri roky tak potom
🙂

meruska
21. jan 2011

@katty17
@mirka285 to by ste mali vidiet nas ked sa ide k rodicom, cestovna postielka, kresielko, kocik a minimalne 2 plne cestovne tasky oblecenia a dalsia taska s jedlom, mliekom a blbinami pre maleho

katarina7777
21. jan 2011

@mirka285
@katty17 podla mna vela zavisi ake je babatko a kam idete, lebo pokial je to apartman tak si musis zobrat vsetko, pokial do kvalitneho hotela tak ti tam vsetko poskytnu od postielky az po ohrievace flasky a detske jedlo dostat vsade, jedine sa oplati zobrat mlieko ak by sa nahodou nedalo kupit a letne detske veci nezaberu vela miesta 😉 to je moj plan pred marcovou dovolenkou, potom podam hlasenie ako sa naplnil 😀

mirka285
21. jan 2011

@katarina7777 Kati no vsak to je to o com hovorim 😉 vy idete do Dubaja v marci a to Leo chodit urcite nebude,cicze ho nebudes musiet nikde nahanat,a je to trosku ina destinacie ako Chorvatsko kam by som musela ist nabalena jak hovado...takze myslim,ze vy si dovolenku vcelku uzijete,a to tu nebudem porovnavat dubajske hotely s chorvatskymi hotelmi alebo apartmanmi..ja Chorvatsko milujem,ale toto leto by to bolo pre mna urcite o nicom,ale mozno niekto iny je povaha,ze mu to maximalne vyhovuje....

katty17
21. jan 2011

@mirka285 - uz kukam tie autosedacky 🙂 celkom pekny vyber aj co sa tyka farieb. vo farbe sme sa s risim zhodli 🙂
ozaj, k prvemu rociku kupim malej asi taky bazenik ako si kupovala linde . strasne sa mi paci. musim cosi na nete vysmejdit. miri, ty si si objednavala najake ciapocky u tej janky z mimibazaru?

mirka285
21. jan 2011

@katty17 ano objednavala som si u nej teraz tri,pridu mi koncom februara,chcela som take jarne...som si jednu ciapocku,jeden akoby klobucik a jednu ciapocku so siltom 🙂

katarina7777
21. jan 2011

@mirka285 to mas pravdu s tym chorvatskom, a plus tam nie su piesocnate plaze co je idealne pre batolata. Miri kolko si dala za tvoju Romerku?

katarina7777
21. jan 2011

@mirka285 s tymi plazami som to napisala jak dilino, piesocnate su dobre pre deti lebo sa prehraju cely den 😉

katty17
21. jan 2011

asi naozaj zalezi od maminky a aj babatka ... kamoska bola v statoch v lete a to mala akurat zacala chodit. paradne to tam zvladli . velmi si chvalila. a to tiez sli nabalene v lietadle 😉 som zvedava kedy sa my vyberieme na prvu dovolenku. ja sa pohravam s myslienkou vybehnut na zimnu dovolenku na kaprun... ale to je len mini myslienka 🙂

mirka285
21. jan 2011

@katarina7777 ale aj tak nam musis zreferovat ako bolo v Dubaji,i ked predpokladam,ze bude dobre...ja som narocna na dovolenky,ja vyzadujem hotel so vsim vsudy 😀 Kati autosedacka stala 200 euri,neviem zatial posudit aka je,akurat,ze je pekna 😀

mirka285
21. jan 2011

@katty17 Kati ono je to aj o tom,ze malokto ti povie,ze nebolo tak ako som si predstavovala...a co mysli pod slovkom zvladli??vies,ono je to take diskutabilne...napr. mne ani Kaprun nepride ako dobry napad,nakolko na Kaprune nemas ubytovanie priamo na svahu a mne by sa nechcelo sto krat pocas dna startovat auto podla potrieb malej 😖 ale zo mna si neberte priklad,ja som narocny klient 😀

gabika41
21. jan 2011

@tinaki1275 kozim jogurtom nemozes vobec nic pokazit...... 🙂
@ericica skus jej davat aj bez maska 🙂 lebo bratove dcera striktne odmietala vsetko co len preslo okolo masa do 15 rokov 🙂

katarina7777
21. jan 2011

@mirka285 zreferujem , budem podavat info priamo z miesta, tam je wi-fi vsade.

strasska
21. jan 2011

@mirka285 ja ti musim dat do istej miery zapravdu, my sme boli s Miskom ked mal rok a tri mesiace, isli sme hlavne kvoli jeho dychaniu...ale Miskovi sa zdalo more studene, takze do neho nevliezol, po dvoch dnoch ho uz plaz, kamienky, vlny ani bazenik s hrackami nezaujimali, takze sme castejsie vyrazali na vylety.
ja som si ale oddychla, lebo Misko je dost ockov privesok, takze oni sa tulali a ja som si vychutnavala more 😉

strasska
21. jan 2011

@mirka285 a my sme neboli narocni klienti, kedze byvame s mojou mamou, tak sme si vychutnavali hlavne to ze sme spolu a preto povazujem tuto dovolenku za super 😉

mirka285
21. jan 2011

@strasska tak to ano,vy ste si aspon od rodiny oddychli,to je niekedy tiez treba 😉 idem von,dala som malej overal,tak dufam ze neni teplo vonku...

luludi
21. jan 2011

dnes som si odmerala podla flasticky a bubo zje cca 70 ml prikrmu, podla mna v pohode 🙂 mam radost. Akurat este vobec neskusa stvornozkovat, ani ritku dvihat.. je to v pohode? este mame cas? 😕

adelaine
21. jan 2011

@luludi ahoj luci, podla mna kazde dieta je individualita,
mne zacal risi dvihat ritulu az posledne 2 tyzdne dozadu, a snazi si podsuvat kolienka pod seba,
tvarou ide k podlozke, ale nejako sa neposuva, az dodnes, len sa mi pucil a my s mm na nom 😀 chudacik 😀
ale musim este poznamenat, ze nejako mi zlenivel potvora, kedysi sa pretocil v sekunde, na obe strany a
teraz lezi ako polienko, hracky ma okukane, nebavia ho, tak sa neotaca...najviac ho beru veci, ktore mu nedovolim chytat 😅
a
dnes som ho nechala na deke s hrackami, odbehla som do kuchyne a ked som dosla o 2 min.
bol 2 metre od deky na koberci , a nacahoval sa za make upom, ktory som tam mala polozeny,
tak nechapem, ako sa tam risi dostal, ked nelezie, ani nemrncal, ani nevydaval take vselijake zvuky
ako vydava pri tom svojom lezeni 😀 😀

tinaki1275
21. jan 2011

@luludi myslim ze je to uplne v pohode,kazde dieta je ine a kzade mas voj rytmus ..ono to pride potom naraz uvidis..ani nebude potom ritku dvihat len zacne rovno stvornozkovat..a chlapi su vacsinou lenivi nie ?😀 teda okrem kafoditkinho Filipka ten predbehol vsetkych ,uz len cakam ze nam za taky mesiac oznami ,baby on chodi 😀
my ritku dvihame o 106..ale len asi 3 dni a uz sa mi aj posunula nejaky ten meter takym akoby nehrabanym stvornozkovanim..ale to este nie je ono ..ani mi to este nechyba,kto ju bude potom nahanat 😀

kafoditka
21. jan 2011

Babulky tak uz mame napecene, stihla som ist s malym na prechadzku - spal AZ pol hodiny 🙄 teraz sa ideme s maminou navzajom prefarbit. Vecer by mohol ist nejaky dobry film v telke, mate tip??
@tinaki1275 🙂 my to mame tak vyrovnane - sice je sikovny pohybovo ale zato mizerny spac... 😒 ten spanok keby sa zlepsil, tak sa vobec nenahnevam 😀 najnovsie ked ho chytim za ruky tak si veselo vykracuje a tesi sa z toho, ale zatial mu dovolim prejst len par metrov a dost... a choditko sa u nas zatial velmi neohrialo, ked ho tam dam tak sa len hra s klavesami, pretoze hraju ale max. da 3-4 kroky dopredu a to si ani neuvedomuje, lebo sa len tak posuva popri tom hrani na klavesoch..
@luludi luci myslim ze to je v pohode. skus mulen tak dat pred neho casopis, noviny a sustat na nich a uvidis, ci za nimi pojde. Decka maju radi taketo "hracky" typu noviny, mobil, kluce... vyskusaj 😉

luludi
21. jan 2011

@adelaine @tinaki1275 @kafoditka dakujem za povzbudenie 🙂 denne "trenujeme", ale zatial sa nechyta.. skusim, ako kafko pisala - nejake "zakazane" predmety nechat v dosahu, ze ako si s tym poradi 🙂

bambola
21. jan 2011

@luludi nasa mala ma taku fintu na pohyb dopredu 😀 je na brusku a nedociahne na nieco, tak sa zvali na bok, natiahne ruky a odkopne sa nohami 😀 a dosiahne svoje 😉 kazde dieta si najde svoju fintu😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre