Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
24. jan 2011

@bambola vies, ja nevravim, ze nechcem urobit statnice na prvykrat. ja som len realisticka a ak by nevydalo, nehodim sa z mosta. snazim sa, ale nie som si ista nicim popri dietati. hlavne casom a energiou...

strasska
24. jan 2011

@maxara vitaj, je dobre, ze si spat 😉
@zuzik1983 jeeeeeeeej sikulka...moja sa snazi dat na 4, ale velmi sa jej nedari 🙂
@meruska zubatemu oslavencovi vsetko naj 😉
@luludi tak a zivot je opat ok, aspon ja si tak vzdy vravim, ked najdem pricinu nejakych tazkosti...ale sa bubo natrapil, tak dufam, ze dalsie zubky uz budu bez bolesti 🙂

maxara
24. jan 2011

@strasska 😉 vdaka,.

zuzik1983
24. jan 2011

@strasska moja sa to naucila zo dna na den 🙂

merikac
24. jan 2011

baby,,ak nieco vidite,,,ktora foto vam viac pripomina Emmu?

merikac
24. jan 2011

juj,,a ta prva,,to som nasla dnes ako som sa preluskavala fotkami,,,a booze,,,ja chcem hned a zaraz schudnut,,ved je tam polovicka zo mna ☹

merikac
24. jan 2011

som sprosta zabudla som pridat este tuto fotku :D

merikac
24. jan 2011

@maxara Peti,,,ale priznaj,,ze aj my sme ti chybali,,,a este ako veeeeeeeeeeeeelmi 😀

zuzik1983
24. jan 2011

@merikac no je velmi zle vydiet,ale podla mna skor tie horne...

maxara
24. jan 2011

@merikac 😉 trosku.. po narkoze som bola rada ze zijem a ze sa ma nikto nic nepyta a mozem spat. a ten dasli den som tiez este podriemavala, cas mi rychlo ubehol, lebo len cesta na zachod vratane odhodlavania sa vstat, kedze to dost bolelo, mi trvala asi pol hodinu.. potom s Miskou sme mali zaujimave debaty, mile dievca.. smiali sme sa, ze sa nemozeme smiat.. ale vzdy ked mi niekto zavolal alebo napisal sms, tak som nostalgicky zaspominala na moj kompik a kresielko a Miske som o vas veeeela rozpravala.. aj to, ze som normalne dojata, ze ste si tolke pospominali a drzali mi palce 😵

maxara
24. jan 2011

@merikac podla mna je mixnuta, oci ma po tm ale tvar hlavy asi skor po tebe cize to upravuje aj celkovy dizajn 😀

monline
24. jan 2011

@merikac emma je krásny originál....tie fotky sú zle vidieť, podľa mňa je mix z vás oboch, ale asi viac na teba

mirka285
24. jan 2011

@merikac mne sa nepodoba ani na jednej...ty si bola aka kocica,no veru by si mala trochu pochudnut....ale je pravda,ze cim sme starsie,tym to ide tazsie,pred takymi 5 rokmi som 5 kil zhodila raz dva a teraz vyslovene bojujem s kazdym dekom 😠 😠
@maxara sa vytesujes,ze si doma v teplucku pri compe a s nami,co?

monline
24. jan 2011

@maxara maxi ešte si si to nerozmyslela so stretkom? cítiš sa na to? pochopím ak nie teraz..a myslím, že aj ostatné baby

tinaki1275
24. jan 2011

@meruska@luludi blahozelame k zubkom .. 🙂
@bambola uz tu ubuda bezzubych .. 🙂 my zostaneme nakoniec..stavime sa o nieco ze Leia bude posledna z juloviek zo zubom?
no idem bojovat s drakom ,uz polhodiny bojuje s postielkou .. 😒

tinaki1275
24. jan 2011

@maxara monline ma pravdu mozme to posunut ak sa necitis ... 😉

tinaki1275
24. jan 2011

@katarina7777 no ja musim zajtra spisat nejaky zoznam...ze co potrebujem...a tak budem podla toho balit..hadam to stihnem. 😒

bambola
24. jan 2011

@tinaki1275 @maxara @monline aj ja to pochopim ak sa to posunie 😀 😀

tinaki1275
24. jan 2011

@bambola ty potvora 😉 ale nie mne je to jendo ..ja som ok aj tyzden neskor a aj dva ...

maxara
24. jan 2011

@mirka285 🙂 jasne, ze ste mi chybali a tesila som sa jak hovado na vas..

@monline ja teda neplanujem nic posuvat, ale keby mala byt ucast pre chorobu obmedzena, alebo by napr tinaki nemala prist a pod, tak potom mne je jedno, ale hlavne potrebujem, aby to bol vikend, najlepsie nedela, aby mm bol doma

Ale inak sa citim.. ved ja nic nechystam.. a uz som aj zmenezovala rodicov a mm, ale to sa da samozrejme premenezovat.. 🙂 ako chcete vy, ked sa dohodnete rychlo na nahradnom termine..

tinaki1275
24. jan 2011

baby mala ma uz suchy nostek ale v hrdle ma zatecene hlieny,teraz vecer mala problem vypit mlieko . ..co s tym ?ma vyznam striekat morsku vodu do nosa? alebo robit preplachy ? bojim sa aby z toho nedostala nejaky zapal priedusiek.. 😒

katarina7777
24. jan 2011

@maxara ja mozem len tento vikend, lebo 6 teho sa vraciame domov a 5 teho idem na oslavu, teta ma 60tku.
inak ako dohodneme jedlo?

katarina7777
24. jan 2011

@bambola ty dojdi do nitry a odtial ta presuniem ja 😝

katarina7777
24. jan 2011

@tinaki1275 ja sa spolieham na to ze co zabudnem zabalit to kupim u nas, ja sa musim zbalit s malym do 1 kufra, cize ja si berem len minimum veci pre seba...

katarina7777
24. jan 2011

@tinaki1275 ako dlho je mala nachladnuta? lebo leo ked bol chory v decembri tak mu to preslo po 4-5 dnoch, odsavala som mu sopliky lebo to mu najviac pomohlo, hlavne pred jedlom a este som mu natierala hrudnik takym balzamom z byliniek.

katarina7777
24. jan 2011

co tu trpim samopismom? kde ste vsetky????

maxara
24. jan 2011

No tak bud vyradime Katku a dame to na 6.2. ale to by bolo asi dost nefer, kedze katka bookovala let prave kvoli tomu, alebo to riskneme teraz.. co sa tyka mna, ja som pripravena na vas, mozno nebudu papuce pre vsetkych uplne, ale tak ostanu posledni prichadzajuci obuti a co sa tyka mojej jazvy, do nedele je este tyzden a ked si predstavim, ze po zlcniku som ninu nosila uz na 5ty den od operacie, tak to uz bude v pohode, uz budem mat mozno aj stichy vonku, cize brucho relativne v pohode, akurat ze nebudem nic tazke dvihat.. takze ja budem v pohode

maxara
24. jan 2011

a ozaj, asi rovnako od operacie som bola predsa v NR na stretku po zlcniku 😉

tinaki1275
24. jan 2011

@katarina7777 no my pojdeme klasicky s dvoma velkymi kuframi a este s jednym malym , myslim +kociar ..ja uvazujem ze nam vezmem minimum veci aj tak zvykneme nieco nakupit..a malej veci vela miesta nezaberu..dufam..akurat sa bojim ze aku sedacku nam daju v pozicovni aut ,maju vraj aj pre deti do 13 kg..len dufam ze nakoniec nebude nejaky problem..my potom v rakusku tahame aj lyze ,ale na tie mame nosic..

tinaki1275
24. jan 2011

@katarina7777 Leia ma sopliky od soboty .a dufam ze do piatku nam to prejde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre