Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. jan 2011

@maxara ak sa ty citis v poho,tak nic nech sa nemeni...

katarina7777
24. jan 2011

teda dost by mi bolo luto keby neni stretko ale samozrejme pochopim keby sa na to petka este neciti.

katarina7777
24. jan 2011

@tinaki1275 ja planujem ist do dubaja s poloprazdnymi kuframi, ze tam ich doplnim 😀

maxara
24. jan 2011

@katarina7777 no kedze ja sa citim na to, tak treba sa dohodnut

@mirka285 tak neni o com 😉
vlastne aj Bambi si to moze este do soboty vecera rozmysliet, keby bambolka vyzdravela

katarina7777
24. jan 2011

@mirka285 co hlasi tm z thajska? velmi sa poti na plazi?

merikac
24. jan 2011

@maxara
@monline
@mirka285 - na prvej foto je mm a na tej poslednej samotnej ja- som rada, ze nieje az taka kopia mm, ako vsetci znamy tvrdia- Mirka a co sa tyka chudnutia,,nezrat a cvicit to isty,,,aj jedno aj druhe je pre mna momentalne straaasne ale straaaasne narocne dodrzat,,proste chyba mi slaba vola,,a jedlo - moc nejem, mna zabijaju sladkosti,,,,vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...Peti- fakt si trufas na nalet tolkych zenskych s detmi???

mirka285
24. jan 2011

@katarina7777 no dnes mi pisal,ze uz druhy den nesvieti slnko,tak som mu odpisala,ze super,tak nemusis lezat na plazi a mozes ist nakupovat 😀

katarina7777
24. jan 2011

ja som rozmyslala aj o jedle, aby kazdy nenosil nieco ine, co keby objedname napr. pecene prasiatko? lebo nas bude vela, tak si myslim ze najlepsie by boli jedno- dve jedla... este gulas alebo take nieco.... co vy na to?

katarina7777
24. jan 2011

@mirka285 tak to moze o par dni aj domov dojst, ved nakupene bude nie? 😉

mirka285
24. jan 2011

@katarina7777 no baby rozmyslali,ze objedname pizze a hotovo...ze ved aj tak polka z nas chudne 😀

mirka285
24. jan 2011

@katarina7777 a tyzden dopredu objednat pecene prasa je strasne neskoro,my sme chceli objednat raz tri tyzdne pred terminom a uz sa nedalo nikde,teda aspon tu v BA...

merikac
24. jan 2011

@katarina7777 nooo, ja mam najmenej co do toho hovorit,,ale ide o to aby sme sa stretli, maxi narobili co najmenej bordelu,,takze pizza z krabice rukami,,to isti,,ze ani vela riadu neuspinime 😀

tinaki1275
24. jan 2011

baby pizza to isti ..do ruky servitky a ide sa..myslim ze to je naj riesenie,a j ked @katarina7777 ma asi pizze dost nie? 😀

maxara
24. jan 2011

@katarina7777 @mirka285 Mirka ale Katka asi pride aj s jm a ten ked uvidi nase pizze, tak ho drbne.. a pripadne drbne katku 😀 😀 ale ja som samozrejme za, je mi to jedno.. na prasa mam super kontakt, ale myslim, ze nas az tolko nebude, teda na krstinach nas bolo 40 a prasa sme jedli 2 dni a vsetci dostali domov 😀 ale bolo vymakane.. a gulas, ked sa niekto podujme prist vyrazne skor, tak mozeme u nas uvarit doma

maxara
24. jan 2011

apropoooo, predpokladam, ze ked doletia tie iste vrabce k nam, ako minule, tak ani pizze sa objednavat nebudu 😀

katarina7777
24. jan 2011

pizza je super napad, dobre ste to vymysleli 🙂

mirka285
24. jan 2011

ja si myslim,ze sa tam aj tak postupne prestriedame...nepridu vsetci naraz urcite,ja sa zdrzim take dve hodky a hajde domov,myslim si,ze aj ne deticky bude tolko ludi dost ..

katarina7777
24. jan 2011

a plastove pohare k tomu, lebo inak skoncime vsetci s herpesom 😀

mirka285
24. jan 2011

@katarina7777 tvojmu muzovi dame nejake domace kolace 😀

katarina7777
24. jan 2011

tak co prinesiem, nieco sladke? alebo nejake chipsy,ci pitie? peti nemozes to sama vsetko kupovat ako minule.

merikac
24. jan 2011

@katarina7777 😀 -

katarina7777
24. jan 2011

@mirka285 moj drahy ostava doma , bude strazit psov (alebo oni jeho) a pracovat 🙂

cigaretka5
24. jan 2011

ja ze pokecam a vy o strteku, ktoreho sa nezucastnim☹

katarina7777
24. jan 2011

tak sa tesim na stretko, minule bolo super... asi si vytlacim nasi tabulku a zacnem si znacit koho som stretla ako to robi maxinka 😀

merikac
24. jan 2011

@cigaretka5 Luci,,ved kludne,,,co mala, ako jej chutia prikrmy ?!

maxara
24. jan 2011

no baby super, tak aj ja sa tesim a vidite, nebude to take dramaticke, uz sa vyzuva bambi, cigaretka a aj mirka tu chaosi s dvoma hodkami, hoci adel pisala, ze pride tiez s mm a kedze som jej oznamila, ze muzi budu na druhej kolaji, tak sme vymysleli pre muzov nahradny program a to, ze budu na striedacku vsetci kocikovat vonku deti 😀

maxara
24. jan 2011

@katarina7777 ja si toho moc tentokrat nevycervenim, iba tinaki, alexis a vierkuha alebo zeby som na niekoho zabudla?

cigaretka5
24. jan 2011

no chutia ale maminka zlenivela a nejak sa jej nechce klohnit, tak som stalym zakaznikom DM , ale co vyhovaram sa ze som púracujuca matka a ze nemam na varenie cas

cigaretka5
24. jan 2011

@maxara maxi ja som bola od zaciatklu neista a navyse, teraz mame doma smutok tak ani nie je moc naladicka niekam sa trieskat

merikac
24. jan 2011

@maxara ja sa ani neodvazujem napisat,,ze na nedelu sa nahlasili svokrovci- vraj bude Emmy, co som akosi nepostrehla,,tak ich musim nejako nenapadne presunut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre