Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
25. jan 2011

Dobre ranko 🙂 Tak ja strasim uz od 6tej, lebo maly bol dnes skore vtacatko, ale akurat znova zaspal, tak som si umyla hlavu a idem si spravit kavicku.. vonku zasa snezi 😠 jar asi tak rychlo nepride, ale co chcem, ved je len januar.. 😒
@katarina7777 Kati ja som slubila nejaky kolac, tak to vidim na nejaku strudlu alebo nieco podobne...este uvidim 😉
@tinaki1275 Mati tak ty to beries jednym vrzom - aj BA aj vychod - si mozes zrovna vsetky baby pomaly oznacit cervenou bodkou 😀

jaruska8
25. jan 2011

Ahojte, tak už sa vám stretká blížia, čo???? My sme vtedy na Donovaloch, takže... Ale ja verím, že raz sa stretneme. 😉 My už hovoríme aj ,,mama" a ,,baba" a ,,bebe" a ,,dada". Ja teda z nej dadaistka. 😝 Ešte neštvornožkujeme, ale už si riadne dvíha prdelku, takže to je zrejme otázka času, lebo na brušku je už profík. 😉 Kamoškin 10 mesačný synátor už chodí a ona mi hovorí, že na čo to je dobré, že ešte mohol počkať, raz ho aj tak všetky deti dobehnú. 😀 😀 😀 😀 Len má starosti s chodcom malým, nespratníkom. 😀 😀 😀 V podstate má pravdu, načo sa ponáhľať. 😝

aalexis007
25. jan 2011

Ahojte 😉 Už som tu dávno nebola. Pri mojom "náročnom" Filipkovi sa to ani nedá. Máme už 2 spodné zúbky a papkáme o 106. Zatiaľ mu dávam obedy - varím zeleninku a k tomu mu primiešavam HAMI mäskový príkrm. Snažím sa, aby mal aspoň 2x do týždňa len zeleninkový obed. Ten má z domácej zeleninky. A začala som mu dávať aj olovrant - ten máme vždy ovocný. Buď mu dám kúpenú výživu alebo mu uvarím a rozmixujem jabĺčko. Surové ovocie som ešte neskúšala. Dávam mu do nej aj sem-tam piškótky. A už máme okolo 8600 g. Poviem vám, je to už čo nosiť 😀
A najnovšie čo vymyslel, je zakrývanie a odokrývanie sa dekou. Má z toho ohromnú zábavu. A on asi 3/4 dňa strávi na brušku. Lozí tak celý deň. Pomaly už začína aj sedieť, ale ešte ho sem-tam prehodí na bok.
Mne sa na stretko k Maxi nebude dasť prísť, lebo práve vtedy cestujeme k našim na stredné Slovensko. Veľmi som chcela ísť, aj keby nás tam už bolo určite dosť. 😀
V sobotu idem pre novú autosedačku - veľmi sa teším. Objednali sme Kiddy - teraz vyšla limitovaná edícia - a veľmi sa i páči, tak som mu ju aj objednala. Veď z vajíčka nám už trčia nožičky a keď začne ešte trošku lepšie sedieť tak určite už vymením. 😉 😉

U nás sneží 😉 Prajem vám všetkým krásny dník 🙂 🙂 😉

luludi
25. jan 2011

bre ranko,

babulky, co uz mate doma malych zuborov, je mozne ze sa po prvom zube moze tlacit von hned zub druhy? chuda moje male ma stale teploty a bolavu pusinku, taky je uplakany, nestastnik moj ☹

sneh by mal snezit len na hory pre lyziarov v zimnych strediskach... dakujem, v dubravke si ho neprosim 😒

mirka285
25. jan 2011

dobre ranko vsetkym....
@luludi nam vysli dva zuby naraz,potomtreti,a hned nato stvrty,takze asi aj bubovi sa uz tlaci dalsi...
@aalexis007 takze maly zralok tam bude sediet,krasna 😉

booklover
25. jan 2011

dobre rano damy 🙂 vy ste toho vcera popisali! zase vysedavam na koni, namiesto ucenia 😖 minule sa ma muzicek opytal, ci idem na web aja ze "iba na chvilu na kona" no mali ste vidiet ten pohlad! 😀 asi sa zlakol dakeho zvlastneho erotickeho napadu na vecerny manzelsky program 😀
som asi nechapava, ale kde bude to stretko? v ktorom meste? uvazujem, ci by som sa neprivtrela...

@aalexis007 wau, ta sedacka vyzera ako z dalekej buducnosti 🙂 paradna.
dieta sa mi tu kotula po koberci, asi idem krmit...

maxara
25. jan 2011

Ranko
isla som spat asi o 0:40, zaspala som az 1:50 ☹ neda sa mi spat nikde, ani na boku, iba na chrbte, co ja neviem.. straasneeee ☹ Ninka ma zobudila o 6:30 ale mm ju zobral dole, ibaze o 7:20 mu zacal zvonit budik a to dost neodbytne... aaaach jaj.. strasne

@jaruska8 ☹ no neva.. zatial sme styri 100pro iste.. 🙂

Ja, Mirka, Katka7777, Tinaki

@aalexis007 no teda, ako vravim.. kazdemu do toho nieco dojde a nakoniec ostaneme 4 ☹

@luludi je to viac nez pravdepodobne, nam sa tlacili naraz, jeden zacal cinkat a druhy mala za chvilku tiez vystrceny

maxara
25. jan 2011

@booklover stretko bude u mna v PK

luludi
25. jan 2011

@maxara ufff... tak dufam, ze sa aj druhy co nevidiet vyklube, lebo v nedelu sa chystame k vam

booklover
25. jan 2011

@maxara pezinok?

maxara
25. jan 2011

@luludi no to dufam aj ja.. lebo teraz neviem, ci mam chystat tu obyvacku pre viac ako 12 ludi, alebo nie, ked to vsetci vzdavaju ☹

maxara
25. jan 2011

@booklover ano 😉

kafoditka
25. jan 2011

@maxara heeeej aj ja som ista 😉

mojalili
25. jan 2011

Ahojte kočky,

do svojho albumu som dala zopar listov knizky, ktoru mam doma este po LILI. SU tu napady na hry s detmi., Postupne budem pridavat jednotlive vekove obdobia, tak mrknite, mozno vas nieco zaujme... 😉 😉 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...

Inak uz skoro tyzden sa snazim aplikovat metodu zaspavania, a funguje, moje dieta sa naucilo same zaspavat v postielke a bez natrasania, dokonca sme boli dnes v noci hore len 2x...🙂

booklover
25. jan 2011

@maxara 😔 skoda.. neviem preco som bola v tom, ze ste tu niektore z Pe, byva mi tam blizko mamina. no nic. ak bude stretko dakde v strede, alebo v okoli pd, pe, tak az potom... uzite si to! 🙂

oacka
25. jan 2011

dobré ráno...dvojzubá veverička mi okusuje kábel od myši a celú ruku mám oslintanú.....

mirka285
25. jan 2011

@maxara myslim,zeaj @ noemarta a Katty su iste 🙂

meruska
25. jan 2011

@oacka že veverička 😉 ona lubi papať asi všetko nejedlé 😀
inak dobré ránko

gabika41
25. jan 2011

dobre rano.....v PE taktiez snezi....preco ten kon ide tak pomaly,normalne nna to nemam nervy.. 🙂
my este tiez nemame ziadne zuby a ani nevyzera na to,ze by v kratkej buducnosti mali byt 🙂

@maxara som rada,ze vsetko dobre dobre dopadlo a ze si uz doma 🙂 inak tak sa mi paci Tvoj nick,ze ho pouzivam do hesiel..... 🙂

este sa chcem spytat tie co mate tie interierove hupacky,je to dobra investicia?lebo vcera som rozmyslala,ze by som ju objednala 🙂

maxara
25. jan 2011

takze iste sme:
Ja, Mirka, Katka7777, Tinaki, Kafko, Noemarta a Katty17

@booklover oni z PE pridu k nam 😉

@gabika41 🙂 aj ja som rada, ze som ok a ten nick, aj to som rada, ze sa ti paci 😵

karinnka
25. jan 2011

Dobre ranko 🙂
@oacka no vidis predsa sa z Kristinky stal srotovnik co popapa vsetko🙂))

Dievcata uz sa tesim na nedelny vecer,ked nam tu ponahadzujete kopu fotiek 😉

meruska
25. jan 2011

tu hojdacku mame viacere, teda ja viem o minimalne maxare, merikac a mne 😉
ja som zatial spokojna, malemu sa v nej naramne paci, ved si pozri moj album ...hoci zatial v nej denne travi mozno 1-2 minuty..este nesedi a tak sa vzdy po case prevrati do strany

luludi
25. jan 2011

moje hryzadlo, ale lozit.. to nie... 😀

meruska
25. jan 2011

@luludi aky vysmiaty demolátor

zuzik1983
25. jan 2011

@luludi podareny je 🙂

tinaki1275
25. jan 2011

baby radte 😢 mala sa dnes zobudila uz zachripnuta a obcas sucho zakasle a aj chrci..., stale zatial bez teploty(klop,klop).dala som do nosteka sprej physiomer(morska voda ) a odsavam ,ale zase az tak extra to nejde..bojim sa ze je to vsetko uz v hrdle..v ncoi ale spala dobre od jedenastej do piatej bez problemov..zeby to bolo len p onoci ked sa nehybala?mam ju budit v noci a odsavat? kupit nejaky sirup?

petrap001
25. jan 2011

dobre ranko 🙂
@tinaki1275 my sme mali podobnu noc,ale mi aj s horuckami,chudacik mal zas nad 39 ☹ tak som mu robila zabaly,lebo bol cely horuci..ale nechapem,lebo papa uplne krasne,nieje mrzuty len proste ma horucky..to bude asi od zubov,ze??? ale zaspal mi az okolo 2hej,uz som myslela,ze ma porazi...som myslela,ze pridem o chrbat,lebo nechcel lezat ani nic,len proste byt pri mamicke 🙂 tak co nespravim pre neho 😀
aj vy mavate horucky zo zubkov a ako dlho ich bude mat??? nerada by som sa drbala k doktorovi,ked chory nieje a povie mi to iste len s tym rozdielom ze zaplatim 50eur 😖
@luludi maly je zlatyy,tiez vsetko smeruje do ust??? 😀
@meruska Timkovi vsetko naj k vcerajsim meninkam 🙂

ericica
25. jan 2011

ahojte ako citam aj vy mate v noci zurky,,,,nasa predvcerom nespala od polnoci do 4 a dnes to bolo podobne....no a zase soplime ☹ ☹ teraz sa zobudila idem jej dat papat a potom si vas dojdem precitat....inac u nas snezi a ja som sa tesila ze sa tak kraasne vycasilo....kedy uz bude jar??? 😖 😝

luludi
25. jan 2011

@petrap001 ano, vsetko do pusy .) bubo teplotuje uz treti tyzden, vcera zacinkal prvy zub, ale tak vyrazne mrzutejsi bol asi len posledne 4 dni

petrap001
25. jan 2011

@luludi a davas mu nieco na tu teplotu kazdy den??? lebo ja mu zatial davam nurofen pre deti ale zajtra to bude uz treti den tak neviem ci mozem aj dlhsie...len to nechapem,ze zubky mu vysli pred dvoma tyzdnami a nic a teploty ma az teraz...hoci dasienka cele cervene,ale je upln ekludny...no chapete tomu? ja nie 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre