Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
19. feb 2011

@meruska 😉

mirka285
19. feb 2011

caute baby...
@janka_michal v tom case ked si sa nato pytala som ti odpovedala ako to bolo schvalene a to kolko ti nakoniec priznali a ci sa tam nieco menilo,tak co ti mam ako povedat?mozem ti povedat,ze bud rada....
@maxara Peti dakujem pekne,ze si mi ho bola kupit,som rada,ze nemusim zhanat 🙂 my sme boli poobede v Sali,teraz sme si otvorili Prosecco a rada by som sa vylebedila k telke,ale moje dieta cavarguje po postielke...

maxara
19. feb 2011

@meruska ani u nas neplakala Leia ani na mojich ani na mm rukach 😉

tinaki1275
19. feb 2011

@mirka285 nemoze za to Gabo ze Linda nespi ? 😉

tinaki1275
19. feb 2011

@maxara to ale bola v "spravnych rukach " 😉 teraz by som ta potrebovala ...dnes sa naplakala...aj na mojich rukach .. 😕

mirka285
19. feb 2011

@tinaki1275 Mati ja zacinam mat podozrenie,ze moze...pockam v pondelok,ked nebude Gabo doma a ked mi mala zaspi ako vzdy o tej osmej,ak je to jasne....ved ona mi doteraz chodila spavat vzdy o osmej a odkedy sa vratil z Thajska,nechce spat ale ked nebol uz dva krat doma vecer,tak zaspala normalne,tak ja neviem... baby a este vam musim povedat,ze ona bola taka dost kludna a teraz je strasne aktivna,ona na jednom mieste neposedi ani minutu,prechadza sa po celom byte,stale je v pohybe,ja nechapem 😔

tinaki1275
19. feb 2011

@mirka285 no to moze byt ze chce byt s nim ked je doma..ale to ju hadam prejde ,zvykne si na to ze je doma..a bude zase spavat..teda ja tomu verim .. 😉 a aktivna bude cim dalej tym viac... 😀 s tym rataj ...zeby bola po mame? 😉

vierkaha
19. feb 2011

@kafoditka ja som kúpila malému túto v c&a
http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.ht...
ona sa skaldá z dvoch častí vrch je taký ako keby plátený podšitý tenkou bavlnou a zipsom sa k nej pripína taká mikina a na chrbátiku je taký istý obrázok ako na mikine. Na obrázku vyzerá tak obyč, ale malý je v nej strašne chutný 😅

pôvodne som mu chela kúpiť túto, ale nemali 74 a 68 mu bola ltt
http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.ht...

meruska
19. feb 2011

@vierkaha mne sa neda otvorit ani jeden z tvojich odkazov :(

vierkaha
19. feb 2011

@meruska mne idú 😕 , skús na nich kliknúť prvým a daj že otvoriť v novom okne

maxara
19. feb 2011

@mirka285 nemas zac, takze v utorok ta ocakavam?

@tinaki1275 😀 trupka.. ze v spravnych rukach.. to do mm sa zalubila, uz som zacinala ziarlit 😀 ved napis babam ako valila oci 😀

meruska
19. feb 2011

@vierkaha otvorilo mi stranku CA ale v strede mi vypisalo toto:
Beim Laden der Seite ist ein Fehler aufgetreten:
FileNotFound: Main -> Invalid file or file not found

vierkaha
19. feb 2011

baby mne dnes malý zjedol mlieko prvýkrát až teraz večer, ako nechápem

vierkaha
19. feb 2011

@meruska no to ti píše, že pri načítavaní stránky sa vyskytla chyba 😕

mirka285
19. feb 2011

@vierkaha ani mne to nejde,pise mi to iste co meruske...
@maxara no uvidim co mala do utorka...

vierkaha
19. feb 2011

@meruska tak si skús dať len stránku www.cunda.de
a tam si vyber babies a potom kollektion a Jacken my máme tú krémovú s kapucňou, aj keď pôvodne sm chcela tú modro bielu bez kapucne

vierkaha
19. feb 2011

http://www.cunda.de/Shop/HtmlOver/over_babies.h...
@mirka285
@meruska baby skúste ešte takto tu by sa vám mali zobraziť všetky bundy inak už neviem 😅

meruska
19. feb 2011
mirka285
19. feb 2011

@vierkaha uz som ich kukla,velmi peknu si mu kupila,bude stramak,ja by som zobrala malej tu fialkovu s tou pasikavou,nevies ci ju mali?

tinaki1275
19. feb 2011

@maxara len co mi pojde moj laptop -co bude asi za tyzden tak nahodim aj fotecku .. 😀 a pozor Misko je tam v zupane,takze bodaj by Leia nevalila oci 😀 kazdopaden im to pristalo ,takze je logicke ze si ziarlila.. 😉

maxara
19. feb 2011

@tinaki1275 😀

vierkaha
19. feb 2011

@mirka285 videla som aj túto bundičku inak tá farba sa mi zdala v skutočnosti taká výraznejšia, dievčenské mali skoro všetko čo majú aj na stránke - som čekovala pre kamošku, ale chlapčenské mali dosť vypredané
Inak aj ceny sedia 😉

tinaki1275
19. feb 2011

@mirka285 co povies na tento golfac? je velmi drahy ,neviem v com je taky super,ale zaujal ma..http://www.maderna.sk/katalog/product/9672/

mirka285
19. feb 2011

@vierkaha tak tu chcem a kede to mali,u vas v Trnave?pojdem kuk v BA by to mohli tiez mat,velmi sa mi paci taka je spotovo elegantna aj tato aj ta co si kupila malemu,no musim ju kupit Linde..

mirka285
19. feb 2011

@tinaki1275 hod este raz tu stranku...

noemarta
19. feb 2011

ahojte holky,
nejak tu bolo mrtvo cez den....
My sme boli dnes v auparku a poviem vam, ze som sklamana z neho..... ja tam chodim teda veeelmi z poradicky,naposledy ked som bola tehoska, zhanali sme tenisky mm, lebo buduci tyzden ma kristove roky, a chcela som mu kupit. akooooo, total niiiic. ani malej mi nic nepadlo do oka, iba sme jej kupili tak fesne adidas teplaky, kt. mali v akcii za 9 evri, no nekupis??!! ale inaaac, niiic.... 😒 😠
A potom poobede sme boli u svagrovcov na oslave, nase krsniatko malo tri roky. a a a tam ma trosku ze dooost vytocila svokra, co ona nezvykne, tak neviem, ci si neuvedomovala co hovorila, alebo.... 😒 😒 😒 noo nevyjadrujem sa, a odvtedy je mi nejak divno..... ☹ ☹
Mm isiel vedla susedom na poharik a ja sa tu trapim s danovymi.....
Este ze ten moj chrobacik spi pekne....
@vierkaha peknu bundicku si kupila a mne sa tiez paci ta fialova, nejak zacinam presedlavat z ruzovej na fialovu...

tinaki1275
19. feb 2011

@maxara ty si ale sikulka 😀

tinaki1275
19. feb 2011

@noemarta zo svokry si nic nerob.. 🙂 oni to uz maju svokry asi "v krvi " ze obcas prezenu ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre