Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
19. feb 2011

@tinaki1275 Mati Loola je perfektny kocik,je sice drahsi,ale za kvalitu sa plati 😝
@noemarta Maci vies ake su svokry,nic si z toho nerob 😉

vierkaha
19. feb 2011

@mirka285 nie v TT nie je c&a ( sú tu nejakí zaostalí 😀 ) kúpila som ju v BA v Avione

tinaki1275
19. feb 2011

@mirka285 tak som sa asi zalubila-fakt sa mi paci ..a ked odobris aj ty ..no budem hucat do mm...on chce novy zapp...alebo zamlcim kolko stoji 😀

vierkaha
19. feb 2011

@noemarta aj mňa moja a t tiež nezvykne, tak celý týždeň ja na atb nachcrlaná je strašne a oni sa dnes dotrepú pozrieť malého, sople jej tiekli no strach a to som ešte bola nervná z malého tak si vieš predstaviť 🙄

noemarta
19. feb 2011

@mirka285 @tinaki1275 ale ja som do teraz s nou nemala ziaden problem, vobec, este som si hovorila, ze super, ze nemozem na nu nadavat, preto som z toho taka mimo.... ja viem ze maju toho dost, (furt riesia moju svagrinu, rozviedla sa...) aleeee...... ako.... 😖 😖

vierkaha
19. feb 2011

@mirka285 ešte ma napadlo, že v Bruck- u an der Leitha je tiež c&a tam vždy kúpim to čo majú na stránke ešte sa mi nestalo, že by tam niečo nemali

noemarta
19. feb 2011

@vierkaha 😖 ☹ ja neviem ci im taketo veci uchadzaju, a a a ked im nieco povies, tak je zle.....
Preto ja som radsej bola dnes ticho, ale mm sa na nu chysta, ze jej povie, ze co to ma za reci...

maxara
19. feb 2011

@noemarta no daj Noe, co ta nasrala, zaco?

@tinaki1275 😉

noemarta
19. feb 2011

@vierkaha ja som bola v cacku dva tyzdne dozadu, a nic tam take nemali, to asi dostali teraz tovar... 😉

noemarta
19. feb 2011

@maxara aaaaaa radsej nie tu....
potom vam to zreferujem... nie je to nic az take strasne, ale mna to zamrzelo...

vierkaha
19. feb 2011

@noemarta ja mám tiež pocit, že nie - teda aspoň dôfam, že to nerobia naschváľ 😕

mirka285
19. feb 2011

@vierkaha vidis a ja sprosta som bola v Avione predvcerom a do Ca som nesla ☹ dakujem za tip,budem tam musiet zbehnut este raz...
@tinaki1275 Mati je lepsi ako zapp lebo ho cely jednoducho zlozis a pre vas ked aj cestujete je to uplne idealne,ja som uz poskulovala po nom,ma aj super farby...inak ja som asi vadna,ja som uz dnes uvazovala ze predam Teutonku a kupim si na jar Bugaboo bee plus ruzove 😀 akurat,ze ono ma male kolecka a v zime by som tym padom zas bola bez kocika a Gabo by ma zozral..
@noemarta Maci mozno nemala svoj den a nemyslela to tak..

noemarta
19. feb 2011

@vierkaha 😉 to duuufam aj ja.

vierkaha
19. feb 2011

@noemarta ja som ju kúpila minulý týždeň v piatok keď som stretla Dominiku - Kafoditku

vierkaha
19. feb 2011

@mirka285 za málo
no kočky idem sa trošku povenovať mm tak dobrú 😉

noemarta
19. feb 2011

@mirka285 fuuha, ty kde chodis na tie kociky, ale tento je dobryyyy. taky som tusim na sk este ani nevidela.
By si bola In. 😉
no hadam nemala svoj den, ale uz som to z jej ust viackrat pocula....

tinaki1275
19. feb 2011

@mirka285 joj bugaboo bee sa mi paci ..mne by sa tu v pohode hodil ..no a odzajtra idem presviedcat na tu loolu 🙂

mirka285
19. feb 2011

@noemarta no zo mna sa asi stava kocikova maniacka 😀 baby idem aj ja kukat telku do obyvacky,inak pocujem Gaba az ku mne do spalne ako chrape 😖

tinaki1275
19. feb 2011

@noemarta kasli na nu ..povedz si ze moze byt este aj horsie 🙂 ..fakt a kolko ma rokov? ja si vzdy poviem ze to je uz straecka demencia a ze za to nemoze 😀 (aj ked moja za to 100%moze)a ak je mlada tak ze je v prechode..netrap sa a nechaj mm nech riesi ..

mirka285
19. feb 2011

@tinaki1275 mne to ruzove bugaboo stale beha po rozume,tri kociky by Gabo neprezil,musela by ist prec Teutonka ale co v zime?ty v Grecku by si nemala taky problem,ale nam ked tu navala nahodou sneh s Bogaboo som v prdeli s tymi malymi koleckami...

tinaki1275
19. feb 2011

baby mne sa paci tato bundicka hlavne teda pre dievca..ale cakam kedy daju zlavy
http://shop.hm.com/at/shoppingwindow?dept=BARN_...

noemarta
19. feb 2011

@mirka285 ty maniacka, postavte rychlo dom, a mozes mat kocik na kazde rocne obdobie 😀 😀 😀

@tinaki1275 jasne, treba to vypustit z hlavy, ona je asi skor to druhe, v prechode, lebo stara nie je...

baby idem ja este nieco povytlacat, tak zatim a dobru nocku. paaa

maxara
19. feb 2011

@mirka285 tak na zimu by si si kupila stokke 😉 😀 😝

maxara
19. feb 2011

@noemarta Noe ved napis @dugyna e , nech ta prida do sukromnej.. ved ty si tu stalica a su tam ine menej stale pridane.. Dugy, ak mozes 😉 sup noe do sukra

tinaki1275
19. feb 2011

baby ja padam do postele..som mrtva od unavy ..nejako v poslednej dobe odpadavam skoro .. 😒 tak zdravim nocne sovy ..a hadam sa nabuduce pridam...

mirka285
19. feb 2011

@noemarta ked bude dom,na kociky ani nepomyslim,preorientujem sa na nakup bytovych doplnkov...
@maxara ty trapka,vsak ani Stokke neni do snehu. a inak idem spat,ten vecerny program v telke je o hovne...

maxara
20. feb 2011

Dobre ranko.. toto je super, ze mam co docitavat 😀 az dva prispevky..
Tak ja dnes prcham na obed k svokrovcom. A ked sa vratim, tak asi budem upratovat 😒

merikac
20. feb 2011

dobre rano baby,,,tak ja sa uz 2. den liecim,teplota mi klesla na 37,9, citim sa omnoho lepsie, dokonca uz mozem aj pozerat,,,ustupila aj bolest hlavy,tak uz hadamlen lepsie bude,,,,,a ozaj od vcera sa pripaja Emma do klubu stvornozkujucich julovcatiek,,,,,,,,,,

maxara
20. feb 2011

@merikac Fiiiha Meri, ake novinky mas..

Co je s @bambola ou? Isla do BB, tak dufam, ze stastne dorazili a len nema net 😒

adelaine
20. feb 2011

dobre ranko,

fiiha, to len my ostaneme posledni bezzubi a iba sem tam sa gulajuci?
risi sa mi pretaca na brusko, na chrbatik a dviha ritusu, kruti sa mi do kolecka, ale nic viac sa mu nechce 😠
mozem pred neho polozit aj tri mobily, jeho to nebavi 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre