Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
23. feb 2011

@adelaine dik,idem kuk.....baby a je jasne,ze kazdy doktor hovori to svoje,takze je na nas co si z toho vyberieme....

maxara
23. feb 2011

@mirka285 ja som nine kupila v demre cucoriedkovu vyzivu s jogurtom alias cucoriedkovy jogurt a zjedla hned dva na desiatu 😅 ale pekne po nich kaka, tak neni o cem..

@vierkaha akoze sorry, ale ked tak ako si k nam prisla, vyzera mockos, tak potom si mirka ani nemusi umyvat hlavu 😀 a ja som urcite velka holyvudska hviezda... ktora? ha?
a inak, ja som sa pytala, kto chce prist.. keby som tu niekoho nechcela, tak to nedam na forum 😉

tatianka.g
23. feb 2011

@maxara ja mam nakupene vyzivky s cucoriedkami a bojim sa ich dat Tominkovi aby ho nezapieklo...
vy po cucoriedkach kakate?

mirka285
23. feb 2011

@maxara ty sa nepasujus za hviezdu,vsak prva dama holivuuudu je aj tak Martinka z Turca,ty si az druha,jasne??

tatianka.g
23. feb 2011

jaaaj @mirka285 som sa nasmiala 😀

maxara
23. feb 2011

@tatianka.g ak su s jogurtom tak ano.. kakame po jogurte a po slivkovej hippke 😉

@mirka285 no dik.. tak to vyzeram asi naozaj katastrofalne ☹

tatianka.g
23. feb 2011

a co poviete na tu vyzivu? mam ju skusit?

maxara
23. feb 2011

@tatianka.g ja som tusim uz cucoriedkovu davala vyzivku.. vyskusaj, ved prinajhorsom ju primiesas do bielej aktivie

mirka285
23. feb 2011

@maxara trubka...
@tatianka.g ak mas tu od Nestle,tak taku som dala malej uz ked mala 6.mesiacov a pohoda...

mirka285
23. feb 2011

@tatianka.g a cucoriedkovu vyzivku od Hami davam bezne...

tatianka.g
23. feb 2011

ja davam hipp

vierkaha
23. feb 2011

@maxara ale veď ja som to nenapísala tak, že ste ma nepozvali ( ja som nemohla prísť inak by som sa navtierkala 😀 ), ale že dúfam, že keď bude ďalšia tak na tú ma pozveš 😅
a na ktorú holyvúdsku hviezdu sa mi podobáš ? Mne strašne pripomínaš Queen Latifah, je to síce černoška, ale ona je presne ako ty prirodzená na nič sa nehrá a všetko otočí na sradnu, no skrátka jedna super baba 😉

No a teraz, aby som čakala od Mirky výhražné ipčka, že jej leziem do kapusty 😀

vierkaha
23. feb 2011

My sme boli teraz na poradni a totálne mi to pokazilo deň, Dr. nás poslal na kardiológiu, lebo že už aj minule mu počula nejaký šelest na srdiečku a teraz zase a výsledky z moču ( čo sa bral v 5 tich mesiacoch) sú katastrofálne, tak musíme ten odber zopakovať a keď ani ten nebude dobrý tak pôjdeme na nefrológiu ☹
Jedným dychom síce dodala, že to nič nemusí byť, ale mňa hneď napadla kamoška, ktorá má dcérku chorú na srdiečko a tá malá sa vôbec nemôže chodiť hrať von s deťmi, lebo by sa jej mohlo niečo stať, ja viem som trapka, ale to sa nedá nebáť sa ☹

maxara
23. feb 2011

@vierkaha no ved dobre.. ale ani ta nepozvem.. ani nabuduce 😀 budes sa musiet navtirkat ked sem dam avizo ze ocakavam vtirky doma 😀 😀 😀
no si ma pobavila 😀 😀

maxara
23. feb 2011

@vierkaha ☹ pocuj a kam pojdes na tu kardiologiu?

maxara
23. feb 2011

@gabika41 Gaci, moja Nina rano niekedy proste nie je hladna..

gabika41
23. feb 2011

@adelaine....ano,vecer sa normalne vypije dve davky a rano nic.....a potom rano niekedy vypije a nieked vobec nic ako napr.dnes.... 🙂

vierkaha
23. feb 2011

@maxara Dr. nás poslala k nám na polikliniku, ešte musím zavolať kamoške, že čo hovorí na tú dr. ku ktorej máme ísť a uvidím či nebudem musieť zháňať niekoho iného.....
vieš o niekom?

A inak v pohode sa navtierkam 😀

maxara
23. feb 2011

@vierkaha moja sestra robi v ba na kramoroch na detskom kardiu.. tak by mozno mohla nejaku dobru dr dohodit.. alebo tak.. ale radsej u vas v tt skus. A jasne.. navtirkaj sa 😀

gabika41
23. feb 2011

@vierkaha...drzime palce,snad to nebude nic vazne.....a treba najst dobreho lekara,aby Ta nevystresovali este viacej.....

vierkaha
23. feb 2011

@maxara zistím najprv niečo tu v TT a keby dačo tak sa ozvem

tinaki1275
23. feb 2011

@gabika41 presne som chcela ti napisat ze tvaroh sa do roka nema..a denisse ma predbehla 🙂 ale skus nejaku activiu ..alebo nejaky iny druh kase ako davas..ako vravela mirka z flase.a dojogurt jej davam aj ovocie alebo vyzivu ..skus to tak ..

tinaki1275
23. feb 2011

@vierkaha moja neplas sa..nam poculi selest uz po narodeni a potom raz ani raz nie.. aj tak mi moj znamy kardiolog povedal ze obcasny selest na srdiecku ma strasne vela deti vo veku do jedneho roka..a my pojdeme teraz zaciatkom marca na kompletku ulktrazvuk srdiecka..ale verim ze ako mi hovorili vraj sa to v prebehu roka max.dvoch strati ..ale daj to skontrolovat ..neboj ak by to bolo nieco vazne videli by to uz ked ti robili screening v tehotenstve.. 😉

luludi
23. feb 2011

ked spominame jedenie, tento tyzden sme zacali s maskom a musim povedat, ze uspesne, bubo pekne vsetko zjedol, ale zatial nekakal, ale zatial to nevyzera, ze by ho bolelo brusko, tak uvidime 🙂

denisse
23. feb 2011

tak my sme uz aj doma ... bara spala v kociari pol hodiny a zobudila sa do takeho strasneho revu (ako na tom videu), ze som sprintovala z parku domov .. som spotena jak mys a nahnevana 😠

mirka285
23. feb 2011

baby ja som dnes s malou nesla von,dala som ju teraz spat,pekne hned zalomila a ja vegetim...a ozvala sa mi ta kocka,co predava tu ohradku,tak si mozem pre nu dnes prist,tak super,a navyse predavala aj novy organizer na kocik,tak aj ten si od nej vezmm..juj aka som spokojna..

denisse
23. feb 2011

@mirka285
co je organizer na kocik?

denisse
23. feb 2011

@mirka285
fajne 🙂

mirka285
23. feb 2011

@denisse ja mam taky ruksak na golfaci,ale minule sa mi vylial caj a vsetko som mala mokre,tento je dobry tom,ze ma zvlast priehradku na flasu a maa taku neoprenovu cast napr. na doklady,cize aj ked sa to obleje to co je vnutri ostane suche...ja totizto neznasam tie velke tasky ku kociku,stale v nich nieco hladam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre