Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
23. feb 2011

@katarina7777 joj by idete na dovolenku ...som zabudla...zavidim 🙂 ..ona sa vam bude starat aj o psov ?

tinaki1275
23. feb 2011

@kafoditka dobru noc..

tinaki1275
23. feb 2011

baby idem aj ja spat ,kym mozem..dobru vsetkym ..

gabika41
24. feb 2011

dobre ranko sa praje.Tu v PE je stale -8....takze dnes bude asi tak isto ako vcera... 🙂
@tinaki1275...drzim palce,aby sa to zlepsilo....my nemame problem vecer,mne nechce cez den spavat vnutri,momentalne to riesim tak,ze ide do kocika na terasu,ale uz teraz mam boby co bude az bude kociar maly.....a inak tiez si myslim,ze ju treba unavit....nasa poobede spi tak od 14 do 15tej a potom je program tak do 17tej....a je fakt,ze okolo tej 18tej ma dost...... 🙂

tatianka.g
24. feb 2011

dobre ranko,
nas dnes caka detska neurologia 😒 😒
uz mam tych vysetreni aj celkom plne zuby 😠 tak drzte palce

gabika41
24. feb 2011

@tatianka.g...drzime palce.... 🙂

lutsine
24. feb 2011

Papaju niektore Vase deticky Sunar? skusali ste uz ten novy Nutradefence? je rozdiel medzi obycajnym a novym?

lutsine
24. feb 2011

u nas je -6

luludi
24. feb 2011

bre ranko,

tak u nas sa definitivne posunulo spanie - bubo zaspava okolo 8.30 a vstavame o 7 rano, teplomer ukazuje -8.8, ale svieti slniecko. Krasny den vam vsetkym prajeme z dubravky
🙂 🙂 🙂

mirka285
24. feb 2011

dobre ranko....
@lutsine moja pije sunar,ale ten Nutradefens som neskuala,ona neni mliekova,ledva vypije mlieko rano a vecer,tak nebudem menej zbytocne za nieco drahsie... a u nas je tiez kosa jak hovado,ale bilancia dnesnej noci je dobra,vsatvala sme iba raz,napila sa caju a spala dalej.....dnes otvaraju u nas Tesco,tak poslem Tomasa vypehovat ako to tam vyzera..

luludi
24. feb 2011

a druhy teplomer ukazuje - 1,4 🙂 celkom sranda

kafoditka
24. feb 2011

Bre rano.. u nas noc nic moc, maly sa budil, plakal, uz druhy den ma srajdu.. akurat sme sa napapali, idem si spravit kavu. Dnes by som mala ist za kamoskou tu do Petrzky, tiez ma male babo..zima jak v Rusku vonku ale svieti slniecko 😵

zuzik1983
24. feb 2011

dobre ranko
@luludi a neni na slnku? 🙂
ja som kukla na teplomer a ukazoval -8,8stupna a v priebehu 10 minut ako vyslo slnko tam su 4stupne

petrap001
24. feb 2011

Dobre ranko baby,ach tak konecne som tu zavitala po sto rokoch 😀 tak co uz,treba pracovat...ani mlay mi velmi nedal pospat dneska jak narokom,uz od 7mej je hore 😠 ale aspon v noci sa to uz lepsi konecne.uz sa zobudi len raz povacsine 🙂
juuj tu kosu vam teda nezavidim,my tu mame teraz nejakych 10 stupnov a vynimocne aj slnko svieti 😎 ale tak to vyzera,ze o mesiac ked sa chystame domov tak teplo asi este nebude 😒 akurat som pozerala fotky,co ste boli u maxi,juj ako je vam dobre ze sa takto stratavate,mne uz tu drbe z toho ako som tu sama ☹ ☹ ☹
pekny den vam prajem 🙂

kafoditka
24. feb 2011

No akurat som volala znova s ekonomkou a samozrejme, ze mi to zle vysvetlila, lebo danove mi robit nebude ale potrebovala ten papier na vyratanie mojho prijmu aby si mm vedel na mna uplatnit, ale kedze som presiahla alikvotnu ciastku, tak si uplatnit nemoze.. 😒 Moze si uplatnit az buduci rok,, lebo do danoveho sa zaratava rodicak a ja som na nom od januara..
Takze baby mali ste pravdu..mirka, noe

mirka285
24. feb 2011

@kafoditka vsak ale kedy som nemala pravdu...hi hi

zuzik1983
24. feb 2011

baby ked ja som pracovala len prve dva mesiace a potom som bola pn,tiez nemusim robit danove priznanie,ci?

mirka285
24. feb 2011

@zuzik1983 ak tvoj prijem nepresihol 2000 eur,tak nemusis...

mirka285
24. feb 2011

baby mala sa uz 15 minut hra v ohradke...zacina sa mi to pacit 🙂 no idem sa rychlo osprchovat,nech to nezakriknem

zuzik1983
24. feb 2011

a kazdy okolo mi tvrdi,ze musim... 😕

tinaki1275
24. feb 2011

Dobre ranko ,tak my sme mali podobnu noc ako predvcerom 😒 , od druhej prvy budicek a potom zase o tretej a az do siedmej kazdu polhodinu 😖 ja som uz vystavena,a mam pocit ze na mna nieco lezie,lebo ma zacina boliet hrdlo a a aj hlava..este k tomu mi volal segrin manzel ze uz neche od vcera brat lieky a robi cirkus..tak este aby som sa nenudila a mala sa cim extra trapit.. ☹ som ja dnes ale pesimisticka.. ☹ dufam ze vy budete mat lepsi den..

tinaki1275
24. feb 2011

tak a akoby toho nebolo dost ,privrela som si prave prst do mycky riadu ..boli to jak svina 😢

meruska
24. feb 2011

dobre ranko, nam sa tiez teraz noci akosi pokazili, asi to budu zuby lebo hryzie ako selma, aj ked ho idem vziat na ruky, chyti rychlo moju ruku a uz ju strka do ust ☹

luminkasp
24. feb 2011

@tinaki1275 si este na slovensku?

luminkasp
24. feb 2011

@mirka285 to ju normalne nechas samu?

tinaki1275
24. feb 2011

@luminkasp nie uz sme tyzden doma...ale hned by som sa vratila 🙂

kafoditka
24. feb 2011

@tinaki1275 Matka vydrz to, viem, ze je to tazke, ale ver mi, ze toto zle obdobie zasa pominie a bude lepsie.. ked ti mala cez den zaspi, skus si lahnut s nou a trocha si oddychnut alebo zdriemnut.. drzim moc palce, aby to zle obdobie preslo a mala Leia zacala pekne spavat 😉

bambola
24. feb 2011

Dobre ranko 🙂

@tinaki1275 snad ma mala len blbe obdobie a polepsi sa 😒 mati prosim ta kasli na upratovanie cez den a lahni si s malou na tie 2,5hodiny.vsak si mozes nieco privodit. mne presne z prepracovania minuly rok dostal andrej zapal pluc 🙄 ked si privolas nejaku pliagu malej tym nepomozes 😠
@noemarta nechcem byt hlupa ale danovy bonus si moze uplatit len manzela na manzelku, ze ? my druhovia sa neratame,ze ? 😀 😀
@monline mon kukla som golfac a kedze som videla aj kafkov tak musim povedat, ze je velmi pekny a podla funkcii aj v pohode 🙂ma v podstate vsetko co potrebujes a ako bonus ma krasne farby pre chlapca 😵 ta 04 a 06 su super 🙂
dnes je tak krasne, mala by som s malou niekam vypadnut skor kym zaspi o 11 lebo zase mi prespi cely den. nebudete niekto niekde? 😀

denisse
24. feb 2011

ahojte ... aj my sme posledne dve noci horsie spali, ale kym ju nemusim nosit na rukach, tak som celkom spokojna ...

my vecer zaspavame velmi nezvycajne, ale tak funguje to, tak to zatial nemenim ...
po okupani ju hned nekojim, ale uspim ju na rukach - vacsinou je dost unavena, tak to trva kratucko ... a kedze moje dieta je polhodinovy spac, tak si s nou sadnem v obyvke do kresla a pozeram telku ... po cca pol hodine sa zacne mrvit, tak rychlo prebehnem do spalne a nakojim ju a spi dalej ...
v takom polospanku ju kojenie uspi, ale ked je uplne cula, tak nie ... 🙂

mirka285
24. feb 2011

@luminkasp ano necham ju samu,ved nato som tu ohradku kupila,aby som sa mohla vklude osprchovat a porobit si veci bez toho aby som nonstop striehla co zase stihla vyparatit....
@zuzik1983 spytaj sa niekoho kometentneho ked neveris,ale zeny na materskej su od danoveho oslobedene ak nemali prijem vyssi ako 2000 eur...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre