Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
1. mar 2011

@katka55 chystate sa ochoriet? 😠 kam chodite k pediatricke? musim ist aj ja pre to potvrdenie

luludi
1. mar 2011

@bambola veru nepojde ☹

kafoditka
1. mar 2011

@luludi lulu co ja viem, nic moc roby.. paci sa mi Reese Witherspoon, jednoduche a predsa krasne.. btw. Celin Dion vypada super

kafoditka
1. mar 2011

@luludi ziadne take priznaky nema.. nemyslim, ze sa jedna o uzkost.. dnes v noci to bol skor palc pre bolest ☹ dostal viburcol, natrela som mu dasienka a az potom sa ukludnil..

luludi
1. mar 2011

@kafoditka reese ma vseobecne dobry vkus... celin tiez nevyzerala zle... napriklad ja osobne zeriem aj to ako vyzera helen bohdam carter - k nej sa ten potresteny styl hodi 🙂

bambola
1. mar 2011

@luludi 🙄

oacka
1. mar 2011

fotoblog julovky2010 - článok o ubytku. jaaj, @bambola idem ti poslať tie informácie...

luludi
1. mar 2011

@kafoditka bubo sa zase zvykne v noci s placom budit, ked sa prevrati na brucho a zobudi ho to.. 😅 ja to tak zacinam brat, ze ma obdobie, ked spi celu noc a obdobie, ked nevie spat. U vas to vyzera skor asi na zubky, tfuj tfuj, nech to rychlo prejde

kafoditka
1. mar 2011

@luludi aj Natalie Portman je chutna s tym bruskom.. uplne som sklamana so Sandry Bullock a Nicole Kidman neviem kto robil vizaz, ale je to zleeeee

luludi
1. mar 2011

@oacka drzte sa.. dufam, ze sa coskoro budete mat lepsie 🙂

bambola
1. mar 2011

tie saty na oskaroch fakt nic moc 😒 reese vyzerala dobre ale podla mna mohla dat nieco farebnejsie 😉

kafoditka
1. mar 2011

@bambola Reese ma podla mna jednu z najschopnejsich rob, teda dla mojho vkusu 😉

luludi
1. mar 2011

@kafoditka natalie bola nadherna, len mne osobne sa nepaci ta farba 😀 ale strih jej sedel aj uces a vizaz... stastna buduca maminka... OZAJ babulky, pamatate sa este na taky 7 mesiac tehotenstva? ake sme boli stastne a nedockave? 😵 😵 😵

oacka
1. mar 2011

kočky,ja vás obdivujem,že tu stíhate písať a ešte aj čítať celú diskusiu,keď vám malí nespia v noci,naša sa trápi v noci len pár dní,ale ja som k.o..... čumím na fotky, občas napíšem správu,ale viac nezvládam... Kika má jednotky, teraz idú obidve horné dvojky a viburcol nezaberá... iba paralen,ale nechcem do nej furt pchať čípky...

luludi
1. mar 2011

@kafoditka @bambola mne sa paci, ked sa saty hodia k povahe a vzhlade majitelky.. reese je drobna, jej jednoduche saty najviac pristanu

maxara
1. mar 2011

@mirka285 ano, okienko zavrete

dakujem baby

luludi
1. mar 2011

@oacka musi to byt narocne ☹ bubovi ked sa len trochu pohnu zuby, meni sa na selmu.. nastastie vtedy zabera pomasirovat dasienka gulickami z camomila vulgaris. Nech vas zubky dlho netrapia

sunnygirl
1. mar 2011

chcela som sa vás opýtať, dávate už aj ovocné príkrmy? lebo mne Dr. vravela len o zeleninových a mäskovo-zeleninových. Nebojíte sa, že vám budú odmietať mliečko?

Pekný dník 🙂

bambola
1. mar 2011

@kafoditka vsak aj mne sa velmi pacia 🙂 len si proste myslim, ze na ciernu je este mlada 😉
@sunnygirl ja som dala ovocie asi tyzden po tom ako som zacala davat zeleninku a neodmieta mliecko ale logicky pije menej 😉

katka55
1. mar 2011

tie roby ozaj nic moc. ani jedny nie su take, z whaw, tieto by som chcela 😖 inak moje dieta zaspalo a volajako smrdka... to kedy sa stihol pokadit? 😠
@bambola nechystame sa byt chori, ale ja ked sa na nieco tesim, tak to nedopadne dobre, takze preventivne sa stresujem 😀 mame dr. svitkovu v zs na sch. trnavskeho. dnes tam mala akurat novorodeniatko, tak som ho cele vypozerala... my sme uz taki velki 😨
@sunnygirl ja davam ovocne prikrmy uz dlhsie a neodmieta mliecko. ani ma nenapadlo, ze by mohol 😕

oacka
1. mar 2011

práve mi volali z vily betuly, že na nás nemajú kapacity....

bambola
1. mar 2011

@katka55 presne aj ja ked sa na nieco tesim tak to nedopadne dobre 😠
inac mm si tak naplanoval sluzby, ze sa v bazene budeme striedat 🙂

mirka285
1. mar 2011

@luludi ja si neviem predstavit ako malenu tres tie dasienka gulickami,lebo ja mam problem natriet malej dasna gelom......

luludi
1. mar 2011

@mirka285 poriadne si umyjem ruky, vezme gulicku a dam na zacervenane dasno, teda gulicka je medzi dasnom a bruskom prsta a kruzivym pohybom masirujem, pri tomto sposobe sa gulicka dost rychlo rozpusta a bubo sa uvolni a ukludni, masirujem postupne jednou najviac 5 gulickami, podla toho ako treba

mirka285
1. mar 2011

@luludi no to by mne mala nedovolila..ved ona mi nechce ani pusu otvorit poriadne ked jej chcem na noc natriet dasne,nie to este aby som jej ich masirovala...babule ja som dnes nejaka podrazdena 😔 idem sa vyvetrat

gabika41
1. mar 2011

@maxara ...velmi pekne obrazy.....inak o peceni som nasla vela info aj tu na marcipanovych tortach a to torty nepeciem,ved teraz sa robia take lahke slahackove kremy,takze ide o to dobre zvladnut piskotu..... 🙂

katka55
1. mar 2011

@bambola jeej, tak to je ake pekne od tvojho mm 🙂 ja do mojho mm uz priebezne hucim, ze nech aspon raz pride, aby nas pofotil 😉 😀
inak ja som normalne zaspala s malym a teraz som taka pokrcena... 😕 😉 😀

tinaki1275
1. mar 2011

Jaj babule nestiham vas citata ,mam nejaky zly program od vcera a nic nestiham 😒 hadam to dobehnem do vecera..
@luludi uz som si ista ze mas pravdu ,ze mala ma separacnu uzkost ..tym je vysvetlene aj to preco nechce .sediet zrazu ani v aute v sedacke- vobec ma nevidi .. 😒 akonahle sa co len postavim vedla okna uz sa smeje..no dufam ze to nebude trvat dlho ..musim si nieco o tom nastudovat ,ako spravne postupovat aby som jej nesposobila nejaku "emocialnu ujmu" 😉
@monline ja by som niku hned brala..musim ale este pockat ako to bude s mm ,ci si nakoniec vezme tie dva mesiace"matersku " ako sme chceli alebo budem potrebovat niekoho od zaciatku sezony ..on to bude vediet zaciatkom aprila az ..

carrie84
1. mar 2011

Dievcataaaaaaa 🙂
Som tu snad po 100rokoch! Idem rychlo cihnut ako sa mate a do buducnosti si davam zavazok, ze na konika budem chodit aspon 1x denne! 😀

karinnka
1. mar 2011

@oacka skodaaaaaaaa tam sa mi to pacilo a aj cenovo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre