Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. mar 2011

@mirka285 ja tiez, ale moc tam neprispievam 😅

bambola
3. mar 2011

@mirka285 ach co by som ja dala za auto 🙄 ale to by som doma poto uz naozaj nic nespravila 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@bambola samozrejme ze to boli tmavsi spoluobcania s menom Billy 🙂 a este mali esmeraldu v rodine..

bambola
3. mar 2011

@tinaki1275 ja som volala kamosku na strednej esmeralda ale len chvilku lebo mala tak debilne ostrihanu ofinu 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@bambola ja mam na dvore dva ,jedno ti poziciam..ja uz nikam nechodim ,lebo mala mi reve v autosedacke ako by ju drali .. ☹ tak sa prechadzame po nasej ulici .. 😒

bambola
3. mar 2011

@mirka285 ozaj ma napadlo, ty si predala vtedy tu tvoju vanicku od kocika?
inac....co som minule pisala, ze ja uz mam s kocikmi vystarane...prisiel mail od tych co mame sportak pozicany, ze svagrova je tehu, termin v septembri tak budu potrebovat tatosa spat 😠 tak fajne, aby som to potom zase riesila

tinaki1275
3. mar 2011

jaj damy zatial sa lucim ..mala mi hodila svojho slofika takze mam 25 minut ,na vybratie pracky a mycky a umytie mojich mastnych vlasov a pozberanie pradla z balkona..zase sa zadycham co nebudem stihat .. 😒

maxara
3. mar 2011

@bambola @tinaki1275 ja volam chudinku Seherezadu esmeralda.. jej neviem prist na meno 😅

maxara
3. mar 2011

a vsetci ma ignoruju, aby som nahodou nemala zachvilku 9000 ☹

bambola
3. mar 2011

@maxara 😀

noemarta
3. mar 2011

dobre ranko holky,
aj my sme konecne po neviem akej dobe dobre vyspaty, teda hlavne jaaaa.
Vcera mi segra spravila perfektnu masaz, + banky, uz som to potrebovala.
Boooze, u nas snezi.... 😖 😖 😖
@maxara tak sorry, to co bolo vcera vecer, ty si tusim samozabavaci typ, hi hi

petrap001
3. mar 2011

Dobre ranko 🙂 dnes mam volno,tak mozno aj dnes tu trosku pobudnem po dlhej dobe 🙂 tak my sme sa velmi nevyspali,maly sa stale budil,asi ho boli zubky.uz mu ide stvrty.ale rano som sa zobudila na plac a kuknem na neho a on stoji v postielke 🙂 juuuj zlaty moj.ako vedel aj predtym postat trosku ked som ho postavila,ale sam este sa nepostavil.tak sa tesim.a lieta po styroch ako strela a je uplne vsade.uz musim vsetko skryvat a vykladat hore 😀
a vy sa ako mate babenky??? ziadne novinky??? ziadna nieste tehotna alebo tak? 😀 😀 😀 😝

tinaki1275
3. mar 2011

@maxara nikto ta neignoruje 🙂 len ti nestihame ,taka si rychla 🙂

luludi
3. mar 2011

bubolak je hore, ideme varit a upratovat... zatial ahojte 🙂

mirka285
3. mar 2011

@bambola ano predala som ju,dokonca si pre nu kocka prisla az do Devinskej...Mati ja sa ti inak cudujem,ze si si nekupila nejaky obycajny kocik ked sa mala narodila,ja by som v ziadnom pripade nechcela pozicany,ja neviem,podla mna sa take veci nepoziciavaju,lebo je to vec,co sa opotrebuje...
@petrap001 ahoj Peti,tu nic nove,zatial ziadna tehulka na obzore...

mirka285
3. mar 2011

jaj a fungovat bez auta si neviem predstavit veru ani ja,vlastne auto bola prva vec ktoru som si kupila,ked som zacala lepsie zarabat...idem aj ja varit,granatir

bambola
3. mar 2011

@mirka285 miri, bolo mi povedane, ze dostaneme pozicany tak som to nejako neriesila. navyse som vtedy vo svojej sladkej nevedomosti nevedela, ze sa to pouziva dlhsie ako pol roka-8mesiacov. ja som si totiz predstavila, ze to je len vanicka a potom si kupim golfac. ja som nevedela, ze existuje nieco take ako sportovy kocik 😒

mirka285
3. mar 2011

@bambola hm,ale chapem ta,aj Gabo obcas rozhodne o niecom,comu prd rozumie a stoji si za tym za kazdu cenu,tak potom radsej tiez neriesim,nech je pokoj 😖

denisse
3. mar 2011

@tinaki1275
to si lepsia ako ja .. ja slovenske nemam ☹
ale ideme zmenit providera na net, tak si dame aj zakladnu kablovku so slovenskymi ... uz sa tesim .. nech chuda nela pozera aj "podte s nami" ci ako sa to dnes v nedelu rano vola, nielen ceske ... 🙂

katka55
3. mar 2011

ahojte 🙂 tak my sme mali tuto noc dost prebudzaciu, ale zase byt v posteli do pol 9 potesi 😉 uz som aj upratala, vlasy umyte, dieta ma uz aj doobednajsi spanok za sebou a na obed chcem palacinky, tak to aby som uz pomaly zacala 😒 a v pocte prispevkov vas ja niiiiikdy nedobehnem, lebo si tu dobkam na iPade, a to je takeeee otravneee a pomale 😠
@mirka285 ja som bola v auparku vcera, som chcela pre maleho nejake tenisky, a teda nemali ktovieco 😕 este pre baby celkom ano, ale ja som musela brat co mali 😒 pekny den vam prajem, ja sa idem palacinkovat 😉

denisse
3. mar 2011

@maxara
ja nemam ani polovicu tvojich prispevkov a tom som tu o dva roky dlhsie 😀

bambola
3. mar 2011

@mirka285 len som zvedava teraz ako s tym sportakom, lebo aj to bude zase problem na riesenie ale pockam ja do toho septembra , mozno mala odmietne kocik 😀 lebo neviem si predstavit ist s golfacom von len v takom pocku ako je dnes nieto este v januari 😖 ale tak vysvetluj..... 😠 no ved uvidim v septembri

denisse
3. mar 2011

@bambola
ja o mesiac svoju hlboku inglesinu (ktora sa da prestavat na spportovy kociar) davam segre a uz budeme mat len golfac ... aj pri nele som to tak mala . akonahle sme zacali pouzivat golfky, uz sme sa do hlbokeho hoci v sportovej verzii nikdy nevratili ... takze podla mna je to v pohode ... 🙂

denisse
3. mar 2011

@bambola
do golfiek das normane fusak a je to v pohode .. navyse buduci rok uz budu deti chodiace, takze by som to tak tragicky nevidela ...

denisse
3. mar 2011

baby, tak mm ma vyskocenu platnicku 😒
zatial to nie je na operaciu, 14.3 ide na nejaky obstrek ci co ... ale je to teda sila ... uz viac ako pol roka nesportuje, je z toho na nervy a nevie sa, kedy a ci vobec bude moct robit tie svoje sporty .. hlavne golf 😕

tinaki1275
3. mar 2011

@denisse no dobre je ze ja teraz s digi tv mam aj ceske a aj slovenske programy takze bude mat mala kontakt trochu aj s cestinou,co ma velmi tesi ..

denisse
3. mar 2011

inak mne dnes barunka pekne spapala ovocny prikrm na desiatu (o 9.30), takze nebolo nutne ju dokojit a kojila som ju az o 10.30, pricom straaaaasne unavena zaspala .. to je dobre, aspon som s nou nemusela bojovat v kociari ..
ale blizi sa koniec jej polhodinky, takze o chvilu je urcite hore 🙂

bambola
3. mar 2011

@denisse deni len moj maclaren ma dost male koliecka (kedze som neratala celorocne pouzivanie 😠 ) a moc sa mi nepaci chodit s nim po posypanych chodnikoch strkom a cez kopy snehu, ktore sa tu samozrejme z ciest odhrnaju na chodniky sa nedostanem 🙄 ale ako vravis, decka uz budu chodiace tak pockam ako sa vykluje ta nasa herecka 🙂
ak by som toto vedela mozno kupim ten vacsi maclaren (ale asi nie)

chudak tm, snad sa to zaobide bez operacie 😕

moja srandula uz spi vyse 3 hodin, idem pozriet ci nerobi nejaku neplechu lebo ona zvykne neoznamit, ze uz vstala a potom tam cavarguje po posteli a taha kable 😀 😠

denisse
3. mar 2011

a dnes jej skusim pridat do jedla malu paradajocku rozmixovanu, nech skusim, ci moze ... a dufam, ze ano, lebo s paradajkami sa da fajne varit 🙂

mirka285
3. mar 2011

@denisse ale ty mas take golfky skoro ako sportak....
@bambola Mati ale ved teraz ide leto,tak to neries,a uvidis potom v oktobri,ci vobec bude treba sportiak,niektore deti ked zacnu chodit,odmietaju kocik a ak bue treba pozries nieco na bazari...
@katka55 Kati a ake tenisky si chcela,iba capackove alebo normalne?ja som naposledy kupila capackove v Nexte a normalne mali slusny vyber v tom detskom sportovom obchodie co je vedla Nike,dokonca mali niektore pozlacnovane na 12 euri,co bola celkom slusna cena...ja uz mam navarene...

denisse
3. mar 2011

@bambola
tak to ja som prave preto kupila golfac na celorocne pouzivanie, nech sa co najmenej taham s velkym kociarom ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre