Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
13. apr 2011

@kafoditka - nafot saty. som zvedava k akym si sa nakoniec priklonila. alebo nie su na nete? 😉

kafoditka
13. apr 2011

@katty17 Kati oni nie su vobec pompezne, uplne obycajne, skor take letne ale mne sa lubia a sadnu mi 🙂

bambola
13. apr 2011

@katty17 kati poslala mi peta navod tak ho musim prestudovat a vies co? preposlem ti ho nech niesom za debila sama keby sme netrafili 😀

katty17
13. apr 2011

@bambola - no preposli. pri mojich navigacnych schopnostiach za debilekov nebudeme. som v tom fakt ze dobra. vsak Miri 😉

katty17
13. apr 2011

@kafoditka - aha ju. a ze nechce bezramienkove saty resp. bezpodprdove 😉

bambola
13. apr 2011

@katty17 ja tiez nemam problem s navigaciou 😉 ale poznas to, viac hlav , viac rozumu 🙂 navyse ani jedna nie sme blondinka 😀

bambola
13. apr 2011

@kafoditka domi pekne su 🙂 uz len topanky a puzdrova kabelka 😉 a nieco cez ramena na vecer 🙂

kafoditka
13. apr 2011

@katty17 oni su tak cudne vystuzene, ze maju ten vrch pevny a po okraji siat zvnutra vsity silikon. sama som prekvapena ako drzia, inak by som si ich nevzala..

katty17
13. apr 2011

@kafoditka - domi, tak to uz teraz som zvedava na fotky v plnej parade 🙂 topanky a doplnky mas? 😉 kedy je vlastne ta svadba?

kafoditka
13. apr 2011

@bambola
@kafoditka kedy chcete vyrazat priblizne? lebo po dohode s bellou som sa rozhodla, ze bude lepsie, ked pojdem autom sama.. s malou dusickou ale dufam, ze trafim 😉 ze by som sa na vas pripadne zavesila autom, ked uz ste take dobre navigatorky, lebo moj orientacny zmysel je na bode mrazu..

kafoditka
13. apr 2011

hlavne ze si pisem sama sebe 😀
@katty17 to bolo pre teba

kafoditka
13. apr 2011

@katty17 jasne, ze nemam doplnky, lodicky pripadne sandalky musim kupit, kabelku detto..

bambola
13. apr 2011

@kafoditka domi vobec este neviem pretoze ja musim doletiet z BB, cize zavisi od toho kedy prideme do BA a to ratam, ze tak okolo obeda alebo pred obedom, ale fakt este netusim 😕

kafoditka
13. apr 2011

@bambola jaaj, no ved ak sa blbou nahodou zosuladime s bellou, tak sa zavesim na nu 😀

tinaki1275
13. apr 2011

@kafoditka mne sa pacia..su chutne...

kafoditka
13. apr 2011

@tinaki1275 Mati 😉

kafoditka
13. apr 2011

@katty17 svadba je az v juni, takze mam cas.. 😉 len neviem, ci mam pozerat lodicky vo farbe tej masle na satach alebo mam ist do uplne inej farby..?

bambola
13. apr 2011

@kafoditka to sa ti bude podla mna dost tazko hladat, podla mna keby si vsadila na biele topanky a aj kabelku a doplnky tak by to slo 🙂 ale ja tieto veci moc neovladam tak nech sa vyjadria baby 😅

kafoditka
13. apr 2011

@bambola Mati skusala som si k tomu povodne svadobne, ktore su take perletove, jemne smotanove a nevypada to dobre, aspon podla mna..

mirka285
13. apr 2011

caute koceny...
@kafoditka urcite telove lodicky s otvorenou spickou,nie sandalky....inak pekne saticky....baby ja som musela ist dnes mamine lebo by ma piclo doma...bola som kupit masko na piatok,tak zajtra napacujem...

kafoditka
13. apr 2011

@mirka285 Miri vidis, to je super tip, dakujem 😉 len ci take teraz najdem..

mirka285
13. apr 2011

@kafoditka ved do juna je este casu,tak vzdy kukaj ked budete v nejakom nakupaku a urcite ti nieco padne do oka ked nepojdes kupovat cielene 😉 no Gabo uz je doma,Linda spi,idem pocvicit,caute zatial

karinnka
13. apr 2011

Ahojte,dnes sme boli v poradni a
@maxara mame 72cm 7280gr takze sme asi druhy najlahsi 😉
Konecne som sa po tyzdnoch vyspala.dali sme malej dole jednu stenu s postielky a prisunuly ju k posteli tak mi celkom dobre spi,tak vstavam len 3x v noci aj ked vstava uz po 6tej :Tak sledujem,ze tiez nie som sama co straca obcas podu pod nohami,ale ja skor od zufalstva revem ako kricim,asi mi este stale biju hormony 🙂
Lekarka nam povolila,piskoty a tvaroh 🤐
@kafoditka Krasne satky 😵 😵

Pekny vecer 🙂

maxara
13. apr 2011

Caute kvakule.
takzeeeee.. ja som dnes vsetko stihala s odretymi usami, asi preto, ze som tristvrtky aktivit zrusila. Takze madam samozrejme chrapala ako som pisala a samozrejme, ze som ju musela o 11:50 budit. Samozrejme, ze to bolo s placom, hoci som ju budila tak, ze ju vlastne zobudili ruchy okolo nej. Ja som bola komplet vychystana, ostavalo uz len ju prezliect. Samozrejme, ze vsetko sabotovala, chytala rukav zvnutra, vrtela sa.. normalne som sa cela spotila tak, ze zo mna lialo. K lekarke na poradnu sme doleteli tak, ze cez mesto 70, cez semafor smykom na oranzovu, zadne kolesa na cervenu, parkovanie tiez smykom. Sprint s Ninou na pleci a akurat sa otvarali dvere na ambulancii. Uff, takze som stihla, lebo keby mi zase mala dr vyplachnut zaludok, ze meskam, tak by som ju asi prizabila. Mame 10560 a 76 cm. Zlatinko moje otrasne.
Potom som isla do BA, obehla som jysk, kik, super zoo, DMku, brendon.. obhliadla som si veci, ktore si pojdem vyskusat urcite a kupila som Ninke plavky, krasne s volanikom. Hoci som sa dozvedela, ze do Bulharska by sme nemali ist (ani do Rumunska), lebo ze vraj mali epidemiu osypok a to sa ockuje az po 15tom mesiaci. Cize som zrusila dovolenku aj nam aj nasim 😒 , cizeeee @tinaki1275 draha, dufam, ze nam nieco booknes u vas pre 4 dospele osoby a jedno vrestadlo. V DMke som urobila brutalny nakup, ale som spokojna.
Potom som isla do exroboty, dostala som ustrikovanu ciapku pre Ninku od jednej upratovacky, celkom zaujimava. Kolega mi zvestoval, ze mi vratili dan, dokonca presnu sumu a ja som ju uz takmer dnes aj utratila a to som o nej ani nevedela.. 😒 . Potom som vyzdvihla Michala a Brana, zastavili sme sa este v PLUSe a potom sme objednali pizzu a podho domov. Kym som vylozila nakup a urobila si kavu, Nine kasu, tak akurat dosla pizza. Ale ja uz mam asi stiahnuty zaludok, ale ja som dala polku a doteraz mi horia lica, jak som nazrata. A pritom som cely den nic nejedla 😝 😔 ..
Teraz sa idem vyvalit, lebo Misko nieco splietal o sexe, ale mam vazne pochybnosti o jeho dusevnom zdravi, kedze vie, co som si dnes vytrpela. Kazdopadne, Nina toho moc dnes nenaspala a teraz je taka unavena, ze ju zrejme len priblizim k postielke a zaspi, tak uvidime..
@katarina7777 kati tolko masa je asi aj vela, ale radsej viac ako menej a plastove tanierea pohare nejake mam doma este z krstin, tak vezmem ich. Inak tam je vsetko.
A neviem, teraz ma nenapada nic, na co by som zareagovala, hoci samozrejme, kym som vas citala, tak som mala co dodat, ale uz mam naponahlo, takze pa, dobru @bambola topru
@kafoditka saty su paradne, potom hod foto 😉

kafoditka
13. apr 2011
bellablonde
13. apr 2011

cafte zeny

ja si budem musiet chalupovicu premysliet 😒 ako a s kym pojdem (ci budem musiet brat obe deti) 😠 😠 totiz moja opatrovatelka mi dnes zvestovala, ze najskor moze prist varovat petka pred 14, kvoli skole ...
to je dobre na hujera neskoro 🙄 🙄 🙄 🙄

@kafoditka ja som dnes tiez bola v avione, ale isli sme az o pol 4 z domu, najprv na galvaniho do mall.sk pre bicyk
@strasska kupili sme odrazadlo/bicyklik Davidek 2+2. Je to uz stavane ako bicyk, s nafukovacimi kolesami, zadnou brzdou, ale nema pedale...
doteraz som ho montovala, co mi nesiel dat dokopy 😕 😅 😀
este musim kupit prilbu, ale na tu uz nezvysila energia (nahanat krpana po celom avione a donutit ho skusat)

pekne saty 😉

bellablonde
13. apr 2011

jaaj to je dobreee, 😀 😀 😀
idem si rovno celu vcerajsiu adelu kuknut z archivu 😉

bellablonde
13. apr 2011

@maxara normalne ma nohy rozboleli len z toho, co citam, ze si dnes postihala 😀
na zajtra si naplanuj celodenny relax 😉

kafoditka
13. apr 2011

@bellablonde Juli, no na tento bicyk ked posadis maleho tak to aby si si kupila doslepacku kolobezku, alebo rovno na korculiach kocikovala 😀 😀 😉 pocuj, a nemozes vziat maleho so sebou?? Peta ma velku zahradu, moze behat a hrat sa do zblaznenia..

janka256
13. apr 2011

ahojte kocky dnes sme boli na poradni a mame 9390g sa tesim mala je taka gulka ani neviem z coho kedze velmi nechce papat len mliecko nutrilon jej chuti ako na potvoru take drahe... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre