Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katy1979
26. apr 2011

@maxara hod nam potom do tabulky ze mame prvy zub. teda konkretne od nedele.

baby ked uz spominate little foot tak tam treba kupovat ked su akcie. takto sme tam kupili viacero topanok. a maju tam aj superfity co maju aj normalne v lekarnach ci aj zo srbska znacku a tie nie su az take drahe ako poniektore tam. maly ma geoxy odtial ani nie za 30eur. ked to porovnam s adidasami co sa mu uz rozpadavu lepky a za rovnaku cenu. inac sebi mi odmalicka nosil cicibany. oni su v pasazi slovenskej sporitelne oproti tescu v meste.

tutifruti
26. apr 2011

Caute baby.... tak Šimonko našťastie nemá bacila.... zdá sa mi, že už mu je aj trocha lepšie... aj ked sople stále sú...
Na nočník ja malého nedávam a ešte ani neplánujem.... 😅 Alžbetku som dávala.... a efekt toho, že vedela čo robí to malo až ked mala dva roky....takže už Dorotku som neriešila a prišiel den, ked si sama povedala, že plienku nechce.... a nechcela ju ani na noc... a bolo.... Odvtedy sa nepocikala....Tiež mala okolo dvoch rokov... možno aj viac.... No hádam nepôjde Šimon s plienkou do školy 😀
@zrzulka na 100% zaberie pytiol, ale nepoužívaj dlho, potom aj sudocerem...
@tinaki1275 no ja len zíram aká šikovnica.... 🙂

maxara
26. apr 2011

@bambola ten moj ma madlo odnimatelne, ale da sa mi zlozit na dazdnik aj s madielkom napojenym.. to madlo sa tak vypuci trosku, ale je tak urobene, ze sa nemusi skratka davat dole.. a nakupny kosik je tam tiez taky, ze ked je kocik v lahu, tak z neho takmer nic nevyberiem.. ale tiez mi to neva.. ked nina spi, vacsinou nic nepotrebujem.

@tinaki1275 a ten co si dala link, fakt je to sportiak a nie golfac a sklada sa urcite nie v celku, kedze pri zlozenom stave nema sedacku.. cize ju pred zlozenim musis dat dole.. a tusim inglesina zippy je taka, ze vyzera ako golfac a da sa dat aj opacne sedacka

katty17
26. apr 2011

BABY - potrebovala by som od vas pomoc. resp. od niektorej ktora vie paradne po NEMECKY. mamina by potrebovala cosi velmi surne prelozit. !!!!

adelaine
26. apr 2011

@zrzulka skus vysusit repikovym odvarom, nechat vela vetrat a potom Imazol pasta, 100% zaberie, je v lekarni na volny predpis...mne to poradila pedina a pomohlo

tinaki1275
26. apr 2011

@zrzulka moja naj lepsie mi zabrala gencianova vilolet ..ta fialova vodicka za dva dni ani stopy po zaparenine akurat ze som bola sokovana zakazdym ked som otvorila plienku ,vsetko fialove 😀

tinaki1275
26. apr 2011

@maxara ten kiddy sa sklada vcelku sikovne to ti nemci vymysleli 😉 ale ani mne sa nepaci ako golfac ....to mm s nim otravuje..zippy sa mi paci ale je zase tazka okolo 11kg.. 😒 som zatial pri pp si asi ale aj cybexky chcem este obzriet..

tinaki1275
26. apr 2011

@katty17 ja paradne neviem,mam slusnu hovorovu nemcinu ,potrebuje to rychlo ? je toho vela?zavisi od toho co to je..

zrzulka
26. apr 2011

baby tak vyskusam ten imazol, ja mu v podstate ritusu ani nenatieram a nema to na ritke tak ja nechapem, objednala som nas pre istotu k dr na zajtra , ta nas zrejme posle na kozne. keby to mal len na jednom mieste tak neriesim ale on to ma vsade.

maxara
26. apr 2011

@tinaki1275 ale na tych obrazkoch je zlozeny iba bez sedacky.. konstrukcia v celku, to je jasne, ale sedacka je prec.. cize dva diely.. a 11kg na sportiak je super vaha.. lebo ty nechces asi golfac podla toho co pises 😉 Ja som do cybexov 😵 milujem ich. Len su z tych drahsich.. ale maju aj krasne farby aj celkovo su krasne

zrzulka
26. apr 2011

@tinaki1275 fialova vodicka? ta sa tusim u nas uz ani nepredava....mam doma imazol tak vyskusam ten a zajtra uvidim co povie dr na to.

adelaine
26. apr 2011

@zrzulka na gencianka je fajn, ale az pri tazsich a mokvajucich infekciach, hlavne sposobenych kvasinkami,
vytieraju sa nou ustocka, ked ma dieta hovorovo zabu, ale strasne farbi, nejde dole nicim 😒
ved genciankou sa tusim znacia na kozu novorodeci po porode 😀
a kozna ti stopro povie ten Imazol alebo nieco reznute Ichtamolom

maxara
26. apr 2011

@tinaki1275 ozaj, Leia je uzasna.. kedy ti dam datum prveho kroku?

tinaki1275
26. apr 2011

@zrzulka predava v lekarni vola sa to gencianova violet..som si tj na svk kupovala..oni to vmiesavaju aj do imazolu niekedy ,lepsie to ucinkuje..
@maxara..ja chcem golfac..jedniznacne..v tomto uz mam jasno 😉 ..takze preto loolu nechcem a ani zippy a tak pomaly upustam od svojich narokov 😉 ,uz moze mat aj rozdelenu rucku ..ale chcela by som odpruzene kolieska urcite..ja si kazdy golfac pozeram na youtube ako sa sklada..a rozklada..lebo z obrazkov tazko vyberat .. 😒 musim obzriet dnes tie cybexky..

tinaki1275
26. apr 2011

@maxara no prve kroky spolu ze cielene urobila podla mna na velky piatok (podla mm to robi uz tri tyzdne 😀 sa z neho smejem aky je pysny )..takze bolo 22.4?

bambola
26. apr 2011

@maxara ja som napisala madlo? myslela som spojenu rucku 😅

zrzulka
26. apr 2011

@adelaine tak teraz neviem ci tam mam ist ci nie, maly to ma uz tyzden ale najprv mu to mizlo, tak som to neriesila,som myslela ze to ma z liekov, od vcera to ma zase vyraznejsie, tak neviem ci to nema kvasinky, vobec neviem ako sa nieco take prejavuje u muzov ☹ nemokva mu to ma tie miesta cervene akoby posiate virazkami ,vlastne tie vyrazky su akoby zluky toho cerveneho sfarbenia, v zivote som take cosi nevidela....

bambola
26. apr 2011

@tinaki1275 mati ale odpruzenych golfacov je malo, skus esste pozriet ten pekny bumbleride 🙂 (ale tam boli tusim umele kolieska) alebo jane sonic evo, ten ma aj madlo aj odpruzene kolieska ale treba dokupit clonu alebo slnecnik, inak velmi pekny aj ten 🙂

tinaki1275
26. apr 2011

@adelaine mne to dali aj na obycajnu zapareninu 😕 ktora ale asi tyzden nemizla...a umyla som to potom normalne teplou vodou samozrejme asi po 3 dnoch to zmizlo .. 😉

maxara
26. apr 2011

@tinaki1275 no tak potom je to jasne.. lebo jednoznacne bolo z kriterii treba upustit, kedze si chcela, aby golfac mal vybavu sportiaku.. akurat som hovorila kamoske, co sa jej v piatok narodil drobcek, ked vyberala kociar, ze ja s mojimi terajsimi skusenostami by som si uz nekupila hlboky so sportiakom a potom golfac.. ale skor taky sportiakohlboky, z ktore sa postupnym odmontovavanim da urobit az golfac.. a da sa dnu aj nacvaknut vajco. A vajco sa da nacvaknut aj do cybexov niektorych, aj do toho mojho vyhliadnuteho bumbleride.. skus kuknut aj ten flite (ten je uplne lahky golfac) a flyer ten je trosku vacsi, viac sportiakovity

zrzulka
26. apr 2011

@tinaki1275 diiiik za radu ked nepomoze imazol skusim ten violet 😉

bambola
26. apr 2011

@maxara peti ja by som mozno tiez vzala teraz ten vacsi maclaren tam sa decka daju vozit od narodenia 🙂 ale muselo by to byt asi v inom podnebi ako u nas 😉 resp nemohlo by to byt zimne dieta. mne naklikavacka na vajco nechybala kedze sme mali manducu 🙂

maxara
26. apr 2011

@bambola aha, no tak tie so spojenou ruckou sa ozaj skladaju na plocho

adelaine
26. apr 2011

@zrzulka ale urcite chod, nech sa mu to neinfikuje stolicou, radsej nech to vidi koziar...lebo do tych malych
raniek sa mu moze dostat infekcia
inak, risi ked mu isli zuby, tiez stale kadil a mam pocit, ze to bolo nejako agresivnejsie,
lebo aj ked som ho okamzite prebalovala, aj tak sa mi vyparil 😖 az tak, ze sa mu tam porobili take
mini pluzgieriky, a pomohol imazol, ku koznej sme nesli

maxara
26. apr 2011

@bambola mne tiez nechybalo, lebo ja mne sa dalo vajco nakliknut v pohode, ale nikdy som ho naklikavala.. 😒 ked som isla nakupovat, dala som ju radsej do hlbokeho, alebo potom do tej takej vanicky na nakupnom kosiku co byva.. a celkovo sa my menej kocikujeme, tak mozno preto tak rozmyslam 😉

zrzulka
26. apr 2011

@adelaine aj patovi idu teraz dva zuby naraz, aj teplotoval tak fakt neviem, pre pokoj v dusi zajtra vybehnem do blavy s nim nech sa na to kukne dr....
@tinaki1275 my mame tento golfik a sme spokojni, teda pato sa v nom zatial nevozi ale pri miske som ho velmi vyuzila. ja som pozerala hlavne na to aby mal velke kolesa a tento nas ma jedny z najvacsich ktore ponuka sk trh, pri patovi uz spekulovat nebudem ale jasne ze ma aj nedostatky, do terenu nic moc, na bezne prechadzky ci nakupy bol perfis
posielam video

https://www.youtube.com/watch?v=VYaQX_asiz0
bambola
26. apr 2011

kukajte kde som dnes odlozila dieta 😀 teda ona sa tam odlozila sama 😀

adelaine
26. apr 2011

@bambola jeeeho, to poznam, nieco podobne robi risko 😀 dokonca sa mi zasunul nohami a polovicou tela pod
nabytok v obyvke 🙂

zrzulka
26. apr 2011

aj pato sa vsade driape ...najnovsim magnetom je umyvacka riadu.... ked ju otvorim v momente je pri mne a leze dnu

zrzulka
26. apr 2011

.... a otvarame skrine a vyhadzujeme hrnce......... 😉

bambola
26. apr 2011

dnes mi vliezla pod stol na tu policku kde sa hadzu casaky a tak, a kedze je to dost uzky priestor tak nasledne zacala vrieska lebo nevedela odtial 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre