Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
28. apr 2011

@bambola Bambi a ty nemas dnes cas na prechadzku po meste? obchodna a tak.. Musime do BA, idem vecer tancovat a od cca 12:30 mam cas do 16:45 .. akoze ja sa poflakam, ale ze ci nechces so mnou trajdat po obchodnej a tak

bambola
28. apr 2011

@maxara a vies, ze by sa mi to celkom hodilo? len snad nebude prsat ako tak na to kukam 😕

bellablonde
28. apr 2011

caute kocky
my mame dnes 4. vyrocie svadby 😵 ale to leti
musim vyguglit aka je to svadba,,,,

@maxara @bambola dojdite poobede ku nam, nemusite trajdat len po vonku 😅 dame kaficko 😉 vysehradska 8 peti, ty urcite vies, kde je to

bambola
28. apr 2011

@bellablonde jej vsak ty byvas kusok od mojej svokry 😀

bambola
28. apr 2011

a aby vam slinka tiekla 😉

katka55
28. apr 2011

ahojte. tak uz aj moje dieta je soplave ☹ minulu noc sa chudacik budil kazdu polhodku a plakal, lebo mu asi zatekali hlieny. ale tuto noc bol hore len o tretej, tak sa aspon vyspinkal.

ja mam dnes upratovaci den a zajtra variaci, kedze zacina hokejova horucka a zajtra sa k nam dovali delegacia fanusikov 😀 no a segra s malym chcu ist pozriet tie sochy hokejistov, co su roztrusene po meste. neviete, kde cca su? skusim poguglit, nech nechodime ako pucinovia 😀

tak vam prajem pekny den, maxi a bambi peknu prechadzku 😉

katka55
28. apr 2011

@bambola sup sem s jednym mafinkom!!! 😀

tutifruti
28. apr 2011

@bambola môžeš sa vydávať 😀 Počuj a kto to u vás je... .ved si tenká ako prútik... určite susedom rozdávaš.... ja keby som takto vypekala, tak už neprejdem cez dvere 😅

adelaine
28. apr 2011

dobre ranko 🙂
my sme boli hned rano na ORL, som sa nenormalne rano zlakla, risi ma v postielke krv,
a tiez na usku, na vonkajsom zvukovode, tak som sa bala, ze co sa stalo ☹
mu to vyplachli, vydenzifikovali, mal tam nejaku zelenu supinku?! 😲 a zase nam zakazali
plavat, mna porazi, uz 2x stornujeme kurz, si o nas pomyslia, ze riso je hypochonder, chuda moje male

tutifruti
28. apr 2011

@adelaine No este ze to dobre dopadlo.... a s tým plávaním sme na tom podobne.... 😒

adelaine
28. apr 2011

@tutifruti nejako nam to nie je sudene plavat 😠 a vy mate stale sople, co?

meruska
28. apr 2011

@bambola robila si tie co dala mirka recept? aku smotanu si dala, lebo v recepte pise len smotana, ale nie aka? vyzeraju mnamkovo, si ma normalne navnadila 😀

tutifruti
28. apr 2011

@adelaine nééééékonečné sople 😠

tinaki1275
28. apr 2011

Ahojte babule..tak mne sa stala strasna vec ,dva som bola bez netu 😢 som boloa taka nasrata...si viete predstavit..
takze @maxara nevylezala som svoju chorobu ..lebo som kedze som nemala net stihla kopu inych veci 😉 ako upratat dobre kuchynu a ;pozehlit kopu pradla..
inac som stale este chora a kaslem a dr.mi povedal ze to bude trvat aj 14 dni ,vraj je to nejaka hnusna viroza u mna komplikovana este zapalom stred.ucha takze mam ratat so 14c dnami ..este ze malej (klop klop ) je uz dobre..ona to presla najlepsie..
baby od nedel e idem makat 😢 som z toho vyplasena jak srnka..nechcem na to ani mysliet ..dne somstu mala prvykrat na 2,5 hodky tu pani co mi bude strazit malu ..tak mala prerevala hodinu ..nechce tu proste nikoho cudzieho ..ale po hodine ju brala ako sucast zariadenia myslim .. 🙂 tak si aj zvykla ze sedi na gauci ..a kedze ju nechalana pokoji tak ju ignorovala.. 🙂 po 1,5 hodine ju nechala aby ju pohladkala,, a po dalsej polhodine s nou vonku aj urobila kolecko okolo domu za ruku ..tak aspon to ..zajtra budeme pokracovat ..a hlavne buduci tyzden bude prve dni doma asi aj mm ...lebo inac neviem neviem.. 😒
rozoberali ste topanky ..no ja som mala dvojdnovu tutu po obchodoch ,kedze mam len jedny sandalky s pevnou patou 18tky atie su malej presne a myslim ze za mesiac jej vylezu prsty z nich ..a tu som lacnejsie ako za 65 eur kozene topanky podobne ako si kupila @mirka 285 nenasla.. no neviem..asi kupim tie ved prve maju byt co najkvalitnejsie..potom od velkosti 20 mam kupene zo svk a z deichmanna nieco na leto .. 😒 som sa chcela opytat tie co ste kupovali tenisky -nike adidas a td..aku velkost mate? lebo tu ich predavaju az od 21... 😖 tie som kupila ale chcela som aj nejake 20 tky ..daju sa kupit na svk aj mensie?ze 18 -19?

bambola
28. apr 2011

@meruska dala som kyslu 🙂 meri urob, vsak to mas za 15minut hotove a potom uz len sup do rury 😉
@tutifruti vsak na to to peciem, ze vydavat sa chcem 😀 😀 a normalne to papam aj ja. 😎 teraz skusam rozne naplne. minule som dala len cokoladu, teraz som posekala orechy a cokoladu a su vynikajuce. este mam v mrazaku brusnice tak aj tie pojdu 😉

tinaki1275
28. apr 2011

@bambola skusim urobit dnes aj ja.. uz si mi narobila chute.. 😉

meruska
28. apr 2011

@bambola kolko kusov je cca. z toho?

meruska
28. apr 2011

my dnes trhame rekord, maly spi od 9:55 😲 keby som vedele ze nehodi klasicku polhodinku aj by som si pozehlila ..ale ja len sedim a cakam ze uz uz bude hore 😀

tutifruti
28. apr 2011

@bambola mnáááám

bambola
28. apr 2011

@meruska mne vyslo 12, mam take dve formy o 6 kusoch z teska 🙂 ale to su take tie plytkejsie nie take hlboke velke

tinaki1275
28. apr 2011

@maxara juj ani si mi nemala ukazovat zase loolu uz som sa s nou rozlucila..
😒

tinaki1275
28. apr 2011

@meruska to poznam,aj my mame dve hodiny spanku za sebou ..a ja sedim a cakam 😠 som myslela ze bud max hodina.. 😒

monline
28. apr 2011

prišla som si vás sem skontrolovať, že či ma tu niekto neohovára, lebo sa mi spravil pupák na jazyku 🙂
Nejak nestíham koňa, cez deň malý neobsedí tu pri mne pri hračkách, furt sa štverá na mňa a chce obkúsavať káble..a večer sa mi nechcelo písať..dokonca vás nemám ani prečítané, skúsim to dnes večer napraviť...
Malý sa mi cez deň ťahá von, normálne štvornožkuje ku dverám a kričí, búcha na dvere, či terasové dvere, tak sme dosť veľa vonku na dvore..včera som sadila jahody a malý lozil v tráve.o chvíľku som ho našla v takom zeminovom jarku ako rukami rýpe zem a hádže ju na trávu...a to on nechytí do ruky nič mokré a studené! (žiadne jablko, mrkvu, maslový chlieb)..čiže chalan sa nezaprie...všade sa postaví a potom sa pustí a padá..chudáčik môj otlčený 🙂 včera som ho uspala poobede na rukách a šupla do dolnej postieľky..spinkal..síce len polhodinku, ale musím ho naučiť tam spávať, lebo v lete máme v podkroví o dosť teplejšie ako dole v obývačke,..nech sa mu dobre spinká...teraz sa hrá so štipcami..najväčšiu zábavu má s vecami, ktoré nie sú na hranie 🙂..v noci spí dobre, 1 až 2x sa budí na kojenie, síce putuje po našej posteli, lozí, točí sa, ale prespí..budíček ráno 6,20, plánujem kúpiť tmavý záves, možno ho udržím potom ešte hodinku spať, tak ako Linda spáva...

mirka285
28. apr 2011

caute...tak Linda si schrupla dve hodky cez obed,ani verit sa mi nechce 😕 ja som si zatial zacvicila kalanetiku,kedze cele sviatky som nic nerobila a kacicami sa napchavala 😝 teraz sa naobedujeme a padime von,svieti slniecko 🙂

noemarta
28. apr 2011

@mirka285 aj my sa akurat chystame von, nela spala hodku a pol, teraz som si pozehlila a ideme von. 😉
@monline moze byt ze sa ti preto tak skoro budi, ze vidi svetlo, my mame total zatiahnute zaluzie a potiahne do siedmej, 7,20. A to mi staci..... konecne dobre spi v noci, tiez sa zobudi asi dvakrat na kojenie, ale hned spi pekne dalej.
paaaaaaaa palim von.

jaruska8
28. apr 2011

Čavte kočeny, keď ste tu minule rozoberali golfáče, tak ste mi urobili chúťky. Ja mám totiž tak mini auto, že som ho súrne potrebovala. 😉 😉 😉 😉 😉 Som voľačo pozerala na nete, ale len som náhodou šla do PREDETI a tam mali MACLAREN krásny, sivo-ružový, že som neodolala. Ešte aj v akcii za 199 éčiek bol. A skladá sa ako dáždnik a ľahučký ako pierko. 😀 😀 😀

gabika41
28. apr 2011

Baby aj Vam deti odmietaju ciapky?Co s tym robite,lebo ja sa bojim,ze chyti prievan.....poradte... 😠

zuzik1983
28. apr 2011

dnes bol asi nejaky zvlastny den,aj mne mala spala namiesto 40minut 1h a 50min 🙂

zuzik1983
28. apr 2011

@gabika41 mne ju mala zacala tiez stahovat,ale nerobim s tym nic,neni to casto

tinaki1275
28. apr 2011

@bambola@katarina7777 baby vcera som nabehla do mothercare co tu mame a mali tam vsetky 3 mclareny ,som pozrela vyskusala aa.nejako ma neoslovili takze vypadli z mojho vyberu uplne 😒 ..ono tie vacsie sa mi nezdali ani take vysoke..mna nejako nesadli tie kolecka a celkovo ked som zlozila zdalo sa mi to na dlzku nejake dlhe? 😕 a mm sa nenadchol vobec..
@mirka285 Miri prosim ta vies mi odmerat tvo pp kedje zlozeny kolko ma na dlzku ? ja si to len hccem porovnat s techn .udajmi co su na nete ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre