Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
4. jún 2011

@monline virazky v ociach?to ako vyzera? 😕 😕 😕 myslis asi len okolie oci nie?

robika
4. jún 2011

Ahojte, vcerajsia noc katastrofa, skoro vobec som nespala, maly celu noc plakal a tak bol dost na ciciku, nad ranom som iba nahodou zistila ze ma na chrbatiku mokre a on celu plienku precikanu... cez den to nebolo o nic lepsie, ale aspon je vikend a nebola som na neho sama, aj ked vacsinou skoncil v mojom naruci... pred chvilou zaspal, ale uz stihol aj plakat, tak dufam ze tato noc nebude taka ako vcera, lebo to uz bez poriadneho spanku nevydrzim...
pozerala som mu do pusy, ma horne jednotky spredu cele cervene, ale z tej plochy kde ma vyjst zubok sa mi to nezda byt este napuchnute...
@vierkaha mozno to pocasie na neho nejako vplyva, ale ja velmi nezvyknem na pocasie reagovat (par krat za zivot sa mi to stalo) tak to neviem odsledovat, ale ja dufam ze su to zubky a ked vylezu bude dobre...
@adelaine viem ze je idealne pokazdom jedle malemu vyplachnut ustocka cistou vodou a ako by sa zislo uz teraz starat o tych par zubkov co mame, nechcem aby mal pokazene zubky, lebo moj brat dostaval medovy cumel, lebo stale plakal a vysledok bolo vytrhnutie vsetkych prednych total ciernych zubov a chcem takemu niecomu predist...

robika
4. jún 2011

@zrzulka dufam ze sa nemylim, ale Ty si tusim Lenka a prajem Ti krasne meniny a vsetko najlepsie, hlavne nech drobci posluchaju 🙂

zrzulka
4. jún 2011

inak co sa tyka zubov nie je to dane do iste miery aj geneticky??? btw uz cistite detiskam zuby aj s pastou lebo ja zatim len rano a vecer bez pasty... viem zeby sa malo po kazdom kojeni ale v praxi si to neviem predstavit kedze sa kojime aj v noci.

zrzulka
4. jún 2011

@robika jeeeeej dakujem si zlata, ja meniny neslavim ale mile ze si si spomenula 😉

medved
4. jún 2011

@zrzulka aj ked teda neslavis, tak predsa vsetko naj 🙂 a ked sa mozem spytat akou kefkou cistis zubky? nasa ma len 4ks, treba uz tiez?

robika
4. jún 2011

ja zatial necistim kefkou, ale zrovna dnes som pozerala zubne kefky a jedine co som videla boli od 3 rokov, tak neviem ci su aj nejake pre mensie deticky...
@zrzulka 🙂

zrzulka
4. jún 2011

@medved dakujeeeeeeeeeeem 😉 😉 😉 moj muz ze mi kupi kvetiny ale hned som ho zrusila ze nac. no hrozna som, uplne mi postacilo ze v noci pozehlil hrozitansku kopu co ma tu strasila a pripravil paradne ranajky.......ano treba cistit, ja zatial len takou co sa nastokne na prst a ma to take cudesne utvary akoby stetiny ale uz rozmyslam ze prejdem na klasicku zubnu kefku. pouzivam curaprox kefky.

robika
4. jún 2011

@zrzulka tak to je super darcek aj kvety, aj ranajky a o zehleni ani nehovorim, to by mohlo napadnut aj mm... 🙂

medved
4. jún 2011

@zrzulka tak to je fakt lepsie ako kvetiny, mne muz veru este nepozehlil 😀 aj ked by obcas bodlo... ja mam taku nejaku sadu z DM, kde je kusatko a nejaka taka stetinata kefka, ale este som to nepouzila, asi budem muset 😒 , curaprox pouzivam aj ja pre seba, su nejake speci kefky aj pre deti?

zrzulka
4. jún 2011

@medved nie su speci podla mna len mensie....pato ma aj kusatko od nich...pri malej sme pouzivali aj elmexky..MaM tiez vyraba detske kefky...a urcite je viac firiem na trhu co si zaklada biznis na detskom chrupe ... 😉 my mame aj elekticku detsku kefku ale mala nechce....tak vyskusam co na to maly ked bude mat viac zubov...nie kazde dieta to ma rado

merikac
4. jún 2011

cavte baby,,,,,vsetkym ktore ste nasmu najmensiemu potomkovi zapriali vsetko naj,,velmi pekne v jej mene dakujeme 😵 ...oslava uspene za nami, som unavena, ale stastna, ze vsetko dobre dopadlo,Emma az moc dobre chapala, ze vsetko to halooo okolo sa tyka jej osoby, zo vsetkeho hikala, len skoda, ze to pocasico na koniec dna nevyslo

monline
4. jún 2011

@merikac no super, to mám radosť, že vám to vyšlo aspoň po ten upršaný koniec..takže mala radosť? chápala to? super..aj tortu sfukovala? učím Danka fúkať, ale moc mu to nejde ešte...

monline
4. jún 2011

@zrzulka Všetko najlepšie k meninám prajem 🙂

merikac
4. jún 2011

@monline nemala sviecku, pretoze tam mala jednotku a tu hned ako prvu odtrhala, pridavam par foto,,prosim upriamte pozornost na vyzdobu u maminy- kedze tam sme stolovali-- Denis si dal na nej obzvlast zalezat,,nevieme ci umyselne, alebo to bola len nahoda,,ale vsimli sme si tu kombinaciu balonkov az na fote 😀

monline
4. jún 2011

@merikac myslíš tie lustrové? dobréééé 😀 Emmka je parádna, ako krásne opatruje bábo v kočíku, zlatá je..už som kukla fotky aj na FB, tam sú väčšie..krásne..aj tortička vyzerá byť chutná...

tinaki1275
4. jún 2011

dobry vecer damy ..ja som akurat dosla z letiska 😖 a kontrolujem si narychlo maily ,tak som mrkla aj tu ,aj ked sami to stihlo medzitym 2x bloknut ..dnes bolo strasne teplo (ako zvycajne)a potila som sa ako prasa..zajtra este meetingy a dufam ze sa popoludni dostaneme na plaz..az sa hanbim ale mala este nebola..proste nestihame..😒tak hadam zajtra to vyjde..a v pondelok urcite ,lebo mam volno ..
inac som mala tento tyzden soky ,ak ste videli Leaving Las Vegas s Nicolasom Cage-om
,tak som mala taky pripad tuna..klienta co sa mi snazil upi t k smrti .. ☹ nepodarilo sa..nastastie..
@ merikac juj ved ona je uplne blondiatko ..🙂)to jej kedy tak zosvetleli vlasky ?alebo som bola predtym farboslepa 😀 je krasna...

tinaki1275
4. jún 2011

@zrzulka vsetko naj k meninkam..🙂

merikac
4. jún 2011

@monline zajtra pridam fotky do albumu,,, ano tie lustrove,, prakticky celu vyzdobu aj stolovanie si zobral na paskal Denis, tymto mu dakujem, ozaj mi velmi pomohol, deti pili mojito a velmi im chutilo,- bolo take domacke s broskyňovým dzusom limetkami a dozdobene jahodami,, dospely s bielym rumom ,,,,a torta bola ozaj vynikajuca,, velmi som sa bala, aby to nebolo tak, ze sa bude dat jest len ocami,,,a ako som krajala domov vysluzky tak som okostovala aj tu karamelovu,,a tiez chuti dobre,,uz si robim na nu smky - zajtra si dame ku kavicke,,,Chcela som to mat v sobotu za sebou aby sme si zajtra s mm, vychutnali nedelu v klude,,,,este ze mame umyvacku- vynikajuci vynalez,,,,,,,,,,,,,, prajem dobru nocku,,,,,

monline
4. jún 2011

@tinaki1275 tieto šichty do noci ti veru nezávidím ☹

bambola
5. jún 2011

dobre ranko 🙂
noc fajn akurat , ze som zachrnela a to som sa chcela ucit 😠
@katka55 sa mi snivalo, ze si pisala na kona, ze si si nasla // 😀

tutulka12
5. jún 2011

dobré ráno, @merikac super, že sa oslava vydarila a tie balóny na lustri nemajú chybu 😀 Emmka je krásna 🙂
ja čistím zuby Teovi zatiaľ prstami a vodou, zatiaľ ich má iba dva 😀 a Daniel používa elmex kefku aj pastu a zuby čistíme 2x denne.
my sme včera boli na tej Domaši, decká sa vyhrali v bazéne, pogrilovali sme, podebatovali a super deň za nami 🙂 dnes ideme k svokrovcom na obed, tak berieme aj bazénik, aby sa čľapkali deti na dvore

merikac
5. jún 2011

dobre ranko skore vtacne.........
@tutulka12 vy mate super vikned, vcera Domasa, dnes obed u svokrovcov,,,,naco stracat cas s varenim 😉 😀

merikac
5. jún 2011

@tinaki1275 fuu, tak mas to perne ako citam,,,sup sup dnes na plaz,,,,,,,,,noo, predtym jej tie vlasy tak nebolo vidiet 😀

merikac
5. jún 2011

@zrzulka vsetko naj naj - nech mate krasny dnik 😵 ........ja zuby Emme zatial cielene necistim, ale kazde rano ked sa umyvam ja, tak si vzdy vypyta svoju kefku a tu ocumluje,,tak neviem ci je to postacujuce 😕 ,,,,,,,,neviem si predatavit ako stare mamy cistili detom zuby 😀

tutulka12
5. jún 2011

@merikac veru, aspoň tento víkend nemusím tráviť v kuchyni 😀

vierkaha
5. jún 2011

Dobré ránko,
@merikac Emmke dodatočne všetko naj k prvému rôčiku.

Ja som sem večer nakukla, aj som vám napísala celkom dlhý príspevok a sa mi vymazal 😠 😠 😠 tak som to naštvatá vypla 😝
Maťko sa mi prevčerom postavil v postieľke a včera celý deň trénoval popri nábytku, tak som sa celý deň od neho nepohla. Teraz dočiahne aj gombíky na dvd tak je mm z toho na nervy lebo ho stále zapína a vypína.
Idú nám horné dvojky už ich vidím, tak zase papá strašne mizerne 😒

merikac
5. jún 2011

@tutulka12 my máme tiež dnes veget, navarené od včera, takže dnes si budeme len užívať- alebo konečne pripravime velký bazén- už len vyumývať spodok savom a moze sa napustat

merikac
5. jún 2011

@vierkaha dakujeme,,,,,Matko bude za chvoku behat ani sa nenazdas,,,,Inac ja som prekvapena, mne emma nic nestahuj, nic nemusime odkladat, pri Denisovi mne mali vsetko do pol pasa poschovavane.

bambola
5. jún 2011

@merikac fotky pekne, balony super 😀 tak je fajn, ze emmka si uvedomovala, ze to je jej den, tak to ma byt 😉 a tie vlasky ma fakt naozaj krasne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre