Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

silvia.vesela
9. jún 2010

tinka, mne to dr. nezakazal, je to tym, ze sa bojim sexovat...na zaciatku tehu som spinila a musela som brat utrogestan, tak mozno aj preto som taka opatrna a radsej sme nesexovali...
to ani neviem, co to je tie konydlomy, to ta rezala len tak, bez umrtvenia?? 😕

kafoditka
9. jún 2010

@sunnygirl ked som bola malinka, tak ma odriekala babka, ale ja som bola do troch mesiacov extremne zle dieta, moja mamina ma mala totiz niekolko krat potratit, bola zasita od druheho mesiaca, lezala cele tehu s nohami hore a strasne sa zavodnovala.... Necudo, ze z toho bola na nervy, tak sa to prenieslo aj na mna a ja som prve tri mesiace preplakala.. ci som bola najedena, vyspata, prebalena..stale plac... Potom sa to nejako upravilo..

a prva krat som sa odriekla niekedy v puberte.. Najprv som nevedela, co sa deje, mamina mi hovori ze som asi urieknuta a mam sa odriect tak a tak - a moja reakcia bola vybuch smiechu, ze ja nie som ziadna carodejnica.. 😉 Ale kedze sa moj stav nelepsil, tak zo zufalstva som sa odriekla a pomohlo.. Odvtedy na to verim a mne to vzdy zabera..

silvia.vesela
9. jún 2010

idem do sprsky aj ja sa osviezit!

tinka349
9. jún 2010

@lenkaaninka ten moj sa moc nechce rozpravat.....akurat ja sa ho sem tam opytam, ze ako bolo s milenkou a taaaak.....a sa smeje, ze nestihal by popri robote....

tinka349
9. jún 2010

@silvia.vesela to bolo take male akoby odstavajuce znamienko medzi konecnikom a posvou, a ked som ho pred mesiacom ukazala mojej lekarke, tak povedala ze to nic nie, ze ona ani nic nevidi.....A ta stara zastupujuca lekarka zavolala sestricku a bez toho aby ma varovala mi to surovo vyrezala a ja som taaaak rewala ze nepamatam kedy ma tak daco bolelo.... A naco umrtvenie??? luxus...priprava na porodne bolesti asi 😒

mirka285
9. jún 2010

s tymi chlapmi to asi mame vsetky rovnake ☹ ani ten moj nem vzdy naladu,rozprava sa so mnou na pol huby,ale uz som zistila ze casto krat ani to neni tym ze by mal niaky problem somnou,ale skor ma niake pracovne problemy alebo mu nieco nevyslo podla jeho predstav ale nema chut to so mnou rozoberat..vtedy je najlepsie nechat ho tak a ono to prejde 😉 babule ja som sa teraz holila a ja ma celu susuru volajaku napuchnutu a zvacsenu,boze to aj vy mate?vyzera to otrasne 😠

cigaretka5
9. jún 2010

Caute baby som dnes bola u lekarky. Robila mi
už aj monitor aj utzv a doki čo robil utz zadrel, že gravidita 34+1, krpec zodpovedá 35+0 ale brucho menšie o tri týždne. Neviem či mám panikarit alebo je to v norme kedže mám 187cm a doooost širokú panvu......

tinka349
9. jún 2010

@mirka285 ja som sa holila vcera, asi tak raz za tyzden sa holim ked sa mi chce 😀 ale ja len tak poslepiacky, cez brusisko si tam odle ani nevidim, a so zrkadlom sa mi nechce saskovat 😎 ale tak moja ''cica'' je zatial celkom v normale

tinka349
9. jún 2010

@cigaretka5 ja mam tiez malinke brusko, nikto netipuje ze o mesiac rodim a mam 181 cma siroke boky...nam to ide do bokov, nie do bruska

tinka349
9. jún 2010

babule idem ja offf.....lebo sa vooobec neucim....docitam vas az zajtra niekedy vecer, ked uz budem mat po skuske...tak drzte palce 😕 pekny slnecny dnik

cigaretka5
9. jún 2010

@tinka349 Tak čo ten doki riešil? Sakra má vyplasil

kafoditka
9. jún 2010

@mirka285 to je v pohode, ja ju mam tiez taku napuchnutu celu...

tinka349
9. jún 2010

@cigaretka5 ako ja sem tam tiez pozriem po tehulkach, ze ake maju niektore veeeelke bruska....no a ja mam velku rit a boky 😀

lenkaaninka
9. jún 2010

@cigaretka5 možno tým chcel len naznačiť že bruško maš menšie ako by malo byť a to je všetko ved to môžeš byť rada nie? hlavne že je mimi ok...neboj keby išlo o niečo vážne tak ti to povie 😉

@mirka285 aj ja to mám normálne to cítim ked si priložím ruku a je to celé napuchlé akosik ale ja to pozorujem už dlhšie.

adelaine
9. jún 2010

@silvia.vesela
juj, ale ten moj je strasne zataty, ako mulica...musim
vzdy z neho pacit, ked sa nieco deje, tvari sa ako geroj,
a pritom sa vnutorne zhryza...potom je vsetko na figu...

musim na neho nieco vymysliet 😒

lenkaaninka
9. jún 2010

zožrala som kokosový nanuk akurát mnam...inak ked sa moc nehýbem tak ma nejako ani neobára..ale zasa je pravda že vonku som dneska ešte nebola...ale dneska je lepšie aj pofukuje vetrík tak nieje tak dusno...

lenkaaninka
9. jún 2010

adelaine chlap stým nič neurobíš ako písala mirka aj u nás je to tak vyzerá ako by som ho srala ja a neviem čo a pritom je to uplne jednoduchá vec a nemieni to so mnou riešiť...

mm ma bol teraz pozrieť a že mu je teplo že sa roztopí...a malý akurát v bruchu disko tak že daj sem ruku a malý v tom prestal že čo furt klamem že mi robí malý zle ked je tam tichučko 😀 😀 😀
že malinky len ho ohováram .... 😀 😀

adelaine
9. jún 2010

@lenkaaninka
asi ano, necham ho tak..raz ho to prejde...

@mirka285
ja som na tom uplne rovnako,
cela som napuchnuta 😢 nohy, ruky, suska, brucho 😠
tulen NO1 🙄

lenkaaninka
9. jún 2010

baby mne ale nohy vôbec nepuchnu trošku sem tam prsty na rukách ale len trošku ...ja si pripadám spuchnutá aj bez spuchnutia 😉

adelaine
9. jún 2010

..idem sa aj ja schladit, najprv sprchou, potom nanukom 😀
zatial ahojte

silvia.vesela
9. jún 2010

tak som po sprske, hned mi je lepsie. Idem si urobit pizzu, resp. vybrat z mrazaku a dat upiect. Dnes som cely den sama, ako vzdy....uz som si aj na to zvykla!
tinka, uffff to muselo strasne boliet! 😔 len ked to citam, tak mam dost!
mirka, ja tiez mam tu moju napuchnutu, ale to mam uz asi mesiac! 😀 vsade puchnem! 😀
adelaine, ja si myslim, ze je taky, lebo ma vela roboty, ale mu nieco nevyslo, tak ako pisali kocky. Moj bol tiez taky, ja som si myslela, ze kvoli mne, aj som plakala kvoli tomu.....ale mal problemy s domcekom, plus firma, vsade s prepacenim sami odrbavaci......a uz mal po nalade....

mirka285
9. jún 2010

no tak som rada ze som neni jedina s tou spuchlinou medzi nohami 😀 ja som prezliekla postelne pradlo,povysavala,trosku utrela prach a naliala som si z chladnicky uplne studeny pohar ribezloveho vina..vam poviem ze velmi je dobre 😝 pol hodku mam cas a pojdem spravit ten vyprazany syr a asi sa vytrepem na tu postu poobede 😒

ericica
9. jún 2010

cafte 😉 😉 😉
merikac malinka je naaadherna aj ja uz chcem vidiet tu moju 😉
kafko super fotky,,,,,si fotogenicka 🙂
baby ajmne tie nohy velmi puchnu a ja krava som si zobrala plno objednavok a uz ma vsetko boli a tlaci ...asi to prenecham mm a hodim sa do postele 😵

kafoditka
9. jún 2010

baby tak my dnes na obed len vyprazany karfiol, zemiacky a uhorkovy salat k tomu... to som nejedla uz sto rokov 🙂
V tomto teple aj tak nemam velmi chut jest..

petrap001
9. jún 2010

ahojte,no pozeram,ze uz ste tu toho stihli dnes popisat 🙂 ja som dnes spala do 10!! normalne tomu nechapem 😅 ale na wc som sla asi 5krat.nezavidim vam to teplo vobec.my mame momentalne asi 15 stupnov a klasika prsi.super no.. 🙄
a to sexovanie mi ani nespominajte 😀 co to je?? no my sme spolu nespali uz od konca marca 🙄 🙄 no co narobim..sice uz som si zvykla,ale ja mam chute stale,ale teraz uz by mi to bolo take divne,co ja viem..ved uz vidrzime nejako,dufam,ze ma to potom neprejde 😀 😀
inac ja mam nohy riadne opuchnute,ako inac to az tak nieje vidno,ale mne uz tie kosti dole na nohach vobec nevidno 😕 😕 ani z jednej strany.zajtra idem do poradne,tak uvidime co sa bude.mohla by mi aspon zmerat maleho nech mam aspon aky taky prehlad,ze aky je velky a tazky 🙂
a dnes sa budem nudit asi,lebo zatial sa mi nic nechce robit..ale budem musiet,lebo sa unudim na smrt 😀 😀

alllexa
9. jún 2010

@mirka285 - mnam, ribezlove vino, to by som si dala!🙂

@silvia.vesela - aj ja som vcerajsi obd riesila pizzou a potom som si nadavala, ze som zjedla celu, lebo mi bolo blbo🙂

@kafoditka - fiha, Ty mas aky zdravy obed🙂 Ja som mala cez vikend rybu a spenat, teraz si dam cestoviny...

Ja som cele doobedie vybavovala veci, tak som uz rada, ze som doma, lebo zase som sa totalne spotila... Je super byt po sprche🙂
Len este by som mala ist nakupit, ale to sa mi nechce...

silvia.vesela
9. jún 2010

kočky, ja som taka nejaka o nicom, nic sa mi nechce......no des a hruza!!! a varit, tak to sa mi tieť už nechce....manzelovi som povedala, že keď je taketo teplo, ze odmietam varit....som hrozná, ale fakt sa mi to nechce!
allexa, ja som tú pizzu tiež zjedla celú a este aj zmrzku som si dala....ja neviem, čo furt tolko jem!
😠

alllexa
9. jún 2010

@silvia.vesela - ani mne sa nechce varit... a blbe je aj to nakupovanie, aj ked to nemam tak daleko... Ale niektore veci dostanem len v tych velkych nakupnych centrach a tam je kopec ludi, dlho sa caka v radoch, je mi tam vzdy blbo:(

aalexis007
9. jún 2010

Ahojte
Pomóóóóc - aké oblečko si pripravujete pre malinké, keď pôjdete domov z nemocnice. Lebo ja vôbec neviem čo 😒

mirka285
9. jún 2010

boze to teplo je hrozne,akurat som vyvesala pradlo na balkon a normalne zo mna tece ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre