Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ribike
30. jún 2010

@petzi Bohvie sú už teda extrémi v tomto našom modernom svete😀

ribike
30. jún 2010

@petzi a to bol aký tt ked ti ho vážili???

ribike
30. jún 2010

@petzi Ináč už sme tu zase len my????Hm???Samé???

petzi
30. jún 2010

@ribike
to bol minuly tt cize 38tt.ja si myslim, ze mal normalnu vahu,ale doktorovi sa asi zdalo,ze ma moc, kedze lekar ma asi 164cm, tak preto....on bol asi mini baby ked sa narodil 😀

petzi
30. jún 2010

@ribike AAAA zaseee semeeee,veru aj mne sa zda,ale mozno sa k namm prida Tinka,ona zvikne ponocovat, no uvidime....ci tu bude nejaka sovicka s nami.idem si pre ananas, mam nan strasnu chut a musela som ho vydolovat s chladnicky aby som tam mohla dat polievku...tak uz ho musim aj zjest teda, aby sa neoteplil.... 😀 a nahodou aj nepokazil 😀 😀

ribike
30. jún 2010

@petzi Chudák tak ty chodíš k nejakému liliputánovi😀😀😀

ribike
30. jún 2010

@petzi Ja už račej nepapám nič...predchvílou som zhltla celú čokoládu,v poslednej dobe mi strašne chutí sladké...😀

petzi
30. jún 2010

@ribike
nooo, to anooo,ale inak je tazky pohodak a velmi rad ma vidi tvrdi, lebo ked od tial odchadzam,tak cela kvitnem radostou a on sa s toho velmi tesi.A jeho zena je sestrickou u neho v ordinacii a ona je taka vysoka srna stihla, no este vedla seba nestali,ked som tam bola ale asi jej je po plecia.Ale su teda velmi mily, ..ved co by aj nie,ked si za 20minut beru 50 eur.len za monitor si zobrali 30 eur a to mi merali asi minuty,lebo sa maly tak hybal,ze ho nemohli poriadne zamerat....
takze tak,ale som spokojna,je to najlepsi gynekolog v zapadnom rakusku....

petzi
30. jún 2010

@ribike
ja tiez nepapam,ja tlacim do hlavy 😀 ono sa to fakt neda nazvat papanim,ked mam stale nieco v ustach 😀 😀 😀

ribike
30. jún 2010

@petzi Tak to je pekné...ja za monitor neplatím a bola som na ňom 20minút,bolo tam tak horko že som to ledva vydržala...

ribike
30. jún 2010

@petzi Nevadí teraz si užívame😀 Však počkaj budeme my ešte po pôrode aj trpieť ked budeme chudnúť😀

petzi
30. jún 2010

@ribike
Ja platim tusim za vsetko, aj za prdnutie by si vypytali asi 5 eur... 😀

petzi
30. jún 2010

@ribike
Mi budeme chudnut?? 😀 😎

petzi
30. jún 2010

@ribike Ale nie, no ja sa asi dobre budem potit , normalne sa na to neviem pripravit,ze onedlho budem vo fitku natahovat stroje...nooo neviem,ale musim sa pripravit najprv na porod a potom na fitko....jedno lepsie ako druhe inak, neviem,coho sa obavat viac 😀 😀

petzi
30. jún 2010

@ribike
No a len tak medzi recou,ja si este ani neuvedomujem,ze bude so mna matka....ako si na to ty??

petzi
30. jún 2010

A inak uz som zdolala ten ananas sama a cely....tusim sa mi hlava toci, je to normalne?? Asi nie,ze??nie ze ma tu mrdne...

petzi
30. jún 2010

DOBRU NOCKU RIBIKE; SLADKE SNIKY AJ MALINKEJ PRINCEZNEJ PRAJEM JA A MIKAEL 😵

A prajeme samozrejme aj vsetkym maminam a detickam !!

Nejak mi je vazne divne s toho ananasu.... 😝

ribike
30. jún 2010

@petzi 😀😀😀 To s tým prdnutím sa ti vydarilo skoro som zhltla flašu ako som pila🙂

ribike
30. jún 2010

@petzi To ani ja,niekedy nad tým premýšlam že áké to vlastne bude,proste ideme do neznáma🙂

ribike
30. jún 2010

@petzi Možno to ani nebude tým ananásom aj mama si pred pôrodom myslela že sú to hrušky😀No uvidíme,držím palce a pekné sníčky vám obom...dobrú noc🙂

petzi
30. jún 2010

@ribike
este ze ta flasa je hrubsia ako tvoje hrdlo, napojila by si malu ,ako take zriebe...to by mala predpripravu dokrmovanie s flasky 😀
No a to ideme do neznama veru ako tavy bludarky po pusti.... 😀 ale zvladneme.....ked sme skolu zvladli takym stylom ,tak toto zvladneme tiez 😝

ribike
30. jún 2010

Budú z nás najlepšie maminky na svete,všetko sa dá zvládnuť ked človek chce🙂

tinka349
30. jún 2010

bay ja tiez nespim 😀 😀 😀 ako kazdu noc 😀 😀 😀 zas cakam, ci nahodou neporodim...uz mi z toho sibe 😕

tinka349
1. júl 2010

@petzi ty tahas az do terminu? este mas 11 dni 🙂

aj u mna to asi vyzera tak,z e nehrozi, zeby sa malej chcelo ist von skor....v brusku je jej taaak dobre 😀 a to sa hovori, ze dievcatka sa rodia 2 tyzdne pred terminom...mozno porodim dnes 😎

dugyna
1. júl 2010

Zdravim. Manželka včera porodila sekciou,naša dcérka Miška je zdravá a krásna má 3160 g. Manželka je v poriadku,zatiaľ bez komplikácii,bola silná a statočná. Všetky Vás pozdravuje.

sunnygirl
1. júl 2010

Dobré ránko, len som vám chcela popriať pekný dník a príjemné písanie, toť moje ruky absolútne už neposlúchajú, kvôli nim nespím, totálne mi tŕpnu a hrozne bolia, asi si dnes ani chleba nenatriem 😒 , pááááááááááááááááá

aalexis007
1. júl 2010

@dugyna - gratulujem k malinkej Miške 🙂

booklover
1. júl 2010

@tinka349 Tinka, skusala si na lepsi spanok levandulovy caj, alebo olej do aromalampy?
ja dnes idem do porodnice na kontrolu a ak budem mat stale menej plodovej vody, tak tam aj ostanem. blahozelam vsetkym mamickam a drzte sa pri porodoch tie, ktore to caka!

miki060707
1. júl 2010

píše ericica

tak a konečne som na svete, volám sa Edinka a moje mieri sú 3900g a 50cm, narodila som sa v noci 2:10, trošku som maminku potrápila, ale už sa mame fain..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fotku hned pripojííííííím

miki060707
1. júl 2010

@dugyna jeeeeeeeeeeeeeeeej tak aj Miška je na svete, mamičke prajeme nech sa pekne zotaví a Miška, nech sa prisaje kráásne a mliečko nech sa rozbehne.....
sa tešiiiime z nového bábätka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre