Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
3. júl 2010

@izira no ja rovno viem, ze sa mu nepacim...moj muz bol stale na vyzjabliny co mali 30 kil aj s topankami, cim viacej kostnata, tym viacej sexi.... a kdeeee ja teraz taka gula s celulitidou a strie ☹ mozem ist kozy past akurat.....

tutifruti
3. júl 2010

@maxara
@izira baby tak to ste dnes ráno nevideli mna... aký záchvat žiarlivosti som chytila /bezdôvodne... alebo teda... snívalo sa mi, že mi je mm neverný/... takú scénu som vyrobila, že tento rok budem nominovaná na Táliu.... až som sa za seba potom hanbila ☹ No ale čo už ked sa cítim nemotorná... upotená.... ulepená... opuchnutá....

tutifruti
3. júl 2010

@tinka349 a to si rak, alebo lev?

petulka_1
3. júl 2010

@adelaine Gratulujem k Riskovi a k tomu vykonu... riadny valibuk

izira
3. júl 2010

@tinka349 nuz ja neviem... a vlastne sa mu ani nedivim..tiez som cela zmenena... pravda je ze aj jemu sa pacia stihle a ja mam teraz od toho na hony daleko..pomaly ho s vahou aj dobieham 😖

tutifruti
3. júl 2010

@tinka349 a ak dovtedy neporodím, tak mam dohodnutý termín v nemocke na 22.07. 😀

tinka349
3. júl 2010

@tutifruti no som posledny den raka, ale v niektorych hosorkopoch som uz videla aj leva od 22.7. 😀

tutifruti
3. júl 2010

Tak to budeme mat rakoleva?

tinka349
3. júl 2010

@izira ja som pribrala len 12,5 kg, ale aj tak . . . ked beham po meste a vidim modelky so zarezanymi krataskami na pol riti 😖 😖 😖 😖 ale tak par mesiacov po porode sa dam do poriadku - pevne tomu verim 😲

izira
3. júl 2010

@tutifruti nie si sama...ja sa tiez necitim vo svojej kozi... i ked neziarlim, ale skor sa citim strasne smutna...:(
Mm je na stretavke so spoluziakmi na cely vikend, syncek je so svokrovcami na chalupe, ja mam narodky a trcim sama doma :((( som tak dufala, ze aspon maly bude chciet prist a tak pojdem do porodnice - mala by som najkrajsi darcek a ani by som nebola sama, ale kde...jemu sa u mna paci asi velmi... 🙂

izira
3. júl 2010

@tinka349 jasne ze sa das...a ten tvoj bude riadne lutovat... 😎
si mlada a navyse si ani nepribrala vela 🙂 a vyzeras i tak super - som si pozerala tvoje fotky v albume 🙂

tinka349
3. júl 2010

@tutifruti no nieco take 😀 😀 😀 😀 ja mam z obidvoch znameni nieco - ale viac som rak . . . rodinne zalozena a citliva nooo 😖 😖 ale mamina mi spominala ze jej vyvolali porod o tyzden skor - nieco spominala o novomanzelskej pozicke ci cooo....brata mam narodeneho rok predo mnou 27.7. takze mala som byt lewicaaaa 😎

tinka349
3. júl 2010

@izira no tak vies ked porovnas 56 kil co som mala v den svadby a teraz ( radsej nepisem kolko ) tak mam dost . . .

tutifruti
3. júl 2010

@izira ty si na narodky sama doma? no tak to by bol pre mna celkom pekný darček 😅

cigaretka5
3. júl 2010

@tinka349 Cisla na vahe nie sú podstatne uvidis keď sa malinka narodi iné veci budú priorita

izira
3. júl 2010

@tinka349 ja som tiez mala pred 5 rokmi na svadbe 54 kg... 🙂 potom som trsoka pribrala - sedava praca - a teraz som pribrala necelych 20 :((( hruza...mam objem pasa 119 cm... vyzeram vazne ako velryba

meruska
3. júl 2010

@tinka349 kila nie su vsetko

izira
3. júl 2010

@tutifruti nuz ano.. tak vyslo... po pravde su toto tie najhorsie narodky ake som kedy mala... i ked ich uz 15 rokov neoslavujem... ale dnesok tromfol vsetko ☹

tinka349
3. júl 2010

@meruska no ved ja vieeem 😕 ale tak ide aj o moj pocit, aby som sa vo vlastnom tele citila fayn 😖 a to pride casom, skola, malinka, stresy a taaak a kila pojdu sameee

tinka349
3. júl 2010

@izira no to sa stavim, ze vazime rovnako 😀 😀 😀 😀 😀 ja som mala 56, potom som pribrala zoapr kil lebo mi kazdy hovoril, ze som jak anorekticka a potom prislo tehulkovanie a dalsie kilecka 😀 😀 😀 a obvod pasa nemam ani paru....zo srandy idem zmerat 😝 😝 😝

tutifruti
3. júl 2010

@izira .... neboj to prejde..... a všetko najlepšie k narodeninám.... 🙂

tinka349
3. júl 2010

@izira no mala si dat vediet skoooooor ze mas narodkyyyy, ved som z KE 😀 ze damsky vecer s bruskami 😀

izira
3. júl 2010

@tinka349 🙂 ked ho zmerias napis... 🙂 nuz ale vies, u mna asi pojdu dole tazsie..po 30tke sa vraj tazko zhadzuju, tak neviem... 😝

izira
3. júl 2010

@tutifruti dakujem si zlata 🙂

izira
3. júl 2010

@tinka349 hmmm.. sme mohli ist niekam zurovat troska... ina sranda by to bola 🙂

noemarta
3. júl 2010

@adelaine gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem, konecne je to za vami !!!! klobuk dole, 4,5 kg vytlacit a bez epi.... 😕
si sikulkaaaa.drzte sa, vela vela mliecka prajem a nech ste ryyychlo doma, este raz gratulujem mamicke a ockovi k syncekovi.
potom daj info co a jak. paaaaaaaaaaaaaaaa

tinka349
3. júl 2010

moje krasne srdiecko je stale v brusku 😵

tinka349
3. júl 2010

@izira 😅 😅 😅 😅 108 cm 😅 😅 😅 😅 😕

izira
3. júl 2010

@tinka349 mas chutnucke brusko...nevidno, ze by si pribrala inde - len na brusku 🙂

stanka33
3. júl 2010

ahojte
@maxara no ja mam tiez taky pocit ze zmluva je pre neho nic, ale ja nehcem dopadnut ako pri prvom porode, ze si ma tam nikdo nevsimne dva dni, no neviem mam take zmiesane pocity ci som nemala najst niekoho ineho,
inak mne dneska nejako opuchli cele nohy a na vahe o kilo viacej no ja neviem ako to bude dalej v tychto horucavach uz mam toho pokrk fakt... sme boli u znamych na zahradke, decka sa vykupkali vyblaznili, my sme pokecali s kamosmi,
adelain klobuk dole, 4,5 kg gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre