Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
5. júl 2010

jaaaj da, šak keby tini na mna kukol, tak by sa začal smáť, že jaká tlstá ženská a môže byť rad, že ma takú peknu, milú, sympatičkú žienku, čo pod srdcom nosí princezničku, neviem, čo chce ten tvoj muž, ešte aj študuješ, jaaaj da, veru, neviem, či tinka čaká, že sa to všetko zmneí, lebo určite sa lubili, ale on sa už nezmení a tiež by som mala už dáívno podané o rozvod.....

maxara
5. júl 2010

@tinka349 a kvoli comu sa chce akoze ozrat? Ved to je aka blbost? Vobec sa o teba a malinku nezaujimal a teraz akoze velice ide oslavovat, ze je debil?

tinka349
5. júl 2010

@maxara no hej, len ono to je tazkeee podat ziadost a este k tomu ked som tehotna 😒 tie hormony dost so mnou tocili a nechcem si ani predstavit co by bolo potom keby som pdoala ziadost...to by som skoncila na antidepresivach...cakala som, ekdy budem v stadiu ze ho znenavidim uplne a ani ho uz nebudem chciet vidiet,a pomaly som k tomu aj dospela....posledny mesiac do mna ani nezakopol....a po tyzdni mi posle sms ze dievcata chybate mi???? po tyzdni . . . a potom dalsie sms ze jemu na nas zalezi a bludy podobne...kvoli tomu som sa este nerozviedla...

miki060707
5. júl 2010

@tinka349 ani sa tvojej mamine nečudujem, šak ak vie, čo ti vraví, ako koná, tak určite ho nenávidi z celého srdca a keby si jej povedala, že sa chceš rozviesť, tak by ti v tom pomohla

petzi
5. júl 2010

@stanka33 no dakujem ,ze ma pustis,ale dnes mi lekar povedal,ze este to nebude tak skoro,ale ved mam v nedelu termin,tak budem robit vsetko preto,aby som to do vtedy stihla...tak pockaj este chvilku 😎
ako sa inak mas?? asi je u vas teplo, ze? A maly je v pohode?

Dobru noc babulky...

tinka349
5. júl 2010

@maxara on sa ozieral aj ked nemal dovod....ci sa mu v biznise darilo, ci sa mu nedarilo, ci z nudy, ci zo zvyku....aspon 2x do tyzdna musel byt ozraty...a tam vznikali nase problemy...beha si kade tade a ked je ozraty do mna nai nezakopne....on si uvedomi ze spravil zle, ale ked uz je neskoro...a potom to lutuje, sem tam doelzie aj za mnou a ospravedlni sa....a ja hlupa osm mu uz tolkokrat odpustila....a v poslednej dobe mal vyhovorku, ze psychicky to nezvlada, ze sa mu zmeni zivot uplne, ze ma byt otcom a on nevie ci je na to pripraveny... no skoda slov...

dnes som mala taky pekny den a on ho musel tak dosrat nakoniec 😒

miki060707
5. júl 2010

@tinka349 no to je zleee, on si teraz s tebou bude robiť, čo on chce, lebo vie, že si v tomto slabučká a bude ti ho aj lúúto, ked takéto začne vypisovať a ty nebudeš mať dosť síl byť silná......

tinka349
5. júl 2010

@miki060707 moja mama chcela rozvod uz pred rokom a ja som ju enpocuvala....a potom mi hovorila, ze oki, ked ho tak lubim nech este pockam...ale oni mi stale hovoria ze sa mam rozviest ze aj tak zijem s nimi a oni ma zivia... LEn ja cakam asi na dajaky zazrak ktory sa nebude konat.... A pevne verim ze ked sa mala narodi, tak on pre mna bude uplne lahostajny a ze donho ani nezakopnem

tinka349
5. júl 2010

@miki060707 no presne...ja som taka povaha....ja hend naletim jeho peknym reciam ze sa zmeni kvoli malej...a ze jemu v podstate na nas zalezi...len to nejak psychicky nezvlada....

miki060707
5. júl 2010

inak tini, dobreže maš rodičov, rodinu, lebo keby si bola sama, tak sa asi zrúútiš

maxara
5. júl 2010

@tinka349 ale sama dobre vies, ze su to len stupidne recicky? Ja viem, ze mas toho vela, ze mas skolu, si tehu a pod.. Ved ja to hovorim, ze JA by som to urobila, ja uz nestudujem, pracujem, tak ja sa na to inak pozeram.. ale ty zas byvas u rodicov, takze mas kde byvat, mozno aj s malou ti pomozu.. podporu v nich urcite mas. Tak az taka tragedia to nebude.. Vies kolko nervov si usetris, ked sa ho zbavis? Ved on je chory clovek.. a neveru by som urcite netolerovala..

miki060707
5. júl 2010

@maxara presne tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tinka349
5. júl 2010

@miki060707
@maxara to skoda sa k nemu vyjadrovat . . . ja som sa aj snazila ho ignorovat psoledne 3 tyzdne a celkom sa mi darilo...len ked ho ignorujem ja, tak on potom naschval dobiedza sladkymi recickami....Vazne dufam, ze mala mi da konecne rozum . . . ja sa cudujem ze som z enrvov este predcasne neporodila....ved tolko revem, znervoznujem sa a porod nikde.....hmmmm

miki060707
5. júl 2010

@tinka349 ☹ 😒 😠

tinka349
5. júl 2010

no idem ja do postele - asi najlepsie spravim ked sa z toho vyspim a zajtra budem mat lepsiu naladu . . . joj uz chcem, aby bola mala na svete . . .

tak bru noc kocky, a aj vasim drobatkam pekne snicky

miki060707
5. júl 2010

no ja idem sa ešte napiť vody a spať, mala ma ráno možno aj skoro zobudi a budem fičať, xi, potom idem so svokrom k jej pediatričke vypísať na mm očr, aby mohol byť doma s malou tak desať dni a potom maju dva týždne dovolenky, takže zajtra ide naposledy do robotky a pak až v auguste....
tak dobrúúúú, šak zajtra sa ešte ozvem... pa

tinka, fakt mi je to luto, ale hadam sa od neho niejak odpútaš a nenaletiš na jeho rečičky, lebo toto si nezaslužiš, čo ti robí...

maxara
5. júl 2010

@tinka349 na kojenie potrebujes psychicku pohodu a nie nervy z nejakeho chrapuna.. Ty bud rada, ze mas takych rodicov. Niektori povedia svojim dceram, co si si uvarila, to si aj zjedz. Nasi napr pri mojej prvej sestre nestali. A to preto, ze jej dementny muz chodil k nasim na nu kydat, lebo vedel, ze skor ci neskor ona zisti, ze ju podvadza. U nasich hral svateho, ze Miska sa nestara o domacnost, ze on uz nevie, co ma robit, ze maju neporiadok a nenavarene, neoprate a tak.. a nasi ked sa jej spytali, tak hned sa odula, ze jasne a rozrevala sa.. a az po troch rokoch po rozvode vysvitlo, ze mal milenku, tu si nastahoval nakoniec do spolocneho bytu a ze ona mu nevarila, neprala a ani nic preto, ze jej nedaval ani korunu z vyplaty a ona zivila seba a maleho z jej materskej. Nedal jej ani na plienky, ani na mlieko, ked prestala z nervov kojit.. potom ked spolu uz len zili v jednom byte, tak jej vypinal kablovku a tepolu vodu, ked isiel na vikend za milenkou.. a ked si ju dovalil domov, tak bol uz asi vrchol.. a to len preto, ze sa bala podat ziadost o rozvod, lebo nevedela, ci to zvladne, lebo nasi "verili" jemu. Ibaze ona nasim nikdy nepovedala, ako to je.. a tak vlastne v nich oporu nemala. Ale za to s malym sme jej pomahali vsetci. Ja som po neho chodila do skolky, do skoly, u nasich bol furt.. aj castejsie ako doma.. A myslis, ze ten tupon sa zmenil? Do dnesneho dna sa stretol s malym asi 50 krat a to ma uz 17 rokov.. a pritom dllllho byval o DVE poschodia nizsie ako nasi a maly bol u nasich furt (sestra robila na smeny). To je hanba.. A este sa aj zatajoval, ked bol doma.. Maly mu isiel zazvonit a poculi sme za dverami kroky, aj kukatko sa odklopilo, veeeelmi nenapadne a nikto neotvoril.

aalexis007
5. júl 2010

ahojte, nemozem spat - zacina ma boliet brusko aj v krizoch a zacina sa to nejako pravidelne - ze by to uz prislo - A to som sama doma, mm je v robote - idem mu asi volat aby prisiel domov

maxara
5. júl 2010

Tak dobru nocky babulky, aj ja uz idem..
Tinka dobre sa vyspinkaj, ja som na tvojej strane.. pre muzov ich deti neexistuju, ked uz o ich matku nestoja.. (pre vacsinu muzov, cest vynimkam)

maxara
5. júl 2010

@aalexis007 😵 😵 😵 no asi to uz prichadza.. veru radsej mu zavolaj.. ako casto mas kontrakcie?

aalexis007
5. júl 2010

no zacina to kazdych 5minut a trva to nejakych 20-30 sek.

maxara
5. júl 2010

a ako to citis? ako tvrdnutie hore na brusku?

miki060707
5. júl 2010

@aalexis007 no šak dnes máš termin, tak to aj môže byť, nie???

no už fakt idem..

no maxi, tvoja segra si toho užila ti poviem......

aalexis007
5. júl 2010

stvdne mi brusko a potom taky tlak v krizoch - ako ked potrebujes ist na WC a aj bolest dole v brusku. Ze by to uz zacalo?

maxara
5. júl 2010

@miki060707 len pre ilustraciu.. mohla byt o 3 roky skor bez nervov

maxara
5. júl 2010

@aalexis007 no ja si myslim, ze ano.. a mas aj celkom casto uz tie kontrakcie, tak mu radsej zavolaj a chod sa nachystat. Mozno hod sprchu, holenie.. nech ti to nerobia v nemocke. Drzim ti palce Aalexis 😵 😵 😵 a nech ti to krasne hladko ubehne

aalexis007
5. júl 2010

dakujem - mm uz ide domov a ja idem do tej sprchy - DRZTE MI PALCE 🙂

maxara
5. júl 2010

Idem aj ja uz off, dobru noc a Aalexis, drzim ti palce.. budem na teba mysliet

maxara
5. júl 2010

😵 😵 😵

cigaretka5
6. júl 2010

@tinka349 Uz len z racionalneho hladiska by si sa mala rozviest. Tym donutis a sudne zaviazes toho kretena - prepac- finančne prispievať na teba a malú. Životný standart ti musí zachovať a ten je určite vyšší ako budeš dostavať rodičovský príspevok......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre