Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
8. júl 2010

@alllexa dnas mi kamoska povedala, ze po porode pribrala pri kojeni 6 kg, predtym mala tak 52-4 kg a teraz 60 kg a mala nema ani rok, je pravda ze sedi s nou doma alebo vonku na lavicke, dufamm ze tak nedopadneme
ja mam nejake velke tlaky dole, ja zajtra este nemozem ist rodit az v sobotu najskor

petulka_1
8. júl 2010

@alllexa ja uz mam tiez 17 kg a to sa mi za 2 tyzdne podarilo 2 kilo pribrat 🙂

ribike
8. júl 2010

@stanka33 No to je ten problém že do utorka by sa mi tam malo začať niečo diať aby mi ho mohol vyvolať...ja som ináč celkom v pohode sem tam nejaký poslíčkovia a menšie krče ale okrem toho nič ani tá zátka mi neodišla,tak ja nechápem...dala som si 37stupňový kúpel pol hodinu,mala som sex,pijem ten čaj,dráždim bradavky a nič malinkej sa nejako nechce von☹skúsim aj to vínko uvidíme čo to so mnou porobý...🙂

alllexa
8. júl 2010

@stanka33 - tak 60 kg nie je zase tak vela... Ale je pravda, ze niekto pri tom kojeni aj priberie. A niektore baby nerobia nic a aj priznaju, ze vela jedia, a schudnu. Ale kamoska pribrala asi 25 kg a z toho mozno len 10 dala dole a stale ma brusko ako v 6. mesiaci, pricom maly ma uz 2 roky:(
Fuha, no vydrz este pokope, snad este nemas kontrakcie?

alllexa
8. júl 2010

@petulka_1 - no ja nechapem, co tak vela zrazu, ci je taky rozdiel, ked sa vazim rano a vecer, lebo doteraz som sa len rano vazila... Alebo ci aj tie opuchnute nohy nieco neviazu. Brusko mam pritom skoro mesiac rovnake, mozno 1-2 cm navyse...
A fakt je, ze ani vela nejem - rano aj vecer len jeden celozrnny rozek, obed normalny. Medzitym nejake sladke, to priznavam... Ale to mozno len nejaku tycinku, alebo ovocnu zmrzku, ta nema vela kalorii. A do 36. tyzdna som poctivo cvicila kazdy den.

stanka33
8. júl 2010

@alllexa ja si myslim ze to schudnes ked si aj predtym cvicila dost to pomaha, a s tymi kilami, 60 nie je vela ale ked my sme boli take utlucke 165 cm a 50 kg a zrazu mas o 10 viacej pri tej vyske to sa uz ukaze...no kontrakcie nie su fakt sa bojim zajtrajsku, mam tu dve kamosky na blizku k dispozicii sice nevedia co sa deje ale som dohodnuta s nimi ist von doobeda a jedneho uja v karlovke na telefone, keby daco....

stanka33
8. júl 2010

@ribike drzim palce, este behaj po schodoch.....
@alllexa ani ja nejem vela vecer mam vzdy o kilo viac ako rano, odvaz sa rano a uviis ze budes mat menej

stanka33
8. júl 2010

idem spat dobru noc....hadam sa zajtra ukazem majte sa...

petulka_1
8. júl 2010

@alllexa Ja si myslim, ze to aj tie opuchnute nohy robia, lebo asi mas zadrzovanu vodu v tele. Ja jem tak normalne, ale najviac ovocie, to mi teraz chuti velmi.

mirka285
8. júl 2010

@cigaretka5 gratulujem k Dorotke 🙂
@maxara tak uz aj ty konecne pojdes pre malu Ninku do nemocky,no super,lebo uz dost zaostavas za nami 🙂
@kafoditka takze dnes uz bolo lepsie?Linda bola dnes umrncana,rano mi stiha ocikat ostel a poobede sa tri krat po sebe dosrala,asi ju bolelo brusko,tlacila o dusu...
@alllexa ty by si uz fakt mohla ist rodit,mam takeho tusaka ze urcite budes mat velke babo,normalne sa pytaj a hotovo...ja som sa aspon mohla vyhovarat ze Tomas je velky ze teraz nemienim tolko cakat 😵

alllexa
8. júl 2010

@stanka33 - dobru noc a drz sa!

noemarta
8. júl 2010

ja som si vas len tak letmo precitala, gratulujem novym babatkam a mamickam, ved tu sa nejak zacalo moc rodit, nestiham registrovat.
Max, aj ty ides v pondelok, no vidis, na koniec ideme naraz a a a tvoja mala bude mat narodky aj meniny v jeden den, nooooo..... 🙂 🙂
Allex, bodaj by si isla aj ty, aspon by sme boli spolu!!! jeeej, a adelaine je este furt v nemocnici, drzi nam nadstandart, hi hi??? chuuuda, uz by mohla ist aj domov..... 😔
kafoditka, maly je strasne zlatunkyyyy.... 🙂

alllexa
8. júl 2010

@noemarta - no, adelaine mi je dost luto, ze tam kvoli malemu zltacke musi ostat... Bolo by fajn, keby sme tam dosli narovnako a stretli sa tam. To by mi ani ten standard neprisiel taky hrozny🙂

tinka349
8. júl 2010

ja som prave vyliezla po hodine z vanicky, ale som si dala asi moooc horuci kupel 😖 a zasa som hladnaa....kuuurnik....

tinka349
8. júl 2010

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu baby 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

pozrite si toto video, ako dopadnu niektori chlapi, co podvadzaju zeny 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

https://www.youtube.com/watch?v=kOZ1rjmf8dY
tinka349
8. júl 2010

no ale do vazanie by som kvoli nejakemu magorovi nesla 😀 😀 😀 😀

ribike
8. júl 2010

@stanka33 Dakujeme🙂Budeme sa snažiť...🙂

petzi
8. júl 2010

@tinka349 ty si salena ozaj,...inak v soku somm ostala

petzi
8. júl 2010

@ribike no tu si a ja ta hladam 😉

tinka349
8. júl 2010

@petzi pockaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 sak to nie som jaaaa 😀 😀 😀 😀 a hovorim ze ist si posediet do chladku kvoli debilovi ??? 😎 😎 😎 😎 ale su aj divokejsie povahy ako som ja 😝

petzi
8. júl 2010

@tinka349 no jasne,ale ja som nevedela co tam bude a ona ho svihla,ale inak teda dobre,
v momente bolo po nom, inak ja by som to v tom momente asi zvladla tiez,ale teda ja by som aj
mladu aspon do kolena trafila.... 😎 ale nie, no inak cumela som na to ,lebo trupka pred kamerami
to spravila, to mala spravit inak,ale tak v tom momente bola dobre nasrana...neudrzala sa....

petzi
8. júl 2010

@tinka349 no ale co ty teda dokazes najst na nete,to ja zasnem...este stale si to neprekusla? 😢

ribike
8. júl 2010

@petzi predchvílov som bola ešte vo vani🙂

tinka349
8. júl 2010

@petzi aaaale tak ja som sa na tom pobavila, ze niektore zeny su na tom horsie jak ja 😝 a mam ponaucenie = ked babysitterku tak jedine skaredu a staru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a prekusla - neprekusla - no nekomunikujem s nim ved som ho nevidela uz skoro mesiac...teda ak neratam 5 minut v nemocnici....ale snazi sa, vyvolava, vypisuje, len aj nejak nemam chut na odozvu 😲

tinka349
8. júl 2010

jaaaaa mam taky tusaaaaak ze cuby dub budem rodit 😀 😀 😀 😀 mna tak nikdy neboleli krize ako dnes, ved ja newem ani chodit 😖 straaasne som zvedvaa co mi povedia zajtra v nemocnici na kontrole....

no idem ja pozriet nejaky filmik a potom asi predcasne zalahnut.....majte sa korculky, dobruuuuu 😵

petzi
8. júl 2010

@tinka349 no aj mna dnes bolia krize viac,teda este ma neboleli,tak teda aj mna dnes bolia aj
mam taky tlak dole,ale ved uvidime tiez ako dopadnem...
A jakto ze sa ti oziva, potrebuje zmenu?casnicka ho uz nebavi?magor...
no ty sa veru radsej sustred na princeznu a daj jej vsetku energiu, nech ta tamten o nu neobera,
teraz pred porodom, co tomu ozaj nerozumie?
no nic, maj sa teda krasne a pozeraj film,ale teda nie taky ako si nam tu dala ukazku,ty trdlo..
maj saaaaa

petzi
8. júl 2010

@ribike aj to vinko skusis??

petzi
8. júl 2010

@tinka349 no a neviem ci bola ona na tom horsie,mne to pripadalo,ze to aspon vyriesila a ma
pokoj.mozno sekla aj seba nakoniec...no ale v kazdom pripade takych chlapov strasne vela a
vela zien takymm hajzlom odpusti, co je smutne,lebo vlastne sa zeny ponizuju....ale co narobime...

ribike
8. júl 2010

@petzi ehe😀 už som aj zabudla ako chutí,mám doma akurát také fajnové sladulinké😀

petzi
8. júl 2010

@ribike no aj ja by som si dala,ale ved mi nemame ziadne...ale inak aj ja mam radsej sladulinke...
teda inak nie som moc vinar, ale tak ked ide o drobca a svetlo svetla,tak by som aj nejake mala
pohladat.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre