Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
16. júl 2010

@lenuss84 ja som mala termin 14.7. a fuuuurt nic ani sa nejak necitim na porod 😖 a taaaak som nechcela byt na moje 25.narodeniny v nemocnici, ale asi to tak vyzera, ze budem... ☹ no co uz.....mne tak nohy napuchli vcera - bola som u svokry na navsteve a ked som si pri odchode obuvala sandalky tak sa mi nedali zapnut 😒

tinka349
16. júl 2010

@petulka_1 ja vino nepijem - neznasam ho kvoli muzovi, on sa stale ozerie pri vine 😠 takze ja nemam ani vino, ani sex, ani porod 😝

krish
16. júl 2010

@adelaine ja som na ruzinov nepocula nikdy nic dobre, jejda zlatino, drzim palce nech sa das co najskor dokopy aby si sa mohla naplno venovat Riskovi.

tinka349
16. júl 2010

@pepppe
@maxara
@nika23t gratulujem cerstvym maminkam 😵 nech su vase babatka zdravunke a spokojnucke 😵

maxara
16. júl 2010

Ahojte, tu je Ninkin novopeceny ocino (pri tychto teplotach doslova). Ninka sa narodila dnes o 11:45 po 3 dnoch 5kinych bolesti. Po porode vazila 5,2 kg a merala 53cm. SMS som poslal iba Kafkovi, na ine z Vas cislo nemam ... ak uz Kafkto pisala tak preto ;) Porod bol dost tazky, mamina stratila vela krvi a je zasivana podla jej slov ako "zastopkana ponozka" z vonku aj znutra. Ninku museli potom trosku predychat kyslikom. Kazdopadne som rad, ze som tam bol s nimi a myslim ze aj 5ka s tym bola spokojna a trosku som aj pomohol. Teraz oddychuje a dospava vcerajsiu prebdenu noc. Ninka sa ma k svetu este ked som tam bol tak na mna vyplazovala jazyk, zyvala a potom plakala. Tak ako povedala doktorka, ze sa vyplace doruzova - presne tak to aj spravila. Zelam im obom vela sily a zdravia a to iste aj pre Vas vsetky s Vasimy najkrajsimi babatkami.

PS: IPcky som tiez necital - i tak by sa mi nechcelo 60 je trosku vela aj na kona ;)

krish
16. júl 2010

@maxara krasne si to napisal ocino 🙂 dakujeme za info a maxinke-Petke vsetko naj naj naj najlepsie aj malej Ninke!!!! gratulka obrovskaaaa 😵 😵 😵

tinka349
16. júl 2010

@maxara statocna to zienka nasa maxarka 😵 nech su obe bambulky zdrave a vela energie do tychto horucich dni 🙂

janka_michal
16. júl 2010

@maxara gratulujem k malickej..nech ste zdravucke obe..veru riadnu bambulku mate...vela,vela radosti prajem

janka_michal
16. júl 2010

@petulka_1 budem ti drzkat palceky nech to uz cim skor pride...asi nie si otvorena ked ani sex nepomohol ze????lebo vraj tie spermie tiez pomozu na porod len vtedy ked je telo pripravene uz..a to je asi ked sa uz zacinasa otvarat..tak uvidis..ale hlavu hore..domcek si to v brusku nepostaví neboj sa 🙂

janka_michal
16. júl 2010

@tinka349 ale neboj isto budes este v julovkach..a co nejdes za dr a nech ti to vyvolaju..ja osobne by soms a bala prenasat.nechcem nikoho strasit ale poznam dve co teraz prenasali a obe mali uz zelenu plodovu vodu..nad takym niecim ste sa nedohadovali?ak hej tak prepac sa mi to uz miesa :D mam uskvareny mozog

luminkasp
16. júl 2010

@janka_michal , sex nepomaha, ja otvorena som, nepomohol mi ani pri prvom tehu, aspon to je moja osobna skusenost 😉

luminkasp
16. júl 2010

@janka_michal, ja osobne sa prenasania nebojim, sak nas pozorne sleduju 😉

luminkasp
16. júl 2010

@maxara , maxi velka gratulka a rychle uzdravenie ti prajem 😉

janka_michal
16. júl 2010

@luminkasp a stale daval mm semienko do teba???lebo my sme s tym prestali a chceme skusit az v stredu ked mam ist dr vo stvrtok

luminkasp
16. júl 2010

stale, ale u mna to fakt nezabera, vyvolavali mi prvy porod a v pondelok mi povedia, ci druhy vyvolame v utorok alebo v stredu, vobec sa na porod necitim

luminkasp
16. júl 2010

@miki060707 aku mate nadhernu foto 😉

janka_michal
16. júl 2010

no a ako je to s hlienovou zatkou?ked je zena uz otvorena a krcok mam 2cm tak ju mam ci nie?nejak somto nespozorovala..niekto vravi,ze to by som si vsimla..ale poznam aj zeny co si to nevsimli..ako to je?????

janka_michal
16. júl 2010

citatm akurat jeden clanok a tam je pisane,ze spermie zaberu len ak uz nemate hlienovu zatku..

luminkasp
16. júl 2010

@janka_michal , ja uz nemam hlienovu zatku viac ako tyzden 😉

luminkasp
16. júl 2010

@janka_michal , myslim, ze tu zatku by si si vsimla

tinka349
16. júl 2010

@janka_michal nemam zazmluvneneho lekara a ani nechcem na to davat peniaze, ktore ani nemam 😒 tak sa nemam ani s kym dohodnut na tom vyvolani porodu...stale tam robi iny lekar . . . pockam si ako bude reagovat moje telo...a snad hadam v pondelok mi uz povedia, co sa bude diat . . .

luminkasp
16. júl 2010

@tinka349 , neboj, to prenasanie nie je az take hrozne 😉

luminkasp
16. júl 2010

bruska, idem, tu je nenormalne horuco, leje sa zo mna ako z ozajstnej slonice, drzte sa 😉

petrap001
16. júl 2010

@pepppe @maxara @nika23t aj ja veeelka gratulka
no maxara,nezavidim to trapenie...takze babenky vela zdravicka a mliecka! 😉

ivka8255
16. júl 2010

@maxara @nika23t @peppe dnes samé dobré správy o nových bábätkách 😎
čerstvým maminkám prajem veľa sily a mliečka a bábätkám pokojný spánok 😉

petulka_1
16. júl 2010

@nika23t -gratulujem, tak si ma aj ty predbehla? @maxara , @pepppe gratulujem. Drzte sa!

petulka_1
16. júl 2010

@tinka349 Tak tebe asi ostava uz len ta horuca vana a behanie po schodoch 😉

petulka_1
16. júl 2010

@maxara Dobre citam, ze vazila 5,2 kg?

sunnygirl
16. júl 2010

Gratulujem, všetkým novopečeným (doslova pečeným) mamičkám, a veľa veľa mliečka 😀 😀 😀

sunnygirl
16. júl 2010

@petulka_1 kafko písala 4,2 kg, tak neviem.

Inak ja mám dnes celý deň búšenie srdca tak si ako holotrt lebedím a snažím sa to nejako vydržať, toť u nás 36 stupníkov 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre