Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
10. aug 2010

@zrzulka presne si vystihla našu situáciu teda moje pocity
@tadotami tak to su ozaj problemy fuha no držím palce a mne na moje bradavky čo som vyskúšala milion mastí pomohla obyčajná kalciova masť..

tadotami
10. aug 2010

@lenkaaninka kalciovka nema u mna ziaden ucinok.a dnes som si vsimla ze sa mi uz na nich koza supe.to som este nevidela.ale len na bradavkach.

zrzulka
10. aug 2010

@mirka285 mirus vsak viiiiiiime 🙂 🙂 🙂 len keby to aj nasi chlapi vedeli 😠 😠 😠 😠 sakris

mirka285
10. aug 2010

@miki060707 no supla som si bledoruzove k tricku a leginam 😀 a vanicku zober aby si tam mohla maleho dat,lebo veru skoro vsetky deti v cakarni plakali a zobudili aj moju a ta potom plakala tiez,ani nevedela preco 😒 no idem uz von lebo kym sa vytrepem bude aj vecer 😀

mirka285
10. aug 2010

@zrzulka oni to vedia,len sa robia ze nie 😉

zrzulka
10. aug 2010

@mirka285 😀 😀 😀

miki060707
10. aug 2010

no už vypnem pc, lebo takto sa nikam nedostanem ...tak pekný dník baby......

zrzulka
10. aug 2010

@mirka285 sakris a to kde si bola??? my ideme na klby zajtra ale my sme objednani tak dufam ze nas hned aj vezme ten dr....lebo ma slahne.. mne to potom nevychadza lebo este mam aj gynekologa a poradnu s drobcekom 😝 tak nech stihneme vsetko ked ma muz dovcu zajtra

lenkaaninka
10. aug 2010

@tadotami a u lekára si nebola neviem aky lekár dáva na odstavenie ??? ak gynekolog tak podla mna by vedel aj niečo na toto nie??

lenkaaninka
10. aug 2010

@mirka285 😀 😀 no len aby lebo ten môj sa asi ani nerobí 😀 😀 totiž to u nás je všetko samozrejmosť...

tadotami
10. aug 2010

@lenkaaninka zajtra si mam ist k nemu dat potvrdit ten papier na ten prispevok tak sa ho opytam.znesiem teda dost ale tato bolest je uz aj na mna dost.cudujem sa ze este teploty nemam alebo ze sa mi este nezapalili chudence moje dotrhane ☹

lela1809
10. aug 2010

@maxara jej fakt? asi ho pozna z hamy 🙂 on tam pracoval 🙂 to steklenie skusam 🙂 len ona tak odpadne 🙂 ked sa napapa je uplne kaput 🙂 ako nejaky mliekoholik :o) ako sa inak mavate??? co ninka????papa pekne?

lenkaaninka
10. aug 2010

@tadotami no ja som to mala prvé dva týždne a to len na lavej strane a myslela som že uhyniem od bolesti...
počúvaj moja nemá už zuby náhodou len že by si si to nevšimla 😵 😵 ale nie len je ozaj hrozné že sa musíš takto trápiť s bolesťou ...spytaj sa ho možno ti niečo dá na to...

ericica
10. aug 2010

@miki060707 😵 😵 😵

@mirka285 pekne si to napisala,a ty uz chudnut nemuis vak uz mas supis postavu....ja ked seknem s kojenim tak zacnem chodit na zumbu....uz by som isla aj teraz ale budem mat miesto mlieka slahacku 😀 a zas nastupim na 90 dnovku ,vsak aj minule som behom mesiaca zhodila zopar kil....

@zrzulka aj ty pecies torticky???parada 🙂 mna to velmi bavi aj dnes ked mala vecer zaspi si porobim ruzicky a ozdoby lebo mam koncom augusta vela svadobnych....
my ideme na nozicky buducu stredu ale ideme na termin a to ma zoberie presne..teda dufam 🙂
@agika1982 existuju dajake homeopatika na koliky ze vraj to 100% zabera vola sa to chamomille vulgaris 9ch
citala som to v teme koliky a este dajaky sirup baby calm.....skus sa opytat v lekarni alebo si precitaj tu temu 😉

kafoditka
10. aug 2010

Caute baby,
vidim, ze riesite postavy.. To, ze sme uzasne, trafila Mirka klinec po hlavicke 😉 A postavy sa nam daju zasa do poriadku, len to nemozme chciet behom mesiaca 😉
Baby, nam uz su vsetky veci velkosti 56 male, nosime uz 62 a dokonca sme museli kupit vacsie plienky, lebo newborny su nam male!!! pekne rastieme teda 🙂

Mojalili sa neozvala? Dufam, ze je vsetko v poriadku..

adelaine
10. aug 2010

ahojte kocenky,
chcem sa vas opytat, tie co maju babetka 4-5 tyzdnov, mate s nimi podobne trampoty
ako ja? skusim popisat...
maly zacal mat ako taky rezim, zobudzal sa 2 max. 3 x za noc,
teraz vsak voobec nechce spavat, ani cez den ani v noci 😒 ☹
vydrzi aj 3 hodiny revat a revat bez priciny, uz sa to opakuje 4 den v rovnaku
hodinku, zacne o 19.00 a huci ako pilinak, neda sa ukludnit nijako a nikym...
a pritom je najedeny, prebaleny, brusko ho neboli atd..tak neviem, co s nim..
cez den je furt na mne nalepeny, je na mne total zavisly, musi mat okolo
seba teatro, ak mu zmiznem z dohladu, rev, ak mu vypadne dudel, rev,
ak si na 10 min. schrupne, zacne sa v spanku zlostit, nasleduje rev...
on reve 20 hodin v kuse 😢 😢

a posledna otazka na babeny, ktore krmia flasou...ked budu mat vase poklady
napr. 2 mes. budete davat cumel do flase napr. s dvoma dierkami,
ci ostavate pri jednej?

stanka33
10. aug 2010

Cauko....
mam za sebou hrozny vcerajsi den, okrem toho ze som bola s deckami uz sama aby to nebolo lahke tak sa mi spravila hrcka na prsniku, dostala som 39 teplotu, a zmizlo mi mlieko....bolo mi strasne zle som musela zavolat poobede kamosku k jurkovi...navecer bolo dobre a v noci opat teplota do rana...som sa strasne potila, napokon telota klesla,prsnik ma este boli, nejake mlieko tam je hadam to malej postaci, mala om nieco odsate od vecera to som jej rano musela dat z flase...ja to nechapem prislo to z hodiny na hodinu, prsne po 3tt ako u jurka ja mam asi nejake vadne prsia alebo co....malicka pekne papkala ani kriza nebola v 3tt tak neviem z coho

alllexa
10. aug 2010

@adelaine - ten moj sa sprava podobne - bez priciny place, cez den spi len cca 3 hodiny - doobeda hodinu a pol a poobede tiez. V noci je to dost zle - viac sme hore ako spime - hodinu a pol spi a potom je hodinu az dve hore, za noc prejdu asi tri take cykly - takze za noc spi mozno spolu max. 5 hodin. To som vzdy rano totalne rozbita.
Ale zistujem, ze pomaha, ked ide von, vtedy sa ukludni, a tiez mi par raz pomohlo hojdanie v kociku.

tinka349
10. aug 2010

@alllexa
@zrzulka no prave som si dala nektarinku.....ale taaaak by som zjedla tu kukuricu, len sa bojim az tak riskovat....Inak moj chrustik spinka od 10:30, ponatahovala sa parkrat a spinka dalej 😕 ked sa zobudi tak ma spapa aj s podprsenkou asi 😀 😀 😀

tinka349
10. aug 2010

@kafoditka ja som si vcera bola dokupovat garderobu, hlavne rifle lebo ziadne nezapnem a to mam dole uz 10 kg, a 4 mi ostali.... a ani moja 56tku velkost neoblecie, ved uz je taaaaka velika a ma skoro 5 kg 😅 a presne dnes ma 3 tyzdne...A plienky jej davam uz 2 tyzdne pampers velkost 2, a z 1 velkosti mi ostalo asi 30 kusov...newem co s nimi spravim 😝

adelaine
10. aug 2010

@tadotami ja som mala bradavky obdobne znicene,
plakala som, ked som mala ist kojit ci odsavat, tiekla mi krv :(
nepomahali ziadne maste, bradavky mokvali...zabrala
bioptronova lampa, mm si ju pozical a sama som neverila, za 3 dni sa
bradavky zasusili, nemokvali, pekne zepitelizovali, obnovila sa na nich koza 🙂

v tvojej situacii pouzivaj prsnik, ktoreho bradavka je menej znicena, druhy odstrievaj rucne,
psia nechaj co najviac na vzdyuchu, nedavaj si vlozky do podprsenky, len sa
tam mnozia bakterie...keby nepomahalo chod urcite ku gynekologovi...
mne este poradil gencianovu violet z lekarne, ta je tusim aj protibakterialna,
ja som si ju nedavala, lebo by som mala vsetko pradlo fialove

tinka349
10. aug 2010

baby a balite deturence nasiroko s tymi postolkovymi nohavickami? lebo ja nie, tak newem ci mam, ci jak....a moja mala aj tak spi ako zabka s nozkami nasiroko 😀

meruska
10. aug 2010

@tinka349 ja balim nasiroko a tiez mame 3 tyzdne 🙂

lela1809
10. aug 2010

@tinka349 my nebalime nasirok a mame 3tyzdne...boli sme u ortopeda a ze nemame balit nasiroko... vraj ma jadierka v poriadku a o mesiac na kontrolu

meruska
10. aug 2010

viem ze ste to tu uz pisali ale vtedy s nas to netykalo tak som si nezapamatala....na tvari sa nam urobili take 3 biele pupaciky,...co na nich??

a este ..maly sa dost poti a na krku pod vlaskami sa mu urobil taky cerveny fliacik- fliaciky..co s nimi??

lela1809
10. aug 2010

@meruska nam povedala lekarka ze mame dat na gazu lieh co sme cistili pupik .... ze ked budemem mat potnicky... zatial sme nemali tak neviem povedat ci to funguje.... ale povedala nam to lekarka na poradni 🙂

meruska
10. aug 2010

@lela1809 to na ten krk?

lela1809
10. aug 2010

@meruska ano na krk a na zahybceky na telicku...

ivkafu
10. aug 2010

Ahojte kocky....vpadla som tu, ale ma rovnako malinke babetko ako niektore z vas, a musim poveda, ze tie krasne 😉 starosti mame tiez.....

@mirka285 napisala si to na super..... plati to pre vsetky co maju male babetko 🙂

@adelaine... aj my mavame, take dni, nas maly sa zobudza od zaciatku 2-3 krat za noc, niekedy sa nam nechce spinkat a niekedy nas trapi brusko, cez den je to dobre, ale od vcera musim byt s nim skoro na kazdom kroku len sa chce nosit 😀 , vcera som bola na prechadzke a tak mi plakal ze jedna zlata pani 😠 sa normalne pri mne zastavila a ze velmi place, aby som ho zobrala na ruky, ako keby som nepocula ze velmi plakal a ako keby som to asi 3 min. pred tym neskusala, ale tak teta 😝 a si zabudla ze deti placu 🙂

@meruska aj my sme mali take fliaciky a dr. mi povedala ze na to sudokrem, mastila som a super to vymizlo skus mozno ze zaberie

agika1982
10. aug 2010

@miki060707 my mame nutrilon ha 1..tak dufam ze to bude ok....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre