Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
20. aug 2010

@denisse chapem ta, ked to povie doktor... 😉 ja som rada, ze nemusime a dufam, ze bude vsetko v poriadku. lebo ked som ju balila prve dva tyzdne nasiroko tak sa mi nemohla vykakat lebo si nemohla k sebe pritiahnut nozicky a bola taka az uplne jedovita, mi jej bolo tak luto chudatka ☹ tak drzim palceky

tinka349
20. aug 2010

@bambola no som zvedava co bude vystrajat moja s postolkami......ona sa v kuse puci a aj tak sa nevie vykakat a potom je mrzuta kym jej nepomozem....dnes ju musim pochvalit - po 3 dnoch sa sama vykakala 🙂 u nej je to skveky pokrok

denisse
20. aug 2010

@tinka349
ja som moju poobede zabalila na siroko, potom este pri dalsom prebaleni zas ... teraz spi a ked sa zobudi, tak ju nezabalim a potom az na noc ... a nad ranom ju z toho znova vyslobodim ...

tinka349
20. aug 2010

@denisse moja zatial neprotestuje proti postolkam 😀 protestuje proti tomu, ze nechce byt v postielke a ja som chora tak ju nemozem mat vkuse na rukach lebo sa bojim ze ju nakazim 😖 a v kuse behat s ruskom ma nebavi 😒

strasska
20. aug 2010

@tinka349 ja sa preto pytam, lebo veta: vsetko krasne nadherne ako ma byt a ''nadalej balime nasiroko', mi bola veeeeeeeeelmi povedoma. 🙂 Ja som ju pocula 3x osobne, s miskom 2x a teraz aj pri Julke. ona to hovorila kazdej zene v ambulancii a kedze berie 4 naraz, takze spolu 12x. Ja si myslim, ze ona kaze kazdej balit nasiroko. 😒
a tipnem si, ze na 3 mesiace ti povie: vyzera to vyborne, nasiroko balit uz iba v noci a ak chcete, tak sa pridte ukazat na 6 mesiacov 😀

strasska
20. aug 2010

@tinka349 a samozrejme si tak moze vykazat nejaky vykon
@bambola a uplne s tebou suhlasim, tiez si myslim, ze je v tomto zastarala a kedze je sukromna, tak nahana klientelu 😖
ja som pri Miskovi nasiroko nebalila, napriek jej odporucaniu, pretoze ma uplne polozila veta...ze sak ja chapem teraz take horucavy (nad 30), tak kludne mozete 1 hodinu nebalit nasiroko. Ved ja som v tych horucavach iba tu 1 hodinu balila nasiroko. Sak by bol zapareny aj na lopatkach 😉

zrzulka
20. aug 2010

@kafoditka pri malej som dostala asi ked mal 8 mesiacov alebo 9??, uz si nepamatam presne a teraz som uz tiez mala stav akoby som mala dostat ... boleli ma vajecniky ale zatim nic....

@maxara veruze si sa dobre vydala 😀 ... ked davaju ber... presne jak pises darovanemu konovi na zuby nepozeraj 😀

zrzulka
20. aug 2010

my tiez nemame este jadierka vivynute ale balit nasiroko nemusime... i ked pri latkovkach je pobaleny nasiroko furt

tinka349
20. aug 2010

@strasska no ani ja som malu nebalila kvoli horucavam.....ved ona z obyhcvajnej plienky mala zaparenu ritku ked sme boli vonku...no ale dnes som jej dala postolky - uz ich ma 8 hodin a neprotestuje zatial 😀 akurat od 16tej zaspinkala

strasska
20. aug 2010

@tinka349 ja idem na latkovky, takze tiez budem nasiroko 😉

janka256
20. aug 2010

ahojte kocky dlho som tu nebola a ako vas tak citam kolko vazia vasi drobci tak neuveritelne ale moja uz bude mat 2 mesiace a vazi iba 3526g je velmi chuducka a za mesiac pribrala iba 400g vraj velmi malo tak musime dokrmovat som myslela ze ani nevypije 60ml a ona prisavka mala vypije vsetko z oboch prsnikov a este stiahne aj 90ml nutrilonu. normalne nechapem ze mam tak malo mliecka ved pri katke som mala kopu jej vzdy stacilo z jedneho sa napit a bola syta a teraz mam malo je mi z toho do placu ze nemozem plne kojit ale zas nemozem ani nechat malicku hladnu ☹

tinka349
20. aug 2010

@strasska to vazne? ved s tym je viacej roboty, ci ani nie? ja sa pamatam este na mojho ocina ako pri sestre vyvaral plienky v hrnci 😀 a ona nezbednica mala v jednej sekunde vsetky pozehlene a poskladane plienky nahadzala do zachoda 😀 😀 😀

tinka349
20. aug 2010

@strasska newes mi poradit - malej sa mi vyhadzali plno vyrazcicky na tvaricke - moja babka mi tvrdi ze to ma z mliecka a z toho ze rychlo pribera...mam jej na to nieco davat? ci ani nie....rozmyslala som bud sudocrem alebo holtov krem 😒

janka256
20. aug 2010

@tinka349 tvoja babka ma pravdu aj moja katka take mala a nezaberalo jej na to nic potom to zmizlo same od seba 🙂

strasska
20. aug 2010

@tinka349 aj moja mala ma vyrazky...sice nie vela, ale ma. Ja jej na to nic nedavam.
A ako vyzeraju? Ak vyzeraju ako pubertalne vyrazky, tie zmiznu same. Ak su take male drobne cervene bez bielej spicky, tak to by mohli byt potnicky.
No ak uz to ma dlhsie a nemizne to, tak by som asi najprv skusila sudocrem 😉

strasska
20. aug 2010

@janka256 a keby si skusila castejsie prikladat a z oboch prsnikov davat, zvysila by sa ti tym produkcia a mozno by mala zacala aj priberat

tinka349
20. aug 2010

@strasska take tie cervene ma, ale po celej tvaricke... 😒 najprv mala len na brade a zrazu vsade 😒

janka256
20. aug 2010

@strasska myslim ze mala pije dost casto ved cez den skoro kazdu hodinu a drzim ju na prsniku kym nevypije vsetko potom jej dam z druheho a tiez vytaha vsetko ja som si myslela ze mliecka mam dost kedze mala bola spokojna ale vraj su aj deticky ktore su spokojne aj ked su hladne 😒

tinka349
20. aug 2010

ta moja mala princeznicka dnes nechce spinkat 😒 spala do pol 10tej rana, potom od 12tej do 16tej a odvtedy niiiiiic . .. a je skoro polnoc a ona by najradsje z tej postielky vyletelea asi 😀 a ja uz odpadavam 😨

mojalili
21. aug 2010

Vidim, ze pisete o baleni nasiroko. Konecne mame jadierka vyvinute, tak nemusime, ale pokial by mi sestricka neporadila, ako balit, tak stale balime. 80cm x 80cm plienku (tu vacsiu) na 3 casti, to jedost siroke a tak balit, lebo ja blba som mala 70cm plienku na 4 casti a to nemalo efekt.....

zuzik1983
21. aug 2010

ahojte,
baby za aky cas sa to co zjem uz dostane do mliecka a ako dlho to v mliecku zostane,neviete niekto?lebo kolko krat mam chut na take veci,co nafukuju a neviem odolat a potom sa bojim,co to s malou bude robit...

tinka349
21. aug 2010

@zuzik1983 ja som citala, ze sa to dostane do mliecka za 6-24 hodin, ale ako dlho to v mieku ostane to uz newem 😒

zuzik1983
21. aug 2010

skoda,ja len tak,ci by nestacilo raz odstriekat a potom v tom dalsom keby to uz nebolo 🙂
@tinka349

tinka349
21. aug 2010

@zuzik1983 no to newem...ale ja jem aj kukuricu varenu, aj paradajky....nejak sa neobmedzujem.....

nina88
21. aug 2010

Ahojte,mozno blba otazka, ale vyplazuju aj vase deticky casto jazyk??

bambola
21. aug 2010

@nina88 nasa da sa povedat skoro stale, je taka zlata 😵 ale neviem ci to nieco znamena, snad nic zle. niekto pisal, ze vtedy deti pali zaha ale ja nemam pocit, ze by jej bolo zle ked to robi

lydus
21. aug 2010

ahojte aj ja moja to robii..a aj slinky jej vybiehaju..dr.mi vravela ze sa im tvoria sliny a oni ich este nevedia spracovat tak aj preto..ze zahu mavaju vacsinou deticky co maju reflux.. 😵

zuzik1983
21. aug 2010

@tinka349 tak paradajky ja jem bezne, a mam chut na varenu kukuricu,len sa bojim toho trochu.vcera som jedla sosovicu a kapustu a zda sa ze je to ok, klop klop,nechcem to zakriknut 🙂
@nina88 moja ho vyplazuje,ale tak zvlastne,vzdy sa na nej smejem 🙂

nina88
21. aug 2010

Jaj dobre, lebo nerobil to doteraz, tak som chcela vediet ci je to ok... 😉 Dakujem za odpovede... 🙂 Inak stikutame kazdy den... 😒 Tak mi ho je vzdy luto, jak maly moncicak...

bambola
21. aug 2010

@lydus zaha a reflux je v podstate to iste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre