Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
16. sep 2010

@tinaki1275 ona sunar spapa hoc je z flasky, ale akonahle tam dam cajik - koneeec....ani do pusy a plaaac neskutocny .... 😒 skusim aj fenyklovy...a ked ani ten nebude chciet tak mam co pit 😀

tinka349
16. sep 2010

@strasska a na co cvicite? na dvihanie hlavicky? ci s nozickami?

tinka349
16. sep 2010

inak balite deturence nasiroko? mne lekarka povedala ze vsetko je krasne ako ma byt a ze mam balit, ale nebalim 😝 ale asi zacnem aspon seeem tam na noc jej davat 😕

tinaki1275
16. sep 2010

@tinka349 skus ked je hladna pre papanim , mne rtiez na zaciatku krcila nosom ale bola hladna tak si lokla,prvy den vypila 10 ml ,druhy viac a teraz je zvyknuta a evidentne je chuti ..inac pred papanim jej uz teraz samozrejme nedavam ked tak len malicko a este pocas papania sa potom paradne zoserie..

tinaki1275
16. sep 2010

@tinka349 ja nebalim a boli sme na ultrazvuku a vsetko je ok ,doktor mi povedal ze nie je treba tak malu netrapim ..

strasska
16. sep 2010

@tinka349 my chodime k tek iste ortopedicke, ak si pamatas, tak ona kazdej vravi rovnako. Pri Miskovi som nebalila a vsetko bolo v poho.
Teraz pri malej balim, pretoze ma na 1 strane tuhsie svalstvo, tak cvicime a radsej aj balim nasiroko, aby sa nebodaj nieco netoto 😖

lulu1983
17. sep 2010

bre ranko,

ja som sa zmierila s tym, ze risko spava vela krat denne po pol hodinke a nie naraz viac hodin, spi plytko, casto ho budi brusko, hadam sa to casom zlepsi, zato v noci spava pekne, budi sa kazde tri h.

Maxi sa este neozvala? od vcera na nu myslim

tinka349
17. sep 2010

@tinaki1275 lebo mne sa nechce balit...a mam ist na kontrolu myslim v novembri tak som zvedava co mi povie dr...

denisse
17. sep 2010

@lulu1983
aj moja tak spi .. cez po pol hodinkach, aj vonku v kociari ... a v noci po troch hodinach ... tak asi proste mame take deti 🙂

lulu1983
17. sep 2010

@denisse podobne, vonku ci v kociari ci v nosici spi maximalne pol hodinku, cez den pije cca kazdu hodinu, hodinu aj pol take 2 minutky, zrejme mu to tak vyhovuje 🙂 co uz s nimi narobime 😉

kafoditka
17. sep 2010

Babulky dobre ranko 🙂
My mame dnes tri mesiaciky 😵 😵 😵

@lulu1983 mne maly spava rovnako.. cez den po hodinke max. a v noci mi prespi 6-7 hodin, zobudi sa, napapa a potiahne este 3-4 hodky 😉

lulu1983
17. sep 2010

@kafoditka vsetko najlepsie 😵 😵 😵 v kociku spava dlhsie? 🙂

kafoditka
17. sep 2010

@lulu1983 ale ano, vonku ked zaspi, tak sa mi po pol hodinke zobudi, vezmem ho na ruky, trosku pocicikam a dam ho naspat ale polozim ho na brusko a tak potiahne este hodinku.. viac nie 😉

denisse
17. sep 2010

@lulu1983
my papame cca kazde dve hodky tak po 5-7 minut stale len z jedneho prsnika ...

denisse
17. sep 2010

@kafoditka
tak moja barunka na brusku okamzite dviha hlavu, spanok nehrozi 😉

lulu1983
17. sep 2010

@kafoditka pekne 🙂 u nas zatial spanok na brusku nehrozi.. snad casom 🙂

denisse
17. sep 2010

@lulu1983
j aju doma cez den nechavam spat v kociari, aby som ju mala pri sebe ... a ked sa po pol hodine zobudi, tak sa mi obcas podari ju este na rukach uhojdat a uspat, ale to uz nemam odvahu ju nikam polozit, tak si s nou sadnem do kresla a tak spi ... niekedy aj hodinu a viac ... u mna v naruci su jej najdlhsie spanky 😉

denisse
17. sep 2010

@kafoditka
blahozelam k trom mesiacom ... to je velke vyrocie, lebo to je od pocatia rok 😀

lulu1983
17. sep 2010

@denisse to som skusala, ale on ked sa zobudi, zvycajne sa potrebuje vyprdiet, alebo vykakat, takze ho uz neuhojdam 🙂

adelaine
17. sep 2010

@denisse napodobne, mne tiez najlepsie spi na rukach, alebo v satke na mne,
akonahle sa ho snazim prlozit, tak sa zobudi a place, cez den mi tiez spi malo,
budi sa na svoje ruky, alebo na to, ze mu vapadne cumel :( takze nic moc nedokazem
este pri nom urobit....skoro furt som pri nom, lebo bud ho zabavam, alebo ked ma
nevidi, tak reve :(( niekedy sa to vsak neda nenechat ho poplakat...
ako to riesite vy? ja varim az vecer, ked ho varuje manzel...cez den sa mi nic neda robit...
dufam, ze ked bude vacsi, ze vydrzi sa aspon chvilku zabavat na hrazdicke

denisse
17. sep 2010

@adelaine
tiez ju nedokazem nechat dlho plakat ... mam ju v sedadielku, kym sa osprchujem napriklad .. a tam aj ked reve, tak je to par minut ... varim rychlovku za tu pol hodku co spi v kociari ... a ked mi spi na rukach, tak v kresle oddychujem, lebo ju fakt velmi vela nosim na rukach a uz ma z toho boli chrbat ...
navyse dudlik nechce ani za svet, takze ju nemam cim utisit, len na rukach ...
muz aj svokra tvrdia, ze som ju na ruky naucila, ja neviem ... viem, ze su deti, ktore netreba tolko nosit, ja som aj nelu straaasne vela nosila ...

denisse
17. sep 2010

a sama mi nezaspi .. bud ju uhojdam v kociari alebo na rukach .. aj vecer ... a vecer to trva dlho .. od pol deviatej niekedy aj dve hodiny, v lepsom pripade hodinu a pol ... vzdy na chvilku zaspi, ja ju mam na rukach a cakam na tvrdsi spanok, aby som ju mohla polozit a ona sa stokrat zobudi a sme na zaciatku ... budia ju prdy, kakanie, sople, ruky .. vselico ..

adelaine
17. sep 2010

@denisse mne sa ho tiez da utisit len tak, a to mame aj dudel..no raz darmo,
myslim si, ze to nie je o tom, ci sa dieta nauci alebo nenauci na ruky, prosto su
deti, ktore potrebuju asi citit matku, niektore to tak nevyzaduju...
moj maly napr. je rad, ked ho mm nosi, ale vydrzi len chvilku, potom sa uz
vzpiera, takze to nie je len o noseni, pri mne je radsej 🙂
nie darmo mama je mama 😉
a o tom, ze mame a budeme mat co nosit ani nehovor, odide nam chrbtica istotne 😖

kafoditka
17. sep 2010

@denisse vidis, mas pravdu, maly ma vlastne dnes rok 😉 🙂

@adelaine tak isto, ked maly zaspi na mne v satke, prespi tak aj dve hodiny, co by v postielke nehrozilo..

denisse
17. sep 2010

@adelaine
aj mm ju chvilku ponosi a uz je nedobre ... ale napriklad svokra aj moja mama mozu byt 😉 sice ked place neutisitelne, tak len ja ... ale ked je len taka nespokojna, tak ju dokaze utisit aj svokra a moja mama (teda uz dlho to neskusali, ale naposledy to slo) ...
a ja mam operovanu vyskocenu platnicku, len sa bojim kedy mi to rupne znova

kafoditka
17. sep 2010

Fuuu varenie - tak s tym mam pokoj, ja totiz nevarim 😅 a aj tak mam teraz upravenu stravu, takze si max. spravim nieco pre seba... Hold ale zlate casy pominu o chvilu, ked budem musiet malemu vyvarat 😉

adelaine
17. sep 2010

@kafoditka drzis nejaku dietu k tomu behavaniu?
ja sa odhodlavam na tu 90 dnovu, prip.delenu stravu,
ale neviem sa nakopnut, nejako mi zacala ist slina na sladke,
chyba mi pevna vola :(((( ale takto tie moje micheliny nedam dole

mirka285
17. sep 2010

caute 🙂 babule tie co mate naozaj nekludne deti ako Denisse co keby ste im skusili dat niake homeopatika?si spominam za kamoska mala velmi nekludne,nespave dieta,zacala mu davat niake homeo a zlepsilo sa to.....lebo vsak co som tu citala tak na brusko a prdiky ste davali kadeco,tak preco neskusit nieco na toto?ja by som sa spytala v lekarni....

denisse
17. sep 2010

@mirka285
myslim ze je to Chamomilla 5ch ... ja som to davala nele, ked jej rastli zuby a uz som nad tym uvazovala aj teraz ...

denisse
17. sep 2010

baby, ked idete s detmi von v satek, co im obliekate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre