Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

wolfskinka
9. apr 2010

ahojte

maxara tak som vas nasla .... 😵

robika
9. apr 2010

v tom ma mirka pravdu, ze sa mu to raz vrati...ale vacsinou niekolko nasobne viac

tinka349
9. apr 2010

no len ja ked ho zacnem ignorovat, a tvarit sa ze som nad vecou, tak on len bude rad, ze ma pokoj, ze mu nepisem, nevolam a nekontrolujem ho....ze si moze robit co chce a s kym chce.....A neznaaaaasam na druhy den rano od neho sms - kazdy den rovnaka - ''babiky tatik vas lubi'' . . .a tvari sa ze nic sa nedeje ... vrazdila by som vtedy normaaaalne.... 😠 😠 😠 😠

a keby som nebola tehotna, tak by som sa taaaak opila a vystrajala dakde na diske az do rana 😠 ale tak teraz to neide....a kamosky nepojdu s tehotnou niedke kde sa nefajci a nepije....to je pre nich nudaaaa

tinka349
9. apr 2010

a est ema aj to nasrdilo, ze jeho byvala je tehotna a minule to hovori kamosovi ze '' Veronika je v 4 mesiaci''' a kamos sa ho pyta, ze a my sme v ktorom? a on na to ze v 5tom 😠 😠 😠 😠 tak som ho taaaak pred kamosmi zjazdila ze sa nezaujima ani o zenu, ani o malu a nevie ani v ktorom som mesiaci 😠

robika
9. apr 2010

no nechcem Ti radit, ale taky debil si Ta nezasluzi, nie len ze sa tvar ze Ti na nom nezalezi, ale musis to tak aj citit, mozno bude rad ako pises, ale v tom pripade, nema zmysel vobec uvazovat o spolocnej buducnosti, druha moznost je ta, ze sa zbada, ved ona ma nejako nekontroluje a zacne mat pocit, ze Ta aj malu straca a zamysli sa nad sebou... nemozes sa trapit, nepomozes si tym, ze sa bude nervovat...
Jedna moja znama mi raz povedala mudru vetu, ked som sa nevedela rozhodnut: Chces mat cely zivot takyto? nie? Tak s tym nieco urob!
A druha veta, ktorou sa riadim: Su 2 druhy situacii:
1. tie, ktore sa nedaju nami vyriesit, takze sa netreba nimi zatazovat,
2. tie, ktore vyriesit vieme, treba vyriesit a nie si nad nimi dlho lamat hlavu...

katarina7777
9. apr 2010

jaaj tinka to si si dobreho chumaja narazila ☹ ... dufajme ze ho narodenie malej trosku zmeni ... a ked nie tak to ries, lebo si krasna mlada baba a bola by skoda aby si s nim stracala cas... a ani malinkej nebude prospievat ked sa budete stale hadat.

mirka285
9. apr 2010

Tinka mas to tazke,ale spomen si na malinku co mas v brusku a hned sa ti zlepsi nalada 😉

tinka349
9. apr 2010

''ja bych se na to nejradeji vyprdla''....ako bolo v slunce seno....

ja sa viem aj zatatt ale potom nech ho pan boh varuje, ze sa mu neozvem aj cely mesiac... A uz tolkokrat som chcela rozvod a zmohla soms a akurat dojst na sud a na pate som sa otocila a odisla 😒

uz pocuvam pesnicky na naladu :

https://www.youtube.com/watch?v=5m12OA-BUvE

a o chvilu zacne miss na markize, tak idem im kus pozavidiet jak im fajne slobodnym, mladym a peknym

robika - to si musim niekde napisat a cely den na to pozerat zeby som dostala rozum konencne

luminkasp
9. apr 2010

tinka, ak ta to potesi, aj normalni chlapi obcas nevedia v ktorom mesiaci je zena, moj muz vacne tapa 😎

maxara
9. apr 2010

tinka no ja sa pridavam k babam.. asi je zbytocne ti hovorit, ze ten tvoj je riadne tela.. to asi vies, ale ako hovori carrie, to by som urobila hned a ako vravi robika, taky postoj by som zaujala voci nemu.. absolutne ho pusti z hlavy, nech neexistuje.. jasne ze vas rozvedu, tehotna netehotna.. akurat ze otcovstvo mu priznaju, to je ta vec, ze ho mata s tehotenstvom pri rozvode, no ale s tym problem nemas.. Ja by som mu nenapisala uz ani jednu sms a ak by som mu zdvihla telefon, tak by som ho drzala mlcky, nech keca co chce a ked to budu p...viny, tak zloz. Nech sa uvedomi.. a o rozvod by som poziadala tak ci tak.. ja by som sa mu mohla 100x vysrat na jeho pripecene sluby, ktore nikdy nesplni a este aby som sa tym trapila, no nikdy.. ja chapem, ze mas teraz ine starosti, ten rozvod kludne pocka, ale ta ignoracia by ti urcite pomohla.. to mi mozes verit.. mozno budes preve tri hodiny na nervy a budes mat nutkanie, ale tak vypni si telefon, daj si vanu, pozri si missku a potom ho uz nezapni.. mysli na ine (aj ked podvedome budes na neho mysliet, ale nasilu rob ine veci, zamestnaj sa niecim), kludne si chod vymalovavat, ale hlavne nieco rob ine, ako rozmyslanie, a nervovanie sa

mirka285
9. apr 2010

no veru ten moj tiez hovori,ze pred dvoma tyzdnami som bola v piatom a nechape ako som skocila do siedmeho 😀

maxara
9. apr 2010

luuuminkaaa potrebujem tvoj vek do tabulky...

luminkasp
9. apr 2010

maxi, vek 25, tereska sa narodila v aprili 2007, takze ma tri roky, cakame chlapceka a rodim v guadixe 😎

luminkasp
9. apr 2010

dala som nove foto do albumu, tento tyzden mi dobre narastlo brusko 🙂

tinka349
9. apr 2010

maxara - aj ked sa vypnem a zapla by som si mobil az o tyzden, tak sam od seba by mi nezavolal, uz som parkrat tak cakala a nedockala sa....tak po tyzdni ho zacne matat ze by sa mal ukazat aj zene ze zije a aj to zavola s otazkou ze uz si sa ukludnila konecne???....a zas ked viem ze vikend zacina a on u kamosa uz vineckuje a potom skonci niekde na diske tak ma ide roztrhnut 😖

a ked tu citam ako chodite s manzelmi po nakupoch pre deticky tak zas len nervy mam ze ja som aj kocik musela ist sama kupovat s kamoskou a jej muzom, a ze na postielku musim pytat peniaze od mamy....ze ho ani nezaujima jake dupacky som kupila ...no hruuuuza s nim....

idem pozriet tu missku a daco zjest, ked mam nervy tak tlacim do seb avsteko co mam pod rukou....mama sa az cuduje ze kolko zosrotujem...

tak idem off, tak pekny vecer prajem babeny a dakujem za povzbudive slova 😅

luminkasp
9. apr 2010

tinka, pekny vecer

maxara
9. apr 2010

😒 no tinka, tak pekny vecer.. znie to asi desne, ale fakt sa trochu odreaguj.. a ser na neho..
luminka dakujem, to ostane tam nedavam 😅

cigaretka5
9. apr 2010

dievcata treba si ale vedomit ze matersky prispevok sa vyplaca odo dna nastupu na rodicovsku dovolenku a nie odo dna terminu porodu , treba pozriet aj vyklad zakona. CO sa tyka dobrovolneho poistenia tam staci ak vam zamestnavatel platiti povinne nemocenske 270 dni a vy ste si doplacali dobrovolne len 26 alebo 29 tyzdnov - teraz som si neni celkom ista tymit tyzdnami. Materska sa potom ziada na dvoch forularoch a oba potrvdzuje gynekologicka pri nastupe na matersku .........

luminkasp
9. apr 2010

maxi, uz som ju vysondovala, zmestila som sa este do prvej 😀

karinnka
9. apr 2010

cigaretka ked splnam 270dni a zaciatkom maja mi s

karinnka
9. apr 2010

pardon 🙂
cigaretka ked splnam 270dni a zaciatkom maja mi skonci tych 26povinnych tyznov co si platim DNP z maxima,mozem dostavat marodku do nastupu na matersku?myslim z maxima...
dakujem

luminkasp
9. apr 2010

idem varit veceru, prijemny vecer vsetkym 😉

katarina7777
9. apr 2010

tinka zase ani ten moj so mnou nechodi dupacky kupovat, naco by aj, aby mi len zavadzal? A kocik som mu ukazala na nete a jemu sa pacil, ked on nema absolutne ziadne skusenosti s detmi takze aj tak by mi velmi nepomohol.... zato sa vysantim sama alebo so svokrou , maminou a pod.

katarina7777
9. apr 2010

luminka ja som toho mojho naucila vecerat o siestej-siedmej... ved predsa nebudem upratovat kuchynu o 10 tej, to uz vacsinou zaspavam na gauci.

cigaretka5
9. apr 2010

karinka ak splnis obe podmienky tak sa ti bude PN ratat z oboch poisteni .......... chapem to ale spravne ze az ked skoncis 26 tyzdnov doborvolneho az potom chces ist na PN ?

maxara
9. apr 2010

katka77 ja som na tom podobne s tym kocikom a dupackami.. kocik som mu ukazala a nakazala mu, nech si vyberie den, kedy pojdeme do tej predajne a tam si ho vyskusame a uvidime.. no ja som si ho vyskusala a on mi odsuhlasil farbu, tak sme ho hned vzali.. povodne som mala inu farbu vybratu, ale tam mali v tej farbe iny typ a nazivo sa mi vobec nepacila.. no a oblecko? nehrozi.. absolutne nema ponatia, co vsetko treba kupit.. minule mi zahnojil, ze "nusko, vsak nenaucis malicku, aby nosila kazdy den nieco ine?" 😀 no nezabila by si ho?

cigaretka5
9. apr 2010

tinka nikoho nic nie je do tvojho zivota a v nom si musis urobit poriadok sama, ale podla mna sa na takeho chlapa treba vykaslat uz na zaciatku, evidentne ti uz radost do zivota neprinasa tak naco to silit. Nemyslim ze rozvod je to najlepsie riesenie, mozno by stacilo ho pekne vystahovat z domu nech sa capec uvedomi a ak sa neuvedomi ked sa malicka narodi a on nebude mat zaujem potom sa stretnut na sude. Budes dostavat alimenty a mat svoj zivot so svojim drobcekom

katarina7777
9. apr 2010

maxi zabit nie ale prizabit urcite 😀 😀 😀

maxara
9. apr 2010

😀 katka77 no ved.. to by stacilo..

maxara
9. apr 2010

babky kde ste vsetky a co robite? my sme si teraz s mm zapli Ninku do telky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre