Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mima89
28. apr 2010

baby na co su ortopedicke nohavicky? budem aj to potrebovat?

maxara
28. apr 2010

tinka inak aj mna strasne boli dno.. ako po prebicyklovanej polke republiky.. ako keby som tam mala modriny alebo co.. a aj strie uz mam.. a tiez veru nie som nadsena

maxara
28. apr 2010

ozaj ma teraz napadlo, neviete, preco odstupila Krainova z lets dance?

cigaretka5
28. apr 2010

Maxi materská sa ti bude rátať z celého minuloročného príjmu. Takze je úplne jedno aký buds mat ten doplatok . v princípe by ti to alenemalo urobiť veľa kedže je to 55 percent zvymeriavaceho základu. Alemoznoti to anineovplyvni kedže je tam strop,čo predpokladám že vďaka tvojej praxi a vzdelaniu dosahujes.

cigaretka5
28. apr 2010

Maxi nezarucena info zo zákulisia. Sleduj simonine bruško a o chvíľu to bude jasnevsetkym. Cica je tehotná a poverciva zároveň

maxara
28. apr 2010

cigaretka ved to.. ze strop nedosahujem.. robim v statnom podniku, nase platy su viac nez mizerne.. a ten celorocny uhrn je nizsi o 170 e.. minimalne..

maxara
28. apr 2010

cigi takze je to pravda?? super.. tak sa jej to konecne podarilo..

cigaretka5
28. apr 2010

Tak to nasere. Vpodstate máš teraz všetko zle predavky daň odvody. Neviem inak ako ti to kcu doplatiť . Podľa mna to bude nejaká speci odmena ktorá ti ani nepojde do vymeriavacieho základu pre odvody.

maxara
28. apr 2010

k tomu uhrnu.. ked pouzijem orientacne cisla, ze od februara 2009 som mala mat napr 510 e, ale v skutocnosti mi platili len 500, lebo tak som to mala v chybnom dekrete.. cize vsetky odvody mi robili z 500 namiesto z 510 a tuto sumu mi opravili az v aprily 2010 a rozdiel mi doplatia az v tejto vyplate.. takze na tom povrdeni o uhrne za minuly rok to mat teda nebudem..

cigaretka5
28. apr 2010

Hej je to pravda ale nezakriknime jej to

maxara
28. apr 2010

no ved.. neviem ani ja ako.. ve to mi potom rovno mozu vyratat o kolko ma ukratili na materskej a to pridat k tej mimoriadnej "odmene".. otras fuuuj hnoooj

cigaretka5
28. apr 2010

By mazaujimalo ako ti to vyplata ako to vo výplatnej páske uvedú.

cigaretka5
28. apr 2010

No to bymohli ale na to ti povedia že nemajú kolonky a nedajú ti nič . Slovensko

maxara
28. apr 2010

no ja som tiez zvedava, ale hadat sa budem do krvi.. normalne ma to sere, ako sa idu na mne odvazovat za par vymeskanych minut, ale pritom mi urobia takyto brutalny kiks

maxara
28. apr 2010

a este k tomu ma teta zo mzdoveho neznasa.. predtym totiz robila s mojim otcom a straaaasne sa nemuseli a kedze tam su vsetci jedna mafia skazena, tak ja som jej este nestihla ani moje meno povedat a uz aj do mna zacala rit a uplne ma zotrela za nevyplnene nejake stupidne tlacivo, co som si asi mala z jej riti vycucat.. no teraz im tam narobim fukoty.. aj ked by to mala byt posledna vec, co v tejto robote urobim..

cigaretka5
28. apr 2010

Maxi otázka z iného sudka. Niekde som vycitala že ideš rodiť n Kramáre? Čo ta k tomu vedie? Ja sa furt rozhodujem Kramáre antolska a hľadám argumenty

tinka349
28. apr 2010

baby ale ved minule bol rozhovor s Krainovom a sa jej narovinu spytali ci je tehotna a odpovedala, ze by bola rada, keby bola tehotna...tha isto je tehotna???

mima- no si predstav ze aj mna take problemy trapia ako je strie a celulitida 😠 a to poctivo pouzivam kremy...ale telo neoklamem, 9 kg je 9 kg a za taku kratku dobu....a moja mamina tiez mala strie, takze predpokladam ze to mam podedene....ale pokial mi ostatnu len take ako su teraz tak budem nadmieru spokojna....take malinke su ako skrabance od nechtov, najprv som ajmyslela ze som poskrabana 😒 ale co my zeny neobetuje kvoli babtkam? hoc aj krasu, len nech su zdravucke 🙂

maxara
28. apr 2010

no ja neviem.. ja som mala jasno.. Ja som bola na Antolskej so slepakom a sice je ta nemocnica nova, pekna, ovela komfortnejsia ako Kramare, ale nejako som odradena.. Navyse mi tam rodili dve kamosky, ktore nechceli nic, len odrodit, ziadne zazmluvnenie, ziaden nadstandard, len zdrave dieta.. jedna skoro zomrela a dodnes vravi, ze uz nikdy, aj keby jej za to zaplatili a druhu nechali tak vytrapit, rodila strasne dlho, bola cela vysilena a vlastne ked konecne po 26 hodinach prislo na tlacenie, tak uz totalne nevladala a pri tlaceni odpadla od unavy.. sa zobudila na infuzkach, ale nastastie teda babatka ziju obe a aj baby su v poho.. no a na Kramaroch je oddelenie uuuplne strasne, to standardne teda, 2 zachody na cele oddelenie na chodbe, ale zas rodili mi tam obe sestry obe ich deti a vzdy v poho a spoko, akurat jedna mala skusenost s cigankou fajciarkou na izbe, tak ale to moze byt vsade. Sestra mi tam navyse dohodla aj porodnika, ktory ma velmi dobre meno.. este som ho nevidela, az buduci tyzden, tak potom uvidim, ci zazmluvnim.. no ale neviem, asi tak automaticky ma napadlo, ze na Kramare.. a ruzinov som ani neriesila a to len preto, ze som tam nikdy nebola a je mi ta nemocnica nesympaticka, ale napr moj gynekolog mi povedal, ze on by isiel tam.. 😒

tinka349
28. apr 2010

jooooooj babule ak sa vam chce, tak mi poslite hlasiiiiik 😕 dakujeeem

http://www.buducamamicka.sk/_obsah.php?content=...

tinka349
28. apr 2010

a mozem sa opytat? ked studujem na vyske a v tehu knizke mam napisany nastup na MD zaciatok juna, co to pre mna znamena? nic??? viem, ze mam len narok na RP nejakych 160 eur, ale ten mi budu davat az ked sa moja drobna narodi, nie? joj ja mam v tom chaos.... 😖 😖 😖 😖

strasska
28. apr 2010

maxi, ta masticka z DM je jedla, presne preto mi nevyhovovala kalciovka, lebo tu som musela umyvat a fest to bolelo 😠

maxara
28. apr 2010

tinka ja som pribrala len 3 kila a mam strie.. tak ale ja som tucna a mala som ich aj predtym, ale teraz mi trochu pribudli.. s tou materskou ti ja bohuzial neporadim no a s tym hlasovanim, odo mna mas uz asi 10 😉 aj dnes som ti uz poslala z tohoto kompu, takze uz sa mi neda..

maxara
28. apr 2010

strasska dik, ja som sa pytala v lekarni, ale ta babula nevedela nic, len to, ze kalciovka nie je jedla.. ale ja som si ju kupila aj tak na teraz a na kojenie si kupim bud ten krem alebo tu aventku co je tiez jedla

tinka349
28. apr 2010

maxuska - dakujem za hlasy 🙂 a tucna nie si, mozno si trosku bambulka baculka, ale tucna nie ! videla si tucnu babu? ja ano, a tie maju okolo 200 kg a sotva sa gulaju 😀 a pri nich ty vyzeras ako modelka...

no ja newem ci s tou MD mam zajst do socialnej poistovne a tam sa popytat 😒

maxara
28. apr 2010

tinka 😀 dobre sa to cita, ale moja detska lekarka mi vzdy hovorila aj ked som dosla s chripkou, ze musim schudnut, to preto som ochorela.. furt ma vlacila kade tade to endokrinologoch a poradniach.. a traja endokrinologovia mi chytili ruku a mame povedali, ze naco s nou chodite? ved ona nikdy chuda nebude.. mam taku sprostu kostru. siroke hrube tazke kosti, hrudnik ako basketbalovy kos a lytka ako bagrista.. 😢

maxara
28. apr 2010

sice som chodila od 10tich na akvabely, ohybna som teda poriadne, este pred tehu by som spravila v poho spagat, davali ma za vzor chudym babam na treningoch, ale trener mi rovno povedal, ze na ziadnu sutaz nikdy nepojdem.. tak som potom aj prestala chodit asi v 14tich.. cize svalov ja mam dost, no a tuk mam na tom vsetkom.. takze..

tinka349
28. apr 2010

maxi - ale pozri - mas svoju lasku, cakas babatko - no co moze byt krajsie???? vyzerat ako modelka a atrafit v zivote len na debilov, ktorym slo len o fyzicku krasu a on nic ine???? alebo mat zopar kil navyse a vies ze partner ta nemiluje len kvoli vyzoru ale aj kvoli niecomu inemu....a ja som s tym sem tam problem mala, aby som dosla na skutocnu pravdu....a v podstate aj preto som sa vydala tak skoro - terajsi muz ma poziadal o ruku bez toho aby sme spolu nieco mali, ani sme sa nepobozkali ani nic...

cigaretka5
28. apr 2010

No tinka pre teba to neznamená vlastne nič pre tuto chvíľu. Budeš dostavať rodicak nižšiu sumu dnom narodenia babatka, vyplácať ti ju bude Urad prace, Materskú by ti vyplacala sociálna.

tinka349
28. apr 2010

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cigaretka - tak to sa mam hlasit na urade prace aj ked budem nadalej studentkou? no to je nejak na hlavu v tom state ci jaaaak....viem ze nejakych 160 eur mi daju -takze isto mi to bude davat urad prace aj ekd som nikdy na SR nebola zamestnana?

maxara
28. apr 2010

tinka to je fakt.. ja som komplexy riesila tak okolo puberty, uzila som si fakt svoje.. v 16tich som mala teda riadne stavy... a teda bihu za mm fakt dakujem, je presne taky, akeho som si vysnivala.. az na par detailov 😉 ale sak kazdy mame svoje muchy.. tak asi vsetko ma svoje vyhody a nevyhody.. mozno by bol najlepsi taky stred, hm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre