Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
29. apr 2010

baby prave som tu mala akoeho sedlaka???? tu u nas byvaju rajovaci (zamestnanci tej mliekarne RAJO) a ze dnes mu odisiel kolega z izby a chcel by si tam nastahovat frajerku, ze ci moze.. tak vravim, ze nie, bohuzial, kedze mame bunky, neubytovavame pary a pod.. ze to co je za system??? tak vravim, ze nie sme slobodarka, ale turisticka ubytovna s dvoma * cize to je kategoria a v zmysle zakona si to nemozeme dovolit a bla bla.. a on ze to je cudne, lebo vraj na vedlajsej bunke byvaju dva pariky, ze normalne chalani s babami.. tak vravim, ze to nie je mozne, mam tam 4 muzov a tie izby su fakt male, aby sa co i len k jednemu pristahovala baba.. vraj on ma ine informacie, tak dakuje za ochotu, ze sa spravam jak veduca pionierskeho tabora a treskol dverami.. MU DRBE???

katty17
29. apr 2010

ozaj, balerinky su tiez fajn. prave mam no nožkach bielucke balerinky. ale tiez je pravda ze nie su na dlhe chodenia, lebo maju velmi nizku podrazku a aj z toho bolia nozky. tiez to nieje velmi zdrave. cize tiez sa uz neviem dockat slapiek 🙂 ... vraj cez vikend ma byt skvele slnecne pocko, tak ich uz mozno aj vytiahneme 🙂

mirka285
29. apr 2010

ja mam balerinky aj troje doma,ale to som nosila ked som bola stihla,teraz si v tom pripadam tiez gula 😀 slapky mam na tych platformach aj troje,tak uz aby bolo teplo

oacka
29. apr 2010

čaute, žabky! budete nosiť sukne? ja uvidím ako to poriešim, ja som už minulé leto nosila tehotenské kraťasy benetton a nike, lebo iné mi neboli dobré! 😀 😀 😀 😀 😀 uvidím,či sa do nich aj teraz nasúkam, brucho mi zas narástlo. mám dvoje topánky rieker, vyzerajú otrasne,ale sú super pohodlné,už sa ich nezvdám a ako hovorí kafko ešte si dokúpim dajaké šlapky z riekera na leto.
dugy, tak to máte poriadnu kočku! pekne narástla, asi jej ten stres prospieva. 😉
ja teraz vážim toľko,čo pred tehu,tak v pohode oblečiem moje tričká,aspoň to...

dugyna
29. apr 2010

katty isla by som len musim vediet kedy a kde to bude.. 😉
no neviem ale ja by som teda si mala ist od 12.5 na MD
inak robila nam aj prietoky a vsetko ok 😉

a k tomu UTZ niekto sa tu pytal..ze ko urcia hmotnost....som pisala ze na zaklade odrazu a hustoty...ale nie potom mi napdalo a aj som ti to overila...hmotnost mimi sa urcuje podla rozmerov..cize dr pomera vsetko co ma..a tam mu to sono vhodi..ze kolko mimi vazi...

mirka285
29. apr 2010

Maxi veduca pionierskeho tabora,som sa pobavila teraz...

maxara
29. apr 2010

katty no ja som nosila XXL a teraz nemam co 😖 .. a ani neviem, ci zozeniem.. ale idem sa nazrat.. ved ja tu mam samych dementov, ja uz neviem co s nimi.. co su ti ludia odkial???

katty17
29. apr 2010

vierka, ta prenosna postielka vyzera velmi fajn a teraz je aj za prijatelnu cenu... len neviem ci je vhodna na stale spinkannie pre miminko. skor tak na chalupy, k rodicom,... atd. atd. ci?

dugyna
29. apr 2010

oacka sak som este aj mm vcera hovorila ze tusim sme traz najtazsi..podla to co ste tu vsetky popisali..no inak malinka nasa skoro zdvojnasobila vahu oproti poslednej poradni..

kafoditka
29. apr 2010

miri, gabko stale telefonuje?? 😀

oacka
29. apr 2010

maxi, mňa najviac sere,že takí majú volebné právo..... a nám to celé dodrbú... ☹

dugyna
29. apr 2010

maxi to jaky debil...ale inak ak ti dal taku info asi by som si zsitila ci tam na cierno nespava niekto iny miesto tych nahlasenych...

kafoditka
29. apr 2010

baby, akurat pozeram julovky album a okrem mna a oacika tie fotky nejak flakate.. sup sup treba popridavat.. 😉

dugyna
29. apr 2010

jaj kocky vreca nam dosli obleciky 2druhy , anapln-paplonik vanksuik a este vankusik a paplonik..co moja mama objednala a dala mi poslat na nasu adresu 😉 az na to ze sa prezradila 😉
uz ich mam oprate len musia uschnut a mm sa chysta poskladat postielku tak potom pofotim 😉

katty17
29. apr 2010

Maxi, ved ty si pribrala z nas najmenej 🙂))) ja uz mam + 13 kg. a to mi doki v pondelok povedal ze si uz mam striehnut vahu a stravu. ako lahko sa mu to vravi, ze nepriberajte, sice papajte a teraz nesportujte.... jooooooj. zlatunki je, vsak? ;)))))

mirka285
29. apr 2010

Kafko uz dotelefonoval teraz sa napchava niecim v kuchyni...a ked som mu povedala ze chcem ist poobede do Dubravky kupit tricka,ze co si vraj nezoberem kamosku so sebou ☹ tsss ako keby mal on nieco na robote...tak som povedala ze pojdem aj sama,a on ze s takym bruchom by som uz nemala soferovat...no ja som dnes od rana podrazdena a leze mi dnes strasne na nervy 😎

vierkaha
29. apr 2010

Katy no veď to si nie som istá ani ja, tak preto mám dilemu, lebo či kúpim drevenú alebo cestovnú cenovo to vychádza rovnako len pre mňa by bola praktickejšia tá cestovná, ale zase aby som nejak neublížila malému, tak naozaj neviem a kamošky hovoria jedna tak a druhá tak 😕

mirka285
29. apr 2010

vierka ja by som domov cestovnu nekupovala....

mirka285
29. apr 2010

ja uz som poprala vsetky veci,dnes pozehlim zbytok,a som zvedava ci sa mi to zmesti do komody vsetko...

oacka
29. apr 2010

vierka,akože normálnu by si vobec nekúpila? v cestovnej leží bábätko až dole,nie? a to neni veľmi praktické pre tvoje kríže, keď ho budeš kojiť a teda často vyberať. naši majú cestovnú len takú doplnkovú,namiesto ohrádky....

lenkaaninka
29. apr 2010

čaute baby..

tak kamoška mala cestovnú je to v pohode ale len pre mimčo lebo potom ked sa vám v tom malé postaví tak je to dosť nestabilné ...lebo vieme ako vedia detičky v postielkach skáááakať a vystrájať...

no mne aby málo nebolo tak som sa zobudila na brutál bolesť zuba ktorý sa má trhať ale nechcela zubárka tak mi ho otvorila vyčistila a že necháme to po pôrode lebo to by mi musela aspon dve injekcie napichať...a teraz ma to začalo bolieť ako svina divá auuuu....som si dala polku ibalginu lebo je aj protizápalový...uvidím...prinajhoršom pôjde von len neviem čo s tými injekciami môže dať aj dve??

vierkaha
29. apr 2010

Oacka, teraz sa predávajú aj také kde je ten matrac polohovateľný, len riešim že či je to vhodneé aj pre mimi
kuk link
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lenka inak to je dobrá poznámka s tou stabilitou to ma teda vôbec nenapadlo, asi budem kupovať obidve

dugyna
29. apr 2010

oacka nie cestovne su aj take co sa daju polohovat
.inak ten link co si hodial nie su aj lacnejsie tie postielky? za tu sumu fuha..

inak to co pise lenka akninka..tak je pravda ze nie je tak stabilna pre vacsie mimi...

katty17
29. apr 2010

no vidis vierka. uz mas riesenie 🙂. ak su na to peniazky, tak chod radsej do oboch. pre mimi je dobre mat jednu postielku stabilnu doma, ktora bude proste jeho ako postielka na spanie. vraj by to tak aj malo byt. a potom ostatne mozes mat akekolvek prenosne na hrajkanie...

dugyna
29. apr 2010

kocky..tak dlho tu nebolo ticho..
vcera ma zobudili o 8:30 buchnimktore bolo ktore prestalo az ked sme sa vratilo z poradne o 17:3
a dneska sa hraju hore na pilu...a uz aj vrtaju..parada

vierkaha
29. apr 2010

Dugy ono keď si zoberieš, že v cene je aj matrac a prebaľovacia podožka a mostykiera tak to nie je zase tak veľa, ale asi naozaj kúpim klasiku a nejakú lacnejšiu cestovnú

lenkaaninka
29. apr 2010

povinnosť do juloviek splnená 😉
baby ja si pripadám ako strašiak do maku ako ozaj mám depku...sa mi nič nechce ale zajtra by som mala isť kamoške kaderníčke tak dufam že mi tam niečo vykuzli.. ☹

kristip
29. apr 2010

baby, ako mam dat to moje brusko do albumu juloviek? mam to vo svojom , ale chcem to dat aj tam, no neviem ako... 🙂

lenkaaninka
29. apr 2010

tu sa odhlás a prihlás sa znova julovky2010 heslo jul a vložíš ju tam 😉

tinka349
29. apr 2010

silvia - dakujem za hlas 🙂

ahojte dievcence 😀

dnes mam volno a nejak sa doma nudim, tak som si pofotila vybavicku od 0-3 mesiacov, tak ak budeme mat cas mozete kuknut 😀 a zas az sa mi bude chciet tak pofotim 3-6 mesiacov, tak o mesiac 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre