Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
23. máj 2010

@rybaanka hej, ved ona je moja mala miss-ka 😀

rybaanka
23. máj 2010

alexa no mne sa to uklada asi fakt len do bruska, lebo inde som skoro vobec nepribrala, ale brucho to je teda extrem u mna, ze 99cm.... 😲

maxara
23. máj 2010

no ja mam +2.7 kg dnes rano, brusko mam 122 😲 cm a boky.. to nechcite odo mna..

mojalili
23. máj 2010

NO ja mam tusim +17kg a obvod bruska 120 cm z povodnych 78cm......, boky ja velke nemam, len brusko... 😀

Ci sa pribera v 9.mesiaci? NO ani nejako vela nie,normalne ako po ine mesiace...zalezi na vas,ci sa budeteprejedat,aleskor sa vraciam do stavu 1. trimestra, ked mi zacalo byvat zle a mam kyselinu jak svina... 😠

tinka349
23. máj 2010

ja praveze posledne dni papam pomenej, teda sa mi to aspon zda....len na sladke mavam chut 😠 a za psoledny tyzden som ani nepribrala, praveze som zhodila 0,2 kg 😀 tak hadam nebduem mat viac ako 15 kg, lebo sa to odrazi len na bokoch a zadku 😠

rybaanka
23. máj 2010

ja mam boky 90cm, ale mavam 87cm, takze to sa da 🤐

mojalili presne tieto pocity teraz mam, zacina mi byvat zle z jedla a mam kyselinu, kokso uplne presne si to napisala a inak dnes mi prvy krat opuchli nohy, pri prvom tehu ani raz, co s tym? 😲

tinka349
23. máj 2010

juuuj dakedy sa newem ani narovnat, ani normalne si lahnut, ani sediet...nic.....mala sa tak uwelebi v brusku ze nem dobre pre mna 😒 a len sa kruti a kruti, take zive dieta . . .

petrap001
23. máj 2010

ahojte,co sa merate,ake ste bruchate??? ja som sa ani nemerala ale idem 😀 😀 😀 a rit si tiez nebudem merat,lebo mne ide asi vsetko priamo tam 😀 hoci by som radsej privitala vrchne partie aspon teraz 😠

petrap001
23. máj 2010

noo tak mam 105cm.a mala okolo 60... to je dost takych 40cm ci ani nie??? noo a na bokoch takych 10 😅 😅 jaaaaj ritka moja 😀

tinka349
23. máj 2010

@petrap001 ja som mala tiez kedy pas 60 😀 a teraz 100 😀 pekne rastieme

petrap001
23. máj 2010

a tinka,pekna si bola na tej miss 😎
maxara ty si si mala vziat svojich psikov na fotenie,tu macku tam mali ci to je tvoja??? 😀 😀 ja macky nemusim,niesom kamoska s nimi 😖 ale take zlate fotky,aj ja chceeem nejake na pamiatku ☹ ☹

petrap001
23. máj 2010

no rastieme rastieme,ale uz by stacilo.ja sa inac strasne prezieram.a sladke...ach jaaaj..a zmrzlina..moje lasky.a stale som hladna,to je strasne.ved ked maly beha cely den v bruchu,tak sa unavi a treba mu doplnit energiu 😀 😀 no nedoprajete svojmu babatku co mu len vidite na ociach??? 😀 😀

tinka349
23. máj 2010

baulky uz asi vsetky spite, ja som si akurat vyberala temu an diplomovku 😒 tak bru noc

petrap001
23. máj 2010

aj fotku si si zmenila? 🙂 aj ja uz idem spat,lebo rano do prace 😠 😠
tak len to neprezen s tym ucenim 😀

ericica
24. máj 2010

jeeej dobre ranko ani sa mi nechce verit ze som prva 😀
si predstavte svokra ma rano zobudila hlasnym kvakanim do telefonu a to podotykam ze sam mi podarilo zaspat nadranom.... 😠 😠 😠 som hore uz od pol siedemj co je u mna rarita 🙂 mala este spi

ericica
24. máj 2010

no a co som robila doteraz???este v piatok som si objednala balicek na MMB myslim platenu inzerciu...peniaze presli aspon tak mi to ukazuje pc a na stranke to vypisuje ze peniaze im este nenabehli na ucet... 😖 NECHAPEM 😖
nerozumiete sa do toho niekto?

ericica
24. máj 2010

doteraz som sa na tej stranke serkala ci nieco nenajdem ale nic 😒

mojalili
24. máj 2010

Dobré ránko kočky, 🙂 🙂 🙂 a tusim aj slnieckove.

Nahovno som sa opet vyspala,teda spala som vobec? Ale ine to do porodu asi nebude.. 😠 Ako som zalahla,zacali bolesti.... 😒
Dnes sa citim OK,tak vzhuru neco porobit. Zajtra ma caka o 16 hod poradna a ked ma supne do nemocnice tak som dorobila..... 😖
NAvyse moja LILI zacina chorlaviet,uvidime,co z toho bude....ako naschval... ☹

Hovorili ste o jedeni....dala som si caj a som najedena,mam plny zaludok.... 😕 takze takto to je s jednenim v 9.mesiaci 😀

mojalili
24. máj 2010

@ericica Ak maju inu banku, prevod penazi trva cca2 - 3dni,nerata sa vikend. Takze chvilku pockaj, oni ti ho nahodia.
AKo som ti spominala www.BESS.SK, vyše 2 tyzdne sa neozvali, nakonieco som pisala 2 maily a raz som volala majitelovi,ze nemam spravy o svojej objednavke, neviem ci peniaze prisli NIC....vraj im spadol system....ZAUJIMAVE,na druhy den mi poslali mail,ze mi to posielaju....asi tak 😉

ericica
24. máj 2010

ahoj mojalili tebe sa to uz krati 🙂 ja mam od buduceho utorka presne mesiac.....lebo idem na termin kvoli dohodnutemu dr a vikend pred terminom mi vyvolava....cize asi toho 2.7 😉 ale uz treti den po sebe mam take krce ako ked mam menzes a stale ma to laka pri prvom tehu som to nemala 😒

ericica
24. máj 2010

ale ja som si pozrela na IB pohyby na ucte a tam mi ukazuje ze peniaze presli.....sice som ich posielala do ČR ale mali by prejst,...no a o tom bess ani nehovor ja som malje pre tyzdnom ojednavala supravu s menom co mamju teraz v akcii a este ani mne sa neozvali 😒

mojalili
24. máj 2010

@ericica Inak zvlastne, ani ja som nemala takychto poslickov pri prvom tehu ako teraz.....a teraz mam riadne bolestivych, aj bolesti do krizov,spodok cely, pichanie tam dole,menstr. bolesti.....priprvom som to vobec neregistrovala... 😠 NO ja som zvedava,ja to mam mozno od zajtra za tyzden 🙂 🙂 🙂
Dnes som zistila, zev pravej ruke nic neudrzim, tak ju mam napuchnutu a bolavu od rana... 🙂

mojalili
24. máj 2010

@ericica prejst to mohlo, ale banky zadrziavaju medzi sebou urcitu dobu peniaze na rozne ich machinacie a transakcie.

Ale jedine co ti mozem doporucit je pisat tam na info stale....aj bess.....vidis,ako som si to vydobila, v piatok to konecne poslali.Mala som tam tu ciapku pre Danielka,to akoe do porodnice bez nej? Ani napad 😠 😠 😠 😀

ericica
24. máj 2010

wau mojalili to uzzzzz boze ...no mne hovor o tych bolestiach ale ja si mylsim ze to mam zo zdvihania a pobehovania za malou....
ale ma to fakt strasne laka leo takto mi pri prvom porode zacinali kontrakcie ,takze ked ma to chyti vzdy poviem mm ze priprav sa asi vyrazame 😀 😀 😀
ale sranda je ze ani veci este nemam pripravnene,scie pre man uz hej ale pre mallu by som potrebovala preprat 😖 a pobalit

ericica
24. máj 2010

mojalili myslis????no vidis to ma ani nenapadlo taku ciapku objednavat...uz aj idem na to 😀

mojalili
24. máj 2010

Ja uz mam vsetko,len chcem este cumle dat do sterilizatora a aj veci od odsavacky,ale LILI mi jednu vec na nej zlomila,tak uvidim,ci sa to bude dat... 🙂
MOja LILI ked jej poviem,ze idem k doktorovi,tak sa opyta"Už???"Či už bude Danielko vonku,...sa smejem,vzdy jej hovorim este nieeee,tak teraz ma termin ona, ze za 2 tyzdne... 🙂 To kazdemu hovori🙂

ericica
24. máj 2010

inac hned som im aj pisala neboj mna sa tak lahko nezbavia 😀 ale sa bojim lebo majitel tej cz stranka tam pisal ze ak prevadzam penaize z inej krajiny ako cz tak musim nejakou OUR platou platit a to ja key som vedele ze co je 😲 😲 🙂

mojalili
24. máj 2010

Cudujem sa,pretoze MMB ma ucet aj na SK,aj ked to je ceska firma....teda ked som platila davnejsie si,tak to tak bolo....no ved este vycakaj den dva,a mozes opet zacat ich bombardovat mailami 😀 😀 😀

ericica
24. máj 2010

😀 😀 😀 ake mile....vidis dobre ze si spominala cumle ja mam od Rebi take fajnove z UK a vobec ich do pusy nedala tak ich idem aj ja prevarit a hodim do tasky,...inac beries si prezuvyk aj do sprchy????lebo aj som si v sobotu kupila aj do sprchy aj na izbu....
idem v piatok na poradnu to ma hned vypise na MD cely den budem vybavovat....idem na UPSV a aj do soc.p.a este k zamestnavatelovi.....joj a musim este vybavit aj tych 25% z rodicovskeho aj na Rebi...

ericica
24. máj 2010

inac uz si sa rozhodla kde budes rodit???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre