Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
8. jún 2010

@agika1982 no ja sa riaaadne potim, co predtym som s tym az take problemy nemala...takze stale ked idem do mesta tak beriem len nejake tielka a leginy.....a ked som v skole na skuske, tak to je ina sranda....normalne sa niekedy bojim aby som z tych stresov este nedostala kontrakcie na skuske....A nemam este ani zbalenu tasku do nemocnice, musim popozerat na nete, co ma taka taska vlastne obsahovat 😎 a veci pre malu som este vooobec neprala - chystam sa cez vikend 😕

vierkaha
8. jún 2010

Ahojte,
TT môže ale musím mať doma auto - kde sa dá pri Eurovei parkovať ? Lebo na nábrežie som autom BA ešte nešla, alebo dáme spicha v PK a MAxi nás ponaviguje ?

agika1982
8. jún 2010

no ja to vidim tak, ze asi nikam nejdem ☹ ☹ ☹
@tinka ja uz mam oprate chvalabohu...tasku nemam zbalenu,mam len nachystane veci a tiez to pobalim do dvoch tasiek....je to dobry napad,lebo nieco si beries aj do boxu do porodnice a nieco potrebujes az na oddeleni.....

23bambuliatko
8. jún 2010

@mojalili gratulujem !
@agika1982 poprate a pozehlene uz mame aj my, kocik je este v krabici aby mal mm co robiť ked bdeme v porodnici, ale postielku este nemame 😲

S tym predcasnym porodom strasila na poslednej poradni aj mna...vraj mam makky a skrateny krcok-ale to ma asi vela tehuliek nie? Dalsiu poradnu mam v piatok, tak info potom 🙂

silvia.vesela
8. jún 2010

mojalili vitajte aj s malym Danielkom!!!! Veľmi sa tesim, ze ste uz doma a ze malicky je taky dobrucky!!! 🙂 🙂

23bambuliatko
8. jún 2010

@tinka349 teda tu skolu ti nezavidim, sama viem co som si vytrpela pred skuskamy- hrozne stresy! V tomto stave by som uz bola na rizikovom 🙂

agika1982
8. jún 2010

no to je pravda,mojalili mam stastie,ze malinky je taky dobrucky.....ale tak vsetky deti su krasne a ked sa narodia,nie vzdy je to lahke.....

dugyna
8. jún 2010

@mojalili ahojky mojalili a Danielko 😉 juj jak je vam dobre ze ste uz spolu..aj ja by som uz chcela...uz ledva dycham...

tinka349
8. jún 2010

@23bambuliatko no ja od toho rizikoveho daleko nemam 🙄 a hlavne buduci tyzden co idem na opravnu skusku, co ma z riadneho terminu vyhodil jeden stary zakomplexovany debil . . . z 15 ludi spravili dvaja 😠 a zas tie stresy prezivat. . .

silvia.vesela
8. jún 2010

kočky, ja som uz pre istotu zbalena, tasky do porodnice budem mat tri....Jedna kde mam veci pre maleho, druha na pobyt a tretia je k prvej faze porodnej.

23bambuliatko
8. jún 2010

@tinka349 velmi dobre poznam tie pocity...zazila som skusku, kde po 17 studentovi, kt. vyšiel z kancelarie s FX zacali pomaly odchadzat z chodby ostatní znechutení...v ten den urobil 1 z 29 ☹ no toto svedci o charaktere profakov VS!

23bambuliatko
8. jún 2010

@silvia.vesela 3??? ja mam len jednu, aj to este nekompletnu 😀
a co mas v tej porodnej?

silvia.vesela
8. jún 2010

bambuliatko, ja som si ich už musela zbalit, lebo buduci tyzden mi nabehne 38 tyzden....a to by som už riskovala, keby som nemala nachystane tasky. 🙂
Ty mas este cas. 😉
V tej porodnej mam termofor, balzam na pery, vodu, vreckovky na ovlazovanie, z dokladov zatial len kopiu sobasneho listu, ponozky, hroznovy cukor, telove mlieko na masaz krizov...teda to su pomocky, ktorymi mi bude manzel sprijemnovat porod.... 😀 teda, ak neujde este predtym! 😀

mojalili
8. jún 2010

NO kočky, tak som dala spat LILI a mozem sa vam chvilku venovat, lebo pojdem kojit Danielka, uz mi prsia pretekaju 😀
NEbojte sa, nikam neuteciem, budem tu stale s vami.

Pridavam fotecky Danielka, ale este ich bude.....len akosi stale nestham nieco porobit doma, teda vybalit sa z nemocnice. Malá LILI je strasne aktívna sestricka, tak som z nej unavena. Danko len spi a papa, spi a papa.....s nim je fajn .

Kocky, no ako vidim hore Silvinkin prispevok ,tak akoze neviem, ci tam vsetko vyuzijes.....snad vodu na pitie, ponozky som mala, a manzela.....na nic ine nebol cas, ani na mazanie pier nic... 😉

Dobre mam vyskusany pas po porode, je to super vec,nosim to stale.......dalej vlozky tie poporodne a nohavicky sietkovane - paradna vec,ak mate stichy.....vela vody budete potrebovat po porode pit, aby nabehlo mliecko... 😉

agika1982
8. jún 2010

silvia a vodu si jaku beres

petrap001
8. jún 2010

@mojalili krasnucky je 🙂

silvia.vesela
8. jún 2010

mojalili, malinky je naaadherny a tie vlasky krasne!!! 🙂 A Lily je rozkosna s nim! 🙂
Inac, ja by som aj bola rada, keby som to nemusela vsetko vyuzit, keby to islo tak rychlo, tak kaslem na telove mlieko a balzam na pery! 😀

agika1982
8. jún 2010

mojalili kde si kupila ten poporodny pas????????????

silvia.vesela
8. jún 2010

agika, obycajnu neperlivu 🙂

lenkaaninka
8. jún 2010

@mojalili ešte raz gratulujem...malý je celý tatinko tuším 😉
no to je asi najhoršie že tie dietky čo su doma chcú pomáhať a je to zlaté ale také unavujúce ja som to raz zažila a teraz druhý krát...no niekedy o nervy...

silvia.vesela
8. jún 2010

mojalili, tie sietkove nohavicky kolko kusov odporucas zobrat do porodnice?

alllexa
8. jún 2010

@mojalili - maly je strasne zlaty, ake vlasky uz ma!🙂 Uz by som chcela byt na Tvojom mieste a mat to za sebou! Ale super, ze si mala taky rychly porod...

@tinka349 - a kedy mas poslednu skusku?

@maxara @katty17 - ja som tiez za stretko, Eurovea moze byt!
@vierkaha - da sa tam parkovat (priamo pod budovou), ale je to platene parkovisko. Ale dalo by sa zaparkovat aj pri divadle.

@lulu1983 - teda, to je ale "vdacnost" za pracu! Aj mne povodne strasne slubovali, ze mi v decembri zvysia plat, ale za to, ze som bola taka ferova a povedala som, ze som tehotna, tak mi nezvysili nic. A tiez mame pohyblivu zlozku, ktora sa sice na vyplate vzdy objavovala, ale ked sa nieco oficialne vyratava ako percento z platu, tak sa v podstate nikde nezapocita, to maju tak spravene, aby potom ten zaklad bol menej.

luminkasp
8. jún 2010

@mojalili, aki su nadherni

my sme sa prave vratili, tereska stastna, ze si zjedla svoj nanuk, idem kupat, dat jej papat, zehlit a potom dat jest aj mm a svokrovi, tak kocky, neviem, ci sa dnes este zastavim 😉

luminkasp
8. jún 2010

@mojalili, inak vratila si sa z nemocky a hned nam to tu ozilo 😀

luminkasp
8. jún 2010

@alllexa, ty si zajtra mozes spievat uz len 22 dni 😉

silvia.vesela
8. jún 2010

ano, luminkasp ma pravdu!! Chybala si nam tu a velmi! 🙂

alllexa
8. jún 2010

@luminkasp - fiha, veru mas pravdu🙂 pozeram, ze Ty mas presne o 10 dni viac... Ale pamatam si, ze som si to spievala, ked som mala 22 dni do materskej, to som sa strasne tesila🙂

zrzulka
8. jún 2010

Mojalili aky je krasny danielko. nadherne babetko... Vitajte doma a na koniku 😀 😀 😀

baby s tym stretkom, naplanujte ho pls na stvrtok alebo stredu. to som v ba ... teraz sa snazim co najmenej pendlovat medzi Ba a Pk lebo ma vsetko boli, picha.... Ale rada by som sa s vami aj osobne spoznala, i ked prilezitosti bude urcite este vela aj po porode. A snad dame raz aj celoslovenske stretko tak ako sa stretavame s decembrovcatkami... je to super....

zrzulka
8. jún 2010

inak dnes mi prisli take nadherne veci pre maleho. sa tu vytesujem z nich... Uz len oprat, ozehlit..... dokupila som si este v lekarni sprej do nosa a intimny gelik po porode a mozem ist rodit.... 😀 Brucho mam vsak este vysoko takze na porod to zatim nevyzera....

maxara
8. jún 2010

Ahojte krasavy,
tak dosiel mm z prace a preberali sme tie tatry a viete co mi zapotil? ze ked uz mame tie vlaky zadara, tak nech ideme vlakom a nie autom.. ze tie nase su na rozpadnutie.. zo zlteho nieco totiz dnes zacalo vytekat a jeho mazda ma asi 12 rokov a hrka na nej vsetko asi.. a stale na blika nejaka kontrolka airbagu.. 😖 a on sa s nou boji ist na dlhu cestu..cizeee, vlakom do Tater? no neviem, ci sa ukecam..
@mojalili juuuuj 😵 takze vsetko v poriadku, tesim sa s tebou.. maly je krasny, ale to budu asi vsetky nase dietky 😉 ci? a hovor, tak co.. bolelo? mala si epi? kazdy detail, daj

baby a stretko.. takze ja teda vymedzim, kedy ja nemozem, kedze zatial sme sa zhodli na mieste a cas nam unika.. tak ak sa ukecam a pojdem do Tatier, tak pojdem 17.6., 16.6. idem do Ba na oteckovsku pripravu a potom mozno k mojmu buducemu dr. takze teoreticky by som okolo 13:30 mohla, 15.6. idem na poradnu k mojmu terajsiemu dr. a predtym mozem prakticky hocikedy.. cize od zajtra az do buduceho pondelka hocikedy a utorok, streda az poobede a potom uz asi niektore nestihaju, ci?

@vierkaha takze by si teoreticky ty mohla urcit termin podla auta 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre