Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
3. júl 2010

@katarina7777 gratulujem k Leovi, neboj par je tu nas co mame mensie deticky hadam raz dobehnu ostatnych valibukov....

bambola
3. júl 2010

@tinka349 no tak to uz porodis 😀 ak nie tak by som sa stazovala 😀
ja uz niekedy citim dole take steklenie a mam pocit, ze keby som vyliezla na stolicku, ze idem umyt okna tak mam o vodu postarane 😀

izira
3. júl 2010

@tinka349 ja sa na prizemi v nemocke ani nezastavujem, idem rovno na 4. poschodie kde chodia mamicky do poradne. Mozno by bolo lepsie zacat chodit tam, sestricky su tam ommoho prijemnejsie 🙂

aalexis007
3. júl 2010

Ahojte, co robite v takom teple? Ja som sama doma. MM je v robote cely den aj zajtra. Je to hrozne. 🙂 To je NUDA.

lenkaaninka
3. júl 2010

Ahojte tak som vás priebežne prečítala ja som bola včera s mm na pivko a prisli sme o pol jednej v noci a o tretej som zaspala a o siedmej hore , potom sme išli aj s dievkami nakúpiť a varila som robila takú tu smotanovu pochutku s piškotkami a nohy mám zospodu totál placaté 😠
idem lahnuť a dufam že mi dajú diabliky dva pokoj aspon chvilku...
gratulujem novým maminkam...

alllexa
3. júl 2010

@katarina7777 - gratulujem! Neboj, maly tu vahu dobehne, hlavne, ze je ok. A sla si prirodzene?

@bambola - jej, Ty sa mas!🙂 Nevadi, ze je male, aspon pojde lahko von, a nazivo to dobehne papanim mliecka🙂

@petrap001 - ale to prepichovanie je asi rychle, nie?

lenkaaninka
3. júl 2010

@alllexa napr alexa mna to vôbec nebolelo lebo to urobil presne pri vrchole kontrakcie a nič som necítila iba ako vytiekla.. 😉

alllexa
3. júl 2010

@lenkaaninka - aha, tak to je fajn🙂 a pocas tej kontrakcie to Tebou nejako netrhalo? Nemoze babu alebo Tebe ublizit, ked ide prepichnut tu vodu a Ty sa prave vtedy myknes?

bambola
3. júl 2010

@alllexa no prave vdaka tomu, ze je male tak ideme prirodzene 🙂

kristip
3. júl 2010

bambola - zdas sa mi povedoma - nezobrala som ti raz omylom u Paldiovej karticku poistenca?

sunnygirl
3. júl 2010

@katarina7777 veľkáááááááááááááááá gratulka 🙂 , tešíme sa fotky 😉

sunnygirl
3. júl 2010

a Mirka sa stále neozvala, je ešte v nemocnici, alebo už doma?

kristip
3. júl 2010

@bambola - zdas sa mi povedoma - nezobrala som ti raz omylom u Paldiovej karticku poistenca?

monline
3. júl 2010

@katarina7777 Blahoželám k Leovi, prajem všetko najlepšie celej rodinke...Leo je veľký ako môj Daniel..neboj, priberie, narastie, doženie väčšie detičky..🙂

lenkaaninka
3. júl 2010

@alllexa no asi by si sa nemala nejako myknúť silno neviem ale nejako som to vtedy neriešila

bambola
3. júl 2010

@kristip jasneeeeeeeeeeeee, zase sa stretavame 😀 vidim, ze aj termin mame skoro rovnaky ale tak teda u nas to bude uz cochvilku 😠

bambola
3. júl 2010

@kristip este chodievas k paldiovej alebo uz do nemocnice. mna vecne strasila s predcasnym porodom tak som sa vypytala do nemocnice do rizikovej poradne 😠

tutifruti
3. júl 2010

Caute žienky... tak od dnes som sama doma.... 😀 Si neviete predstaviť ako sa teším /už zajtra mi bude ľúto/.... MM išiel s dievčatami na stanový tábor s deťmi z detských domovov na pár dní... podľa toho aké bude počasie, ale minim. do stredy, kedy má Alžbetka poslednú angličtinu....
Tak po nich musím trocha poupratovať, lebo to tu vyzerá, že u nás boli zlodeji 😅 /tí by sa vo dverách otočili, že tu už je to pasé/
Ináč som strašne spuchnutá... dnes som si do obchodu chcela obuť krosky a som ich nenatiahla 😕, to čo už je....?
@katarina7777 gratulujem k Leovi, nech ste hlavne zdraví... maminka aj bábatko 🙂
@zrzulka maličký je nádherný... čo na neho hovorí Miška?

maxara
3. júl 2010

Ahojte pupceky, tak ja som ozehlila, potom som sa hodila do vane, ktoru som nasledne umyla, ostrihala som si nechty na rukzch aj nohach a bola som vybavena.. Absolutne nehrozila ziadna aktivita a to som chcela dat do poriadku satnik, kedze vsetky tu mate skrine na poriadku, len ja otras.. no asi tam v izbe zapnem klimu a vecer nieco poriesim.

@carrie84 no ono chalupovica zas nie je moc rozdielna od riadnej rozbijacky.. 😀 inak mm sa dohodol na 2 dni po termine, ved to uz budem aj tak v nemocke 🙂 a keby som uz bola doma, tak ten kamarat povedal, ze no co, tak das malu hore a budes s nami chlastat 😀 😀 😀 jasneeeeee.. a potom ju pojdem nakojit a nadrbem ju. 😀

@noemarta veru, my musime este potiahnut.. len keby aspon tak horuco nebolo.. ☹ ale zas doteraz som mala aj dobre dni a bolo aj horuco, tak ja dufam, ze je to len prechodne obdobie, ze zachvilku bude zase dobre, zas mi brusko prestane vadit.. alebo porodim.. jedno alebo druhe, ine neberiem 😉

@katarina7777 gratulujeeeeeem k babatienku 😵 malinkemu, tesim sa, ked das vediet a hod foto aj sem, aj do juloviek 😉

@stanka33 no ja pokial viem, on dost tie zmluvy sabotuje, neznasa ten system, tak mozno preto.. mne ani tu zmluvu neponukal a ked sme sa o nej bavili, tak tiez len, ze on to nemieni podporovat.. dokonca ani uplacat sa nechcel nechat, takze realne mi hrozi, ze mi je k dispozicii na mobile den noc, ale ked to na mna pride inokedy ako na jeho sluzbu, tak to asi neporiasime spolocne... ale zas, stara sa o mna dobre a myslim, ze to zariadi tak, ze mu zavolam a vsetci uz o mne budu vediet, ze som jeho.. Tak to zariadil pri sestre a potom k nej aj prisiel, tak neviem.. zatial sa ma len pytal, ze kedy sa chystam rodit, na co som povedala, ze ked sa mala vypyta a pripadne, ak by to bolo nutne, tak kedy povie.. tak bol spoko, ale nic mi k tomu nepovedal. Najblizsie idem v pondelok na monitor.

@sunnygirl Mirku vcera pustili, mala by uz byt doma a malo by byt vsetko v poriadku.. vcera naobed mi pisala, ze ich pustili a vecer sa ozve, ale zatial nic.. tak treba len cakat 😉

@mojalili teba som sa chcela este spytat na to krvacanie.. ty si vlastne krvacala len dva tyzdne a potom uz nic, resp. len trosku a potom sa ti to znova spustilo? alebo co to bolo? co povedal dr na tej kontrole? asi mi to uniklo

maxara
3. júl 2010

@bambola @kristip to je sranda, co sa vam stalo 😀 😀 😀 ake mile stretko..

maxara
3. júl 2010

@tutifruti ha ha a ja som prechrapala 3 hodiny a podarilo sa mi moje backory trosku odpuchnut.. 😝 ale tipujem, ze vecer ich mam s5

tutifruti
3. júl 2010

@maxara ja som si vyložila nohy na stôl... a ako som mala preložené, tak mi ostala normálne diera v nohe /z päty/...., mi až zle ostalo.... 😠
A to som chcela ísť zajtra veľmi na výlet na Likavský hrad... sú tam nejaké hradné slávnosti....

alllexa
3. júl 2010

@tutifruti - no aj ja mam hrozne spuchnute nohy, mm ma vcera nazval velrybkou a dnes, ze ake mam tucinozky, proste je mily🙂

@maxara - no ved zehlenie ako aktivita podla mna uplne staci!🙂 Ja dnes musim byt aktivna, hoci sa mi dost blbo chodi - boli sme este v starom byte a nakladali veci do krabic - myslela som, ze uz je to len par veci, ale nejako sa to kopi... Teraz som ich este vybalovala. A ma dojst na navstevu svagrina s manzelom a dcerkou (mm mi uz vycital, ze preco nikoho nechcem pozvat - ale ked mam s tym potom robotu, tak uz sa mi fakt nechce v tomto stadiu pobehovat) a vobec neviem, co ponuknut, ci sa pustit do vyroby chlebickov alebo co, lebo uz mam dost...

denisse
3. júl 2010

@katarina7777 a @zrzulka ... gratulujem k babetkam, ste sikulky 😉

my sme dnes rano odovzdali nelu svokrovcom na prazdniny a teraz som taka nesvoja, ze odo mna nikto nic nechce 😉
je strasne horuco a nic sa mi nechce, ale vadi mi len tak sediet ... tak neviem, do coho sa pustim 😝

tutifruti
3. júl 2010

@denisse ja ako nasi odišli, tak som spala 😅 cez den... no normálne neviem co idem robit v noci... ale ma tak odvalilo...., že normálne nechápem....

maxara
3. júl 2010

@tutifruti si pipi? na vylet? ma ani nehne.. tu doma je pre mna maximalny vylet od kompu na zachod.. 😀

@denisse uzivaj si to a relaxuj preboha.. 🙂

@alllexa 😀 tucinozky? to je podarene.. nastastie tam na zehlenie bolo len asi 10 uterakov, 1 pyzamo, vrch aj spodok, 1 moja nocna kosela a moje gatky, cize nic, z coho by som sa pretrhla.. stacilo prebehnut.. 😉 ale za to som oprala dalsie dve varky..
baby ja nechapem, ale mne sa tak strasne vela pradla furt kopi v kupelke.. akoze polka su len take ciste spotene, aj periny castejsie menim.. ale furt mam pocit, ze mrte periem.. je to normalne? a to sme len dvaja.. akoze som sice prala po tom nasom nezmarovi podnajomnickemu vsetko vsecicko.. cize aj paplony aj skratka vsetko.. ale je normalne, ze mam zo spinaveho pradla perpetum mobile? furt ho likvidujem a kopa neubuda..

maxara
3. júl 2010

inak popijam pomalicky cajik 😉

alllexa
3. júl 2010

@maxara - ja by som uteraky ani nezehlila🙂
Inak presne aj u mna - ja v kuse periem, hlavne svoje veci, ja sa musim denne aj 5 krat prezliect, lebo sa spotim a citim sa neprijemne... No a spodne pradlo ani neratam, to v kuse menim... Uz mi mm hovori, ze co stale periem🙂
Konecne som dokoncila chystanie, chlebicky su urobene, aj je tu ako-tak upratane, nevybalene krabice su schovane...🙂

maxara
3. júl 2010

@alllexa no ved tie osusky zehlim len tak sporadicky.. hlavne to miesto, kde boli prevesene cez drot, aby tam nebola otlacka.. 😉 pyzamo tiez le preletavam, ale zas napr moje nocne kosele zehlim poctivo, lebo ja sa v noci potim jak diviak, takze okolo krku a pod pazuchami chcem mat vzdy aj ozehlene. A gatky a slipy.. ked je toho vela, tak na to kaslem, ale ked mam takuto kopku, ako som mala teraz, tak ich prebehnem, aspon raz za cas, nech sa preparia 🙂 aj tak len postavim zehlicku na to inkriminovane miesto, tak ma to nezabije... No a nehovoriac, ze teraz ich tiez nejako viacej riesim.. ved na zaciatku tehu som si kupila 15 novych gatiek, plus tie, co som mala (tiez som nemala zrovna dvoje na vymenu 😀 ) a este nedavno som kupila dalsich 6 takych vobec netlaciacich. a furt mam pocit, ze ich mam nejako malo v sufliku. Polka je furt v spinavom a polka furt v cistom opratom neprebratom.. No teraz mam vsetko pozehlene, tak teraz som spoko..

luminkasp
3. júl 2010

@kristip , ahoj, ako sa drzite? este si kinderko?

@alllexa , neboj sa toho prepichovanie, mne ju tiez prepichovali a vobec ma to nebolelo, ani som nevedela ako a uz to bolo hotove 😉

mojej svagrine dnes rano umrel brat, idem na rozlucku so zosnulym a zajtra na pohreb, boze, je to hrozne, neviem ako zareagujem ked uvidim jeho mamu, rozlucka je u nich v dome 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre