Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
6. júl 2010

@maxara, maxi ako uz mame vela babatiek, my sme zmenili meno, poslem ti ip

baby, mne sa tak nechce upratovat, vlastne nic robit, na dnes hlasia 40 stupnov, nohy mam asi 4x take ako normalne...

ale uz sa velmi tesim, ze vo stvrtok pridu nasi, juhuuuuuuu a nebudem tu v spanielsku sama, ked sa male narodi 😵

lenkaaninka
6. júl 2010

bože baby zasa ma prehnalo aj brucho každých 20 min. ale dám sprchu hádam to prejde ..hlásim šeky nachystané...
teraz nejaké pokyny na papierovačky prepíšem pre mm to hovorím ako bláznovi všetko napísať 😉
@carrie84 ja by som látkovú nejaku brala a chcela som aj ja hnedu ...ale my musíme niečo poriešiť na stále spanie mali sme rozťahovací gauč ale ten bol len n apríležitostné pospanie tak to sme zavrhli a máme teraz takú starú postel v obyvačke ale musíme niečo také ako su tie valendy rozťahovacie s rohom také pokukať...lebo sme chceli aby detičky mali detskú tak my nemáme spálnu no neobetuj sa 😀

luminkasp
6. júl 2010

@lenkaaninka, chystas sa nas predbehnut?

maxara
6. júl 2010

@lenkaaninka tak ty asi naozaj rodis.. 😕 ja sa prave napchavam rybacou natierkou, nejako som na nu dostala chut

izira
6. júl 2010

Caute kocky 🙂 tak idem z poradne...uz sa pomalicky otvaram, takze som objednana na piatok rano do nemocky - ak to nahodou nebude skor 🙂)) manzel ma vo stvrtok poriadne pomoct a taaaak...sa tesim.
Vyzera, ze si tu este tych par dni troska poklebetime 🙂 ale aspon viem, kedy ma to caka.

kristip
6. júl 2010

Ahojte, ja dnes upratujem ako diva, aj nakupy ma este cakaju. Zajtra pridu moji rodicia na par dni, tak nech to tu vyzera k svetu. Naposledy, ked boli, tak upratovali oni a ja som ich pozorovala s podlozenym zadkom...
@adka1311 ja to pravada, ja som tiez lezala a nic nesmela robit a este budem mozno aj prenasat
Myslim si, ze poslickov mam, ale mozno ich len chcem mat a tak si myslim, ze to, co citim je ono, neviem 😀
pekny den vam prajem - inak mohlo v tej Petrzalke aj viac poprsat, stale je tak dusno 😝

alllexa
6. júl 2010

@nina88 - no tak tie skusenosti boli dost roznorode, jednej babe bolo zle, dalsej to nezabralo...

yoda_
6. júl 2010

@lenkaaninka - prosim ta, ake seky? Treba nejake seky?

maxara
6. júl 2010

@alllexa ja neviem, ja sa ricinoveho oleja dost bojim.. ved ono je to vlastne jedovata rastlina.. ja v tom mam nejaky chaos.. ale ked uz by som mala riesit ricinovy olej, tak to uz radsej asi vyvolavacku.. Inak prezenie ta z kazdeho oleja, ked si supnes po deci alebo deci...

@izira tak super spravy.. mozno uz v piatok to tu bude 🙂

@kristip len sa nezlikviduj ako ja predvcerom..

maxara
6. júl 2010

@yoda_ nieee, to ona musi nachystat manzelovi, lebo zrejme sa jej rozbieha porod, tak aby vedel, co a ako

izira
6. júl 2010

@maxara mozno v piatok...dufajme 🙂 ak sa mu nebude chciet, tak asi dame vyvolat...

maxara
6. júl 2010

@izira a preco? nechces prenasat? alebo aspon pockat do terminu?

tutifruti
6. júl 2010

@maxara pozerám, že tabulka sa pekne plní.... 🙂

maxara
6. júl 2010

@tutifruti no veru.. som zvedava, o kolkych babatakach este nevieme.. 🙂

luminkasp
6. júl 2010

@kristip , heheh, kristip, behame obe? nasi pridu vo stvrtok k nam 😉

yoda_
6. júl 2010

@maxara aha no okej, dakujem, uz som sa zlakla, ze mi nieco uniklo. teda ako tak finisujem s pripravami, tak zistujem, ze mi toho unika viac, ale to az tak dolezite nie je. Inac som netusila, ze uz mame tolko deti, dokonca niektore aj zhruba okolo mojho terminu. Jaj, nech sa este ten moj syn chvilu nepyta na svet. Este nech aspon 2 tyzdne vydrzi. Mne je dobre byt tehotnou, nechcem este rodit.

maxara
6. júl 2010

@yoda_ ved neboooj, este si pockas.. to len tu sa vsetky babule ponahlaju rodit 😀 napr. ja sa dnes citim tak, ze v pohode by som potiahla aj do 25teho, ale ked budu tie horucavy, tak aj ja budem chciet ist rodit.. 😀

lenkaaninka
6. júl 2010

@luminkasp nechystám nechystám ja to nevidím tak skoro nič so mna nejde ani zátka ani voda nič len bolesti sem tam tam a sem 😉
@maxara aj ja som si ju chcela urobiť včera ale reku ved neprídem do nemocnice keby náhodou s rybacím pachom 😀
ja sa chcem dneska v noci ešte vyspinkať pekne do ružovučka 😵
@yoda_ nieeee to ja na doma pre mm

izira
6. júl 2010

@maxara aaale , prvy termin som mala 1.7., takze v podstate je to uz po termine 🙂
a aj lekar povedal, ze radsej uz vyvolame, lebo maly je vacsi...

miki060707
6. júl 2010

maxi, to by bolo pekné, keby sa Ninka narodila 12teho, moja sesterka, čo ma muža, on sa narodil dnes, ako Sona, musela žiarliť, ked jej sa narodila dcéra koncom júna 🙂 a ten jej muž sa vola Paťo, takže ma meniny a narodky v jeden den....ale ty máš obrovskú šancu... 🙂 opis kože nemal chyby, presne tak, šak kym by sa človek odlepil z nej....
@maxara

miki060707
6. júl 2010

@lenkaaninka no inak aj kamošku prehánalo a v ten den porodila....

miki060707
6. júl 2010

@luminkasp to je super, že dojdu vaši k vám....a na kolko, na pár dni????

no ja som doma z jednoty, pošty a od doktorky........
nakoniec som si vlasy neumyla a neholila sa, ale to ma ešte počká....

no ja sa citim tiež superne, že by som ešte potiahla, lebo vonku je pre mna tak super, ale zas budem rada, že to budem mať za sebou, hovorim stale Sone, že zajtra tu už nebudem a tak, bere to dobre, ale stále ma pusinkuje a obíma, chcem byť už doma, som zvedava, aká bude ked budem v nemocke, xi

meruska
6. júl 2010

tak ja som vyprala 3 varky, pozmyvala podlahy v celom byte a viac roboty nemam :( a mm pride az o okolo pol 5 ...co s casom?

leanax
6. júl 2010

Ahojte. Dlho som tu nebola a tak som prekvapená koľko bábetiek už je v tabulke. Náš mesiac už nastal, ja keby som mohla určiť sama sebe termín pôrodu tak už dávno to mám za sebou. Cítim sa strašne mizerne, všetko ma bolí, nevládzem, som strašne náladová a nenávidím horúčavy. Bože už by som teraz utekala do pôrodnice, len nech už je malá medzi nami... Máte také pocity aj vi???

lenkaaninka
6. júl 2010

@meruska nápodobne a môj príde o 20.OO 😠 a už nemám čo robiť ...

@miki060707 hmm ja sa necítim nejako na pôrod... 😒

luminkasp
6. júl 2010

@miki060707 , miki na mesiac 😵 😵 😵 😵 😵

meruska
6. júl 2010

@leanax mne sice horucavy vadia, ale to aj vtedy ked nie som tehu 🙂 ja nemam ani tvrdnutie bruska, ani poslickov, ani nohy mi nepuchnu....nevadi mi teda asi nic, teda ja si pocakm na termin, pripadne kedy sa Timko vypyta na svet sam...

miki060707
6. júl 2010

@denisse
@maxara
vidite na kolotoč som zabudla 🙂 ale mam ho kupený a mam aj dva....baldachyn ste už dali, ja som dala tú tyč a potom asi baldachyn, aby tam zatial nebol prach...

luminkasp
6. júl 2010

@lenkaaninka, pekne presviedcas seba aj muza? 😉

meruska
6. júl 2010

@leanax ale neboj, nie si v tychto pocitoch sama, su tu viacere ako ty co to uz chcu mat za sebou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre