Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
7. okt 2010

tak aj ja pridam,,moja uz nejde hocikomu na ruky- doteraz jej to bolo jendo,,ale od minuleho tyzdna som si vsimla,,ze s tymi co je malo v kontakte,,tak na tych sa bude skerit ked ju drzim,,ale ked ju zoberu oni na ruky,,najskor,,len peru oduje do podkovicky- taka je chutnaaa,,akuka na mna,,a ked ju neberiem spat,,tak tak spusti take revy 😀

oacka
7. okt 2010

všetkým vám deti zaspia vonku v kočiku? lebo moja chvíľu pospí a potom už len vypliešťa oči. a ke´d už nič zaujímavé nevidí,tak spustí rev.... večer som s ňou bola vonku tak,že som ju mala na rukách - to bola šťastná! ani necekla. tak sa unavila,že o siedmej už spala. Kollára neľúbim. 😖

kafoditka
7. okt 2010

@mirka285 Ty ale to na aku "fesandu" sa ulakomil naposledy.. 😕

oacka
7. okt 2010

@lela1809 moja zas neodlepí hlavu,keď ju dvíham za ruky, namiesto toho vystrkuje riť a robí mostík. 😠 😠 😠 neurologička nás neminie.

kafoditka
7. okt 2010

@merikac Jaaaaj, ked oduje peru do podkovicky a v tom momente ma hned cervene zvlhnute oci - vtedy by som ho zozrala 😀 😀

merikac
7. okt 2010

@kafoditka ved aj ja,,,,ale aj vtedy, ked sa nahlas smeje,,,uzasne, pocut ten hlasok 😵

alllexa
7. okt 2010

@merikac - to je sila, ze to mas take silne:( Som si myslela, ze prave pri kojeni nic nebude a ked bude, tak len take slabe...

@maxara - myslis tym julovky ako mamicky alebo deticky?🙂
Inak, ten pripad, co si opisovala, tak to je brutal, chudatko babatko. Esteze sa nieco vaznejsie nestalo, i ked ten zrak je jedna z najdolezitejsich veci. Minule bola reportaz v Reflexe o babatk, ktore sa narodilo s nejakou mozgovou vadou, mi az do placu bolo.

@lela1809 - ja som tiez pozerala Ordinaciu🙂
A babatko by som same urcite nenechavala, ja mam nervy, ked mam len zbehnut dole a otvorit navsteve alebo pustit kuriera. Baba by som sa, ze sa moze zadusit, ako to hrozilo Maxinej malej. A pri sestmesacnom dietati je riziko, ze uz sa vie posadit, mohlo by z niekade spadnut, alebo nieco chytit do ruk a spapat...

@oacka - krasna fotecka!
A Kollara tiez nemusim🙂

@kafoditka - moj sa nahlas smial len v sobotu, ked prisiel manzelov bratranec a rozosmieval ho vlastnym smiechom🙂 Inak sa len tak usmieva, ale aj to je velmi mile... A mne je to praveze dost luto, ked tak oduje pery do podkovicky a ide plakat, to potom spusti rev ako sirena🙂.

mirka285
7. okt 2010

jej aj moja tak zduva hubu...
@kafoditka ta Kollarova modelecka keby sa vzdy tak nenastailovala ze sa az prestailuje by inak aj usla,ona je podla mna typ ktora vyzera prirodzene lepsie...uz ide,idem ho kukat

oacka
7. okt 2010

@mirka285 a čo, on má novú ženu????? to som až tak mimo???? 🙂
@alllexa malý ešte plače? či už je to iné?
aj naša robí dokonalú podkovičku, ale v poslednej dobe ani nestíha,to hne´d ide siréna. 😀 😀 😀

mirka285
7. okt 2010

@oacka no momentalne je uz dost dlho s matkou svojho posledneho dietata....

oacka
7. okt 2010

@mirka285 no tak to som ešte v obraze, o nej sme sa už bavili a o jej bielych šestonedeľných šatách plesových. 😀 ale celkom je fajn u Adely,len trochu afekťák,ale to sa v telke asi musí.

mirka285
7. okt 2010

@oacka no vidis,vsak si este neni mimo...mne sa lubil,je to pohodak...a ze ma tolko deti a vzdy s inou?nad tym by sa mali zamysliet tie zeny,ved antikoncepcia existuje..

alllexa
7. okt 2010

@oacka - tak obcasne, tesne po kojeni, ked si nevie odgrgnut, a potom hodinu po kojeni ma take place, asi vtedy travi.
No a tie Kollarove argumenty, ze vlastne aky on je super, ze horsi su ti, ktori poza chrbat podvadzaju a tvaria sa, ze su spravnaci - to je dost chabe... To, ze to robi verejne, este nie je ospravedlnenie.

kafoditka
7. okt 2010

Baby tak ja som si normalne otvorila slaninkove TUC a spokojne si ich papam a citam si vas 😝

alllexa
7. okt 2010

@mirka285 - myslim si, ze len tak by s nim dieta nemali, aj Stofanikova si myslela, ze s nou ostane, a vraj to dieta aj normalne planovali. Ale samozrejme, ze je chyba aj v tych zenach, ze mu to zhltnu, ze kazda si mysli, ze je ta posledna. A on jednoducho nevie byt verny.

mirka285
7. okt 2010

@alllexa ale ved Kollar este nebol zenaty,takze podla mna nepodvadzl..on len casom zistil ze zena s ktorou je mu nevyhovuje a vymenil ju...a ze ma pomaly z kazdeho vztahu dieta,no tak to by sa mali zamysliet skor tie zeny nad tym...

tutifruti
7. okt 2010

@mirka285 ale to by potom riesili financie a takto nemusia.... Podla mna je fajn a este sa mi pácilo, ako nepovedal na tie svoje zeny nic zlé.... aj ked určite mohol...DDD

mirka285
7. okt 2010

@alllexa no kazda s nim bola chvilu a uz si mysleli aka budu rodinka?cudne....rodina sa neplanuje po par spolocne stavenych vecierkov a vecerov...

kafoditka
7. okt 2010

@alllexa Alexi dost chabe je, ze slovenske dievca ckonci na dovolenku v Bulharsku v nemocnici a jeho rodicia si nemozu dovolit prevot na SR a tento stat neni schopni jej poskytnut pomoc a zaplatit omrvinku z rozpoctu, aby sa mohla dostat domov.. ale kollar vytasi z vlastneho vrecka a privezie ju domov..... Tak isto to dievca na Novom zelande ci kde to - ochorie na malariu a samozrejme nasi statni cinitelia davaju ruky od toho prec, sak co na tom ze je to obcianka SR a zasa sa objavi kollar a pomoze financne s prevozom.. Ja netvrdim, ze je svaty, ale paci sa mi, ze vie pomoct a utrhnut si od ust..

tutifruti
7. okt 2010

@mirka285 ony si podla mna plánovali skôr "dobru" buducnost a možno si mysleli, že ked budú mat jeho dieta, tak si ho udržia.... a tak rozmýšlajú nie len jeho milenky

mirka285
7. okt 2010

@kafoditka on si neodtrhne,len si da na ranajky hemendex miesto kaviaru 😀

tutifruti
7. okt 2010

@kafoditka tak ten si urcite od úst neodtrhál.... 🙂 ... ale vsetka cest

mirka285
7. okt 2010

@tutifruti tiez si myslim,ze otehotneli lebo chceli otehotniet...sme zeny tak vieme,no nie?

alllexa
7. okt 2010

@mirka285 - ved ja tie zeny neobhajujem, len hovorim, ze ani on nie je bez viny. Ked sa zene narodi dieta, je to zodpovednost oboch rodicov. Zvalovat to len na zeny by bolo absurdne. Muzi sa nemozu spravat tak, ze kaslu na to, ci sa niekomu narodi dieta alebo nie...

@kafoditka - tak to bolo pekne gesto... Ale nemozem si pomoct - nepaci sa mi, ze jeho deti doplacaju na jeho nezodpovedny zivotny styl.

tutifruti
7. okt 2010

@mirka285 mi hovor.... sak som si inak rátala dni aby som ostala tehu... . a mam skôr pocit, že nas je takých coraz viac.... tak neverím, že to bolo také šuch šuch a hotofka.... tie podla mna inak sledovali bazálku 😅

oacka
7. okt 2010

baby,čo by sme chceli od Kollára, jeho otec bol taký istý, on iný spôsob života nevidel. ale potom nech neodsudzuje, keď si jeho frajerky vychovajú jeho dcéry na svoj zlatokopkovský obraz.. čo z tých detí vyrastie? buď čúzy alebo ku....vníci...

kafoditka
7. okt 2010

@mirka285
@tutifruti som myslela obrazne to odtrhnutie od huby, je mi jasne, ze ho to neboli a za druhe - reklama jeho osobe tiez prospeje.. 😉

mirka285
7. okt 2010

@alllexa no ved na nom je pekne ze on sa tej zodpovednosti nevzdal...venuje sa vsetkym svojim detom,viac ako si myslis...
@tutifruti no neboj tie to mali pekne poratane vsetko...

mirka285
7. okt 2010

@kafoditka vsak vieme ze si to myslela obrazne 😀

tutifruti
7. okt 2010

@alllexa ja mám skôr pocit, že on so svojimi detmi trávi možno viac času ako niektorí otcovia.... , ktorí žijú s rodinou.... ved povedzme si pravdu, ktorý muž so ženou na MD nemusí makat, aby zabezpečil rodinu... no ten nás nie.... 😒 A tne náš sa navyše fakt snaží

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre