Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
30. okt 2010

@monline ja som na krete takze zase uplne inde.. 😒 je to cele o nicom ..on vedel uz predtym ako to s nim je..bolo to od neho nefer..ona nemala ani paru ..

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 áno nefér, pokiaľ to vedel skôr..ibaže- to sú fakty, to ona už nezmení

tinaki1275
30. okt 2010

@monline totalnemi blbne net..balim to ...dobru nocku 🙂

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 dobrú noc

tutifruti
31. okt 2010

Dobré ráno.... tak dnešný časový posun znamenal, že Alžbetka pozerá telku už od piatej.... a to som ju ešte prehovárala.... nech si na chvíľu ľahne... No ona sa nedala 😠 Som zvedavá... ako to zvládne krpec.... je zvyknutý na kúpanie po 19-tej... no neviem si predstaviť ako ho udržiavam o hodinku dlhšie hore... už je zlý jak sto čertov... Žeby už o šiestej spal?

katty17
31. okt 2010

dobre ranko babulky. mala je hore uz od siestej. buntosi a buntosi. 😉
baby viete mi cosi poradit pre malicku na prechladnutie? nejako zacala castejsie kychat, soplit a obcas uz aj zakasle. :( co by som jej mohla dat?

tutifruti
31. okt 2010

@katty17 Luffa homeopatické kvapky do nosa...malému super zabrali...ale daj hned.... a kalciový sirup... ten je aj na prechladnutie... kašle asi skôr z toho, ako jej zatekajú sople

erytrea
31. okt 2010

ahojte kocky 😵

tak ja sa Vam musim pochvalit 😵 dnes mam "okruhle" narodeninky, vonku je krasne slniecko a na rukach mam ten najkrajsi darcek ktory sa na mna uz od rana nadherne usmieva 😵 😵 😵 😵

HAPPY MAMINA 😵 😵 😵 😵

tutifruti
31. okt 2010

@erytrea vsetko najlepsie k 😀 "20"tke 😉 nech ste zdraví a spokojní

katty17
31. okt 2010

@tutifruti - dakujem. skocim dnes do lekarne a kupim.

katty17
31. okt 2010

@erytrea - vsetko naj naj naj k narodeninkam, vela stastia, zdravia,lasky a nech sa ti vyplnia aj tie najtajnejsie snicky. cmuk 😉

tutifruti
31. okt 2010

@katty17 malý má sople už druhý krát... ale to vieš... baby všeličo donesú zo škôlky... .tak sa ani nečudujem... kým to nie je nič vážnejšie... teraz sú totiž v škôlke "hnačky a vracačky"... tak len dúfam, že nas to obíde... lebo zatiaľ sme mali každý rok... komplet všetci..../no niežeby sa mi nehodilo pár kíl schudnúť 😀 /

katty17
31. okt 2010

@tutifruti - cize jej tie kvapky a sirup mozem kludne naservirovat? netreba sa poradit s lekarkou? dnes rano uz zacala trosku prskat tak nech jej to rychlejsie prejde babule 🙂

noemarta
31. okt 2010

dobre ranko,
my sme hore od siedmej, tak teraz isiel mm s malou von, lebo uz bola na omacku.
@katty17 ja som malej minule davala na soplik iba libenar kvapky a aj tie zabrali a odsala som jej sopliky.
Drzte sa a skore uzdravenie, cmuk Sandricke. 😉

noemarta
31. okt 2010

@erytrea vsetko naj naj, hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

tutifruti
31. okt 2010

@katty17 no mne to doporučila naša Dr., že sú dobré tie nosné kvapky a je to vlastne homeopatikum... a kalciový sirup možu už malé detičky... dávkovanie máš na krabičke 1/2 čajovej lyžičky jeden krát denne... Malému to zdá sa celkom chutí... 😝

maxara
31. okt 2010

Dobre ranko kvakule, tak Ninuska spinkala do 8mej stareho casu, takze som spokojna.. tak asi bola urieknuta, teda.. alebo co.. 😒

@erytrea aj ja sa pripajam ku gratulke, vela zdravia, stastia a lasky a nech sa vam dari..

@tutifruti ahoj pani Jesen 😵

tutifruti
31. okt 2010

@maxara 😀

mirka285
31. okt 2010

dobre ranko,dievcata tam my sme spali s mojou Lindou do pol desiatej stareho casu a keby nedosla sused na kavu spime snad este dalej 😀 ja som taka radaLinda dnes vyzera v pohode,usmieva sa,tak ja neviem co to bolo vcera ☹
@katty17 nech sa Sandricka rychlo uzdravi 🙂
@erytrea vsetko naj 🙂

kafoditka
31. okt 2010

Babule cafte. Tak Filip sa najedol o 20tej a potom az o 5tej... Ono by to bolo uzasne, keby cely ten cas medzi papanim pespal. Ale kdezeeeeeee 😒 Kazde dve hodky hore. Najprv cumel do pusy, potom pomojkat, zasa cumel, potom prebalit, zasa pomojkat... A tak dokolecka. Ale verim, ze uz sme blizko k cielu a coskoro napisem, ze aj ja sa pridavam do klubu krasne spiacich deti 😵 😵 Dnes pojdem asi do Tesca, potrebujem dokupit malemu bodynka, pyzama a spaci vak - fešak uz nechce spat na brusku a na chrbte sa zasa cely odkopava.. Peknu nedelu vsetkym a
@erytrea happy B-day 😵

miki060707
31. okt 2010

@erytrea gratulkaaaaa, ja budem mať tretieho okruhle 🙂

tinaki1275
31. okt 2010

@erytrea vsetko naj 🙂
@mirka285 jaj ja ti zavidim..my sme santili klasicky od siestej.. 😒 aj ked potom od osmej este potiahl 2 hodky..
ako ti stiha papat ked tolko spinka?kazde 3 hodky cez den?
baby ja sa musim pochvalit Leia sa dnes prvykrat sama pretocila z bruska na chrbatik 😀 az mi slzicka vypadla

katty17
31. okt 2010

@tutifruti - uz som bola nakupit v lekarni ten sprejik do nosa a sirup. tak uvidime ci tie homeopatika zaberu.ak nie , tak som pre istotu vzala aj nasivin pre batoliatka...
babule, vcera som sa neskutocne najedla na husacine v grobe. asi prvy krat od porodu som sa tak brutalne najedla 🙂 sandricka bola u maminy cely cas dobrucka a az ked mala ist spinkat tak vraj spustila neskutocny srdcervuci plac :( . bracho mi potajomky zavolal. 😉 tak som prisla z husacinky rovno k nasim a mala cela vyskerena... 😀 . zaspinkali sme spolu a zobudili sa az na papanie rano o siestej 🙂 Risiho som vyslala po husacinke s priatelmi do mesta nech sa odreaguje 😉 .

katty17
31. okt 2010

@maxara - peti ja som tiez za vytvorenie takej tabulky udajov. a slubujem ze ti budem posielat pravidelne potrebne udaje 😉

mirka285
31. okt 2010

@tinaki1275 neboj aj vy sa k tomu casom dopracujete,no a Linda nie je velky jedak,zje okolo 700 ml mlieka,a teraz jej natlacim vzdy trosku aj nejakej zeleninky.

mirka285
31. okt 2010

@katty17 aj moj Gabo sa bol vcera "odreagovat",a my sa pojdeme kedy??

tutifruti
31. okt 2010

@maxara a ty co za tabulku chces robiť.. sa mi zdá, že Ninka je veeeeelmi dobrá 😀

tinaki1275
31. okt 2010

@mirka285 no my tiez viac ako 730 -740 nezjeme. .so zeleninou zacinam za tyzden.. 🙂

mirka285
31. okt 2010

@tinaki1275 no darmo,my mame modelky 😀 hlavne ze mala prospieva,myslim ze vyzera akurat,ja som tiez nebola faldikove babo 🙂

mirka285
31. okt 2010

baby kolko musia byt namocene nausice v liehu aby som jej ich mohla dat?a to mam potom oplachnut od toho liehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre