Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
4. nov 2010

tu mam uz lepsi ksicht mirkaaaa, nie ako debil aleee..... som zvedava co napises.... 😀 😀 😀

kafoditka
4. nov 2010

@noemarta a preco nevyceris tie zuby haaaa? 😉 😀 😀

mirka285
4. nov 2010

@noemarta no to uz moze byt,ale aj tak nevidim ziadne kruhy,a si nejaka mladica....ja som si dnes kupila ten aktiferin ze tie moje kruh ypod ocami to je hruza....

katka55
4. nov 2010

@bambola aj ja som akurat objednala lodger, ale mame chalana a cierny kocik, tak som neodolala denim verzii. sa z neho tesim 😵 sice my sme bez zlavy, ale aspon nebudeme v dubravke vsetci rovnaki 😉

bambola
4. nov 2010

@mirka285 @kafoditka dievcata ved ja kukam na pocko na nete a buduci tyzden ma byt este aj 17-18 stupnov 😕

inac mi volali s enniki beniki, ze moj lodger nemaju, ze maju vsetky ostatne ine farby 😠 a ze MOZNO bude o dva tyzdne ale ani to mi nevie zarucit. tak neviem ci cakat alebo objednat inde. ked som sa tak potesila tej zlave a darceku ☹

bambola
4. nov 2010

@katka55 tento ma vrecko navyse 🙂 aj ty si z dubravky? 😎

aalexis007
4. nov 2010

@katka55 aj ja som ho chcela kupit, ale nakoniec som kupila ten sedy s modrym konikom. 🙂

katka55
4. nov 2010

@bambola aaano, z dubravky. ja som este do toho fusaku kupila aj zeleny, ci limetkovy ci aky booster, lebo tento sedy sa mi velmi nepaci 🙂

bambola
4. nov 2010

@tinaki1275 no ved ja som sa tu tiez radila ohladom farby a nakoniec som si povedala ze vezmem ten modrozeleny ale mm povedal, ze sa jemu viac paci ten fialovy (co ma prekvapilo) tak som objednala ten

katka55
4. nov 2010

@aalexis007 noo, ten bol hned dalsi v poradi, lebo denim este velmi v obchodoch nemaju...

aalexis007
4. nov 2010

@katka55 tu v TT mali všetky farby - tak som váhala - ale nakoniec som sa rozhodla a nelutujem. 🙂

aalexis007
4. nov 2010

a este som ho kupila za 85,- EUR 🙂

katka55
4. nov 2010

@aalexis007 whaw, super. inak v TT a v Hlohovci su nejake velmi dobre obchodiky s detskym tovarom!!! sa mi to nezda... 😉 ja si este musim pripocitat nie male postovne... 😠

oacka
4. nov 2010

mm prikrmuje po svojom:

aalexis007
4. nov 2010

@katka55 to máš pravdu, sú to super obchody a este lepsia obsluha. Vedia vo vsetkom poradit. 🙂
Trnava: www.bambini.sk
Hlohovec: www.shop.aladdin-kociky.sk

monline
4. nov 2010

@noemarta strašne mlado vyzeráš, ale pristane ti to
@maxara to foto je dúfam recesia 🙂)) účes fajn, no ten úsmev,....smiala som sa s tebou

vďaka kočky za recepty na ovocnú výživu, aj som vďačná za rady ohľadom autosedačky..myslela som, že ešte nejaký čas vystačíme s vajíčkom, ale asi už treba uvažovať nad sedačkou...dnes muž rozbil auto, vbehla mu ráno srna do cesty...takže som rada, že sa mu nič nestalo, zároveň som ale nasratá, lebo má rozbité bočné dvere, svetlo, zrkadlo a neviem čo všetko, radšej som sa ani nešla von pozrieť..zase zbytočné výdavky, akoby nestačilo, že máme čerpadlo z vodárničky znova posraté a musíme dať previnúť motor...no čo už...niekedy všetko skvele vychádza a niekedy sa serie..
@bambola zasmiala som sa na hatatitle 😀
a ešte pripájam drobčeka ako dnes pozeral telku

tutifruti
4. nov 2010

@oacka co sa za mladi naučíš 😀

ywett
4. nov 2010

ahojte maminy,

tak ako sa mate, ako ste stravili pekny slnecny dnik?

tutifruti
4. nov 2010

@monline 😀 😀 😀 ... bacha na mobil... mne takto pri Alžbete zhrdzavel... oslintila mi vstup na nabíjačku... .a nejako mi prestal fungovať a ked som išla reklamovať.. tak mi ho vrátili, že mi musel zmoknúť... ja nasratá... kým mi nedošlo..., že "zmokol" 😅

oacka
4. nov 2010

@monline aký je zlatý! veľmi sa vám vydaril.. ja nemôžem z tvojho a z meruskinho malého. 😀 😀 😀 strašne chutné ksichty vedia robiť.

monline
4. nov 2010

@tutifruti díky za radu 🙂)) dám na mobil väčší pozor, lebo stále viac ho bude zaujímať 🙂

noemarta
4. nov 2010

🙂 🙂 @monline maly je strasne peknyyy a aky je velky,!!!!!!!!
Baby, @mirka285 a @monline to je akoze zle ze vyzeram mlado, haaaa ved uz budem za chvilu tridsiatnicka, tak musim mlado vyzerat 😎

monline
4. nov 2010

@oacka díky 🙂 ked dá pusu do podkovičky a ide plakať, tak je tak roztomilý, že sa na ňom strašne musíme smiať..minule tak plakal na opičke z mobilu, čo spieva happy birthday..a nika furt provokuje, nech mu to pustím, že ona ho tak chce zase vidieť..tak jej musím nadávať 🙂
ja myslím, že všetky tu máme prekrásne detičky.....Kika, Linda, Ninuška, moja nevestička Leia, Maťka, Šimonko, Timko, Filipko, Danielko, fešanda Emma, Alex, Paťko, Edina, Riško, Barunka, Laura, Miško, Lenka, Nela, Adrika....na viac si rýchlo nespomínam 🙂

monline
4. nov 2010

@noemarta to je iba slepá závisť 🙂)))

oacka
4. nov 2010

@monline no to je jasné,že všetky sú vydarené,ale tí vaši dvaja sú super fotogenickí a strašne smiešne a zároveň rozkošné fotky s nimi viete urobiť.

tutifruti
4. nov 2010

@monline
@oacka musím vám niečo povedať... úplne ale úplne objektívne je najkrajší náš Šimonko... 😀 😀 😀

oacka
4. nov 2010

@tutifruti nechcem ti oponovať,ale musí ti byť jasné,že na moju princeznú nikto nemá. a to som úúúúúúúúplne objektívna. 😀 😀 😀 😀 😀

monline
4. nov 2010

@tutifruti
@oacka máte absolútnu pravdu 🙂) obe 🙂

meruska
4. nov 2010

@oacka jeeej dakujeme 😉 musime teda mojho fesiho zoznamit s tvojou princeznou

meruska
4. nov 2010

@monline ta prva fotka ako klaci a kuka na TV je super, mm sa ma pyta ze to kedy aj nas tak bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre