Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. nov 2010

baby ja vas nechcem strasit dopredu ale kocky co hackuju ciapocky uz maju teraz vsetko plne a beru dalsie objednavky az po vianociach vacsinou...

jaruska8
24. nov 2010

@mirka285 On ja už velkáč, čo???? Frajerisko. 😀 To poznám. 😉

maxara
24. nov 2010

@tutifruti ja mam take ceresnove kostky vo vrecusku, je to super, davam ninke na brusko ked ma prdy.. a ten pavuk co zalezie a vylezie ked zatlieskas to kde maju 😲 to chceeeem 😀

jaruska8
24. nov 2010

baby, malá už niekoľko dní ,,cvičí" vyberanie a vkladanie si cumlíka, je to super, ale naj je to, že to skúša najmä pri zaspávaní. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A trvá to potom večnosť. 😉 😉 Už som použila aj nono, nesmieš, ale ešte tomu nejak extra nechápe a má ma na háku. 😝

kafoditka
24. nov 2010

@tutifruti nemas prosim ta link na toho pavuka, co spominas? Mam 7rocne krsna a takato vec by ho potesila, on miluje vsetky zvierata, vratane hnusnych pavukov, mysi, ziab, husenic..

mirka285
24. nov 2010

@jaruska8 no veru,on uz baby nahana 😀

jaruska8
24. nov 2010

@mirka285 Veď jasné, decká v škole v jeho veku... To mi sme ešte gumu skákali, ale zase, po chalanoch sme už začali pokukovať. Ja sa pamätám na moje posledné hranie sa s barbinami, sme sa s kamoškami dohodli, mali sme skoro 14, že si všetko donesieme a potom ich odložíme do skríň a hotovo a sme to aj dodržali. Teraz sa teším na hranie sa s malou, konečne!!!! Po toľkých rokoch. 😀 😀 😀 😝

tutifruti
24. nov 2010

@kafoditka nemám... ja som to len v hračkách videla naživo... ale určite to nájdeš... v Al toys to mali pri pokladni...pýtaj si plošticu, kraba, každé robí niečo iné....
@mirka285 no tak im radsej asi tie retiazky zoženiem, aby trocha frajerili....
@jaruska8 ja som sa tiež tešila a moje baby sa veru s barbinami nehrajú... oni radšej so zvieratami.... 😅 No možno sa Šimonko zahrá.....

kafoditka
24. nov 2010

@tutifruti dakujem 😉

lutsine
24. nov 2010

@kafoditka krasne,maly bude fesak.

lutsine
24. nov 2010

Kocky poradte nejake choditko pre drobca.....

bambola
24. nov 2010

@oacka @kafoditka @noemarta
oacka tak to je mojaaaaaa stranka 😀 ja som odtial este minuly rok hufne objednavala nausnice 😀 mala som vtedy taku maniu na take vselijake "detske", takze mam doma prasiatka, pingu, snehuliaciky do usi 😀 😵
minule som mala v usiach prasiatka a jedna znama, ze co to preboha mam v usiach ved som uz mama 😀 😀

silvia.vesela
24. nov 2010

ahojte kocky.

Na uvod Vas zdravim vsetky, dlho som tu nebola, nejak nestiham...malemu idu zubky, pred vcerom sme boli na ockovani, malo priberame....tak ho budem musiet prikrmovat UM....lebo za 2mesiace pribral len 450g! Takze mu moje mliecko nestaci....a vazi len 5550g....a to bude mat o 5 dni 5mesiacov!

Ozaj kocky, chcela by som sa spytat, kde sa da kupit Vigantol? V ktorej lekarni? Neviete mi poradit prosim?

maxara
24. nov 2010

@bambola 😀 noa? mama nemoze byt prasiatko? 😀 😀 😀

@silvia.vesela ahoj Silvi, podla mna vigantol uz maju vsade, ci? lebo ja som s nim nemala problem, hned v prvej lekarni som ho kupila

bambola
24. nov 2010

@maxara sak teraz uz bude zima a ja mam takych perfektnych pinguinov a okolo krku maju sal. no co necham to v supliku? 😀 😀 podla mna je dieta rado ked ma taku veselu mamu 😀

maxara
24. nov 2010

@silvia.vesela Silvi, prischla mi o5 tabulka, tak mi prosim napis, kolko mal tvoj maly v troch mesiacoch a kedy mu vysiel prvy zubok, ak mu uz vysiel

silvia.vesela
24. nov 2010

@maxara ahoj maxi...a v ktorej si ho kupila? Lebo ja som bola asi v 5tich a ze ho nemaju. 🙂

maxara
24. nov 2010

@bambola ved jasaaaaan.. ja napr milujem farebne ponozky, tak ich aj obcas nosim.. a v robote som ich nosila just, lebo moje predpotopne kolegyne dochodkyne to neznasali a uz nevedeli co by ohovorili na mne, tak aspon toto mali ako zamienku 😀 pre ne specialne som mala prstove 😀

maxara
24. nov 2010

@silvia.vesela 😀 jaaaj, no ja som bola tu v PK na Severe.. to je sidlisko.. ale vraj celkom dobra lekaren v BA, taka co tam maju vsetko je na Sturovej, oproti safku v takych starych domoch, tam je nejake centrum zdravia a tam ta lekaren..

silvia.vesela
24. nov 2010

@maxara maxi, poslala som ti IP o mierach. Oki, dakujem pojdem sa tam kuknut, lebo maly je bez Vigantolu 2 mesiace skoro..

zrzulka
24. nov 2010

@maxara 😀 😀 😀 tiez milujem farebne ponozky... a este take kde su aj obrazky... najlepsie zabiciek... to by tvoje kolegyne uz asi nerozdychali vobec 😉

mirka285
24. nov 2010

tak ste mi prave pripomenuli,ze aj Vigantol treba davat,uz som vyse 2 tyzdnov zabudla 😔

zrzulka
24. nov 2010

vigantol neuverite ale ja som este taky nejaky po malej vyhrabala ked bola afera ohladom skodlivin v nom a vcera kukam ze pri mojej frekvencii podavania by vydrzalo hadam este aj pre pripadne 3 dieta.... a mozno aj 4te by sa zviezlo ....

zrzulka
24. nov 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 😀

zrzulka
24. nov 2010

@mirka285 jaj to sa nesmejem na tebe ale na zabudani podavania vigantolu 😉to mi je doverne zname.... o kanavite ani nepisem radsej 😒

bambola
24. nov 2010

@mirka285 mna tu mm strasi, ze teraz ked uz nie je slnko tak treba davat lebo uz si nevystaci , aj pedina mi to hovorila 😕
@zrzulka moja mala ma z H&M take ponozky so zabkou a su moje oblubene, ci aj jej to neviem 😀 ale uz jej zacinaju byt male 😠 musim ist kupit dalsie vacsie 😀

bambola
24. nov 2010

@zrzulka dokelu....kanavit 😀 na ten som zabudla ja 😀

silvia.vesela
24. nov 2010

@zrzulka inac ja som ten Kanavit davala tiez len vtedy, ked som nezabudla na to.. 🙂
a velakrat som na to zabudla... 😒

zrzulka
24. nov 2010

@bambola zabaciny aj u nas letia... maly ma uz letne overale so zabami kupene, malej som objednala zabacie tricko nech spolu ladia 😉 este musim pre seba nejake zohnat 😉
kanavit- ja si spomeniem vzdy po tyzdni ze ups bolo by dobre dat... ale inak som domotala davkovanie lebo sa dava len 1kvp a ja som si to pomylila s vigantolom a davala 2kv. este ze som kuk do papierov....

silvia.vesela
24. nov 2010

a ozaj pytala som sa doktorky, ci mam este davat kanavit a ona, ze uz nie....ja som davala jednu kvapku raz za tyzden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre