Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

liluu
18. feb 2010

jééé kafo, tie 3 bodinka foto č.13,14,15 máme aj my

liluu
18. feb 2010

drahý mi našiel fotky v počítači, a sa pýta, že čo si fotím somarinky. A ja že, veď babám ukázať

maxara
18. feb 2010

kafo - aj ja som si to dlho myslela... najhorsie je, ze som blizenec jak vysity, lahko sa nadchnem a potom cahooooj ked ma nieco sklame alebo neviem ako dalej... no vies, lahsie cesticky si vyberam... a som s tym vecne nespokojna... logicky, kedze potom nemam zo seba pocit, ze som nieco dosiahla... ale asi je toto moj styl, nieco kvazi "zmena je zivot" ... este by som mohla vytiahnut jednu vec... pocas vysokej som cez letne prazdniny dva roky po sebe brigadovala na Kramaroch 🙂 , na detskej chirurgii... sa veeelmi cudovali, ze maju sanitarku s ukoncenou strednou 😉

maxara
18. feb 2010

Baby, dnes osm skoro dusu vyplula... som sa zlakla, ze sa nam snad ruca dom... a potom som zistila, ze sa nam odtrhla zo strechy lavina, tak som sa ukludnila... ale taaaak straaasne som sa zlakla... fuuu

jaruska8
18. feb 2010

Ahojte baby, tak vyzerá to na princeznú!! 🙂 🙂 Čiže žiadny futbalista, ale malá Ninka nám v brušku kopká o sto šesť. 😀 Inak, má sa fajn, leží si v tureckom sede a má 333g. 😉

kafoditka
18. feb 2010

jeee jaruska, tam gratulujem! Dalsia princezna bude.. 🙂

tutifruti
18. feb 2010

Jáj baby, vás nie a nie dočítať, sa tu rehocem, až sa ma deti pýtajú, že čo čítam 😀
oacka, tvoj žmolkovací mužík nemá chybu 😀 😀 😀

maxara
18. feb 2010

jaruska supeeer, gratulujem... uz som si ta poznacila, ako ostatne.. takze mam vlastnu tabulku vo worde...nechcelo sa mi furt sa pozerat, kto ma koho 😉

jaruska8
18. feb 2010

Ďakujem!! Veľmi sa tešíme!! 😉

kafoditka
18. feb 2010

kocky, pridala som brusko do nasho albumu julovky2010 aj do mojho 😉

sunnygirl
18. feb 2010

ahojte bábiky,
tak už som dočítala, to som si odbehla s práce domov a išla na nákup a vy len pííííííšete a pííííšete a pííííííííšete 🙂 .

Moja polovička mi dnes kúpila dve parenice neúdené (aspoň myslím že sú obe pre mňa), no aj tak je už len jedna.

Inak aj ja som panna, augustová. To si v lete musíme urobiť páááááááááááárty 😀

maxara
18. feb 2010

sunny - aj mne parenice isli, ale teraz uz nieeeee 😝

oacka
18. feb 2010

joj,ja som sa nažrala, žmolkovací manžel ma zobral na večeru do foodcourtu v nákupnom centre, dala som si sladkokyslú čínu. konečne som bola medzi ľuďmi. už mi vidno bruško,tak chodím ako hrdá tehuľa!
maxara,daj tú "pohlavnú" tabuľku aj do nášho albumu,keď si si dala tú námahu, bude to super! 🙂

mirka285
18. feb 2010

jee konecne som docitala..maxara tak ja som tiez blizenec jak vysity a moj milovany muzik je panna 😒 ale podla cinskeho horoskopu sa vraj k sebe super hodime 🙂 moj drahy je rad ze chodim na kona,aspon ma pokoj odomna 😉 len sa smeje,ze ved nemas nic na robote..on si mysli ze uprace sa,nakupi,navari vsetko same 😠 a Panelak aj ja sledujem,tak ku nam do kasina chodilo vela znamych ludi,bol u nas aj Karol,uplne nadrbany,a presne akeho trtka hra,taky je aj v skutocnosti 😀

sunnygirl
18. feb 2010

ja panelák nesledujem, ja so zažratá do telenovely Keď budeš moja 😀

oacka
18. feb 2010

super, mirka,taak nabonzuj dajaké pikošky na celebrity!

oacka
18. feb 2010

sranduješ sunny?? 😀 😀 😀

oacka
18. feb 2010

a gratulujem jaruske k princeznej!

sunnygirl
18. feb 2010

teraz ju sledujem na TV Doma 😅 😅

sunnygirl
18. feb 2010

oacka:
niéééééééééééééééééééé, váááááááááááááááááážne 🙂

maxara
18. feb 2010

mirka 😀 😀 tomu teda verim, je straaasny posuk... inak ja aj moj drahy sme obaja blizenci a obaja sme aj kohuti... cize 😝 😝 😝 neviem ci sa k sebe hodime aspon v jednom horoskope... 🙂 ale lubkame sa...
oacka dala by som, ale je vo worde... to mi pojde? asi ju musim nejako prekonvertovat do pdf, ci?

sunnygirl
18. feb 2010

to je jediná ktorú som sledovala

maxara
18. feb 2010

sunny to fakt??? ako to dokazes??? 😀 😀 😀

sunnygirl
18. feb 2010

no a teraz ju opakujú 😎

maxara
18. feb 2010

baby dala som moje banderko do mojho albumu, kuk 😉

oacka
18. feb 2010

tak to ti neporadím maxi... ja som technický antitalent. sunny, a nemáš chuť ich tam všetkých zabiť v tej telenovele? Lebo ja som mávala,keď too moja mama pozerala. 😀 😀 😀

mojalili
18. feb 2010

Teeeeeda, toto mi nerobte 😠 Ved ja nemam moznost vas za ten cely den precitat 😖 😖 😖

Od rana som na nohach, ale celkom sa citim dobre....len to BRUSISKO keby som este nemusela 15 tt nosit este☹ pozrite https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... ...dnes som si urobila radost a kupila malemu 2 bodynka 😀 😀

Ako chmulovia sme chodili po inom meste po obchodoch, ked som zistila, ze mam v meste super obchod (2 poschodia velkej haly, kde maju vssseeeetko...takze budem nakupovat vsetky veci len tam a naraz....apropo, dnes sme uz objednali kocik 😀 😀 😀 Tak sa vytesujem.

Kocky, mali ste vela tem...a ja neviem, na co skor reagovat 😒
MAXARA - isla som dnes do papiernictva kupit tie fixy....a zabudla som ich kupit 😀 😀 😀 dobra som, ze? Takze zajtra 😉

JARUSKA - gratulujem ku dievcatku 😉

sunnygirl
18. feb 2010

oacka: 😀 😀 😀 😀

oacka
18. feb 2010

kočice, no riadne brušiná! aj kafoditka, aj mojalili,aj maxara. dajte ich aj do júloviek. a maxara, peknú máš tuniku, veselú! 😵
maxara, koľko máš rokov? a sunny?

maxara
18. feb 2010

mojalili - 😀 😀 si asi prepracovana...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre