Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
21. feb 2010

och, konecne mala zaspala...v poslednom case ma veeeelky problem vecer zaspinkat...myslim si, ze to bude tym, ze som ju nejake dva-tri tyzdne do zadu odstavila z mojho mliecka a tak nevie chudatko moje zaspat...dnes sa nam to podarilo vyborne, inak zaspala niekedy aj o pol noci...tak to som bola uz uplne hotova. 😲

dugy, diky za info...nic nehovoril dr.o vcestnej placente...ani nic podobne co si spominala, len ze je trochu nizsie. A mozem chodit po schodoch v pohode a do mesta a na prechadzku? neviem co mozem a co nie...

k tym PN-ja som bola minule tehu tiez na PN, ale po 1,5 mesiaci prisli letne prazdniny, tak som isla radsej na dovolenku, aby som sa mohla aspon z domu pohnut...ale kontrolu som nemala ani raz. Tiez som pocula, ze tehulkam malo chodia, len ked maju podnet od zamestnavatela...

tutifruti
21. feb 2010

Ja mam PN od gyn aj z vychádzkami doobeda 2 hodky a poobede tiež.... Pýtala som sa kolegyne, ktorá bola tiež PN tak mi povedala, že jej boli na kontrole zo sociálky len keď mala PN od obvodaka, potom mala z gyn a už jej neboli /bola 7 mesiacov/...
Ale asi je najlepšie dohodnuť sa s nejakým doktorom, že vám v prípade potreby dodá nejaké potvrdenie, že ste boli na vyšetrení... /Tým pádom ja čas vychádzok moc nedodržiavam a spolieham sa na kámoša/... Na PN som od polovice januára a dúfam, že kontrola nebude....

dugyna
21. feb 2010

tutifrtuti presne ako si napisala..byt dohovnuty s dr ze keby nieco.. 🙂
nachcem ni c zakryknut ale ja aj ked som mala zapal priedusiek a bola vypisana od obvodaka tak nitko ma nekontroloval

katka prechadzky a po schodoch chodit mozes/to myslis asi doma 🙂 / len nesmies nosit takze-nakupy,dvihat tazke veci..a treba sa setrit to je vsetko..cize opatrane s tvojou malinkou..ale inak v pohode ostatne mozes veci robit 🙂

som sa zabudla na nete..lebo sa snazim vybrat satku na nosenie..

sunnygirl
22. feb 2010

Dobré ránko bábiky,
tk vás chválim v nedeľu ste písali v norme, teda dalo sa to dočítať, ozaj to bude asi tým počasím 🙂 .

My sme boli včera u starkej (manželovej) a s ňou býva aj jej syn (manželov krstný) a mali na návšteve aj dcéru (manželovu sesternicu) takže nás tam bolo ako hadov, no ale prečo to píšem, len kvôli tomu, že všetci vraveli že mám veľké bruško. No mám, však tvrdím, že ja pôjdem neskutočne pupkatá do pôrodnice. 😉

Tutifruty:
aj ja už chcem vedieť čo čakáme a tiež už chcem cítiť pohyby. 😨 ☹

Zrzulka:
teším sa na fotky, čo si si doniesla a pokúpila, vitaj

Dugyna:
budem v sobotu na teba mysliť, aby vám to dopadlo podľa vašich predstáv a mali pekné počasie a držím palce pri učení aj na štátniciach.

Na to stretko by sme išli aj my stredoslovenky................. 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
22. feb 2010

katkaking:
ani ty ešte nevieš čo čakáte? a pohyby už cítiš?

sunnygirl
22. feb 2010

TAK PRAJEM PEKNE PISANIE ............................. 😉 😉 😉

sunnygirl
22. feb 2010

PS.: aj moja mimina povedala, že mám veľké bruško. Inak mňa nebolí ako pred tým, ale asi preto magnezium, však to ukľudňuje.

Dnes idem na EKG, tak uvidím, čo.

maxara
22. feb 2010

dobre ranko dievocky, vyspinkana do ruzova sa hlasim...
sunny - a kdeze mas to brusko??? a svadobnu foto?

oacka
22. feb 2010

dobré ráno, kočky! Zrzulka, vitaj doma, teším sa na fotky!
Kafoditka, moja kolegyňa bola na rizikovom celé tehu a keď chcela ísť k rodičom na stredné Slovensko na pár týždňov, tak normálne zavolala do Sociálnej a oznámila im zmenu miesta pobytu. aj moja sestrička u gyndoša to tak radila jednej pacientke. vraj sa to tak robí.

maxara
22. feb 2010

oacka to je super napad s tym ohlasenim zmeny, ved vlastne preto sa pytaju, kde sa budem zdrziavat...

oacka
22. feb 2010

že vraj v tej sociálnej z nej boli hotoví,že konečne jedna poctivka. 😀 😀

oacka
22. feb 2010

už si venčila,,maxi? ja sa musím pomaly nachystať, naša herečka tu stepuje.

mirka285
22. feb 2010

ranko 🙂 aj ja som uz hore...sunny aj my chceme vidiet brusko..uz aj hod foto 😎 co budete dnes porabat?ja sa uz teraz nudim...ja som ostala sama doma,ani nemam komu varit..poobede pojdem na postu objednavala som sestre z tej stranky najlacnesie plienky pampersky,a vcera mi povedala ze asi budu malemu uz aj male tak vraj narastol...ale nevadi tak dve balenie si necham ja,cenovo sa oplatia,vychadzaju este lacnejsie ako v Rakusku...

maxara
22. feb 2010

oacka, ja vencim otvorenim dveri, takze ano 😀

maxara
22. feb 2010

mirka ranko aj tebe, hod link, nech aj my mame lacne plienky, ked nahodou nebudeme latkovat

ericica
22. feb 2010

kocky dobre ranko 🙂 co mate nove sup sup msem s novinkami...vcera som tu nebola tak som bola prijemne unavena z toho plavania ze som spala ako babetko 😝
a bolo supeerrr.......kocky aj vas posiela dr na EKG a k obvodnemu pre potrvdenie do knizky ze ste ok???

tutifruti
22. feb 2010

Dobré ránko... ale je krásne, rasosť žiť... 🙂
Moja mama bola venčiť psa a doniesla mi koláč čo včera piekla... potom nepriberaj 😉

Chystáme sa s dievčatami krmiť kačky.... Alžbetka je doma, v školke majú prázdniny...

tutifruti
22. feb 2010

Mna poslala gyn... aj potvrdenie od zubára aj od obvod....

tutifruti
22. feb 2010

Ale som nebola, ani sa nechystám... U zubárky som bola na preventívke v novembri....

maxara
22. feb 2010

mna nikto nikam neposlal, ale idem az 1.3. alebo 2.3. teraz neviem

kafoditka
22. feb 2010

dobre ranko fesandy, pekny den prajem! 😉 mna caka dnes zubarka a potom idem s mm pozriet do Race do toho noveho obchodu Brendon, som zvedava, s cim sa vratim 😉

inak u nas to dnes vypada na krasny den, juuj, ale sa tesim z toho 😀

dugy. stanka sa dlho neozvala, nevies, co je s nou?

oacka, diky za tip, asi tam tiez len zavolam a nahlasim zmenu pobytu na konkretny cas.. 😉

maxara
22. feb 2010

kafko dobre ranko... poslem mejl tej tete?

mirka285
22. feb 2010

ten link chodi tu na konovi na pravo medzi reklamami www.najlacnejsieplienky.sk,maju tam tie zlte pampersky s postovnym vychadza balenie na cca14 eur,tolko stoji aj v obchode akurat ze v baleni na tejto stranke je tych plienok o 20 ks viac,sestra uz odskusala vsetky a tieto su vraj najlepsie.maxi inac ani mna nikto nikam neposlal,u nas ani toho zubara nikto nevyzaduje..

maxara
22. feb 2010

myslim tej na tancovanie

kafoditka
22. feb 2010

maxi- myslis tu zo socialky?? 😀 😀

maxara
22. feb 2010

mirka mne len gyndas odporucil, aby som sla k zubarovi a nemusel mi dvakrat hovorit, kedze ma zuby boleli po celych stvrtkach zuboradia... nakoniec som mala jeden velky kaz (zvonku malicky ale hlboky, az sa cudoval, ze toto ta boli?).. ale zeby mi chcel zubar dat peciatku, alebo ze by gyndas kazal dat si peciatku, o tom nic neviem a ani ziadne ekg nic... asi som fit 😉

maxara
22. feb 2010

kafko myslim tu zo snopu... ozaj a ty si tam bola na 3d? kolko to tam stoji? a bola si spoko?

kafoditka
22. feb 2010

jaj, vies co moja, ja sa odhodlam a mozno tento tyzden zajdem do toho slopu-u na zahradnickej na BT a dam ti vediet ake to bolo a ci ma to vlastne oslovilo, oki? a keby to bolo mooooc dobre, tak buduci tyzden by sme to mohli spachat spolu, co ty na to? 😉

maxara
22. feb 2010

oki, tak zbehni a hlavne sa nezlakni... ja som sa napr. prvykrat strasne hanbila, lebo sme hned skusali simi, cize sme triasli ramenami, prsami, bokmi, bruskom... inak sranda, ale hanbila som sa ako kon...

miki060707
22. feb 2010

ahojte, ja som sa predchvilkou vrátila z poradne, pohlavie ešte nevedel povedať, tak až bud. týždeň ked budem mať výsledky z amnio, vtedy budem vedieť, ale som taká rada, že je všetko v poriadku, srdce, obličky, hlavička...kostičky, mam z toho velikú radosť a on vravel, že to ešte je maličke na pohlavie, že tak v 28tt je dobre vidieť, ale šak vám už povedali, asi nevidel a keď nevidel, tak to čo znamená????????? ak tam nebol pipik, tak to môže byť baba, no nie??? xixixi, no šak dám vedieť 4.3, no idem žehliť, ešte vypijem kafe...a malu prezlečem z pyžama...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre