Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
2. mar 2010

Uf oacka mas pravdu, ktovie ako sa ma...bolo to tam dost divoke 😒

sunnygirl
2. mar 2010

kati .............oki, dnes vyrážam, musím zohnať šoféra, manželíka zaprahnem, však mu vravím, že je starý kôň 😀

sunnygirl
2. mar 2010

jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááj ale môj starí koník, kati aj vy tam máte takéto počasie, alebo teplejšie?

katarina7777
2. mar 2010

Cez vikend ste sa bavili ci ist s babetkom na dovolenku... ja by som chcela ist v novembri s malym, maminou a sestrou do egypta... nasi su tam teraz a ze je krasne teplo... dufam ze budem kojit a malicky bude dobrucky a pojdeme na dovolenku ... tym sa teraz tak vytesujem 😉

katarina7777
2. mar 2010

sunny do 10 tej tu bola strasna hmla a az na obed sa oteplilo na 14 stupnov, teraz je krasne , ale hlasia zhorsenie pocasia ☹ tu je to teraz tak ze tri dni prsi a jeden svieti slnko a znovu prsi ...bleee

monline
2. mar 2010

oacka, sunny...díky..je to moje foto rok staré, mám 38, už sme si užívali samostatné skorodospelé dieťa, slobodu, keď sa prihodil "Daniel", dcéra to okomentovala slovami: ale však ste už nechceli viac detí, to ste akože mali nechránený sex? mami, si normálna? 😀
Mám pokazený foťák, ale skúsim nájsť nejaké fotky v pc a spraviť si album, snáď to zvládnem

oacka
2. mar 2010

monline: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aké uvedomelé dieťa máš!

oacka
2. mar 2010

sunny, to čo znamená,že si živiteľka rodiny? zapriahni aj svojho starého koňa! 😀 😀 😀 či to by bolo ródeo? 😀

monline
2. mar 2010

oacka: dúfam, že vyrevaný Daniel bude pre ňu dostatočnou výstrahou, aby sa nehrnula do materstva (sexu?)

oacka
2. mar 2010

jááj, takže ste si ho urobili z výchovných dôvodov! ty si teda obetavá matka! 😀

sunnygirl
2. mar 2010

no moja polovička len pred pár mesiacmi začala podnikať, takže kým sa to rozbehne tak to potrvá, dúfam, že to bude oki......... 😨

monline
2. mar 2010

oacka: 😀 nepovedala by som..zaskočilo ma to riadne, ešteže Danko je tak vnímavé dieťa, že nechal tichučko maminu bez ranných nevoľností a problémov zvykať si na nový stav niekoľko mesiacov..pri Nike som mala kolísavý tlak, odpadávala som prvé mesiace..opúchali mi nohy, musela som rehabilitovať panvu a kríže, lebo som sa nevládala v posteli ani otočiť..a teraz- keby som "nerástla" a necítila pohyby, ani neviem, že som tehotná 🙂

maxara
2. mar 2010

monline 😀 😀 😀 ak ten sex uz nema za sebou 😉
babulky ja navrhujem uz dalsiu kolonku do tabulky nedoplnat, dobre? dakujem... aj tak sa flakate s posielanim udajov 😉 ale nie, v pohode, aspon to nemusim tak casto aktualizovat 🙂 vidim to tak na piatok...
baby ja zadrhnem mojho stupidneho psa... vnutri skuci, ze chce ist von a vonku steka jak zmyslov zbaveny aj so susedovymi psami aj s nasou inak kludnou Larou... je to mozne???? 😠

tutifruti
2. mar 2010

monline No 😀 😀 😀

No chlapci končiia, tak konečne pojdem na záchod... 😅

sunnygirl
2. mar 2010

oacka
sa mi páči ako bez ostichu fľusneš otázku keď ti niečo nie je jasné.......... 😀 😀 😀

katarina7777
2. mar 2010

monline daj dcere pravidelne prebalovat pokakaneho Daniela a to by malo priniest pozadovany efekt 😀

oacka
2. mar 2010

to si ma potešila, monline, lebo mne v prvých mesiacoch bolo príšerne zle, a dúfam,že druhé tehotenstvo bude úplne iné, kľudné.

sunnygirl
2. mar 2010

...............................aj s maxi 😉

katarina7777
2. mar 2010

maxi havkaci sa tesia z jari, moji teraz chrapu vonku na slnku ale mala by si pocut ten stekot ked ide volakdo okolo...ludia chodia radsej po druhej strane 😒 .... ani som nedopisala a uz sa ozvali 🙂

oacka
2. mar 2010

sunny, aj mi došlo,že možno by sa človek mohol aj uraziť, ale dúfam, že nikoho neurazím, za nič na svete by som nikomu nechcela ublížiť svojimi blbými rečami. 😉 😉 😉

liluu
2. mar 2010

Dievčatá, ja mám pás rovnú 100vku, som si myslela,že je to menej. Ale už nevyzerám tučná, ale tehotná takže OK 😎
A už 2 dni dostávam kopance do mechúra a potom musím letieť na wecko.Mladý je srandista 🙂

maxara
2. mar 2010

katka no nie su sami, co sa tesia... vsetci psi naokolo sa tesia a vystekavaju s nasimi debilmi pri plote, akoze jeden pes zlava, dva od jedneho suseda (s nim mame cely jeho zadny plot), jeden pes od druheho suseda (s nim mame asi dva metre jeho zadneho plotu) a susedu, s ktorou mame tiez jej cely zadny plot, tu ide porazit, ked stekne jeden z tych psov jeden krat... akoze ju mam v pazi, ale ked zacne vykrikovat, tak to mi vadi... resp. skor mm to vadi

monline
2. mar 2010

maxara- nestraš..ja viem, že 16 je bežný vek na začiatok pohlavného života, ale - verím tomu, že mám s dcérou dobrý vzťah a nezatají mi to..panebože nech to tak je!! prvú opicu aj fajčenie vodnej fajky máme za sebou..uf..to bolo leto! 🙂
oacka- ešte k prvému tehotenstvu- na to, ako zložito som ho napriek veku (mala som 22) prežívala, pôrod bol skvelý (ak sa to tak dá nazvať)..večer pocit, že dostanem menzes..potom trocha bolesti v podbrušku..potom silnejšie, ale dali sa zvládnuť..potom snaha zaspať okolo polnoci (haha naivka), odtiekla voda, kým prišla sanitka (telefón vtedy mal len tretí sused), bolesti pravidelné, prišla som o 3 ráno do pôrodnice a 6,30 sa narodila...maličká, krásna, ale- aká veľká kočka je dnes z nej 🙂
Katka- už sa teším, že budem mať pomocníčku..pri prebaľovaní sa tvári, že to ona ee, ale- verím, že aj na to sa podujme 🙂

sunnygirl
2. mar 2010

oacka
som kukala tvoj albumček, krásne svadobné fotky a kráááááááááááááááááááásna nevesta

maxara
2. mar 2010

oacka neboj, vsetci sme si podla mna uz zvykli na to, ze si dobrosrdecna a hlavne s trefnymi poznamkami. A ze to vzdy myslis dobre. 😉 aspon si myslim...

oacka
2. mar 2010

monline, bože, čo nás to čaká! inak s tým sexom dnes už vážne moc skoro začínajú...

sunnygirl
2. mar 2010

monline
neboj aká bude unesená z malého................................kočík ti bude trhať z rúk 😀

oacka
2. mar 2010

bože, keby som dakoho urazila,nech mi to radšej rovno povie, nerada by som,aby mal niekto zlý pocit, to by ma vážne zlostilo a by som si nadávala!... a díky sunny za kompliment, také ja môžem počúvať! 😀

sunnygirl
2. mar 2010

To ja som bola asi riadne staromódna.....................................za opicami..................16 😀

maxara
2. mar 2010

monline - ja obdivujem maminy, ktore maju super vztah so svojimi dcerami a vseobecne detmi. Aj ja chcem taky mat... s mojou mamou ee, si neviem predstavit, ze by som jej povedala taku vec, alebo fajcenie, alebo prvu vyskusanu travu na vyske, no opitu ma uz videla a smiala sa, ale ostatne neviem.. dokonca som sa hanbila povedat, ze cakame babo, lebo to automaticky znamena, ze sme mali sex... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre