Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
12. mar 2010

nina, ja mam vzdy napisane rozmery a len jeden udaj, ktoremu tt to odpoveda ... nikdy nie zvlast pre hlavu, brusko, ...

ja som bola teraz v stredu 21+2 a namerali mi>

BPD 51,1
AC 166,8
FL 35,3

a k tymto trom napisali ze to odpoveda 21+3

nina88
12. mar 2010

aha. zvláštne,ja to mám ku každému zvlášť... 😕

nina88
12. mar 2010

ale pozri, ty si 1tt za mnou a má väčšiu hlavičku... 😕

denisse
12. mar 2010

neboj, keby nieco nebolo ok, tak ti to dr povie ...

denisse
12. mar 2010

to ma, ale asi je to v nejakom intervale, ktory je v poriadku ... aspon ja si to tak vysvetlujem, ze to nie je jedno cislo, ktore musia namerat, aby to presne odpovedalo nejakemu tt, ale ze je tam nejaky interval ... a oni to maju statisticky nejak spocitane, nerozlisuju pohlavie a predsa aj v zivote sme kazdy ineho vzrastu ...

nina88
12. mar 2010

SI ma ukludnila,ďakujem... Pridala som fotku pipíka... 😀 Nie je veľký??? 😕 😀

sunnygirl
12. mar 2010

tak už som sa vrátila od zubára, UF UF ale ma dnes vytrápil, ešte teraz ma bolí zúbok 😖 au au aaaaaaaaaaauuuu, inak za jeden zub a hodiny roboty som u zubára nechala 23 €, skoro mi oči vypadli 😠 , jeho žena si odo mňa minule vypýtala 9 € za jeden zub (aj ona je zubárka), nechápem načo chodím na preventívky a načo si platím zdravotné poistenie 😠

DENISE a TUTIFRUTI:
ďakujem vám za povzbudenie, dúfam, že je maličké v poriadku a zdravučké 😕

MAXI:
lactcyd mi takto preventívne pomáha, samozrejme, na to čo máš to nie je liek 😉, držím palčeky v pondelok 😵

Ako je to s tým 3D a morfologiou, Dr. vám to odporučil, alebo to bolo z vašej iniciatívy? Určite ste tu o tom písali, asi som ZAPOMNELA 😅 , alebo si to nevšimla 😅

sunnygirl
12. mar 2010

ráno sneh a teraz ani chýru ani slí/ýchu po ňom, vonka svieti slniečko, ale fúúúúúúúúúúka vetrisko studený

TINKA:
ja som si dnes kúpila látky na kojenecký vankúš, ale v celom Zvolene som nezohnala ani polystyrénové guličky ani duté vlákno, iba v jednom obchode mali duté vlákno 250 g za 5,9 € !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 , to by som potrebovala 4 balenia, však by ma to vyšlo drahšie ako keď si objednám hotový kojenecký vankúš cez internet.

Poraďte, čím to vyplniť, látku už mám tak by bola škoda to neušiť 😉

janatt23
12. mar 2010

caute babule. no dnes som bola u svojho dr. vsetko je ok. pomeral vsetko co mal. no nechcela mu ukazat tvaricku mala. najprv si cumlala prstik a potom si davala nozicku k hlavicke 😀 mala akrtobatka.

janatt23
12. mar 2010

AGIKA ked tam pojdes, nezabudni si uterak, bo zaspinena budes az za uskami 😀 my sme boli vcera. je to uuuuplne krasne vidiet tak to male. len to dvd sa mi zda zbytocne. neviem, kedy si ho budem pozerat... skor tie foto su super. vytlacit nam ich 10 🙂

kafoditka
12. mar 2010

Ahojte kocky! Ja sa vam hlasim uz z Kysuc, taka som rada, ze som doma 😉
Zajtra idem pozriet postielky a nieco na seba, lebo mam len jedny tehu rifle a suknu...
Pridala som foto nasho Filipka z 3D sona 🙂

sunnygirl
12. mar 2010

KAFO:
krásne obrázky 😉 ja som ešte na 3D nebola, ja sa neviem dočkať poradne, aby som videla malinké, ale tých dnešných 23 € by som radšej vyhodila pre maličké ako zubárovi 😉

sunnygirl
12. mar 2010

pre maličké na 3D, som myslela

sunnygirl
12. mar 2010

JANATT:
gratulujem 🙂

katty17
12. mar 2010

Allexa, na to cvicenie vo vode budem chodit este pred porodom. prvy krat idem na buduci pondelok 🙂 vcera som bola na pilates a tiez to bolo velmi fajn. na ake cvicenie do Snopu to budete chodit so Stankou?
Stani, v parndorfe je nejaky obchodik pre miminka? zajtra sa tam chystate?

mirka285
12. mar 2010

no aj ja chcem vediet kde su v Rakusku dobre babatkovske obchody,lebo co ja viem v Pandorfe bol iba Mexx a potom tie znackove ako Gucci,D&G,ale tam sa mi tie vecicky nieze nepacia,ale nie su take babatkovske,skor take normalne ako ma dospely len v malom 😒 ale uz som tam dlho nebola,tak kto ma info,dajte 😉

katarina7777
12. mar 2010

caute baby, dneska som bola do piatej v robote takze som K.O. ale prisla som vas aspon pozdravit 🙂 stava sa zo mna zavislacka 😀

lucka_o
12. mar 2010

Ahojte, k tym mieram babätka....tak rozmery stehennej kosti sedia 21tt, ale hlavicku ma mensiu....ale povedal doki, ze je to v norme a ze kazde babo je ine....takze neriesim....myslim, ze to nieje take podstatne... 😀

nina 88 aj nam doki povedal ze maly je véééééééélmi obdareny.....sme sa smiali🙂
ako pokracujete v prípravach?

tutifruti
12. mar 2010

Nina: ja to mám pomerané tiež každé zvlášť a tiež tam mám rozdiely v týždňoch tak som sa Dr pýtala, či to nie je problém... Povedal mi, že každé meranie sa robí podľa niekoho iného /proste to nejaký iný Dr. vymyslel ten výpočet/, navyše sme každý iní.... tiež konštatoval, že je ťažko to presne odmerať, pretože bábo má v brušku ešte veľa miesta, tak sa veľmi hýbe... Tak mu dôverujem 😉

bellablonde
12. mar 2010

čaute baby

KAFKO 😵 😵 😵 krásne foto, maličký je úplne dokonalý 😵 užívaj si rodinky a nezamrzni tam hore...
My sme boli v Oščadnici pred týždňom a takááá kosa tam bola

Mňa morfáč ultrazvuk ešte len čaká budúci týždeň - tak sa teším, aj to rýchlo zbehlo...keď si pomyslím, že som sa objednávala pred piatimi týždňami a bum už to bude... akosi mi ten čas rýchlejšie letí ako pri prvom 😵
No a najmä som zvedavá na naše miery ... v poslednom čase sa napchávam samým glutamanom... 6 prštekov to istí... 😀 😀

emanuel22
12. mar 2010

Ahojte. Uz som sa k vám raz pridávala, no nepísala som potom, no čítam vás pravidelne. Tiež čakáme bábätko v júli, je to naše prvé. Už sa ho nevieme dočkať. Od dnes už vieme aj pohlavie, chlapček sa nám ukázal v plnej kráse 😀 A hlavne, že je úplne v poriadku. Tak sme veľmi radi. Gratulujem vám k dobrým výsledkom, tie mierne odchýlky sú v poriadku, aj mne to Dr vravel. Ahojte zatiaľ.

bellablonde
12. mar 2010

vitaj emanuel22, veľká gratulácia ku chlapčekovi,
mne sa tak vidí, že chlapci sú naozaj vo veľkej presile v júlovkách 😉

bellablonde
12. mar 2010

maxinka aj nám tú tabuľku vymaľuješ na ružovo a modro?? 😝

emanuel22
12. mar 2010

Ďakujem bellablonde, no zrejme sú v presile, snáď si potom nájdu frajerky 😉

bellablonde
12. mar 2010

bude veľký dopyt po babách 😀

tuším v japonsku alebo niekde tam v tých končinách majú chlapi v produktívnom veku teraz sakra problém s partnerkami ... je ich málo 🤐

z ktorého kúta Slovenska pochádzaš? 🙂

stanka33
12. mar 2010

Ahojte......
Katty to cvicenie pre tehotne na fitloptach, bazen nestiham, co mi je strasne luto...mozes vyskusat ale sa musis objednat, sa som dnes vystihla posledny flek....
a v pandorfe sa mi nic nepaci pre babtka, mozno pre vacsie, aj to iba znackove a dost drahe...
my ideme do brucku, ale nakupovat mlieko pre maleho a nejake vyzivy.. tam to vyjde omnoho lacnejsie....
a inac si tam este nejake obchody ako u nas aj ine kukni....
http://www.shopping-bruck.at/site/doks/x.php?da...

stanka33
12. mar 2010

inak ja som kukla na moje rozmery tak mi mame mensie brusko 148 a hlavicku 52 a to som bola v 21+2 hadam je to v pohode....ale je to dievcatko, urcite sa nebude chytat na valibukov....

stanka33
12. mar 2010

inak som kukla minule zo srandy februarovky 2010 a tam bolo viacej bab....
na konci marca kuknem aj marcovky aby sme vedeli....
inak vacsina nasich slavnych tehotnych ma tiez chlapcov....no skoda ze k vam prevahe nepatrim....

bellablonde
12. mar 2010

stani ahoj, do brucku sa chystáme aj my už konečne niečo pokúpiť..
som čítala, že ťa zaujal môj cesnakový nosový tampón, ale ešte som zabudla dopísať, že keď budeš experimentovať, musíš ho obaliť do gázy 😀

stanka33
12. mar 2010

diky... 😀
dufam ze to tak coskoro nebude...
a vy este neviete ci bude druhy chlapec alebo baba ako u nas????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre