Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. mar 2010

pomoooooc, som sa stazka postavila na vahu a zistila som, ze mam uz +7kg!!!! 😠

luminkasp
23. mar 2010

kafoditka, klud, ved si v 27 tt,

ja som prihodila do albumu aktualnu fotku mojho bruska, kuk, ak chcete 😉

tutifruti
23. mar 2010

No baby, normálne ma rozčulujete s tými bruškami..... 😒 Ja teda fotku radšej ani nepridám, ale vzhľadom na to, že mám termín až na konci júla vyzerám, že rodiť budem na dva krát.... Zajtra a potom v júli 😠
Včera som bola u zubárky na kontrole a sestrička ma normálne nasr.... , že no to už o chvíľu rodíte, čo? A čo to bude... 😠 Som tak na ňu zazrela... ☹

Včera som bola pozrieť kolegynku, ktorej sa teraz narodilo dievčatko /Stela/, bože baby aká malilinká... Ja som už normálne zabudla, že aké škvŕňa to bude... 😅
A ďalšia kolegyňa včera porodila syna Jakuba.... U nás v robote bolo od minulého roka tehotných 7 žien, tento rok porodili 3 a ešte okrem mňa je tehu jedna, ktorá rodí mesiac predo mnou.... 😅 Sa gynekológ smial,že ku nám bude posielať ženy na liečbu neplodnosti.... 😀

luminkasp
23. mar 2010

babulky ako sa dostanem do toho nasho albumu? my dalo, ze taky uzivatel neexistuje 😖

kafoditka
23. mar 2010

luminka.... odhlas sa a prihlas sa ako julovky2010 heslo jul, klikni na moje albumy a si tam 😉

oacka
23. mar 2010

Luminka,gratulujem ku glukózovému testu,ja idem zajtra. Mirka,môj muž sa z karfiolu naje... narozdiel odomňa, on je hhrozne na zdravú stravu... narozdiel odomňa... už teraz ma buzeruje,ako zdravo budem vyvárať malej! a že žiadne mcdonald! 😀 Bože, zas som dačo kúpila z mimibazaru, ja si ten net asi vypnem sama! dnes mi došli vecičky z minulého týždňa a som hotová, v akom dobrom stave, ten overal s Kristínkiným menom je úplne ako nový! Paráda! škoda,že neviem,akú veľkosť budeme obliekať po narodení... kupujem hlavne 62 a 68, ale to jej ešte bude veľké...

oacka
23. mar 2010

Luminka,aké pekné fotky! ale si ich mohla trošku zosvetliť... máš pekné decentné bruško.... závidíme,.... 😀 čo tutifruti? 😀 😀 😀 ja som celá tučko,taak mne to brucho až tak netrčí, ale objem mám teda serióoooozny..... 😀

tutifruti
23. mar 2010

Ani nehovor 😒
Ak to takto pôjde dalej, budem vyzerať ako ozruta... 😠 do leta....

agika1982
23. mar 2010

Ahojte kocky....vy si tu porovnavate bruska, no tak sa pozrite na moje...a to som v 24tt...vela som pribrala...ked pojdem rodit,vsetci sa budu smiat,ze vyzeram jak slon

oacka
23. mar 2010

no agi, pekne!!!!!! nezaostávaš za nami! 😀 😀 ale veď tak to má byť! Čo by iné za to dali,keby také bruško mali!!!!! 😉 poznám nejednu, čo by sa od radosti zbláznila,keby takto priberala. 😀

maxara
23. mar 2010

Ahojte babulky, tak sa hlasim... vcera som nemala vobec ziadny tlak, lebo co je bezne nizky, tak to boli pre mna astronomicke hodnoty... no dovidenia... som totalne zaspavala, na stanici som sa nevladala ani vtrepat do vlaku... nastastie je vonku krasne a to ma tak povzbudilo, mala som dobru naladu, bola som vesela a ani v robote sa v poslednej dobe nevytacam, hoci za normalnych okolnosti by ma tie veci urcite roznervacili az do trasenia 🙂
Vecer sme boli na 3D sone, malinka je naozaj malinka (dievcatko na 100%) a je krasna, ale moc sa teda ukazovat nechcela.. nielenze mala pred tvarickou rucicky, ale pridala aj nozicky... a ked uz do nej moc dr stuchal, tak sa zacala bat a otocila sa mi tvarickou k placente a nam ukazovala len chrbatik. Normalne som uz chcela, aby dr prestal, ze ved sa boji... ☹ tak mam aj zaznam aj fotky, ale zaznam som este nevidela, nemala som silu vecer a fotky su take kostrbate, nie su take nadherne ako podaktore, lebo sa bud kryla alebo mrvila.. ale nevadi, staci ze som ju videla a je tam a je zdravucka... inak mozem len same chvaly povedat a nesetrit nimi na Dr. Brestanskeho v Hlohovci. Bola som u toho starsieho, ale fakt kvalita. Taky zabavny mily, vsetko krasne popisal, vysvetlil a fakt sa snazil urobit tie najkrajsie zabery a sam bol nestastny z toho, ze su take vselijake, kedze malinka sa nedala a nedala... a ked dal prec sondu, tak do toho miesta kopala jak najata... 🙂
Inak som vam este chcela povedat k tomu, co Packa hovoril, ze sa moze babo niest aj na rukach z porodnice... bolo to myslene tak, ze su aj socialne slabsie mamicky, ktore nemaju auta a ani sa vozit s detmi nebudu a ani si nemozu na tu jednu jazdu kupit vajicko a je dost mozne, ze ani pozicat si ho nemaju odkial, takze z porodnice mozno poprosia suseda (mozno jedineho co ma auto v dedine), nech ich prevezie a pre take pripady nebudu policajti vyberat pokuty... Je to od nich celkom mile... samozrejme, ze kazda z nas by to nemala brat na lahku vahu a vozit babo pol roka na rukach, ze ved prave idem z porodnice...tak to neee. Ale chapem takych, akych som popisala... urcite nie su take mamicky na konikovi, kedze take zrejme nemaju ani pocitac, ale rozhodne existuju...
Kafkoooo dneska ti brusne rozhodne tlak maaalinko vylepsia, idete aj Katy a Sisa? Alebo este niekto?

tutifruti
23. mar 2010

Agi: nesranduj, ja mám väčšie a termín podstne neskôr.... 😠

janatt23
23. mar 2010

caute babule.
kazda ma krasne brusko, pretoze tam nosi svoj poklad 🙂 ci uz je mnesie alebo vacsie. mne zas kazdy hovori, ze mam cele tehotenstvo este pred sebou, bo moje brusko je dost malinke. aj dr mi hovoril, ze ho mam dost vzadu. ale malinka ma rozmery dobre 🙂 tak mi to neprekaza. nech je brusko ake chce 😝
co ste dnes varili? ja robim zasa kapustovu polievku. moj drahy sa jej nevie dojest. mali sme ju totizto pred par dnami 😀 ale aj mne ide dost kapusta na chut. takze mi to neprekaza 😉

maxara
23. mar 2010

oacka napriklad ja 😀 😀

agika1982
23. mar 2010

no oacka,ale ja som vies ako vela pribrala?? 13kil...a to odvtedy mozno dalsie tri...je pravda zeniekedy sa desne napachavam,ale ked ja mam take chute ze az....a to som v siestom mesiaci...co bude ked budem v deviatom??ozak kocky,kamoska mi dnes pisala ze lekar jej vravel,ze to 3D nie je dobre pre babo,bo je potom velmi nervozne...je to pravda??bo ja som objednana,len sa bojim aby to mimcu neublizilo

agika1982
23. mar 2010

Tutifruti....hlavna vec ze sme zdrave....mne bolo vcera tak zle,som mala asi nizky tlak...a posledne dva tyzdne,sory ze to tu pisem mam take prehanacky na stolicu ze az...nemam hnacku ale ani tvrdu...ked som neni na zachode 6krat za den,tak ani raz

janatt23
23. mar 2010

no baby ja som pribrala 6kg. tiez sa niekedy prejedam, ale snazim sa to nejako regulovat. niekedy si dam radsej ovocie namiesto sladkeho. aj plet sa mi vylepsila z toho 😅

oacka
23. mar 2010

mne sa ináč začína zlepšovať pleť a zas sa mi lámu nechty.... nemôže to byť z toho,že sa hormóny ustáľujú,alebo tak? ale ja som úplne hotová z tých mojich bradaviek! šak sa ich Kika zľakne! veď to už vobec nie sú moje staré známe kozy!!!!! 😀 začínajú mi po okrajoch otrasne hnednúť..... škoda reči....

oacka
23. mar 2010

agi, a koľko teraz vážiš???? 68kg alebo tak? 😉 ja toľko nebudem mať ani po trojmesačnej diéte! 😀 😀 😀 😀

agika1982
23. mar 2010

oacka,ja vazim velmi vela...len pred otehotnenim som mala vyse 80 kil...ale na mne to nebolo vidiet...ja som odjakziva bola baculka,ale nik by mi nepovedal moju vahu...takze si domysli kolko mam teraz...velmi vela

oacka
23. mar 2010

jaaaj, tak vitaj v klube 80+! 😀 😀 😀 ale podľa fotky tváre by som to do teba nepovedala,úplne mladunko a chudunko vyzeráš! ja čím som tučnejšia,tým staršie vyzerám,lebo sa hrozne podobám na moju mamu päťdesiatničku.... 😀

agika1982
23. mar 2010

no oacka,mne to kazdy vravi,ale teraz som aj dost naliata vodou a tak...moj Lubko vravi,ze to nevadi,ze mi to svedci...aj som chcela chodit cvicit,ale sama??ja tu v TT nikoho nepoznam a to je nanic...niekedy mi to je tak luto,ale tak verim ze sa to zmeni

janatt23
23. mar 2010

agika a ty si odkial? som myslela ze z tt. si sa nastahovala? ja chodim cvicit do takeho malinkeho studia. tam je to uplne super. ked chces, pod tam. urcite si tam najdes nejake kamosky. zacalo tam chodit dost bab.

nina88
23. mar 2010

Ahojte...Tak aj ja sa hlásim k váhe 80+
Pred malou som vážila 63 kg, pribrala 30 kg a skončila na váhe 73 kg z ktorej som začala priberať teraz a už mám 84 kg... 😒
Nevadíííí... Nech mám aj 150, len necj je malý zdravý a po pôrode sa stačí riadne ,,zaťať,, a pojde to dole... 😉

agika1982
23. mar 2010

janat byvame v TT,predtym som byvala desat rokov v BA...no ja tu skoro nic nepoznam,takze kym sa dopracujem k niecomu,kde to je xixi...ono je zle ked odides odniekial,kde poznas vela ludi,a opustis ludi ktorych mas rada....sice nie sme odseba daleko,ale tak predsa je to obrovska zmena

janatt23
23. mar 2010

no to je take na nic ☹ ale keby si chcela, tak to je hned pri maxe. tam je hotel nukleon. pod nim je take malinke studio 😉

agika1982
23. mar 2010

no ninka,ty mas termin o den skor ako ja xixi..ja tiez verim,ze to zhodim,aj ked vzudy som mala problem s vahou...raz som zhodila za dva tyzdne 8kil cvicenim,aleee....dovrzala som si koleno xixi....ale uz je ok....len ma hnevaju strie...aj sa kremujem a je to horsie...evidentne uz nepojdem ani do plaviek xixi

agika1982
23. mar 2010

janat dakujem,ved zatial cvicim doma...mam dve dvd a su super....ked ma to zunuje,tak pojdem vyskusat niekde von

oacka
23. mar 2010

ja mám teraz toľko energie, že sa nespoznávam! ale to je určite aj preto,že od novembra nechodím do roboty, normálne cítim,ako zo mňa opadol všetok učiteľský stres a úžívam si každý deň, dúfam,že to tak dlho zostane. aj ja mám nejaké CDčka z Emmy, pilates. myslíte,že môžem podľa toho cvičiť?

janatt23
23. mar 2010

nie je zac 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre