Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
24. mar 2010

Kočky, som v praci v skole, nestiham si vas precitat, ale chcem vam povedat....DNES som bola na GTT cukri, skoro som sa dovracala rano a je mi od rana strasne zle...stale sa mi z toho toci hlava, no otraaaaas..,....to ucim do 14 hodiny ☹

aalexis007
24. mar 2010

Ja som bola minulý týždeň na ten glukozovy test a výsledky mám ok. Celkom som sa bála, že či náhodou nebudeme mať zvýšený. Ale našťasie bolo všetko v pohode.

zuzik1983
24. mar 2010

ja idem az 6 aprila,to uz budem v 28 tt,nie je to nejako neskoro?

carrie84
24. mar 2010

Jej - alexis - tak to sa tesim spolu s tebou ... mna to caka az 7.aprila 😉

Mojalili - uz aby si bola na materskej ...

katty17
24. mar 2010

ahojte babulky. 🙂
si predstavte ze mna dnes na obedik caka karfiol. mnaaaaaaaaam. sa ho neviem akosi dojest 😀 .
zuzik, aj mojali bola v 28 TT na testoch. tak to bude asi v poriadku. 🙂 .

monline
24. mar 2010

zuzik- tu sa píše, že glokózový test sa odporúča medzi 26.-28. týždňom tehotenstva, takže v pohode....ja idem o týždeň v stredu
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=36

monline
24. mar 2010

mojalili- ako voláte Daniela v brušku? muž nášho volá Dany, ja bubushko 🙂

katty17
24. mar 2010

Carrie, tak ako s kocikom? uz ste ho vcera zlozili cely, ci ste to nechali na neskor? ;))) my ho chceme ist dnes pokukat tu v BA a ak sa rozhodneme pren, tak ho objedname z tej stranky. 🙂 ved 150 eu usetrit je paradne. za to mozeme kupit ine vecicky. napr. aj fusacik 🙂 kupovali ste ku kociku fusak Jane? alebo iny?

zuzik1983
24. mar 2010

jaj vlastne ano,tak to bude v poriadku,a to je ozaj take strasne?dufam,ze nejako prezijem 🙂

carrie84
24. mar 2010

Katty - kocik je u svokrovcov (po 1. mame obaja povercive rodiny, po 2. k nam do bytu by sa nezmestil 😀 , po 3. musim lezat v posteli, ak nechcem do nemocnice 😒 ), takze sme este neskladali - ale chcem ukecat draheho, nech sa nato vrhneme co najskor 😉 Ale ja som ho skusala v obchode a tam bol super. A aj farba co sme vybrali je nazivo paradnickova 😀
😀 Inak - som pozerala na o-baby a nejako sa im to tam uz vypredava .... K fusaku - ten mi daruje sesternica po jej malom, tak to neriesim, my sme dokupovali len ten nanoznik.

zuzik1983
24. mar 2010

dievcata nechcem nejak privolat smutok,ale zaujma ma jedna vec...tento tyzden sa mi uz 2krat snivalo o vypadnutom zube,tak ma zaujma jedna vec,ci sa vam uz potvrdilo v zivote,ze ked sa v rodine narodi babo,tak niekto v rodine aj zomrie

katty17
24. mar 2010

carrie, tak dufam ze tam ten moj este maju v ponuke 🙂 nanoznik kolko vysiel?

tutifruti
24. mar 2010

Prášok: Persil sensitive a aviváž Silan sensitive, používame celá rodina...

Ano: ale skôr naopak, zomrel mi ocino a sestra hneď nato ostala tehotná...

monline
24. mar 2010

zuzik- nie...v rodine sa nám to nestalo..iste- sú také prípady, kedy v podobnom časovom pásme sa človek narodí a iný umrie..ale nikdy by som netvrdila, že ten starší človek umrie preto, aby mladšiemu uvoľnil miesto...netráp sa tým..radšej skoč k zubárovi 🙂

zuzik1983
24. mar 2010

stava sa aj naopak,u nas to uz viac krat.ale to radsej nebudem riesit,u zubarky som bola zrovna minuly minuly tyzden na zubnej prehliadke,nech mam pokoj uz 🙂

carrie84
24. mar 2010

Katty - cca. 50 Euro.... inak na fusaky by mohli mat akciu v lete 😉 A snad aj u nas 😀

katty17
24. mar 2010

tiez som nad tym premyslala ze fusaky by mohli mat dobre ceny v lete. chichichi. 🙂
uz som chytro kukla na nanozniky na tej nemeckej stranke 🙂 aj nanoznik pre nas kocik stoji cca 50 eur. ;) jooooj, nech si uz dnes vyberiem a mozem objednavat 🙂
Priatel mi akurat dnes vravel ze nemam byt smutna, ze urcite vsetko postihame. som mu povedala ze ked vy uz takmer vsetky mate poriesene kociky a ine veciciky, tak ma ukludnoval. 😀

zuzik1983
24. mar 2010

katty ak ta to ukludni,tak ja nemam takmer nic,ja cakam nez nam pridu spravit skrinu a potom,lebo aj tak by som to nemala kam dat...

mirka285
24. mar 2010

katty ja som tiez dlho rozmyslala nad fusakom a nakoniec som sa rozhodla ze kupim original ku kociku.nebudem mat problem ci mi sedia alebo nesedi diery na pasy a navyse sa to spolu lahsie predava 🙂 i ked original je vzdy drahsi ale zse to ovela lepsie vyzera 😉

carrie84
24. mar 2010

Katty - tak ja mam akurat ten kocik, postielku (este po mne) a par kuskov oblecenia - inak nic 😉
To sa stihne - bude sa musiet 😀 My sme teraz v 1izbovom byte a nemame sa skoro kam pohnut (nieto este dat veci pre babatko), pretoze to berieme provizorne a tajne dufame, ze sa stihneme prestahovat do noveho este pred porodom .... A este ked musim lezat, tak je to o to vacsia sranda ... ale mna zase vcera drahy upokojoval, ze sak ked bude najhorsie, tak mu dam zoznam a on vsetko nakupi - ked zbadal moj vydeseny pohlad, tak pridal, ze si k tym nakupom prizve aj nejaku moju kamosku, aby som mala istotu, ze nekupi nejaku blbost alebo ohavnost 😀 😀 😀

oacka
24. mar 2010

Kočky, mne sa tak vidí,že na o-baby už ani starý model Jane Slalom nemajú... či som zle pozzerala?

oacka
24. mar 2010

Ku krstinám: synovcov sme krstili tak mesiac až dva po narodení. lenže naša budúca krstná,ak sa dožijeme, neni ešte sama pokrstená! ale na to je ešte skoro myslieť,hlavne nech sa zdravá narodí.

carrie84
24. mar 2010

Tak u nas sa trha o funkciu krstneho dost ludi a bude problem niekoho neurazit 😖

Oacka - stary model myslis 2008 alebo 2009?

katty17
24. mar 2010

babule, tak ste ma aj vy ukludnili. som myslela ze uz mate takmer vsetko pokupene 🙂 Oacka, mne sa zda ze na o-baby maju modely 2009. ved ten co sme si s carrie vybrali su modely 2009 🙂 a ten moj tam este stale trči. zatial. 🙂
Miri, tiez by som radsej fusak original ku kociku. tak uvidime na co sa necham nakoniec ukeciat 🙂 .

kafoditka
24. mar 2010

Ahojte kocky! kurat som sa vratila od mojho dokiho, koli tomu nizkemu tlaku a boleniu podbruska ma radsej zobral hned. Som rada, lebo maly je v poriadku, znizil mi davku magnezia na 1x denne a v pondelok idem na glukozovy test..

ZUZIK- mne sa snivalo o vypadavajucich zuboch celu pubertu.. ale je pravda, ze hned, ako som otehotnela mi zomrel dedo..

Krstiny budem tiez riesit tak mesiac-dva po narodeni maleho..

zuzik1983
24. mar 2010

no ja uz starych rodicov nemam,radsej to pustim z hlavy.

krstiny tiez budem riesit tak mesiac dva po narodeni,ak vobec.lebo muzovi sa to moc nepaci.on pokrsteny neni,ale malu chcem dat pokrstit urcite.krstna mama buduca sa uz teraz nevie dockat 🙂

kukucka26
24. mar 2010

zienky do priprav amte dost casu az az ja to vobec nenahlim a nic take nekupujme pre boha sak ak mas peniaze kupis hned iba si to pozeram este nic nieje iste a co sa tyka krstin budeme ho krstit co naskor ako prideme domov potrebuje byt pokrstene som veriaca a nebudem to riesit neskoro treba chodit vonku k lekarovi tk nech je pokrstene

mirka285
24. mar 2010

kukucka ja nerada nakupujem na poslednu chvilu,a pri malom som ostala v nemocke o mesiac skor a hlavne vecicky chcem take co sa pacia mne takze ja by som to urcite nepredychala keby som si ich nemohla nakupit sama...co sa ma stat stane sa,je uplne jedno ci mas alebo nemas nieco nakupene 😉 a ja sa v tom nakupovani vyzivam,ale ja som taka maniacka nakupna 🙂

tutifruti
24. mar 2010

My absolvujeme krstné nauky pred pôrodom, a hned najblizší termín krstu v kostole aj okrstíme..... 😀

Ja nemám nakúpené nič.... Mám nejaké veci po deťoch /postielka, hniezdo, perinky, kyblik na kúpanie... / ale napr. ak bude chlop, tak veci nula bodov, lebo všetko máme ružové..,. 😅

tutifruti
24. mar 2010

Ale základnú výbavu určite nakúpim pred pôrodom.... ale ešte sa mi to zdá príliš skoro... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre