Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
2. jún 2010

ja si studujem co s papierovackami, hadam na nic nezabudnem, este rychlo sprchu a tiez mi treba ist spat

vcera som si "uzila" po dlhom case nocny krc v lytku 😠 neznaaasam to 🤐

luminkasp
2. jún 2010

@mojalili, ste nadherni¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡

@alllexa, neboli to vobec, aspon mna nebolo, ja som mala na prvorodicku vyborny porod, len mne museli vsetko absolutne vyvolat, lebo inak by som asi neporodila 😎

bellablonde
2. jún 2010

@alllexa ano, davaju sa aj cipky do posvy, ktore obsahuju hormon prostaglandin (to iste co muzske spermie) a ten oxytocin na vyvolanie, infuzky s atb ak mas streptokoka
ja som to mala tak, ze hodinu som mala kontrakcie kazdych 10minut, potom to preslo a znova prisli kontrakcie kazdych 10 min a zase ustupili, proste jak na hojdacke, uplne to bolo otrasne. Sestricky pozerali na zaznamy a davali si stavky, ci to bude este v ten den alebo nie a najvacsia haluz bola, ze po oxytocine mi to ustupovalo 😖

maxara
2. jún 2010

Ahojte babulky, tak som sa vam v sukre vyzalovala a velmi dakujem za podporu, uz je dobre..
@mojalili kraaaaasa, aj ja chcem rodit na dve zatlacenia a max dva stychy... 😵 GRATULUJEM, krasni ste vsetci, stastna maminka, ocinko a aj malicky.. este daj potom vediet, ako maleho prijala Lili, ako sa tesila a tak.. Uz teraz som zvedava, aj ked je mi jasne, ze domov pojdes az ked tam zrekonstruujes aspon polku oddelenia 😉

ericica
2. jún 2010

@luminkasp akurat som ta nasla na FB pozerala som si profil Hanky 🙂
inac aj mne vyvolavali porod a dalo sa to vydrzat 😉

maxara
2. jún 2010

A teraz som uz oficialne na materskej a zacinam si ju vychutnavat plnymi duskami, napr. dnes konikujem az do odpadnutia, cize doteraz a uz idem na ucho.. zajtra mam dovolene spat do 11tej, len nam maju akurat doviezt strk, tak uvidim, na kedy to mm dohodne. 🤐 Tak idem do tych hajan a zajtra sa vam tu venujem cely den. Dobru nocku

ericica
2. jún 2010

@maxara dobru aj tebe........a zavidim ti to spanie do 11...mna mala budi uz o osmej tym ze mi krici do ucha mamiiiiiiii vstavaj uz idem rozpravka 😀 ale aj na teba to caka 😉

carrie84
2. jún 2010

@maxara - maxi, mna caka MD od piatku - to ale bude zmena oproti PN! 😀 Ale zajtra vstavam uz pred 7 00 - pridu nam na dom dokoncit dvere - neskutocne sa z toho tesim 🙂 Mozno sa aj stihneme do porodu prestahovat 😀 😝 Len si nie som ista, ci to bude porod 1. alebo az dalsieho dietata 😀 😀 😀 😀

luminkasp
2. jún 2010

@ericica, ja som ta tam este neobjavila 😉 , tak si ma pridaj, ak chces

ericica
2. jún 2010

@luminkasp ok inac hned som ta spoznala 🙂 🙂 🙂

ericica
2. jún 2010

Idem aj ja do hajan majte sa tu krasne a opatrujte bruska 😉

luminkasp
2. jún 2010

@ericica, no mne musi clovek povedat pekne halo, aby som si vsimla a pochopila 😉 😎

nebbia
2. jún 2010

mojalili-srdecne gratulujem a prajem malemu a celej rodinke len to naj,naj,naj 🙂

luminkasp
2. jún 2010

dobru noc, bruska, moja mala este nespi, a to sa chcem este ist sprchovat, zas òdpadnem mrtva dnes 😎

dugyna
2. jún 2010

@mojalili este raz ratulujem ste krasny 😉 vam to sekne spolu

cigaretka5
2. jún 2010

Blahozelam maminke acelej rodinke

tutifruti
3. jún 2010

Dobré ráno ... 🙂 U nás "netradične" počasie na hovno.... 😠 Túto noc som sa dobre vyspala, ale bolí ma príšerne hrdlo a hlava.... niečo na mna lezie, tak sa idem dopovoat homeo....

Mojalili: teším sa s vami 🙂 🙂 🙂

cigaretka5
3. jún 2010

No v ba je nejak zmena- neprsi

drievko
3. jún 2010

@mojalili GRATULUJEM! Všetko naj naj naj prajem!

Dobre rano! Dnes som mala strasnu noc -zobudil ma moj zakerny manzel! Neznasam to!

agika1982
3. jún 2010

ahojte.....dobre ranko...ja som vybuvana do ruzovo,ale vidim to o chvilu na dalsi spanok

kafoditka
3. jún 2010

Dobre ranko..

Noc bola extremne hnusna pre mna, ziaden spanok a bolesti jak hovado. Som unavena, vycerpana, spuchnuta a este som aj hore zadkom vstala z postele.
Tazko uvazujem nad tym, ze si od vikendu "naordinujem" manzela 2x denne a necham spermiky posobit, lebo toto sa uz neda vydrzat. ☹ ☹ Ale najprv uvidim, co mi povie dokina zajtra na poradni.

oacka
3. jún 2010

čaute, kočky! Manžel vstával o piatej na služobku,ja o šiestej, do siedmej som sa vychystala do Lidlu, a už som aj doma,aj som si už návody prečítala na všetky tie blbiny,čo som kúpila. tak som sa na ten nákup tešila.... už sa asi doma fakt nudím. o chvíľu idem ďalej spať...
u nás včera vobec nepršalo a dnes zatiaľ neprší,ale vraj poobede zas má... prajem pekný deň!!!!!! 😵

tutifruti
3. jún 2010

Oacka a co si nakúpila.... lebo uvazujem ci ist, tak ci s oplati

kafko ty este vydrz do 38tt.... 😉

tutifruti
3. jún 2010

Kafko a koniec koncov este musis pockat na kočík....

oacka
3. jún 2010

Kafko,to ty si písala,že malý má 2 a pol kila? či niekto iný?
kúúpila som detskú vysielačku,teplomer do ucha a na čelo,zároveň je aj izbový, nočné svetielko do zásuvky, vložky do podpiry, papierové prebaľovacie podložky, tyčinky do ucha pre deti,a detskú krupicu, lebo už som všetku zožrala! Bol tam inak kopec ľudí a všetci brali tie spacie vaky po 8,99, niektorí aj tri naraz, neviem,načo im to bude...

ericica
3. jún 2010

dobre rano bruska zdravim vas tu vsetky 🙂 ja som mala noc celkom v pohode len mala bola viackrat hore 😒
idem si spravit kavicku a ranajky a pridem vas kuk 😉 😉 😉

kafoditka
3. jún 2010

@oacka ano ja som pisala, ze maly ma 2500g, lenze sama dokina na sone mi povedala, ze to je len odhad podla poslednej menstruacie, ze ten ma odchylku pol kila hore-dole, takze maly moze mat kludne aj viac 😉

@tutifruti podstatnejsia je autosedacka, aby som maleho doviezla z porodnice domov 🙂 a ta mi dojde buduci tyzden..

kafoditka
3. jún 2010

... ten sono stroj...

meruska
3. jún 2010

dobre ranko 🙂
oacka ty si sa dnes vyburila nakupmi hned zrana 😀

tutifruti
3. jún 2010

@kafoditka takze teoreticky uz mozes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre