Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
21. jún 2011

@kristip joj, uz sa na vas velmi tesim, som zvedava na petulka, budu s albertikom kamosi 😎

mirka285
21. jún 2011

ahojte...tu sa dnes nepise?prave sme sa dovalili domov,uz sa tesim ako dam Lindu spat 🙂 @kafoditka presne viem o com hovoris,mne Linda beha kade tade a kazdy sa len cuduje,ze este nema ani rok....zajtra ma byt vraj brutal teplo,tak pojdem asi k nasim sa kupat 😕

kafoditka
21. jún 2011

@katty17 Kati ja som ho povodne chcela zobrat, ale sobas je dost neskoro a este aj s hodinovou omsou a kym prideme do saly a zacneme jest, tak v tom case uz kupem a ukladam maleho... takto ho necham doma so segrou, pekne pojde spat ako je zvyknuty a dufam bez problemov... a mama s tatinom bude ruka hore 😀

tutulka12
21. jún 2011

ahojte, tak návšteva nám už odišla a teraz mám trochu čas aj na počítač 🙂 neviete mi poradiť? neviem sa rozhodnúť či chalanom máme zaobstarať obleky alebo iba kraťasy a košele na svadbu. nebude im v oblekoch horúco v polke leta?

kafoditka
21. jún 2011

@tutulka12 toto som zvazovala aj ja a poviem ti, ja by som ho do obleku neobliekla..ved je to umelina a budu sa fest potit... ja som videla v tescu upne svetove lanove kosele s vestou pre chlapcov a este kupis super kosielky s vestami v H&M, su take stylove 😉

kafoditka
21. jún 2011

@mirka285 dnes sa ma jedna mamina na ihrisku pytala, kolko ma maly a ked jej povedala ze rok, tak nechapala, ako pekne a isto chodi, jej dcera ma 14 mesiacov a este stale stvornozkuje... no mame my doma sikovnikov 🙂

tutulka12
21. jún 2011

@kafoditka práveže aj ja som rozmýšľala či sa nespotia chúďatá, ja už košele mám s krátkymi rukávmi, tak asi len pozháňam nejaké elegantnejšie kraťasy alebo len nejaké ľahunke nohavice a finito. my tu H&M nemáme 😀 😅

mirka285
21. jún 2011

@tutulka12 ani ja by som nedala do obleku...ved ja ani Lindu na nasu svadbu nenavleciem do sifonovych siat,ale planujem nejake obycajne pekne lanove alebo bavlnene...

gabika41
21. jún 2011

@merikac....neviem,ci vies,ale porodnicu s detskym v pE zatvaraju....je to sila,akurat som dnes stretla na prechadzke sestricku,tak mi porozpravala,maju peticnu akciu a idu bojovat,len vcera zaockovali 18 deti.....Banovce na nich vobec nemaju.....pokial by si mala zaujem podpisat,tak harky su aj na mestskom urade....

gabika41
21. jún 2011

....baby si to zoberte 1jula to tu zatvaraju,kopec bab ma dohodnute porody....ze aj nejaka kocka z Blavy tu lezi a nic...... ☹

tutulka12
21. jún 2011

@kafoditka @mirka285 mňa len zmiatlo okolie, ja som už bola pevne rozhodnutá len pre kraťasy, ale všetci začali do nás hučať, aby sme im dali obleky. a som rada, že máte rovnaký názor ako my s Mimkom 🙂 aspoň viem, že nie som trafená 😀 a Miri ty sa kedy vydávaš?

kafoditka
21. jún 2011

@tutulka12 veru veru, ved si ich predstav chudatka ako by sa dopotili..

mirka285
21. jún 2011

@tutulka12 10.septembra 🙂 ved v oblekoch by im bolo zbytocne teplo,potili by sa a boli by umrncani 😀 pekni budu aj v kratasoch,neboj 😉
@gabika41 no bohuzial,takto to n Slovensku chodi ☹

kafoditka
21. jún 2011

@gabika41 Gabi, vezmi si, ze napr, taka Cadca ma cca 40tis. obyvatelov a v tunajsej nemocnici rusia 4 dolezite oddelenia ☹ ☹ medzi nimi je aj ODCH ... je to na hlavu postavene 😠 na druhej strane ma tu na Slovensku uz asi nic neprekvapi..

carrie84
21. jún 2011

@kafoditka - to je ako uplne bez komentara, toto rusenie oddeleni. Nakoniec to skonci tak, ze ked ti nieco bude, tak budes cestovat 100km, kym sa ta ujme nejaky lekar 😖

tutifruti
21. jún 2011

Caute žienky.... Tak ja sa až teraz hlásim po víkendovom stretku 😀 Musím podakovat @maxara -ovcom za super "žúrku" a aj za to, že sme u nich mohli spať.... Po našom odchode Lara, Basko a Ripa spravili veľké uuuuuffff, pretreli si čelá labami a doteraz oslavujú 😀 😀 😀
Strašne sa teším dievčatá, že som vás videla naživo.... a ešte stále "spracúvam víkend"..... Idem konečne kuk na fotky.... a ozaj rozhodla som sa, že nežeeeeerm 😀 😀 😀

adelaine
21. jún 2011

ahojte, nakukla som tu, riska sme uz ulozili, ale spi nejako nekludne, pomrnkava ☹
som zvedava aka bude noc...
@kafoditka ja lietam za risim uz teraz a to len stvornozkuje..strasne rychlo ide, a je mu jedno, ci je niekde schod, alebo ina prekazka...
mam pocit, ze az teraz nedavno si zacal akoby davat pozor a reaguje na upozornenie, ze "bacne" normalne si sadne, nejde dalej a ukazuje mi prstom a lebo celymi rukami, ze bac 😀 😀 niekedy si chyta aj hlavu, lebo si ju par krat narazil, tak to pouzivame, ze pozor na hlavu a funguje to 😅
@katty17 impetigo su tie tzv. sladke chrasty, stafylokokova inf. koze.

merikac
21. jún 2011

ahojte baby,,ako to tuu zije,,ci jemrtvo ako maxi odisla oddychovat??..............na rusenie odeleni v nemoniciach nema slov, zas sa niekto pekne nabali, ked to bude skupovat,,,,,,,,my to tu nevyriesime, aj ked som rada dnes prispela podpisom v peticii za zrusenie gynekologie u nas,,chodili k nam zeny z dalekeho okolia aj okresu nepatriace do toho nasho, lebo bola maximalne spokojnost,, 😠
baby,,ja som sa dnes tak dotelila, ze som ani vecer nemohla kojit,,prisla kamoska z Holandska,,,koli koncorocnemu vecierku- venceku co maju nase pubertalne deti v piatok,,,a tak sme si cuckali vinko az sme stiahli 1 cely liter 2- sice to vobec necitim zeby som bola opita,,no ale ved co som to za mamu,,tak hold, Emma sa musela uspokojit s kacou a cajikom,,,,,,,,,,,hadam okol 1-2 v noci budem moct kojit++ no po tom mojom prevratenom zaludku po vikende mi normalne to suche vinko dobre padlo,,,,,,,,,,

merikac
21. jún 2011

no a este prosba,,co sa teraz akoze nosi,,ja netusim co si mam obliect na ten synov vencek,,,lebo takto pevna som este nikdy nebola- do svojich povodnych siat a veci sa ani zdaleka nezmestim,, na nijakej svadbe a ani niecom kde treba byt tak trosku viac dobre oblecena,,tak netusim co fici,,, 😖 ,,,a ked tak pozeram veci na seba,,tak to by som v tom ako tetinka vyzera,,tak budem vdacna za kazdy tip po com sa mam zajtra v obchodoch pozerat

merikac
21. jún 2011

@adelaine
@kafoditka Denis bol kamikadze,,ten nemal ziaden pud sebazáchovy, ci padne, alebo si ubliizi, bolo mu to jedno siel hlava nehlava, Emma ta je taka cicika ta si veru dava pozor, aj ked aj ono spadne alebo tak,,ale je proste opatrna, cize asi chalani to maju v krvi byt akcnejsi a dravsi a zivsi..........

merikac
21. jún 2011

@gabika41 jeej Gabi vobec sa mi neukazal tvoj odkaz az teraz ako citam, peticia je uz podpisana, aj ked pochybuje, ze nieco zavazi,,ale keby mala, a bolo by mozne aj 100 x sa podpisem

alllexa
21. jún 2011

@ywett - no inkubacna doba je 1-3 dni, nam sa to objavilo na treti den po kupani. Dnes mi pisali, ze mi vratia peniaze za hodiny, ktore som zameskala, co som si nebola ista, ci to akoze len za dve hodiny alebo az do konca kurzu. Tak ale napisala som, ze ja sa tam nebudem teraz vracat, ked maly ma este fliaciky. A ze vraj to malo este jedno dieta, ktore bolo v den den na kupani pred nami a ze Mobik si po tom mojom upozorneni hned zavolal hygienicku kontrolu a ta vraj robila rozbory vody a povedala, ze je vsetko ok.

merikac
21. jún 2011

baby, to uz nikto nic negarantuje ani jedna dobre mienena rada ani nic??? 😀 😀 vidim ze vas 1.letny den zmohol a vsetky uz hajate, alebo sa venujete svojim polovickam,,tak idem do duchien aj ja,,,,,,,,dobru noc

katka55
21. jún 2011

ahojte. nahodou ste toho dost popisali, som mala co robit, kym som vsetko precitala 😉 s tym mobikom je to radost ☹ hlavne, nech sa decka daju do poriadku 😉 co sa tyka rusenia oddeleni v nemocniciach, asi zacinam byt velmi rada, ze byvam v ba 😝 a krasne profilovky ste si pomenili 😉
ja som dnes konecne postihala kopec veci, co som mala zameskanych, takze som spoko. musim totiz do dovolenky zabezpecit darceky na 4x meniny, 1x sestdesiatka, 1x promocie, 1x patrikove meniny a 1x velka patrikova narodeninova oslava a pevne dufam, ze som na nic nezabudla 😝 aj som si dnes spravila polovicu ozdob na patrikovu tortu, tak sa tesim 😵 a uz hajde spat. bruuu.
@tatianka.g ja davam patrikovi papucky na doma stale. ale on uz asi 2 mesiace chodi popri nabytku alebo s choditkom. dokonca si ich uz aj sam pyta a priklada na nohu, ked je bosy 😀 ale my mame vsade plavajucu podlahu, takze bez papuc by mu bola aj zima... 😉

gabika41
22. jún 2011

dobre ranko sa praje....zatial to vyzera na velmi pekny dnik....mala mi tu smrdi,tak idem zasa prebalovat....prajem pekny den.... 🙂

merikac
22. jún 2011

ahojte baby,,no az sa hambim pisat- ved jedna strana budu len moje prispevky,,,,,,, 😀 Ja som spala ako zabita,,,aj Emma spala- teda dufam, alebo som, ju nepocula 😀 okolo 4 papapla a rano sa zobudila az o 7,30- vysmiata, tak choroba uz uplne zazehnana.............
Baby,,ale vonku je tak teplo a to uz od rana,,,,,,,,,,,bude dnes krasny den, len nech to dake burky neprekazia...

noemarta
22. jún 2011

dobre ranko,
my sme mali tiez v celku kludnu noc, okolo jedenastej sa mala zobudila a mala vyse 38 horucku, tak som jej dala cipok a uz bolo dobre, teraz bola trochu horuca, ale hadam to prejde.
Dnes by som chcela byt tiez vonku slnit sa, kupat sa.... uvidime ake bude pocko, idem uvarit cinu na obed,neline nas bio kel+kalerab...
@merikac hi hi vidim ze mas premieru za max..... 😀 😀 😀
Meri netusim co si na taky vencek obliect, asi tak polo slusacky, nie uplne ze robo, nemas nejaka pekne letne saty, nejak tak by som to asi riesila.... 😕 😕 😕
@kafoditka stastnu cestuuuuu 🙂
@katka55 aj mna to caka, nakupi na moje narodky, nelinkine, promocie segry, braskovo 18stka.... akoooo mame toho dost a nakoniec jula dovca...

mirka285
22. jún 2011

dobre ranko....
@merikac ved pozri si nejake saty strihane pod prsiami...inak ja stiahnem liter vina s kamoskou hocikedy,kokos to som alkacka 😕 baby moja Linda je asi tatov cecek....vcera sa zobudila v noci a zistila,ze uz je doma,tak hodinu vykrikovala z postielky a dozadovala sa jeho pozornosti,ale drahy spal jak zabity,kedze sa vratil zo Slovinska a dnes skoro rano isiek zase prec ☹ a k tym papuckam,ja by som teraz nedavala papucky na doma,dala by som normalne sandalky,nech sa noha vetra,ja som z papuciek nemala absolutne dobry pocit,moja Linda doma beha normalne v sandaloch,akurat ich utrem od spodu ked prideme domov...

katty17
22. jún 2011

ahojte baby.
tak my sme paradne spinkali. celu noc az do siedmej, dala si mliecko a zalomila este na hodinku 🙂 hraskova sladka polievka navarena a teraz sup sa von kym nieje este uplny hic. dnes dame opat vsetci traja virivku na teraske, tak hadam by ma uz aj trosku slnko chytit mohlo. sakris 😉

mojalili
22. jún 2011

Dobré ránko kočky,

ak chcete zabavit vase deticky aspon na chvilu, kym si dobehnete na wc ci navarite obed, urobte toto (ae v jemnej forme, nam sa to podarilo vysypat) 😀

Ale teraz vazne, je to dobre na predcvicovanie jemnej motoriky - uchopovania malych veci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre