Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
17. jún 2010

@kafoditka gratulujem... 😉 😉 😉

@zuzik1983 ozaj aj ty už pomaly ideš zachvilku na to že??

meruska
17. jún 2010

@kafoditka aj ja sa pripajam..gratulujem stastnej rodinke 😉

lenkaaninka
17. jún 2010

dúfam že už som vhodná (fotka) 😀 😀 😀
akurát som volala s kamoškou ktorá ma termín desiateho a že pribrala tri kilá za týžden....a doktor ju spucoval lebo sa naposledy povadili tak planu dietu jej nakázal...ale má všetko vporiadku aj tlak aj moč tak hovorí že len vodu viac začne nesladké veci a vynechá údeniny...totiž pred tehot. velmi schudla a ako otehotnela dopriala si všetko čo mohla...a pribrala 20kg...

tutifruti
17. jún 2010

@kafoditka stášne sa s vami teším z malého..... je nádherný.... líca má riadne.... a úžasná kukla je z neho 🙂

vierkaha
17. jún 2010

Dobré ránko,
človek je pár dní mimo a tu už sa rodí vo veľkom 😀 vyzerá to tak, že z júloviek budú nakoniec júnovky 😀.
My sme si boli poležať v nemocke tak idem zistiť čo máte nové aj keď dočítať vás bude riadna fuška 😅

@kafoditka gratulujem k Filipkovi je kráásny.

mojalili
17. jún 2010

@drievko nie, zatial neziarli, skor to malo opacny efekt, pricucla sa na otecka hlavne, je taka pritulnejsia. Aj na babku a tak...proste snazi sa predbehnut pozornost.....ale to je este mile.... 🙂

sunnygirl
17. jún 2010

@mojalili ..................... 😀 😀 😀 ............................
@kafoditka GRATULUJEEEEEEEEEEEEEM, prajem rýchle uzdravenie a veľa veľa mliečka 😵 😵 😵

sunnygirl
17. jún 2010

@lenkaaninka myslím že máš vhodnú fotku 😀 😀 😀 😀

ja dnes bežím popri vlaku som úplne mimo 😠 😅 😕 😨 😉 som takto zmätená

sunnygirl
17. jún 2010

@aalexis007 tak sa držkajte na kontrolách

lenkaaninka
17. jún 2010

dopila som kávu deti mi ušli do záhrady na jahody tak čakám kým mi nejaké prinesu ale dufam že mi všetky nepojedia 😀 inak vám poviem to je výhoda mať dve deti rýchlo po sebe...bez starostí... 😅

sunnygirl
17. jún 2010

Inak babuľa všimli ste si, že ako sa to tými chlapcami začalo, že nám postupne zisťovali pohlavia , tak aj pôrody sa začínajú chlapcami až na výnimku Emušku (a možno bude za sto chlapcov 😀 )

lenkaaninka
17. jún 2010

@sunnygirl že popri vlaku 😀 😀 😀

sunnygirl
17. jún 2010

tak pekne píšte a nepreháňajte to s tými stranami 😀 😀 😀 , páááááááááááááááááááááááááá

drievko
17. jún 2010

@mojalili to je pekne , mne sa teraz zda ze sa mala viac snazi o moju priazen , a stale sa pýta ci ju este lubim!

pepppe
17. jún 2010

@sunnygirl noo uvidime ci sa najblizsie narodi chlapec alebo dievca 😉 a hlavne ,ktora pojde najblizsie 😉

katkaking
17. jún 2010

@kafoditka GRATULUJEM aj ja!!! Super ze vsetko dobre dopadlo. Filipkovi vsetko najlepsie a mamicke skore zotavenie 🙂

sunnygirl
17. jún 2010

neviem či to poznánáte, to slovné spojenie popri vlaku, no nie a nie sa do dňa zaradiť, hrôza, všetko mi padá, robím od zadu, spať sa mi nedá, nie som schopná odoslať správu, ach jo, tu sa to volá TEHOTENSKÁ DEMENCI, postihla ma. Minule som bola celý čas v meste s nohavicami naopak, až keď som prišla domov a sadla som si na záchod,.....pozerám vrecká vpredu....tááááák ja som mala celý čas riť vpredu a predok vzadu, no čístý debil. Ešteže som mala dlhú tuniku na sebe 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sunnygirl
17. jún 2010

a tie ruky, no hrôza, stále si spomeniem na Mojulili 😒

lenkaaninka
17. jún 2010

@sunnygirl 😀 😀 😀 😀 dobréééé

tutifruti
17. jún 2010

No mne akurát došli skrine montovať.... hurá, hurá.... sa teším.... ale zasa na druhej strane nič neurobím, ked tu sú.... a idú mi montovať skrine do chodby a do spálne.... takže sú rozložení po celom byte.... ale hlavne, že mi tu už nebudú krabice zavadzať....
Inak vešala som prádlo a padli mi jedny nohavičky pod balkón, tak som ich bola zobrať.... baby a ja som si obula krosky.... volné, akurát, že som ich tentokrát ledva na nohu natiahla... 😠 a to je len ráno

mirka285
17. jún 2010

tak uz som doma z Kramarov,uplne ze super cakala som len desat minut...no tak tlak,moc v poriadku,CS 7...pytala som sa doktora na tu zdvojemu oblicku ale bohuzial nema taky utz v ordinacii aby to vedel pozriet,ale pozrel mocovy mechur babatka a povedal ze je plny co znamena ze oblicka je funkcna,tak som spokojnejsia 🙂 a zatial nie su porodne cesty este zmeknute podla jeho predstav,takze mam sa ukazat o tyzden na poradni a ak to bude tak ako si to predstavuje,tak cez vikend vraj ideme nato 🙂 🙂 tak od dnes asi zvysujem davku malinikoveho caju aby za ten tyzden to uz bolo pripravene 😀

sunnygirl
17. jún 2010

idem pááááá, čakám návštevu, tak trocha seba do kopy a potom bytík. Inak sa musím pochváliť spala som do .....a terz sa držte do pól deviatej. 😕

sunnygirl
17. jún 2010

@mirka285 fajn správa, budeme na teba myslieť

tutifruti
17. jún 2010

@mirka285 no tak super... a co znamená ze cs 7? Takže do tých avizovaných horučav v polovici júla to budeš mat za sebou.... 🙂

katkaking
17. jún 2010

@mirka285 si ste to tu uz spominali, na co sa pije tej cajik? Dakujem...

mirka285
17. jún 2010

tuti to CS je tusim krcok,ze nakolko je zmeknuty...

mirka285
17. jún 2010

katka ten sa pije na zmeknutie porodnych ciest a celkovo pripravu na porod...ja ho uz tyzden pijem,tak dufam ze ked ho budem pit dalsi tyzden by mhol aj ucinkovat 😉

tutifruti
17. jún 2010

@mirka285 aha... tak ja este nemám zmaknuté nic.... 😅 😀

pepppe
17. jún 2010

@mirka285 ja som bola v 10lekarnach a ani v jednom ho nemali,kukali po mne ako na debila...a mne nepisu do knizky ziadne cs.....a neviete co znamena v knizke R1??tam mam napisane 0,6 😠

mirka285
17. jún 2010

tuti mozno mas len doktor neinformuje...vsak nechces snad rodit na Vianoce?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre