Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

boddez
29. sep 2010

@miki060707 ba jojke v novinach včerajsich

boddez
29. sep 2010

@bambola
@oacka ani mne nechce dvihat hlavku anoi ked je na brušku ...sa hneva len..🙂))ale ked ju vytiahnem za ručky tak si ju pekne drži.... 😲 😲 😲

sarai
29. sep 2010

@bambola my tiez nejdeme davat nausnice. ked bude vacsia, moze si dat, ked bude sama chciet. preco by sme jej mali ublizovat? kazdy sa nam sice cuduje, ze vsak ju to teraz vobec neboli, ze to mame dat. ale je to poriadna blbost. boli to tak isto, len si to clovek nepamata. a zevraj sa mozu prepichnut nejake dolezite zakoncenia v uchu, tak to vraj nie je ani take bezpecne. a ked bude vacsia - podla mna v skolke, tak si da nastrelit. to je ovela lepsie.

cigaretka5
29. sep 2010

@boddez no nasa mala to ma s tou hlavkou tiez ako sa jej kce, raz zdvihne inokedy zuri
inak malinka je krasna - televizna hviezda

cigaretka5
29. sep 2010

@boddez a to ste uz po ockovani? lebo mne dokina povedalka ze prepichovat sa bude az po ockovani

cigaretka5
29. sep 2010

@sarai sak aj mimcu mozes dat nastrelit. Inak s tym poskodenim som sa na to pytala dokiny a ta len krutila hlavou ze to je riadna hovadina , sak sa kukni na nasu generaciu.99% z nas ma usi prepichnute od perinky a ake zakoncenia nam poskodili?

oacka
29. sep 2010

@bambola
@boddez no a naša presne naopak, baránky ppasie úplne bezproblémovo,aj telku tak vydrží pozerať, aj knižky, ale keď ju ťahám za ruky,tak hlava leží na posteli...už to vidím,jak budeme o dva týždne behať po neurológii... ☹

sarai
29. sep 2010

@cigaretka5 akupunkturne 🙂

oacka
29. sep 2010

@sarai ver tomu,že sama si to v škôlke nastreliť nedá. a revať bude 100krát viac, aj to pre ňu bude väčší stres,keďže si to bude pamätať. nám to prepichla lekárka ihlou. malú to asi moc nebolelo, ona začala revať,už keď ju sestrička zabalila do mikiny,aby nemykala rukami. 😀

cigaretka5
29. sep 2010

@sarai jasne ze akupunkturne, ale pytala som sa na to aj mojhzo fyzioterapeuta co robi aj akupunkturu a tiez sa nad tym iba usmial...........................
@oacka uz ste po ockovani? lebo nam povedala ze az po ockovani

cigaretka5
29. sep 2010

@oacka hlavne nepanikar ona je skratka osobnost a nevidi dovod aby takto este hlavu drzala, 🙂

oacka
29. sep 2010

@cigaretka5 nie sme po očkovaní. nám chceli prepichovať už v porodnici,ale sme nemali kúpené.

cigaretka5
29. sep 2010

@oacka no vidim ze kazda dokina to ma nastavene inak, ale je to jedno ci to bude ma t teraz ci o par tyzdnov

vierkaha
29. sep 2010

Ahojte, po 100 rokov som tu nebola, malý teraz spí tak mám čas niečo napísať.
@mirka285 aj my sme na sunare, lebo Beba Maťka zapekala a Nutráč mu robil presne to čo Linde a ešte z neho aj grckal a pri Sunare nemáme žiadne problémy, dokonca je z neho sýtejší a začal mi dlhšie spávať .Inak nemám pocit, že by z neho mal nejakú veľkú hlavičku 😉 , ale priberáme riadne už má 5300 g a 60 cm a na jedno kŕmenie si potiahne 120 ml.
Ja tiež používam Avent fľaše a vždy keď mi začnú tiecť ich vyvarím a je pokoj, teda niežeby som ich nesterilizovala pravidelne, ale na to tečenie mi zaberá len vyvárka. Ozaj kedy je treba vymeniť cumlíky za väčšie, lebo my stále máme tie nulky a už mal by na 1tke, ale kým sa nejeduje, že mu málo tečie tak som mu nechcela dávať väčšie.

mojalili
29. sep 2010

VSETKO NAJLEPSIE MISKOM A MIšKAM K DNESNYM MENINKAM

sarai
29. sep 2010

@cigaretka5 aspon vidno, ako sa niektore clanky vymyslaju 😉 tie nausnice je vec nazoru. aj pri obliekani by som ju len zbytocne za to tahala a aj bez toho nenavidi obliekanie. a vela zien uz ani dnes nenosi nausnice. tak nech si ich potom da, ak bude chciet. a da sa nastrelit aj takym malym detom? lebo ja som pocula len o ihlach.

sarai
29. sep 2010

inac baby, ja kojim a moja mala ma stale taku redsiu stolicu. robili jej uz aj vyter, mala ho ok. no vraj by mala mat uz hustejsiu - ako prazenica. ako je to u vas?

boddez
29. sep 2010

@cigaretka5 nie nie este nas neočkovali ..u nas doktorka s tým problem nema...ved babtkam sa prepichuju uska dakedy aj v pôrodnici...este 😀 😀

oacka
29. sep 2010

@sarai mne na náušničkách vadilo to dlhé hojenie, aj som ľutovala,že sme jej ich dali. ale už je to ok.

bambola
29. sep 2010

@sarai moja posledne tri kaky hodila uz take hustejsie (vsak jej to vzdy aj trva 3 a viac dni 😀 ) a tiez len kojim

bambola
29. sep 2010

neviete kde v BA by som kupila pekne nausnicky? biele aj zlte zlato

mirka285
29. sep 2010

@bambola dala som to normalne nastrelit u nas v Devinskej na kozmetike,a oni maju hned aj nausnicky,lebo to sa vlastne ta nausnicka nastreli...ale vsade mozu mat ine tak preto to pozri ci ta tycka vzad netrci,musi tam byt proste uzaver a vtedy je to ok...mala plackala fakt chvilocku a potom uz vobec,ani nevie ze ma nausnicky,vobec to nema opuchnute,proste nic...prave pretoto je lepsie nastrelenie ako prepichovanie..oacka prepichovala,preto to dlhe hojenie ☹

cigaretka5
29. sep 2010

@bambola ja som objednaval cez net a su uzasne

bambola
29. sep 2010

@cigaretka5 napises mi stranku?

mirka285
29. sep 2010

@bambola anezabudni ze tie co nastrelia musia byt v usku minimalne 6 tyzdnov,ale urcite neprepichuj,nastrelovanie je sto krat lepsie,mala som moznost vidiet aj aj ...

mirka285
29. sep 2010

@vierkaha uz vymen ten dudel za dvojdierkovy,ja uz pouzivam trojdierkovy cv pohode,aspon nepije to mlieko pol hodinu 🙂 a Sunar mame dnes druhy den a zatial vsetko v pohode,dokonca rana kakala a konecne to vyzeralo normalne a nie ako zafarbena voda 😀

sarai
29. sep 2010

@mirka285 doteraz ste mali riedke kakanie?

mirka285
29. sep 2010

@sarai ano ale my sme plne na UM....mali sme priam vodu co jej vsade tiekla ☹

oacka
29. sep 2010

@sarai aj my máme riedku stolicu, ja len dojčím. dokonca občas do zelena. sestrička mi povedala,že u dojčeného dieťaťa to môže byť... ale už vážne uvažujem o dokrmovaní, to by malo stolicu zahustiť,nie? a malá aj veľmi pomaličky priberá. už má tri mesiace, tak jej občas skúsim šupnúť nutrilon,len dúfam,že z toho zas nebude krv v stolici...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre