Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
17. jan 2011

@mirka285 😲 ako to??? ved Frantisek na teba caka v jeho ambulancii.. si mala zaklopat.. ja som sa pytala na teba a on povedal, ze este si sa neozvala 😒

maxara
17. jan 2011

@mirka285 a ano, myslela som si, ze je svetla vynimka 😀

bambola
17. jan 2011

@mirka285 tak chvilka trapnosti ale pokoj na dusi 😉

maxara
17. jan 2011

@mirka285 tak som mu napisala, ze si uz doma a ze si tam videla ineho fesaka dr, tak si isla radsej k nemu 😀 😀 sa zasmial a vravel ze si mohla zaklopat k nemu, lebo akoze tam si aj bola objednana, ale vraj nevadi, lebo to ako keby jeden robil.. toho dr ma rad celkom 😉

maxara
17. jan 2011

@bambola ty si mi nahodou neposielala malej miery? 😕 ci to sa mi zdalo?

bambola
17. jan 2011

@maxara maxi neposielala ale ospravedlnovala som sa ti 😅 lebo ja ju nemam ako odvazit a poradnu mame az 15.2. ale teraz ma napadlo, ze ked som u nasich tak maju taku vahu na kolace tak tam vecer supnem malu v kosi na pradlo 😀

katty17
17. jan 2011

@mirka285 - miri co si pipi? nemozem si dovolit povedat ze ci spevnis alebo nespevnis kalenetikou. ja som sa kalenetike nikdy v zivote nevenovala cize to neviem posudit. ja len viem ze moje telo potrebuje riadne zabrat, posilnovat a vela vypotit. inac nedosiahnem lepsiu postavicku. ale to je moje telo. niekomu staci trosku cvicit, niekomu netreba vobec cvivit a niekto musi riadne makat. ja som ten posledny pripad. ale to mam v rodine 😉
ty mas mozno to stastie ze ti staci nie velmi sa zapotit a upravit si jedalnicek 😉

kafoditka
17. jan 2011

@mirka285 tak to uz mas za sebou..mozes byt pokojna...
Moje dieta spapalo na obed 150 prikrmu 😵 😵 😵 ja som strasne tesiva 🙂
@maxara som sa pobavila na vtipe 😉

katty17
17. jan 2011

@vierkaha - ja zboznujem skorpionov 😀 . asi jedna z mala 😀

tinaki1275
17. jan 2011

baby docitavam vas uz polhodinu 😒 ste sa zase posnazili 😉
my sme vcera zase nespali do druhej v noci ☹ ja to nechapem..cely den normalka a ked sa mi zobudila z popoludnajsieho spanku o siestej tak isto vsetko ok ..boli sme na prechazdku ,a potom u svokry (zeby to?) 😕 ...a ulozila somju klasicky o pol desiatej ,a bola velmi unavena..a potom sa to gradovalo ,zozaciatku si len mrnkala ,potom pomaly spievala ..a potom na zaver uz rycala -teda nie plakala ale rozpravla strasne nahlas a...a o jednej som jej dala viburcol -ktory mi 4x!vytlacila..ale nieco zostalo a o druhej zaspala a hore bola zase o piatej 😠 ..
a este k tomu \zacina byt vyslovene zla...baby ona tak nikdy nebola,ona nomalne zlostne pisti ked ju necham hrat sa samu a cela sa prehyna ako do luku a tie nervy ..to uz taka zostane 😖 ?
tak som sa postazovala..
@maxara ja si myslim ze mm sa boji o teba viac ako ty sama ,preto tak reaguje..aj moj takto zvykne ked ma cakal cisarak tak bol vyslovene nevrly a protivny ..on proste ma strach ..ako to povedala katty -lubi ta ako kona.. 😀
@mirka285 tak to mas za sebou a to je hlavne a ked to netreba operovat tak to je tiez fajn ..este tam musis dokopat @monline 😠 s tymito vecami netreba cakat ..

katty17
17. jan 2011

@kafoditka - no paradicka domi. vidis nic vazneho to nebolo. mozno mu vazne chybal nejaky pitny cajikovy rezim 🙂 bohvie co to bolo. mozno vazne tie zubky. ked sa tlacili zubky sandre, nechcela vobec papat. a to ani mliecko :(

bambola
17. jan 2011

ja to teda nechcem zakriknut ale mne mala spi uz dve hodiny vonku v kociku 😕

bambola
17. jan 2011

@tinaki1275 nic si z toho nerob, moja mala je taka kazdy vecer uz tri tyzdne 😒 ale teraz sa mi zda, ze sa to zmiernuje aj ked mame ine problemy zase. ale nemyslim si, ze im to ostane, len proste sa vyvijaju a reaguju inak na nove podnety 😉

mirka285
17. jan 2011

baby jebem sa tu s prispevkom dlhym a nakoniec mi ho nezobrazi 😠
@katty17 jasne robim si srandu a sme na tom rovnako,moje elo mi nic zadarmo nedaruje,ak chcem ako tak vyzerat musim cvicit,volakedy ked som bola vo vystavnej kondicii som cicila dvojfazovo dokonca,ale kedze som robila v posilke tak sa do dala casovo stihat...ale vidim,ze kalanetika robi zmeny s mojou postavou,zapnem uz skoro vsetky nohavice 🙂
@kafoditka Domi no vidis a tak si sa bala ani si nedufala,ze to pojde tak hladko,ze?
@maxara Peti isla som tam kde ma zavolali,vyvolali mi podla mena,tak som myslela ze Frantisek ma nejaky dolezitejsi pripad ako je moja rit...a to v tej nemocnici len sami mladi fesni lekari ordinuju ci co?uz vie teraz,preco tam chodis...a vitaj v realite,som rada,ze ti doslo,ze aj Michal je len chlap,ziadny mimozemstan 😀

vierkaha
17. jan 2011

kurňa mám chvíľku na koňa a on mi vypadne 😠 @maxara aj by som prišla, ale Maťko strašne zle znáša veľkú spoločnosť, tak vám nechcem kaziť zábavu 😒 ja si počkám na to trnavské stretko, keď budeš mať po operácii. Inak ma napadlo ešte aj agika bola z TT, ale neviem či sem ešte chodí.
@katty17 ja mám sestru škorpióna a odjakživa je to medzi nami veľmi napäté, ako teraz sa snažíme, ale nikdy medzi nami nebude taká tá pravá sesterská láska, ja by som to nazvala, že to skôr berieme tak, že sme sestry a nič s tým neurobíme 😅

Inak dnes mi prvýkrát spapal celý pohárik 125g príkrmu markva s ryžou, len dúfam, že ho to nezapečie. lebo minule začal tak brutálne plakať, že som nevedela čo sním a to on chudáčik malý kakal a bolelo ho to

vierkaha
17. jan 2011

@bambola
@tinaki1275 ja keď už neviem čo s malým, tak ideme k zrkadlu a on sa tam dokáže obkúkať aj hodinu ( ruky mám síce potom vyťahané ako opica, ale nech), no čo je lev a taký malý narcis 😀
a keď už je fakt zle tak na youtube mu pustím gummi bear song - nezdravé ale zaberá

bambola
17. jan 2011

@vierkaha ja rano malej pustam anglicke pesnicky z pocitaca a som prisla na to, ze ked natiahnem windows media player na celu obrazovku tak tam tancuju vselijake tie ciarky a haky baky a ona na to dokaze cumet celkom dlho, tak jej tiez pustam 😀 😀

maxara
17. jan 2011

@bambola veru odvaz ju.. si to napisala, akokeby som bola nejaka ucitelka a ty po chorobe sa ides ospravedlnit, ze si sa neucila 😀 ved jasne.. ja len ze som si nepamatala, ze co presne s tebou, ale ze nieco predsa..

@mirka285 tak potom ok, len ja som si s nim pisala a on pisal, ze este si nebola a zachvilku si bola tu

@vierkaha no ved ako myslis, mozno by Matko prekvapil 😉

vierkaha
17. jan 2011

@maxara no možno, ale už som zopárkrát utekala z oslavy s vrieskajúcim dieťaťom. On dostane taký záchvat plaču, že až miestami prestáva dýchať a raz sa mi od plaču dogrcal. Ako také bežné návštevy v pohode zvláda, ale veľké spoločnosti sú na neho asi priveľa. Možno len potrebuje viac času si zvyknúť. Teraz to riešime tak, že ideme, ale akonáhle začne byť nekľudný tak odchádzam a tak pomaly zvyšujeme latku .... no ale ve´to nie je posledné stretko u teba či?

jaruska8
17. jan 2011

Ahojte, som tu zase dlho nebola. Ono problém je v tom, že mi máme PC v spálni a tam malá aj cez deň spí, tak ju nechcem rušiť mojím klepotom, inak by som tu bola častejšie. 😉 😔 😕 No, my zajtra začíname s mäskom. Som dnes volala dokine, ohľadne mixovania stravy a ma upokojila, že môžem mixovať, že je to individuálne, že niektoré deti spapkajú potlačené a niektoré nie, že ich to dusí, že sem-tam mám vyskúšať len potlačiť a uvidím, postupne nech si zvyká. A čo sa týka ovocných príkrmov, vraj radšej mám kupovať výživy, ako toto ovocie v obchodoch. A môžem aj jahodové výživy, keď nie sme alergici. Ja už ako kojaca jahody jem v pohode. Svokra má plno zamrazených, tak ich papkáme. 😉 😉 😉 😉 Malá začala neskutočne kecať, až kričať, je to sranda. Posielam nejaké foto. Kúpili sme už konečne sedačku a aj chodítko, ale do chodítka ju ešte nebudem dávať, lebo dočiahne len na špičky a to nie je dobré. 😉

maxara
17. jan 2011

@vierkaha oki, jasne ze nie je posledne.. ale teraz je velke, talinsko grcko slovenske 😉 a od nas sa tiez odist 😀

vierkaha
17. jan 2011

@maxara ok no veď to mám 20 km,tak ak chytí amok tak som zachvíľu doma , čo je prískočné?
baby ako môj mm je iný exot , hovorím mu, že asi pôjdem 30teho do Pezinka a on mi hovorí, že to už? šak malý má ešte len 5 mesiacov 😠 somár

lutsine
17. jan 2011

@maxara ano boli sme, bolo super....boli sme rano do 4tej....babka mu davala flasku s UM aj kasicku 🙂 no rano som sa uz nevedela dockat kedy budem kojit...prsia ako silikony.... 🙂 🙂 🙂

luludi
17. jan 2011

@maxara: ja hlasim na 30 ucast seba, buba aj mm, ale neboj sa, neberiem celu rodinu, macku nechame doma 😉 prideme tak, ako sme sa dohodli v IP 🙂

lutsine
17. jan 2011

@kafoditka super,aj mne treba asi 6 kg dat dole....uz zacinam so zdravsim stravovanim...

maxara
17. jan 2011

@vierkaha 🙂 no super, takze prides ty a maly? ano?

@luludi 🙂 oki, super.. takze si pisem

zuzik1983
17. jan 2011

ahojte babule,
tak som sem prisla po dlhsej dobe pozriet.bola som chora,vlastne este som,ale uz je to lepsie.1 a 1/2 tyzdna som mala horucky a dusila som sa kaslom nonstop
,uz som myslela,ze ma porazi z toho.mala zatial ok ,dufam,ze to odo mna nechyti.obcas sice zakasle,ale dufam,ze je to len nejaka zabehnuta slinka 🙂
mne treba dat dole nejakych 12kg,ale vdaka chorobe som 2 dala dole,co som ani nejedla poriadne.ale ked mi uz bude uplne ok,tak znova zacinam s cvicenim,teraz sa este neda 😒

zuzik1983
17. jan 2011

baby vy len stredka organizujete a tu ani nemam s kym... 😒 ci je niekto z dca?asi ani nie...

alllexa
17. jan 2011

Baby, ja som taka rada, dostala som prvu objednavku nausnic, uz mi dosli aj peniazky na ucet!
Inak som bola u doktorky, kedze som uz vyse tyzdna chora, a povedala mi, ze nech nic extra necakam, kedze kojim... Takze mi dala len taky sprej na hrdlo...

@aalexis007 - u nas je to to iste:( Lekarka mi povedala, ze mam skusit dat mu vecer pred spanim kasu.

@tinaki1275 - no to je blbe, aj moj tak zvykne brutal pistat... Ale musim ho pochvalit, ze vcera bol velmi dobry, az na to zaspavanie... Ale v noci, klasika, bojujeme, ja uz to ani neratam, stale som hore a kojim...

@mirka285 - to je strasne, take vysetrenie:(

@maxara - blahozelam Ninke k polroku, je aj patricne vyfintena🙂

@jaruska8 - mala je chutnucka!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre