Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
4. feb 2011

@adelaine co robi? 😕

monline
4. feb 2011

@maxara ale jasnačka, že je krásna aj s dudlíkom 🙂 len vieš- prvotný šok, čo to na tom cumli je a najmä prečo? 😀

gabika41
4. feb 2011

@maxara..a kdo Ti odnesie vsetky veci?dufam,ze piatok ide s Tebou 😀

@monline ....u nas to iste jedine NUK silikon,dostala aj ine dudliky,ale okamzite leteli aj z pusiny aj z kocika,alebo postielky.....akurat tento tyzden som kupila NUK2 .... 🙂

monline
4. feb 2011

@gabika41 a vzala si ho? ja už mám v hlave čierne scenáre, čo sa stane, ak ten cumeľ niekde stratíme..ako to zvládneme

adelaine
4. feb 2011

@maxara nechce mi vobec spat :(((((
rano spal 20 minut, o 12.00 necelu hodinu a odvtedy nic 😖 😖 som z neho na porazku, furt sa mi tu kruti
na brucho, potom reve, dam ho na chrbat, zase rev, a tak dookolo, zase zabia pol hodina ...kokos 😠 😠

gabika41
4. feb 2011

@monline ano kupila som ho aj ked 2,30 EUR za dudlik sa mi zda dost,ale ked ine nechce.....a ta 2 je lepsia,uz je ten dudlik sirsi....ja pouzivam aj flasky NUK a to je presne ten isty koniec,takze asi je uz zvyknuta...

tatianka.g
4. feb 2011

jeeej holky konecne chvilka len pre seba 😉

tatianka.g
4. feb 2011

@maxara ako ty vies nespozorovane zorganizovat stretko, zavidim vam baby

maxara
4. feb 2011

@monline no ved za to 😀

@gabika41 Misko ide so mnou, jasneee.. on vezme vsetky veci, ja len kabelku a malu 😉

maxara
4. feb 2011

@tatianka.g ved to nie je stretko, to je rande 😉 stretko dam v kosiciach 😀 v marci

tatianka.g
4. feb 2011

@maxara takze ty to este aj takto kategorizujes? 🙂 🙂

bambola
4. feb 2011

mrkvicka 😝

monline
4. feb 2011

@bambola ten bordel okolo je nám dôverne známy 🙂 roztomilý úsmev 🙂

bambola
4. feb 2011

@monline ale ona inac velmi pekne papka, neviem co sa dnes tak rozkokosila 😀 navyse sa mi vyskierala do toho mobilu co tiez nezvykne 😉

monline
4. feb 2011

@gabika41 vidíš..možno keby som skúsila ešte NUK fľašu, možno by z nej pil..ja už som skúsila MAM aj avent a teraz mám okrúhly nejaký extra mäkký, značku si nepamätám..máme plno fliaš ale nechce piť z nijakej

bambola
4. feb 2011

no idem este raz von, len do obchodu lebo musim zohnat niekde maskarpone 🙄

monline
4. feb 2011

@bambola mne malý dnes rukami zašiel do jedla a skúmal ho prstami (zemiačiky,mäsko, mrkva, len vidličkou so rozltáčala)..nechala som ho, aj tak bol už umazaný 🙂

maxara
4. feb 2011

@tatianka.g 🙂 no v podstate 😉

alllexa
4. feb 2011

@adelaine - moja, to je blbe:( Ja som mala toto s Miskom tiez, takze viem, ake je to hrozne unavne, ale uz je od Vianoc lepsi... A vonku nechce spat alebo trocha pokocikovat ci dat na balkon? Boli ho brusko? Skus fenyklovy caj...

@bambola - ta je krasna, ake vlasky uz ma!🙂

@monline - aj nas to rad robi, ze chce hrabnut do jedla, ale nenecham ho, jedine, ze by jedol vo vani🙂 Inak, kalerab aj petrzlen mal uspech, tak som rada, lebo brokolicu dost odmietal🙂

bellablonde
4. feb 2011

@adelaine ja som uspavanie vzdala nadobro, teraz krici z postielky, co som ju pred chvilkou skusila ulozit
niekedy ma dni, ze ledva zazmuri na chvilu oci, niekedy pospi viac,
ale nikdy to nie je viac ako 2,5hod za den .... to je uspech

kosicanky mali ste supis stretko 😉

potrebujem rychlo poradit: A. ma na nozicke po ockovani opuchnute a cervene, co na to???? je to aj horuce, uz som dala cipok proti teplotke a bolesti.... dopredu dik za odpoved

maxara
4. feb 2011
bellablonde
4. feb 2011

@bambola zlatunka vysmiata ako vzdy 😵

bellablonde
4. feb 2011

krem octan?

bellablonde
4. feb 2011

ok dik

maxara
4. feb 2011

@bellablonde octanovu masticku, das na gazovy stvorec a prilozis

tatianka.g
4. feb 2011

@bellablonde ja by som octan nedavala, len studene obklady

monline
4. feb 2011

dnes sme všetci doma, tak malý putuje z ruky do ruky..čím to je, že ak nerátam čas, kedy spí, tak zisťujem, že ho mám 70% zvyšného času ja? 😀 akonáhle zamrnčí, tak mi ho prinesú, alebo ešte lepšie- zakričia na mňa, nech si po neho prídem..budem musieť spraviť poriadky 🙂

monline
4. feb 2011

@bellablonde aj ja som dávala octan, ak ho nemáš doma, dávaj studené obklady

monline
4. feb 2011

@alllexa a dal by si to do pusy? to, do čoho zahrabne? lebo daniel nie..len sa s tým chce hrať

vierkaha
4. feb 2011

Ahojte, knečne som vám prečítala, baby asi aj mňa postihla tá pezinská nákaza od rána mi je na grc 😖

@maxara malá je podarená s tým dudlíkom, len u nás by ako dudlík asi nefugoval Maťo by ho furt vyberala bzeral 😅

@bellablonde aj ja by som dala octan

Baby môže Maťovi ísť nový zub hneď potom, ako mu vyšiel prvý? Lebo v každej plienke má nakadené aj teplotu mal a mrnčí od rána ......
A mm má konečne všetky skúšky za sebou ( úspešne) tak budem mať o jedného nervóza doma menej, aj keď toho malého sa mi darí zvládať ověľa lepšie ako veľkého 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre