Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
20. feb 2011

Dobré ráno,
@adelaine ani my ešte nelezieme a asi ani nebudeme, lebo Maťko neznáša byť na brušku a bezzubí tiež nie ste sami ani kafko Filipko ešte nemá 😉

meruska
20. feb 2011

dobre ranko.....mame vymesacie 😀

meruska
20. feb 2011

@adelaine vela deticiek este nestvornozkuje, podla mna su v prevahe nad tymi co uz stvornozkuju, teda ziadne strachy 😉

mirka285
20. feb 2011

dobre ranko...baby budte radi,ze nestvornozkuju,odkedy Linda stornozkuje sa stal z anjela cert 😒 @merikac rychlo sa uzdrav aby si mohla Emmu nahanat.. .@maxara super,aspon nemusis varit,a upratovat budem aj ja zajtra...ja dnes tiez moc nevarim,mame kapustnicu,od svokry takartky,kolac upeceny a Gabo si nakazal len cestoviny s hribami,sunkou a syrovou omackou...

tinaki1275
20. feb 2011

@meruska blahozelame..@adelaine ani my nemame zuby 😉 a stvornozkovanie nas moc nechyta..nam sa paci stat na gauci a prestupovat napravo a nalavo
@merikac rychlo sa uzdrav...

tinaki1275
20. feb 2011

ani som nepozdravila 😒 dobre rano ..teda tu uz obed..a ja este nemam nic navarene.. ☹ idem rychlo pozriet co sa da rychlo spravit..baby ja mam tolko zehlenia ☹ dnes si dam zehliacu noc.. 😒 a mala ma v sebe 100 certov..viac ako 5 minut na jednom mieste nevydrzi .. ☹

kafoditka
20. feb 2011

Caute babule, konecne svieti slnieckoooo 😵 😵 strasne sa vytesujem, poobede sa ideme na Devin alebo Zeleznu studnicku vyvetrat..
@mirka285 to co su takartky??
@merikac fajn, ze je ti uz lepsie, dufam, ze budes skoro fit 😉

noemarta
20. feb 2011

dobre ranko babule,
noo my sme mali hroznu noc, nela bola furt hore, a o tretej sa zobudila a velke oci, a velka zabava.... neviem co to maju za obdobie, ze sa zobudia vyspate tieto nase julovcata.
Este ze svieti slniecko, idem nieco napiect, akoze my mame stafetu navstev, poobede k nam pride samotny starosta 😀 😉 (to je mm rodina..)
tak pekny den prajem.
paa

bambola
20. feb 2011

@maxara Peti vsetko ok 😉 citam vas ale vacsinou vecer a kedze mam oddrbanu klavesnicu tak na laptope len citam, pisat sa mi nehcce lebo niektore klavesy nefunguju a mam z toho nervy, takze napisem ked budem uz doma vecer na externej klavesnici 😉 ale dakujem, ze si si spomenula 🙂

inac vsetko fajn, mala je dnes nejaka mrzuta. len sa naobedujeme a ideme dom lebo sa nam tu nechce trcat a nechceme prist do BA zase o osmej vecer.

@monline paci sa mi ten golfac co si vybrala, vyhodou su podla mna tie odpruzene zadne kolieska 🙂 ale treba to vidiet ci to nieje smejd 😉
@tinaki1275 ten golfax je uuuuuplne uzasny 😵 podla mna ma vsetko co ma golfac mat 😉 len prehovaraj 🙂
@noemarta nepresedlavaj mi na fialovu 😠 to je nasa farba 😀 😀

tak to je vsetko co som si zapamatala, ze chcem napisat 😀 tak vecer. paaaaaaaa

mirka285
20. feb 2011

@kafoditka takartky su plnene kapustne listy masom s ryzou...a dnes som zistila,ze mame 7 zub 😕 ja uz mam omacku na cestoviny uvarenu,este cestoviny mozme obedovat...a tuho rozmyslam,teda uz som to aj navrhla Gabovi,kedze poobede ideme k nasim,tak by sme tam nechali malu nech ide s nou mama na prechadzku a my by sme si urobili poobedie pre seba..co znaci,ze by som si isla pozriet tie bundy a potom by ma zobral na kavu a na kolacik 🙂 okrem tej fialovej sa mi paci aj ta tyrkysova tak ich chcem vidiet nazivo...
@bambola Mati som rada,ze sme rovnako ohodnotili tie kociky,nezalozime si firmu spolu Poradca pre kociky s.r.o?

tinaki1275
20. feb 2011

@bambola presne to s tou klavesnicou bol aj moj problem pocas dovolenky ... 😒 ale ja som to mala 18 dni 😠 ..a nefungovala polka klavesnice..prajem stastny navrat domov.. 🙂
@mirka285 poslite nam aspon jeden..to ako tej Linde tie zuby idu ... 😕 uz dobehne Emmku ...a my furt nic..za to nervozna je akoby jej islo vsetkych 32.. 😠 a narobila si mi chute s tymi kapustnymi listami 😠

merikac
20. feb 2011

citala som vas dievcata spatne @monline ja davam obed az okolo 3 po poobednom spanku, lebo tiez nechcela predtym. 😒

robika
20. feb 2011

Ahojte, tak my sme vcera boli u mm starych rodicov, samozrejme kvoli mm sme nevystihli spravny cas a tak som malemu vsetko posunula aj spanok aj papanie, tak bol vacsinu casu nervozny, vecer mi ani zaspat nechcel a citim, ze budem asi chora, tak sa musim dnes nadopovat vsetkym moznym, nech ma to naozaj nedrapne...
@adelaine ani my nemame este zubky a stvornozkovat zatial tiez nevieme, takze naozaj nie ste sami 🙂

merikac
20. feb 2011

@mirka285 no veru veru, Linduska uz dobieha Emmu a denissinu Barunku 😀 mne to moje dieta doslova pred ocami vyrastlo posledne dni,,uz je z nej taka huncutka, vsade je , vsetko so sebou bere,,ako take male cunami,,,a ako raz spominala @maxara, tak mame okrem oralnej fazy aj analnu,,lebo na vsetko si sada,,, 😀

tinaki1275
20. feb 2011

@bambola @mirka285 ste sa zhodli .. 😉 ja hladam tu loolu uz odvcera na nete a pozeram ze ceny su obcas az hrozostrasne... ☹ ale kedze moj quinny buzz som kupila uz pouzivany tak si myslim zasluzim aspon novy a dobry golfac..aj tak to tu budem pouzivat .stale .u nas nie je sneh .. 😉 mm sa este nevyjadril ,necham ho tak..a budem hladat ..ved za 2 mesiace uz idem do prace tak ho kupim sama... 🙂

mirka285
20. feb 2011

@tinaki1275 ja to tiez tak robim,ze ked na nieco frfle,kupim si to sama a hotovo 😀
@merikac no veru Linda uz sliape Emme na paty s tymi zubami 😉 a volala som teraz s mamou,tak ide s Lindou von ked sa naobeduje a my s Gabom mozme ist do mesta...joooj ale sa tesim,prvykrat odkedy mame malu ideme niekam len my dvaja na kavu a kolac si posediet v klude,bez toho aby som natriasala malu nech je chvilu ticho...musim sa pekne obliect 😝

merikac
20. feb 2011

@tinaki1275 a coze mas tolko vela zehlenia?! 😲 ja som asi ako @bambola-n zehlim minimum pradla,, 😀

merikac
20. feb 2011

@tinaki1275
@mirka285 to sme na tom rovnako,,,,tiez ked sa k niecomu uplne strikne nevyjadri, ze nie,,a len ofrflava,,tak to kupim a hotovo,,,, uzete si to vonku-krasne pocasie vam praje 😉

tinaki1275
20. feb 2011

@mirka285 tak si to uzite 🙂
@merikac vsetko z dovolenky a este nove veci malej co som pokupila.. ☹

miki060707
20. feb 2011

ahojte, tak teda zisťujem, že niesme jediný, čo nelezú 🙂
Fíha, linduška ma už 7 zubkov, supeeer 🙂
No ja kýcham a soplíj aj so Šimonom, zase odsávať, boože môj, zas tu bude hluk a chudátko má v sebe plno soplom, dcéra je už viac menej fit a naschvál na malého dýchala, potvorka...tak sa ideme liečiť,
ani neviem ako je vonku, mm s dcérou išli na prechádzku k svokre a ja som tu na pc, hladam niejaké kuchyne, náhodou neviete o niekom, že ide meniť linku, že??? 🙂

Pekný dník

miki060707
20. feb 2011

---malý mi zaspal, tak si idem trošku pobicyklovať a niejaké cviky spraviť, lebo už vyzerám jak dobrá krmená sviňa a to doslova....a potom si dám sprchu, vlasy umyjem a budem sa citiť možno lepšie

tinaki1275
20. feb 2011

@miki060707 presne to mam na plane aj ja..idem rychlo do sprchy kym mala spi ..cvicenie nehrozi prave som zozrala horalku 😒

maxara
20. feb 2011

@meruska gratulka 😉

@mirka285 😉 nebudem varit hadam do stredy 😀 mame nabalene, ale je to vynikajuce, takze vobec mi to nevadi. mnaaaam, som sa navalila..

@merikac No akurat si mi pripomenula, co som vam chcela napisat. Som sa skoro postala od smiechu.

Mm ma vcera balil, ale schladila som ho, ze sexovat predsa nemozem, tak nech si da pohov a on mi zapotil, ze okrem normalu je predsa este aj anál, orál a rukál 😀 😀 to posledne samozrejme prave vymyslel.. a dnes sme vyzdvihli po ceste od svokrovcov Brana, ma frajerku a mm si ho stale dobera, ze v akej su prave faze. V piatok boli v kine a mm sa ho pytal, ci bol v kine aj rukal 😀. Naco samozrejme Brano nechapal. Tak mm mu vysvetlil (v aute), ze existuje anal, oral a rukal. A Brano, ze jemu to s tym rukalom nejde do hlavy, na co mm zapotil, ze JASNE ze ti to nejde do hlavy, ked rukal ide do ruky 😀 😀 😀

Inak mam dnes mimoriadne dobru naladu. Vcera vecer sa mi stalo cosi zvlastne, bavila som sa s fajn muzom a priviedol ma na taky napad, ze teraz zas tuzim ist do filharmonie na nejaky koncert. Ja milujem taketo koncerty 😵 Takze teraz idem sledovat co kedy hraju a urcite pojdem. Saty predsa mam 😀 +

Ja sa chystam teraz rychlo trosku malo poupratovat a potom si nachystat malovanie a zacat. A ak sa mi zacat nepodari, tak neva, zacnem zajtra, ale uz musim, uz som strasne nervozna 😀 😀 😀

bambola
20. feb 2011

ahojte,
tak uz sme doma. isli sme hned po obede tak sme doma celkom skoro a este si oddychneme 😉

maxara
20. feb 2011

@bambola jeeej super Bambi 😉

tinaki1275
20. feb 2011

@maxara 😀 tak toto ja bohuzila do grectiny neprelozim -rukal...nehrozi ..a mm na mna pozera ze co sa tu sama skerim ..

maxara
20. feb 2011

@tinaki1275 😀 😀 ved aj mm si to vymyslel v tej chvili.. teliak.. 😀

monline
20. feb 2011

@bambola že odpružené zadné kolieska, netuším o čom píšeš 😀 ja som zatiaľ pozerala len farbu a dizajn 😀 vzhľadom na cenu 🙂 ale pozrela som odvtedy asi 20 iných a stále sa mi páči..pôjdem ho pozrieť, či je pevný a stabilný...

@maxara už maľuješ? začala si? inak- nevyvíja sa to dobre ohľadom utorka..auto stále doma nemáme, mohla by som ísť so švagrinou, ale keďže sú prázdniny, ona má doma Marečka...okrem toho Nika chce tiež pozrieť kočíky, tak nás bude plné auto a tak ťa nechcem prepadnúť, nemôžem predsa zneužívať tvoju pohostinnosť...

@merikac ty si chorá? chúďa....vylieč sa skoro...teraz je toľko chrípky všade...a k tomu obedu- mne malý spí niekedy medzi 10 až 12, zvyčajne hodinu, podľa toho ako sa ráno zobudil..a potom zaspáva medzi 2 až pol 4 a spí hodinu až tri, ako kedy..čiže o tej tretej na 80% spí..skúšala som predtým dať mu obed, ale zje veľmi málo...asi ho výživa okolo pol desiatej dosť nasýti, potom má aj mlieko ked doobeda zaspáva...určite nie je hladný...dnes zjedol len 5 lyžičiek teľacieho so zeleninou, ale potom si dal ryžu a kuracie na prírodno..samozrejme trocha, ale na to pusu otváral 🙂

@bambola a vy kde ste boli?

monline
20. feb 2011

@maxara a samozrejme som sa dobre zasmiala na tm..a jeho kreativite 😀

monline
20. feb 2011

@tinaki1275 ale predsa..skús mu to preložiť, určite nájdeš nejaký spôsob, nech sa aj tm teší 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre